پروژه زاگرس ابنیه همت، راهنمای خرید (بازدید مجازی)

تهران / منطقه 22 کد ملک S59659

پیش فروش پروژه زاگرس

پیش خرید پروژع زاگرس

برج زاگرس منطقه 22

پروژه زاگرس چیتگر

پروژه لکسون 2

برج زاگرس

مکان پروژه زاگرس

پیش فروش پروژه زاگرس پیش خرید پروژع زاگرس برج زاگرس منطقه 22 پروژه زاگرس چیتگر پروژه لکسون 2 برج زاگرس مکان پروژه زاگرس
1 از 7
پیش فروش پروژه زاگرس پیش خرید پروژع زاگرس برج زاگرس منطقه 22 پروژه زاگرس چیتگر پروژه لکسون 2 برج زاگرس مکان پروژه زاگرس
ویژگی های ملک
60 مترمربع 1 پارکینگ 1 خواب وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

پروژه زاگرس چیتگر

پروژه زاگرس چیتگر از پروژه های مسکونی – تجاری منطقه ۲۲ می باشد. این پروژه با چشم انداز فوق العاده ای که دارد، از بهترین پروژه ها برای سرمایه گذاری است. این پروژه با توجه به مدیریت مجرب و کارآزموده، شرکت تعاونی ابنیه همت در حال پیشرفت است. پروژه زاگرس با بهترین متریال ها و با کیفیت ترین مصالح اجرا می شود. به دلیل موقعیت بسیار مناسب و مجری حرفه ای، از این پروژه استقبال خوبی به عمل آمده است و متقاضیان زیادی دارد. این پروژه با استفاده از بهترین روش های ساخت و ساز اجرا خواهد شد. پروژه زاگرس بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال واحد‌های لاکچری با ویو دریاچه هستند.

پروژه زاگرس یکی از بهترین پروژه های درحال ساخت منطقه 22 تهران می باشد. این پروژه که در نزدیکی دریاچه چیتگر واقع شده است، توسط تعاونی ابنیه همت در حال ساخت بوده فرایند اجرایی آن به سرعت پیش می رود.

پروژه زاگرس چیتگر

سازنده پروژه زاگرس

سازنده پروژه زاگرس تعاونی ابنیه همت ؛ یکی از سازندگان خوشنام و معتبر منطقه 22 می باشد. این تعاونی که از سابقه درخشانی برخودار است پروژه های لکسون و پروژه فرزانگان را در کارنامه خود دارد که جزو بهترین پروژه های منطقه 22 به شمار می روند. علاوه بر پروژه زاگرس؛ پروژه البرز و پروژه الوند نیز توسط این تعاونی در حال اجرا می باشد که تمامی این پروژه ها گزینه های مناسب و مورد اعتمادی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشند.

 معرفی تعاونی ابنیه همت

تعاونی ابنیه همت از با سابقه ترین و معروف ترین تعاونی های ساخت و ساز مسکن، در منطقه ۲۲ تهران است. این تعاونی رزومه ای بسیار قطور و معتبر دارد. به خاطر خوش سابقه و حرفه ای بودن تعاونی ابنیه همت، عضو گیری پروژه های زیر نظر تعاونی به سرعت انجام و تکمیل می شود. از پروژه های زیر نظر تعاونی ابنیه همت دو پروژه در حال ساخت، پروژه فرزانگان و پروژه لکسون را میتوان نام برد. پروژه زاگرس را هم به تازگی در دست گرفته است و مطمئنا به خوبی و طبق جدول زمان بندی، آن را ساخته و تحویل می‌ دهد.

پروژه زاگرس دریاچه چیتگر چه مزایایی دارد؟

از بزرگترین مزایای خرید واحد در منطقه 22 تهران، برخورداری از هوای پاک و فرصت زندگی در آپارتمان های شیک و اکازیون است. پروژه زاگرس دریاچه چیتگر یکی از پروژه های در حال ساخت در شرکت مورد اعتماد ابنیه همت می‌باشد، که فعلا در مرحله‌ی گود برداری است.  
وجود امکانات تفریحی و مراکز خرید متعدد باعث محبوبیت هرچه بیشتر این منطقه میان مردم شده است. همچنین دسترسی آسان به بزرگراه ها و دریاچه چیتگر از ویژگی هایی است که پروژه زاگرس دریاچه چیتگر را از سایر پروژه ها متمایز کرده است.  شرکت ابنیه همت با بهره‌گیری از مهندسین خبره و بهترین مصالح سعی در ساخت آپارتمان‌هایی با کیفیت و بالاترین سطح مقاومت دارد. از امکانات برخی از این آپارتمان ها میتوان به روف گاردن، لابی، لابی من 24 ساعته ، استخر و جکوزی اشاره کرد.

پروژه زاگرس دریاچه چیتگر
 

موقعیت مکانی پروژه زاگرس

زمین پروژه زاگرس در منطقه 22 و ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار داشته و از نظر شرایط محیطی؛ آب و هوایی؛ دسترسی و دیگر شرایط منطقه؛ بسیار ایده آل و مناسب می باشد. با توجه به شرایط مکانی برج زاگرس می توان این پروژه را نزدیک ترین پروژه به دریاچه چیتگر دانست که مشخصه ارزشمند و قابل توجهی برای پروژه و سرمایه گذاران آن می باشد.

مشخصات پروژه زاگرس

همان طور که بیان شد پروژه زاگرس؛ یک برج تجاری مسکونی بوده و به همین سبب دارای شرایط خوبی برای سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران می باشد. پروژه مذکور دارای زمینی به وسعت 7000مترمربع می باشد و برابر با قرارداد اعضا تعاونی؛ دارای 15 مترمربع تراکم تجاری و 60 مترمربع مسکونی برای هر یک از اعضا می باشد.

به طور کلی می توان مشخصات پروژه زاگرس چیتگر را به شرح زیر بیان کرد:

  • پلاک ثبتی پروژه زاگرس: (1863/13620) و (1863/12538)
  • کاربری: تجاری-مسکونی
  • متراژ زمین: 7000مترمربع
  • تعداد طبقات: 28 طبقه(طبقه همکف و منفی یک به صورت تجاری خواهد بود)
  • متراژ واحدها: 120 تا 180 مترمربع

پروژه زاگرس منطقه ۲۲ 

پروژه زاگرس منطقه ۲۲ در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر در حال اجرا می باشد. با توجه به اینکه متراژ واحدها متفاوت هستند و معمولاً بیشتر از ۶۰ متر هستند، هر عضو باید به اندازه متراژ هر واحد امتیاز بخرد. اگر یک عضو نخواهد یا توانایی نداشته باشد که چند امتیاز خریداری کند، تعاونی امتیاز آن واحد را به چند عضو به صورت شراکتی می‌ فروشد. پروژه باید در سال ۱۴۰۵ تحویل داده شود. اگر پروژه دیر تحویل داده شود مبلغی باید به عنوان ضرر و زیان به اعضا پرداخت شود. اگر تعاونی تا ۶ ماه بعد از موعد تحویل واحدها را تحویل ندهد، باید ماهانه مبلغی را به عنوان جریمه به هر واحد پرداخت نماید.

پروژه زاگرس منطقه 22
 

موعد تحویل پروژه زاگرس چیتگر

بر اساس اعلام تعاونی ابنیه همت و اطلاعات درج شده در دفترچه قرارداد، تحویل پروژه زاگرس در تاریخ 1405/10/30 صورت خواهد گرفت.

خرید و فروش  پروژه زاگرس ابنیه همت

این پروژه در ابتدایی ترین مراحل ساخت بوده و به صورت واریزی و امتیاز قابل خریداری می باشد. انتقال امتیاز در دفتر تعاونی ابنیه همت انجام شده و به صورت قطعی قابل انتقال به نام خریدار می باشد.

واریزی اعضا تاکنون (1401/04/01) مبلغ 1.110.000.000 میلیون تومان می باشد، که 950 میلیون تومان آن مربوط به هزینه زمین؛ جواز و تراکم پروژه بوده است .

اقساط پروژه زاگرس ابنیه همت

طبق تعرفه ی تعاونی اعضا موظف به پرداخت اقساط به شرح زیر هستند. جدول اقساط ابنیه همت زاگرس شامل پرداختی ها تا پایان سال 1401 میباشد.

تاریخاقساط امتیاز مسکونیاقساط امتیاز تجاری
1401/04/1024,500,00010,500,000
1401/05/1030,800,00013,200,000
1401/07/1030,800,00013,200,000
1401/09/1030,800,00013,200,000
1401/11/1030,800,00013,200,000

 

قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت

در مورد قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت باید بگوییم، مبلغ ثبت نام برای یک امتیاز که شامل ۶۰ متر مربع مسکونی و ۱۵ متر مربع تجاری است. لازم به ذکر است با توجه به تغییرات قیمت امتیاز این گونه پروژه ها به صورت روزانه تغییر میکند لطفا جهت استعلام قیمت به روز امتیاز این پروژه و سایر پروژه های چیتگر با مشاورین املاک صدف تماس بگیرید شماره ما هم 02148000940 میباشد.
نکته دیگر اینکه، ویژگی مثبت این پروژه این است که امتیاز قسمت تجاری و مسکونی جداگانه هم قابل فروش است.

امکانات برج زاگرس چیتگر

برج زاگرس چیتگر امکانات رفاهی زیادی برای ساکنان و خریداران واحدها دارد. داشتن روف گاردن، آبنما، پارکینگ، انباری و بالکن از امکانات این برج می باشند. همچنین برای ساکنان برج، سالن اجتماعات و همایش در نظر گرفته شده است، تا بتوانند جلسه ها و گردهمایی ها را در آنجا برگزار کنند. همچنین برای کسانی که به ورزش علاقه دارند، سالن ورزش هم قرار دارد. از دیگر امتیازات این برج دسترسی خیلی سریع به بام لند می باشد. این پروژه هم امتیاز مسکونی دارد هم تجاری. هر کدام از اعضا امتیاز ۶۰ متر مسکونی و ۱۵ متر تجاری را گرفته اند.

برج زاگرس چیتگر

بررسی پروژه لکسون ابنیه همت

پروژه لکسون 1 ابنیه همت  یکی دیگر از پروژه های این شرکت است که با چشم اندازی زیبا و ویژه، به پارک جنگلی چیتگر و همچنین بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور در حال انجام می باشد. این پروژه با معماری خاص و فضاسازی های درست و مناسب مشاعات آینده ای درخشان و سرمایه گذاری هایی پربازده برای خریداران این پروژه رقم خواهد زد.

موقعیت پروژه لکسون در نزدیک ترین نقطه مسکونی به دریاچه بزرگ مصنوعی تهران و در نزدیکی مجموعه بام لند و همچنین باغ آرامش، تاثیر بسزایی در رشد سود سرمایه گذاری در این پروژه خواهد داشت. شرایط بسیار خوب آب و هوایی منطقه ۲۲، این منطقه را به بهترین مکان برای ساخت و سازهای جدید تبدیل کرده است. با این پروژه ها طولی نمی کشد که این منطقه به شلوغ ترین و پر امکانات ترین منطقه تهران تبدیل شود. لازم به ذکر است به پروژه زاگرس، لکسون 2 هم گفته می شود.

آشنایی بیشتر با پروژه زاگرس بام لند

در پروژه زاگرس بام لند متراژ تقریبی هر واحد مسکونی ۱۲۰ متر مربع بیان شده است. هر امتیاز برابر با نصف هر واحد می شود، یعنی خریدار اگر یک واحد می خواهد باید دو امتیاز خریداری کند. شش دانگ هر واحد برابر با ۱۲۰ متر مسکونی و ۳۰ متر تجاری می باشد. در حال حاضر این پروژه شروع به اجرایی شدن کرده است.

با توجه به سابقه مجری این پروژه، مطمئنا هیچ کس از سرمایه گذاری در این پروژه پشیمان نخواهد شد. برای دیدن موقعیت و میزان پیشرفت پروژه می توانید از نزدیک به دیدن پروژه بروید. مطمئنا تا چند سال دیگر، قیمت مسکن سر به آسمان میکشد و شما به قیمت امروز صاحب خانه می شوید. اگر تمایل به بازدید از مکان و موقعیت پروژه زاگرس دارید، به آدرس بلوار امیر کبیر در شهرک گلستان و خیابان امیری صفت مراجعه کنید. 

سهم برج زاگرس در پیش‌فروش برج‌های چیتگر

در واقع میتوان به افرادی که منتظر پیش‌فروش برج‌های چیتگر بودند، این مژده را داد که این امکان هم‌اکنون فراهم شده است. پروژه زاگرس شامل یک بلوک 21 واحدی است که دارای موقعیتی عالی و آینده دار است. سالن ورزشی، سالن اجتماعات و بسیاری دیگر تنها بخشی از امکانات موجود در این پروژه می‌باشد. نحوه واریزی برای واحدهای تجاری و مسکونی متفاوت است. مقدار واریزی برای واحدهای تجاری(15 متری) 315 میلیون تومان و برای واحدهای مسکونی 725 میلیون تومان می ‌باشد. شرکت ابنیه همت با تدارک این شرایط سعی در ارائه بهترین خدمات به خریداران عزیز دارد. 

ارزیابی اطلاعات حقوقی پروژه زاگرس یا لکسون  2

برای توضیح در مورد اطلاعات پروژه زاگرس (اطلاعات حقوقی) باید گفت: تمام نقل انتقالات در این شرکت به صورت قانونی و در دفتر اسناد رسمی انجام می‌پذیرد. همچنین به تمام خریداران پیش سند که همان دفترچه تعاونی می‌باشد، ارائه می‌شود. یکی از این پیش سندها در اختیار تعاونی و دیگری در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت. واحدهای موجود در پروژه لکسون 2 (زاگرس) طبق امتیاز و واریزی، خرید و فروش خواهند شد. تعاونی مربوطه می‌بایست سند واحد مورد نظر را طی مدت 24 ماه در اختیار خریدار قرار دهد. حتما قبل از خرید می‌بایست استعلامات لازم را از تعاونی مربوطه دریافت کرد.

برج های زاگرس یا لکسون 2

تعاونی ابنیه همت چیتگر چند پروژه در حال ساخت دارد؟

در واقع باید گفت، شرکت ابنیه همت چیتگر دارای چندین پروژه در حال ساخت می‌باشد که شامل: پروژه زاگرس، پروژه لکسون، پروژه آرتمیس، پروژه الوند و البرز است. پروژه های بسیاری نیز توسط این شرکت  ساخته و تحویل خریدار شده است. طبق قراردادی که با خریداران محترم منعقد می‌شود، موعد تحویل پروژه زاگرس دی ماه سال 1405 می‌باشد. برای خرید هر 6 دانگ واحد مسکونی‌، می‌بایست دو امتیاز خریداری شود. به این صورت که هر امتیاز شامل 3 دانگ واحد مسکونی می‌شود. برای هر واحد مسکونی حدود 120 متر و واحد های تجاری 30 متر، در نظر گرفته شده است. 

راه‌کارهای مطمئن پیش ‌خرید پروژه زاگرس

برای پیش خرید پروژه زاگرس می‌بایست به صورت واریزی و خرید امتیاز اقدام نمود. یکی از راهکارهای مطمئن جهت پیش‌خرید خانه، توجه به سند می‌باشد. همچنین باید گفت، قرارداد مربوطه می‌بایست در دفتر اسناد رسمی تنظیم شود. هنگام تنظیم سند می‌بایست به آدرس دقیق آپارتمان، نام و مشخصات خریدار و فروشنده، ویژگی های آپارتمان خریداری شده(پارکینگ، انباری ) دقت کرد. 

پیش خرید پروژه زاگرس

شرکت ابنیه همت، سوابق و افتخارات

شرکت ابنیه همت با 10 سال سابقه در زمینه تهیه زمین با بهترین کاربری و همچنین ساخت واحد های تجاری و مسکونی، دارای اعتبار بسیاری نزد مردم می‌باشد. ساختمان‌های ساخته شده توسط این تعاونی دارای کیفیت و کلاس جهانی است. برای توضیح در مورد افتخارات تعاونی همت باید گفت، تمامی پروژه های انجام شده توسط این شرکت در اعتبار سنجی نمره‌ی 9 رابه خود اختصاص داده‌اند. توجه بسیار این شرکت به استفاده از مصالح با کیفیت و همچنین نظارت عالی بر ساخت، باعث کسب این جایگاه شده است.

آزمایش خاک پروژه زاگرس

یکی از مراحل آغازین پروژه های ساختمانی آزمایش خاک است که باید توسط متخصصین مربوطه انجام شود، در اینجا میتوانید تصویر آزمایش خاک پروژه زاگرس را ببینید:

آزمایش خاک پروژه زاگرس
 

حالا نوبت شماست

اگر سوالی راجع به پیش خرید پروژه زاگرس  دارید حتی یک لحظه هم تردید نکنید همین الان با همراهانتان در مسکن صدف با شماره  02148000940  تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره  پیش فروش پروژه ها و برج های منطقه 22 تهران برخوردار شوید یا میتوانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها در همین صفحه بپرسید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (44 رای)
سازنده  پروژه زاگرس چیتگر کدام تعاونی است؟

سازنده  پروژه زاگرس، تعاونی ابنیه همت می باشد که یکی از سازندگان خوشنام و معتبر منطقه 22 به شمار می رود.

پروژه زاگرس کجاست؟

زمین پروژه زاگرس در منطقه 22 و ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار داشته و نزدیک ترین پروژه به دریاچه چیتگر می باشد.

آیا تعاونی سازنده پروژه زاگرس معتبر است؟

این تعاونی که از سابقه درخشانی برخودار است پروژه های لکسون، پروژه فرزانگان، پروژه البرز و پروژه الوند را در کارنامه خود دارد که جزو بهترین پروژه های منطقه 22 به شمار می روند. 

موعد تحویل پروژه زاگرس چیتگر چه زمانی است؟

تحویل پروژه زاگرس در تاریخ 1405/10/30 صورت خواهد گرفت.