پروژه شمیم رحمت 3 ( پروژه نخل ) در بلوار کوهک منطقه 22

کد ملک S43268

پلان نقشه پروژه نخل بلوار کوهک

پلان نقشه پروژه نخل بلوار کوهک
1 از 10
پلان نقشه پروژه نخل بلوار کوهک
ویژگی های ملک
قیمت: 7,000,000 تومان
120 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

پیشفروش سهام پروژه مسکونی شمیم رحمت 3 ( پروژه نخل ) واقع در بلوار کوهک توسط تعاونی مسکن شمیم رحمت متعلق به هوافضای سپاه و در مرحله گودبرداری می باشد. این پروژه از 4 برج 25 طبقه تشکیل شده است با واحدهایی به متراژ 85 تا 150 متری و در کل 900 واحد است که از زمان شروع فونداسیون یعنی مرداد ماه 98 ، به مدت 4 سال تعاونی پروژه را تحویل می دهد.

موقعیت مکانی پروژه نخل:

منطقه 22 شهرداری تهران واقع در شمال غربی شهر تهران، با 5881 هکتار طبق پهنه بندی مصوب سال1391 ( بهدلیل ویژگی های خاص طبیعی و موقعیت خود در پهنه پایتخت ، به عنوان منطقه ای مستعد قطب گردشگری شناخته شده و چشم انداز آینده آن بر این اساس استوار شده است.


اماکن و پروژه های شاخص منطقه 22:

  • دریاچه شهدای خلیج فارس
  • آبشار تهران
  • بوستان جوانمردان ایران

شرایط پرداخت پروژه فاز 3 شمیم:

شرایط پرداخت به این صورت است که تعاونی به هر عضو سپاه تعداد 10 سهم اختصاص داده است که هر سهم به میزان حدود 1 متر از واحد مسکونی می باشد. واریزی اولیه هر 10 سهم 51 میلیون تومان است که جهت خریدارانی که قصد سرمایه گذاری در این پروژه را دارند مبلغی به عنوان حق امتیاز به 51 میلیون تومان واریزی افزوده می شود. هر سهم ماهیانه 130 هزار تومان اقساط دارد. لازم به ذکر است شرایط فوق، طبق اعلام اولیه تعاونی می باشد و هر گونه تغییرات احتمالی بعدی تنها به اعلام و ابلاغ رسمی تعاونی مذکور، قابل انجام می شود.بروز تا 1/7/99

اطلاعات طرح پروژه نخل:

آپارتمان ها در چهار بال برج به شکل یکپارچه با طراحی منحصر بفرد و پلان داخلی متنوع از یک تا سه خوابه بمنظور پاسخگوئی به سلایق و طیف وسیع تری از متقاضیان طراحی گردیده و هر واحد علاوه بر باکس پله و آسانسور اختصاصی خود در مواقع اضطراری به علت پیوستگی بال های ساختمان در طبقات اول تا سوم به 3 دستگاه باکس پله و 6 آسانسور و در طبقات دیگر از طریق حیاط خصوصی به 12 دستگاه آسانسور و 6 باکس پله دسترسی دارد،به علت فرم ساختمان از اشراف مستقیم آپارتمان ها کاسته و محرمیت مورد نیاز تامین گردیده است، هر طبقه حیاط مسقف اختصاصی خود به ارتفاع 7 متر را دارا میباشد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (63 رای)