پروژه زاگرس (تجاری مسکونی) تعاونی ابنیه همت

تهران / منطقه 22 کد ملک S59659

مکان پروژه زاگرس

مکان پروژه زاگرس
1 از 4
مکان پروژه زاگرس
ویژگی های ملک
60 مترمربع 1 پارکینگ 1 خواب وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

معرفی پروژه زاگرس

پروژه زاگرس که در ابتدای فرایند ساخت می باشد؛ یک پروژه تجاری مسکونی می باشد که توسط تعاونی ابنیه همت؛ یکی از سازندگان خوشنام و معتبر منطقه 22 در حال اجرا می باشد. این تعاونی که از سابقه درخشانی برخودار است پروژه های لکسون و پروژه فرزانگان را در کارنامه خود دارد که جزو بهترین پروژه های منطقه 22 می باشند. تعاونی ابنیه همت علاوه بر پروژه زاگرس؛ پروژه البرز و پروژه الوند نیز توسط این تعاونی در حال اجرا می باشد که تمامی این پروژه ها گزینه های مناسب و مورد اعتمادی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشد.

موقعیت مکانی پروژه زاگرس

زمین این پروژه در منطقه 22 و ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار داشته و از نظر شرایط محیطی؛ آب و هوایی؛ دسترسی و دیگر شرایط منطقه؛ بسیار ایده آل و مناسب می باشد.

مشخصات پروژه زاگرس

همان طور که بیان شد پروژه زاگرس؛ یک برج تجاری مسکونی بوده و به همین سبب دارای شرایط خوبی برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران می باشد. پروژه مذکور دارای زمینی به وسعت 7000مترمربع می باشد و برابر با قرارداد اعضا تعاونی؛ این پروژه دارای 15 مترمربع تراکم تجاری و 60 مترمربع مسکونی برای هر یک از اعضا می باشد.

تعداد طبقات و دیگر مشخصات پروژه متعاقبا اعلام خواهد شد.

نحوه خرید و شرایط پرداخت

این پروژه در ابتدایی ترین مراحل ساخت بوده و به صورت واریزی و امتیاز قابل خریداری می باشد. انتقال امتیاز در دفتر تعاونی انجام شده و به صورت قطعی قابل انتقال به نام خریدار می باشد.

واریزی اعضا تاکنون 995 میلیون تومان می باشد، که 950 میلیون تومان آن مربوط به هزینه زمین؛ جواز و تراکم پروژه بوده است .

طبق تعرفه ی تعاونی تا پایان سال اعضا موظف به پرداخت مبلغ 15 میلیون تومان به صورت دوماه یک بار به تعاونی می باشند که اقساط بعدی تا پایان سال به اعضا اطلاع داده می شود.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (36 رای)