سرمایه گذاری در منطقه 22

سرمایه گذاری در منطقه 22

یکی از مهمترین مناطقی که امروزه، بورس سرمایه گذاری های سرمایه گذاران کوچیک و بزرگ شده است، منطقه 22 تهران می باشد که آینده نگران و کارشناسان بخش مسکن، موقعیت بسیار سودآور آن را در آینده ای نزدیک بخوبی از هم اکنون پیش بینی کرده و اقدام به خرید واحدهای مسکونی و سرمایه گذاری در منطقه 22 شده اند.

سرمایه گذاری در منطقه 22

در حال حاضر، افراد زیادی حتی با فروش واحد های مسکونی خود در دیگر مناطق تهران، در منطقه 22 سرمایه گذاری کرده و اگر شده یک واحد کوچک در این منطقه خریداری می کنند چراکه به گفته کارشناسان بخش مسکن، منطقه 22، آینده درخشانی را در پیش رو خواهد داشت و نسبت رشد و سودآوری این منطقه نسبت به سایر مناطق تهران، از رشد چند برابری برخوردار خواهد شد. منطقه 22 ، بخاطر وسعت و حجم سرمایه گذاری های انجام شده، از مهمترین بخش های سرمایه گذاری در کشور می باشد که علاوه بر ارگانهای دولتی که سرمایه گذاری عظیمی در این بخش انجام داده اند، بخش خصوصی نیز، اقدام به ساخت مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری نموده است. شهرک مدرن مسکونی تجاری امام رضا ( چیتگر ) دارای موقعیتی بسیار عالی در مجاورت اتوبانهای همت و حکیم و در غرب دریاچه مصنوعی چیتگر و جنوب شهربازی هزار و یک شهر  در منطقه 22 تهران واقع شده و علاوه بر ساخت یکی از بزرگترین شهرکهای مسکونی تهران یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری تفریحی توریستی با نام تات مال نیز در این شهرک در حال ساخت می باشد- پهنه بی شهرک مسکونی چیتگر ( امام رضا ) دارای طراحی و نمای بسیار ویژه و منحصر بفرد می باشد و بصورت سهام 63 و 33 متر فروخته می شود - پهنه B شهرک امام رضا که به آن پهنه سروستان هم میگویند در مرحله فنداسیون می باشد و تحویل سال 96 خواهد بود. میزان سهم فروخته شده به خریدار بصورت تسویه کامل بوده و دیگر هیچ واریزی جهت ساخت این متراژ آپارتمان پرداخت نخواهد شد. پهنه B شهرک امام رضا توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی ارتش ( شرکت توسعه عمران چیتگر ) در حال ساخت می باشد که یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های سازنده می باشد . پهنه A شهرک امام رضا ( چیتگر ) قبلاً توسط شرکت عمران هادی ساخته و تحویل اعضا گردیده است که رزومه و پیشینه بسیار خوبی برای این شرکت و توجیه مناسبی برای اطمینان بخشیدن به کسانی می باشد که قصد پیش خرید در این پروژه را دارند.برای استعلام قیمت سهام 63 و 33 متری شهرک چیتگر می توانید با کارشناسان فروش امتیاز ما تماس حاصل نمایید. با احداث دریاچه مصنوعی درمنطقه 22 و ایجاد مجتمع های عظیم مسکونی به دست دولت و بخش خصوصی در این منطقه، در آینده نزدیک، منطقه 22 حجم عظیمی از جمعیت پایتخت را به خود اختصاص خواهد داد. منطقه 22 آخرین امید شهر تهران برای ایجاد الگوی مناسب  و بهینه زندگی شهری است  و در سطح تهران قابلیت دسترسی بی نظیری دارد  و از جمله دسترسی های مهم منطقه آزاد راه تهران -کرج ، بزرگراه تهران شمال، اتوبان های حکیم، همت، آزادگان، شهید خررازی میباشد. منطقه 22، دارای بخش های بسیار بزگی می باشد که با نام های A، پهنه B و... نام گذاری شده است. یکی از مهمترین این بخش ها، پهنه B می باشد که از رشد فیزیکی زیادی در ساخت و ساز مجتمع های مسکونی و واحد های تجاری، برخوردار است. همچنین طرح توسعه منطقه 22 با ابلاغ جامع تهران (مصوب 1370) به شهرداری تهران رسمیت کامل یافته است. و بر اساس سیاست گذاری شورای نظارت بر گسترش شهر تهران وکلیات طرح جامع (حفظ و ساماندهی)منطقه 22 باید تمامی کمبود های خدماتی در مقیاس های حوزه غرب تهران را در خود جای دهد.

ایجاد محور تجاری اداری چهار باغ در منطقه 22

یکی از بزگترین مناطق تفریحی و تجاری تهران، در منطقه 22 و با نام " محور چهارباغ " در حال احداث می باشد. محور اداری تجاری چهارباغ از وسعت عظیمی برخوردار است و قابلیت های جذب سرمایه گذار برای رشد هرچه بیشتر این منطقه در آن پیش بینی شده است. محور تجاری اداری چهار باغ قطب روابط اقتصادی در تهران بزرگ خواهد بود . محوری که در نقشه زیر مشاهده میکنید بازار 9 کیلومتری پیش بینی شده پیوسته در محور شرق و شمال دریاچه چیتگر نه تنها با عملکرد مرکز منطقه و فرا منطقه بلکه به دلیل همجواری با مسیر 120 متری کمربندی که در نهایت به آزاد راه جدیدالتاسیس تهران -شمال متصل میگردد قادر خواهد بود بعنوان یک حوزه تجارت بین المللی با تجمع مجموعه متنوعی از صنوف، بر پایه آخرین دست آورد های اصول تجارت جهانی میباشد. محور چهارباغ منطقه 22، چشم انداز آینده پایتخت را تغییر خواهد داد.

1

سرمایه گذاری مسکن در منطقه 22

پروژه های عظیم تجاری اداری،تفریحی  در حال ساخت در منطقه 22 .پروژه شهربازی هزار و یک شهر یکی از وسیع ترین پروژه های در حال احداث منطقه 22 میباشد. دارای بزرگترین پارک تفریحی غرب آسیا تا شرق اروپا به نام (شهر قصه)ر مساحت 38 هکتار که بر اساس مستر پلان شرکت forrec کانادا طراحی شده و در دست ساخت میباشد. بعد از شهر قصه دومین زیر پروژه ی عظیم  هزار و یک شهر از نظر اهمیت است  این مجتمع تجاری در زمینی به مساحت 35 هکتار در دست ساخت است و مجتمع شهرزاد تجربه ای جدید از خرید همراه با تفریح خواهد بود پارک آبی آبشاران در زمینی به مساحت2،2 هکتار احدث خواهد شد، این پارک در 2 فاز بهره برداری میشود،و توسط شرکت وایت واتر کانادا تا میین خواهد شد. منطقه 22، دارای چند هتل بزرگ نیز خواهد بود چند هتل بزرگ و مدرن برای ساخت در منطقه 22 و شهرک چیتگر پیش بینی شده اند با ساخت و احداث این هتلها، اقامت توریست و مسافرین در این منطقه ممکن خواهد شد. 1-هتل 3 ستاره(سندباد) با 350 اتاق مکانی مناسب برای اقامتی لذت بخش برای خانواده ها میباشد. 2-هتل 4ستاره (سیراف) این هتل خانوادگی کنار هتل 3 ستاره و مابین شهرزاد و شهر قصه بنا شده است. 3- هتل 5 ستاره (اورنگ) در ارتفاع کوهپایه و در گوشه شمال غربی هزارو یک شهر(هتلی 5 ستاره طراحی شده است)این هتل با وسعت 50/000 متر مربع و با 200 اتاق ساخته خواهد شد. _و سایر جاذبه ها میتوان به خیابان سرگرمی محل برگذاری انواع کارناوال ها و جشن ها و مرکز مطالعات اسلامی و نگارستان هنر اشاره کرد به خصوص هنر معاصر ایران که در خاور میانه یک سر و گردن از کشور های اطراف بالاتر است.تصویر زیر مربوط به طراحی مجموعه هزارو یک شهر می باشد. پروژه هزارو یک شهر پیش خرید در منطقه 22 ((برای کسب اطلاعات دقیق در مورد سرمایه گذاری در منطقه 22 و بخصوص پروژه هزارو یک شب، می توانید با مشاورین املاک تهران، به مدیریت آقای حسین جعفری، مجری طرح پیش فروش واحدهای مسکونی ، تجاری و سرمایگذاری در منطقه 22، تماس حاصل نمایید ))

22 

احداث شهر بازی در منطقه 22

تهران شهربازی خاور میانه در منطقه 22

در منطقه 22، علاوه بر واحدهای تجاری و مسکونی، واحدهای اداری، اقامتی و تفریحی عظیمی درحال ساخت است یکی از این مجتمع ها، شهربازی بسیار بزرگی می باشد که در نوع خود یکی از بزرگترین مراکز تفریحی خاورمیانه خواهد بود.پروژه تجاری  تات مال این پروژه نیز یکی از بزرگترین پروژه های در حال اجرا در منطقه 22 میباشد که با سرمایه گذاری بخش خصوص یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای کشور میباشد،تات مال در زمینی به مساحت 27 هکتار و با قابلیت گسترده های تجاری _اداری_خدماتی ساخته خواهد شد که دارای چشم انداز مطلوب دریاچه و پارک جنگلی چیتگر و با دسترسی های مناسب میباشد.تصویر زیر مربوط به طراحی تات مال میباشد. برای کسب اطلاعات دقیق در این باره، با دفتر مشاورین املاک تهران تماس بگیرید.

Untitled-1

احداث مجتمع تجاری رز مال در منطقه 22 پروژه رز مال با مساحتی بالغ بر35/000 متر مربع و 403 واحد تجاری رستوران و هایپر مارکت و 2800 پارکینگ بالغ بر 5 طبقه در شمال اتوبان همت در حال ساخت است .تصویرزیر مربوط به طراحی رز مال میباشد. خاطر نشان می کنیم که سرمایه گذاری در منطقه 22، به عنوان یکی از بزرگترین ساخت و سازهای تجاری، اداری، اقامتی و تفریحی کشور، از آینده درخشانی برخوردار خواهد بود.

احداث پروژه تجاری اداری ملت 2 در منطقه 22

مجتمع تجاری ملت2، نیز از جمله مجتمع های بزرگ تجاری می باشد که در منطقه 22 در حال ساخت می باشد با تکمیل نهایی این پروژه، فروشگاههای بزرگ و دفاتر تجاری بخش های مختلف تهران بزرگ، به این منطقه نقل مکان خواهند کرد.

 34589494578695376413 

اما زیباترین و مهمترین چشم انداز منطقه 22،یعنی دریاچه چیتگر این دریاچه بزرگ، به صورت مصنوعی ایجاد شده تا چشم انداز زیبایی به منطقه 22 و مجتمع های عظیم تجاری مسکونی این منطقه ببخشد. مجتمع تهران مال یکی از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در منطقه 22، شرکت بزرگ تهران مال می باشد این شرکت نیز سرمایه گذاری بزرگی در منطقه 22 انجام داده است. مجتمع بی نظیر تجاری تهران مال  با 13/000 متر هاپر استار ،7000 متر شهربازی،سینماهای پیشرفته و 18 رستوران و فست فود و 3000 پارکینگ سر پوشیده یکی از بزرگترین برند های پایتخت خواهد بود.تصویر زیر مربوط به طراحی پروژه تهران مال میباشد.

48514416565763250703

پروژه تهران مال پیش خرید- کشتی آرتمیس شمال دریاچه چیتگر((پروژه تجاری اداری آرتمیس زیباترین و بهترین موقعیت در منطقه 22)) با تماس با درفتر مشاورین املاک تهران، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد پیش فروش واحد های مجتمع تهران مال بدست آورید. از دیگر بخش های مهم منطقه 22، می توان به مجتمع های زیر اشاره کرد. برج های تجاری اداری آرتمیس در منطقه 22

04422114928145804471

املاک تهران

مجری پیش فروش و سرمایه گذاری در غرب تهران و منطقه 22 پروژه گلستان (جنوب شرقی دریاچه چیتگر)

80833654067550090984

پیش خرید در منطقه 22 سرمایه گذاری در غرب تهران

مشاورین املاک تهران پروژه تجاری اداری ابنیه همت((شرق دریاچه چیتگر))

13708359486466464398

سرمایه گذاری در غرب تهران امتیاز تجاری اداری ابنیه همت

سرمایه گذاری مسکن در منطقه 22 پروژه آیرانا

88150100592247137771

امتیاز تعاونی های سپاه و ارتش پیش فروش پروژه تجاری اداری پاسارگاد

سرمایه گذاری مسکن  در منطقه22

 20050355648301069686

پیش فروش برج های تجاری اداری آرتمیس سرمایه گذاری در منطقه 22 پروژه های تجاری اداری آماده بهره برداری در منطقه 22 تهران

پروژه تجاری اداری طوبی در منطقه 22 تهران

64597115282840230744

برج های تجاری اداری آرتمیس

برج های تجاری اداری آرتمیس پیش فروش واحد های مجتمع تجاری اداری باران در منطقه 22

96581499194649290468

تجاری اداری آرتمیس

سرمایه گذاری در برج های اطراف دریاچه چیتگر دریاچه چیتگر ((شهدای خلیج فارس))

79838999402611405400

پیش خرید برج های تجاری اداری آرتمیس در منطقه 22 سرمایه گذاری در منطقه 22 و پیش فروش برج های تجاری اداری آرتمیس احداث دریاچه مصنوعی در منطقه 22، برای دولت از اهمیت زیادی در ایجاد منطقه ای برای جذب سرمایه گذاری برخوردار بوده است دریاچه چیتگر در منطقه 22 تهران با اهدافی مانند افزایش توان اکولوژیکی در غرب تهران ، تلطیف هوای منطقه 22، توسعه فضای تفریحی و تفرجی منطقه 22 ، ایجاد محیطی زیبا و دلنشین ، و ایجاد قطب  تفریحی و گردشگری در تهران بزرگ و ....راه اندازی شد،  آب دریاچه چیتگر با کانالی حدود 6 کیلومتر  از رودخانه کن با هماهنگی وزارت نیرو و سایر منابع آبی تامیین میشود ،  مجموعه تفریحی توریستیدریاچه چیتگر شامل 3 جزیره می باشد که در آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سرمایه گذاری در منطقه 22

یکی از مراکز مجاز و فعال پیش فروش واحد های مسکونی، اداری و تجاری منطقه 22 و منطقه چیتگر، مشاورین املاک تهران به مدیریت آقای حسین جعفری می باشد. مشاورین املاک تهران با نزدیک به یک دهه فعالیت در بخش سرمای گذاری ابنوه مسکن، و بهره گیری از کارشناسان خبره این بخش، می تواند به عنوان یک مرکز مورد اعتماد، در انجام سرمایه گذاری های سودآور درمنطقه 22 شمارا یاری نماید. واحد های زیادی در این منطقه و توسط مشاورین املاک تهران پیش فروش شده اند از این رو، کارشناسان املاک تهران آشنایی کاملی با منطقه داشته و می توانند در انتخاب بهترین مکان های این بخش برای سرمایه گذاری، به شما یاری دهند. برای مشاوره رایگان با کارشناسان املاک مسکن، می توانید به آدرس دفتر مشاورین املاک تهران مراجعه کرده و یا بصورت تلفنی، مشاوره دریافت نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)