پیش فروش امتیاز چیتگر

برای این موضوع 84 نوشته موجود است!
پروژه برلیان مروارید شهر (شرکت مهر آفرین) 18

پروژه برلیان مروارید شهر (شرکت مهر آفرین)

127 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
16,500,000تومان
10842 2 هفته و 4 روز قبل S45993
شرایط فروش پروژه نخل شمیم رحمت فاز 3 منطقه 22 15

شرایط فروش پروژه نخل شمیم رحمت فاز 3 منطقه 22

120 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
7,000,000تومان
132020 3 هفته و 6 روز قبل S43268
پیش فروش پروژه مروارید 2 مروارید شهر 29

پیش فروش پروژه مروارید 2 مروارید شهر

155 مترمربع 3 خواب 2 سرویس
60,000,000تومان
55548 4 هفته و 1 روز قبل S33568
پروژه ونوس هوم لند | پیش فروش امتیاز تعاونی شهرداری منطقه 22 20

پروژه ونوس هوم لند | پیش فروش امتیاز تعاونی شهرداری منطقه 22

100 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
2,620,000,000تومان
5777 1 ماه قبل S539
برج ونوس هوم لند پروژه بقیه الله 5 تعاونی نامی اریکه پارسیان 6

برج ونوس هوم لند پروژه بقیه الله 5 تعاونی نامی اریکه پارسیان

105 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
2,580,000,000تومان
12651 1 ماه و 1 هفته قبل S82761
پروژه میلاد تعاونی مسکن علوم فنون اتحادیه رسا دریاچه چیتگر 7

پروژه میلاد تعاونی مسکن علوم فنون اتحادیه رسا دریاچه چیتگر

102 مترمربع 2 خواب
3,000,000,000تومان
3797 1 ماه و 1 هفته قبل S401
پروژه مروارید 3 برج میلان بلوار اردستانی منطقه 22 29

پروژه مروارید 3 برج میلان بلوار اردستانی منطقه 22

137 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
4,500,000تومان
30131 1 ماه و 1 هفته قبل S54028
پروژه زاگرس چیتگر منطقه ۲۲ + قیمت امتیاز ابنیه همت 1403 20

پروژه زاگرس چیتگر منطقه ۲۲ + قیمت امتیاز ابنیه همت 1403

60 مترمربع 1 خواب 2 سرویس
107270 1 ماه و 2 هفته قبل S59659
پیش فروش پروژه امپریال پالاس شرکت سازیان بلوار کوهک 31

پیش فروش پروژه امپریال پالاس شرکت سازیان بلوار کوهک

100 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
4,500,000,000تومان
1642 1 ماه و 3 هفته قبل S83799
پروژه شهید خرازی فاز 2 13

پروژه شهید خرازی فاز 2

110 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
8547 2 ماه قبل S73154
امتیاز شهرک گرین لند برج های زمرد پهنه F شهرک چیتگر 6

امتیاز شهرک گرین لند برج های زمرد پهنه F شهرک چیتگر

100 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
1,800,000,000تومان
17608 2 ماه قبل S84025

در این مقاله خواهید خواند:

پیش فروش چیتگر

 ممکن است با دیدن برج‌های سر به فلک کشیده منطقه 22 چیتگر به فکر پیش فروش و یا خرید یک واحد آپارتمانی به ذهن‌تان خطور کرده باشد. اما به چه صورت می‌توان صاحب یک واحد از آپارتمان‌های منطقه 22 شد؟

در منطقه 22، سه نوع سازنده اعم از تعاونی‌های دولتی، تعاونی‌های شخصی و شرکت‌های شخصی اقدام به پیش فروش آپارتمان می‌نمایند.

برخلاف تصور برخی افراد مبنی بر اینکه تعاونی‌ها جز موارد معدود واحدی نمی‌سازند و یا پیش فروش نمی‌کنند، باید گفت که در واقع منطقه 22 را می‌توان منطقه تعاونی‌ها و برج‌های تعاونی ساز نامید. به طور میانگین 90 درصد برج‌های اطراف چیتگر و منطقه 22 تعاونی ساز هستند.

تعاونی‌ها به منظور تهیه زمین و ساخت مجتمع از ابتدا تا تحویل واحدها تشکیل می‌شوند و به منظور پیشرفت پروژه، اعضای تعاونی وجوهی را طبق جدولی که از قبل در تعاونی تعیین شده، پرداخت می‌کنند.

فرق تعاونی‌های دولتی با تعاونی‌های شخصی این است که اعضای تعاونی دولتی اغلب کارمندان سازمان دولتی مربوطه هستند و مبالغ پرداختی آنها به صورت کسر مبلغی جزئی از حقوقشان می‌باشد.
اما تفاوت دو نوع تعاونی که ذکر شد با پیش فروش شرکت های شخصیاست که قیمت واحدهای تعاونی ساز باز است و قیمت تمام شده پروژه می‌باشد ولی قیمت شرکت‌های شخصی قطعی است.

بحث پیش فروش چیتگر اینجا مطرح می‌شود که برخی از اعضای تعاونی تمایل دارند، امتیاز واحد آپارتمان خود را قبل از تکمیل شدن آن توسط تعاونی بفروشند. بدین ترتیب همه پرداختی‌های قبلی عضو تعاونی به حساب پیش خریدار لحاظ شده و مابقی اقساط توسط خریدار امتیاز باید پرداخت شود. طبیعتا مبلغی که پیش خریدار باید بپردازد شامل اقساطی می‌باشد که عضو تعاونی پرداخت کرده است.

پیش فروش چیتگر

امتیاز چیست؟

تعاونی‌ها در زمان تاسیس شروع به عضو گیری می‌کنند و اعضا به صورت رایگان به عضویت تعاونی‌ها درآمده و عضوی از آن شناخته می‌شوند. این حق عضویت تعاونی‌ها تحت عنوان امتیاز شناخته می‌شود. اعضا تعاونی‌ها طی انجام پروژه‌های مورد نظر و پیشرفت آن بسته به متراژی که به نام آنها می‌باشد (سهم عضو)، مبلغ اعلام شده از سوی تعاونی‌ها را واریز می‌کنند.
اگر اعضا مبلغ مربوطه را به موقع واریز کنند به عنوان عضو خوش حساب شناخته شده و بسته به خوش حسابی، امتیاز آنها رتبه بندی می‌شود. خوش حسابی اعضا و رتبه بالای آنها، مزایایی از جمله انتخاب واحد در طبقات بالاتر را برای آنها به همراه خواهد داشت.

پیش فروش آپارتمان در تهران

پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 تهران و اطراف دریاچه چیتگر با توجه به شرایط و مقدار سرمایه به 3 روش زیر امکان‌پذیر است:

 1. خریدن سهام

 2. خریدن امتیاز

 3. خریدن برج‌های شخصی ساز

پیش فروش منطقه ۲۲

ارزش گذاری امتیاز تعاونی های مختلف

همانطور که ذکر شد رتبهبندی امتیاز تعاونی‌ها به خوش حسابی اعضا بستگی دارد اما میزان ارزش امتیاز تعاونی‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم.

 • پیشرفت پروژه

پیشرفت پروژه شامل مراحل مختلفی از جمله؛ اخذ مجوز برای احداث بنا، تجهیز کارگاه، گودبرداری، اجرای فونداسیون، اجرای اسکلت، اجرای سقف، اجرای دیوار چینی و یا هر عملیات عمرانی دیگر. در کل هر چه پیشرفت پروژه بیشتر باشد و به واحد آماده نزدیک‌تر باشد و به زمان تحویل نیز نزدیک‌تر باشد، قیمت امتیاز تعاونی مربوطه بالاتر خواهد بود.

 • عرضه و تقاضا

بر طبق روال معمول بازار پروژه‌هایی با شرایط ایده آل از جنبه‌های مختلف، مورد تقاضای افراد بیشتری بوده و به سبب خواهان بالاتر از قیمت امتیاز بالاتری برخوردار می‌باشد که این مورد در پروژه‌هایی با شرایط پایین‌تر برعکس خواهد بود.

 • اعتبار تعاونی سازنده

تعاونی‌های مسکن معمولا به ارگان‌های مختلف از جمله ارتش، سپاه، وزارت دفاع و ... وابسته بوده است و بسته به رزومه و سابقه تعاونی مورد نظر و اعتمادی که از خریدار جلب می‌کند، امتیاز آن از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشد. این امر در تعاونی‌هایی که رزومه خوبی ندارند برعکس بوده قیمت کمتری دارند.

 • موقعیت مکانی پروژه

موقعیت مکانی مناسب برای پروژه‌ها از جنبه‌های مختلفی از جمله دسترسی به راه‌های ارتباطی و یا ایستگاه‌های مترو، آب و هوای منطقه، چشم انداز واحدها و فاصله پروژه تا مراکز تجاری و شاخص منطقه، حائز اهمیت می‌باشد و با دارا بودن هر کدام از موارد بالا قیمت بالاتری نیز نسبت به پروژه‌های مشابه خواهد داشت.

 • امکانات پروژه

در پروژه‌هایی که امکانات بیشتری مانند استخر، مهدکودک، سالن ورزشی، هلی پد و... دارد و به نیازهای بیشتری از ساکنین پاسخ داده می‌شود، قیمت امتیاز آن تعاونی بالاتر خواهد بود.

پروژه خرازی

پیش فروش امتیاز

تعاونی‌های مسکن به سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی وابسته و اعضاء تعاونی معمولا از کارکنان همان ارگان هستند. در تعاونی‌های مسکن خود تعاونی از ساخت و ساز هیچگونه سودی نمی‌برد و تنها عملیات اجرایی پروژه را برای اعضا به عهده داشته و در نتیجه، حق خرید و فروش امتیازهای تعاونی را نیز ندارد. زیرا خرید امتیاز باید از اعضا تعاونی مورد نظر و زیر نظر خود تعاونی صورت گیرد. 

نکته دیگری که در مورد امتیاز تعاونی‌ها می‌توان ذکر کرد، این است که در خرید امتیاز تعاونی‌ها شما مبلغی را تحت عنوان حق عضویت به فروشنده که از اعضاء تعاونی می‌باشد، پرداخت می‌کنید. این مبلغ هیچ ربطی به اقساط مربوط به پروژه ندارد و برای خروج عضو از تعاونی و جایگزینی شما به عنوان عضو در آن پرداخت می‌شود که بسته به موارد بالا متغیر می‌باشد. اگر خرید امتیاز پیش از پرداخت اقساط تعاونی انجام شود شما تنها مبلغ مربوط به حق عضویت را خواهید پرداخت. اما با پیشرفت پروژه و پرداخت اقساط علاوه بر حق عضویت، اقساط پرداخت شده را نیز به فروشنده یا همان عضو تعاونی پرداخت کرده و پس از آن بقیه اقساط مربوطه را مستقیما به خود تعاونی خواهید پرداخت.

همه این گفته‌ها مبنی بر این امر می‌باشد که پیشرفت پروژه تا قبل از انتخاب واحد توسط اعضا باشد و خرید و فروش امتیاز مربوطه، تحت عنوان پیش فروش صورت گیرد. یعنی اگر واحدهای مربوطه توسط اعضا انتخاب شده باشد دیگر لزومی به پرداخت حق عضویت نبوده و ملک مورد نظر به صورت متری و با جانمایی مشخص (طبقه و واحد) خرید و فروش می‌شود.

پیش فروش منطقه ۲۲ و خرید امتیاز

به سبب تعاونی‌های مختلفی که در منطقه 22شهرداری تهرانمشغول فعالیت هستند، پروژه‌های بسیاری را برای پیش فروش امتیاز در این منطقه شاهد هستیم. از جمله این پروژه‌ها که به ارگان‌های مختلفی وابسته هستند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجتمع تجاری-اداری لکسون

 • پروژه شمیم رحمت 3 (پروژه نخل)

 • برج‌های چهارگانه نزاجا (پروژه نیروی زمینی ارتش شهرک چیتگر)

مجتمع تجاری-اداری لکسون

مجتمع تجاری-اداری لکسونکه شامل یک برج 30 طبقه می‌باشد. در ساحل شرقی دریاچه چیتگر رو به روی بام لند قرار گرفته است و عملیات اجرایی آن توسط تعاونی توسعه ابنیه همت مدیریت می‌شود. این برج شامل 8 طبقه منفی، 1 طبقه همکف و 21 طبقهمثبت می‌باشد که در طبقات مختلف برج شرایط زیر را شاهد هستیم.

 • طبقه -1 تا 3: واحدهای تجاری

 • طبقه 4 تا 6: خدمات هتلینگ

 • طبقه 7 تا 21: واحدهای اداری

مجتمع تجاری-اداری لکسون

پروژه شمیم رحمت 3 (پروژه نخل)

پروژه شمیم رحمت 3 ( پروژه نخل)در بلوار کوهک منطقه 22 قرار گرفته و توسط تعاونی مسکن شمیم رحمت در حال اجرا می‌باشد. پروژه نخل متعلق به هوافضای سپاه بوده و شامل 4 برج 25 طبقه با واحدهایی به متراژ 85 تا 150 متری می‌باشد و در مجموع از 900 واحد تشکیل شده است.

پروژه نخل

برج های چهارگانه نزاجا (پروژه نیروی زمینی ارتش شهرک چیتگر)

برج‌های چهارگانه نزاجادر پهنه C شهرک چیتگر منطقه 22 قرار داشته و 4 برج 40 طبقه را شامل می‌شود. همانطور که گفته شد این برج‌ها توسط نیروی زمینی ارتش که یکی از تعاونی‌های معتبر در منطقه بشمار می‌رود، در حال اجرا می‌باشد.

همچنین پروژه‌های نارنجستان که توسطتعاونی ابنیه آکامدر حال ساخت می‌باشد، از جمله گزینه‌های مناسب برای خرید امتیاز در منطقه چیتگر می‌باشند.

برج های چهارگانه نزاجا

خرید سهام در منطقه ۲۲

در برخی از آپارتمان‌ها و برج‌های در حال ساخت، پیش فروش به صورت سهام یا متری انجام می‌گیرد. زیرا به دلیل زیاد بودن تعداد اعضای تعاونی و امکان سرمایه‌گذاری تمامی اعضا در پروژه این کار انجام می‌شود. به طوری که به هر یک از اعضا تعاونی چند متر از یک آپارتمان (از یک متر یا 10 متر) جهت خرید و یا سرمایه گذاری تعلق می‌گیرد.

خرید سهام پیش فروش منطقه 22 برای کسانی که سرمایه و یا توانایی مالی زیادی ندارند، بهترین گزینه است تا بتوانند با مقدار پول خود در ارزش افزوده پروژه بهره‌مند شوند.

در این نوع پروژه‌ها باید تا زمان اتمام پروژه میزان سهام خود را به حد نصاب برسانید تا بتوانید صاحب واحد شوید. در غیر این صورت می‌توانید سهام خود را به قیمت روز بفروشید و یا با چند نفر از خریداران سهام به صورت شریکی صاحب واحد مورد نظر شوید.

پروژه‌های سهامی چیتگر

 • پروژه پدافند هوایی ارتش

 • پروژه نخل شمیم رحمت۳

پیش فروش آپارتمان‌های شخصی ساز چیتگر

گاها شرکت‌های خصوصی اقدام به پیش فروش واحدها و آپارتمان‌های خود که کیفیت و امکانات بیشتری نسبت به واحدهای تعاونی دارند، می‌کنند.

شما می‌توانید در این پروژه‌ها یک آپارتمان، طبقه و یا یک واحد شخصی تهیه کنید. مسلما این نوع آپارتمان‌ها کیفیت ساخت، معماری داخلی، امکانات رفاهی و قیمت بیشتری دارند و خریداران از همان ابتدامی‌دانند که کدام واحد و یا طبقه را خریداری کرده‌اند.

در این نوع پروژه‌ها خریدار می‌تواند به طور مستقیم از شرکت سازنده، ملک خود را تحویل بگیرید و پرداختی به عنوان امتیاز ندارد. قیمت این واحدها هم به میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

خرید آپارتمان های شهرک چیتگر

منطقه چیتگر به خاطر مجتمع‌های مسکونی مدرن و خوش ساخت و برج‌های بلندش معروف است. بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهند در این زمینه سرمایه گذاری کنند. این منطقه به دلیل وجود امکانات رفاهی و خدماتی فراوان مانند ایران مال، تهران مال، رزمال، بام لند و غیره در تمام روزهای هفته مملو از گردشگران داخلی و خارجی است. اصلی ترین ویژگی که انگیزه خریداران خانه در چیتگر است، دکوراسیون بیرونی و داخلی مدرن خانه‌های محله است. بسیاری از سازندگان اجازه پیش فروش آپارتمان در این منطقه را قبل از اتمام پروژه می‌دهند.

پروژه‌های مسکن در منطقه چیتگر توسط پیمانکاران مختلف در حال اجراست. اما وجه مشترک همه آنها کیفیت ساخت بالا و بسیاری از امکانات داخلی در مجموعه و برج است. آپارتمان‌های این منطقه همگی دارای پارکینگ، انباری و آسانسور هستند. علاوه بر این، برج لوکس دارای امکاناتی مانند لابی، استخر، سونا و جکوزی، سالن اجتماعات، هلی‌پد، سالن مطالعه، سالن بدنسازی، روف گاردن، کافی شاپ، مهدکودک، سیستم سرمایشی و گرمایشی مستقل یا متمرکز، زباله می‌باشد. همچنین دارای سیستم اعلام حریق و دوربین‌های امنیتی هستند. خرید خانه در دریاچه چیتگر یک سرمایه گذاری سودآور برای شماست.

شرایط پرداخت پیش فروش آپارتمان در چیتگر

شرایط پیش فروش آپارتمان در منطقه 22 و چیتگر بسته به میزان پیشرفت پروژه است و سازنده پروژه متعهد به تحویل پروژه در زمان مشخص شده است، که در غیر این صورت شامل جریمه دیرکرد می‌شود.

همچنین سازندگان شخصی معمولا 5 درصد ارزش واحد و آپارتمان را بابت سند تک برگ واحد نیز نگه می‌دارند.

در این پروژه خریداران از ابتدا می‌دانند که چه واحد و آپارتمانی را خریداری کرده‌اند و واحدها با کمد دیواری، کابینت و سایر تجهیزات تحویل داده می‌شود.

همچنین خریداران و سرمایه‌گذاران این نوع پروژه‌ها بسته به موقعیت مکانی، ویو، کیفیت و … 40 تا 60 درصد ارزش افزوده نصیب آنها خواهد شد.

پیش فروش آپارتمان در دریاچه چیتگر

گروه املاک صدف با به روزرسانی فایل‌های پیش فروش آپارتمان‌های خود در منطقه چیتگر امکان ارائه بهترین واحدها و آپارتمان‌های منطقه 22 تهران را برای شما دارد. قیمت واحدهای پیش فروش و موارد موجود جهت پیش فروش واحدهای آپارتمانی چیتگر با لوکیشن مربوطه در گروه املاک صدف نیز موجود است.

بیشتر بخوانید : پروژه زاگرس تعاونی ابنیه همت

توضیحات کامل : پروژه تریتیوم vip

صفحات زیر را هم ببینید :

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (69 رای)
امتیاز چیست؟

حق عضویت در پروژه های در حال ساخت که قابل خرید و فروش می باشد را امتیاز می گویند.

ارزش گذاری امتیاز پروژه های مختلف به چه عواملی بستگی دارد؟

پیشرفت فیزیکی پروژه- میزان عرضه و تقاضا- اعتبار و سابقه ی سازنده- موقعیت مکانی و امکانات پروژه و...

پیشفروش امتیاز چیست؟

حق عضویت اعضای یک پروژه که قابل خرید و فروش بوده و در دفتر سازنده نقل و انتقال انجام می شود و تاریخ تحویل پروژه مشخص می باشد.

پروژه های منطقه 22 به چند دسته تقسیم می شوند؟

عموما پروژه های منطقه 22 بر دو نوع می باشند: تعاونی ساز (بیشتر پروژه ها) و شخصی ساز (تعداد انگشت شمار)

شاخص ترین پروژه های منطقه 22 ؟

پروژه های زیادی را شامل می شوند ولی به صورت کلی : شهرک مسکونی چیتگر، شهرک شهید خرازی، شهرک مرواریدشهر، پروژه تجاری اداری لکسون، پروژه مسکونی فرزانگان و ...

روند عملیاتی انجام پیش خرید به چه شکل است؟

روی لینک کلیک کرده و با شماره 02148000940 تماس بگیرید.