پروژه زاگرس چیتگر منطقه ۲۲ + قیمت امتیاز ابنیه همت 1403

تهران / منطقه 22 کد ملک S59659

اتمام گودبرداری پروژه زاگرس

قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت

پروژه زاگرس

پروژه زاگرس

پروژه زاگرس

کاور پروژه زاگرس منطقه 22

پروژه زاگرس

پروژه برج زاگرس

تعاونی ابنیه همت

امتیاز زاگرس

قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت

پروژه زاگرس بام لند

پروژه مسکونی زاگرس

پیش فروش پروژه زاگرس

پیش خرید پروژع زاگرس

پروژه زاگرس چیتگر

پروژه لکسون 2

موقعیت مکانی پروژه زاگرس

برج زاگرس باملند

پروژه زاگرس

اتمام گودبرداری پروژه زاگرس قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت پروژه زاگرس پروژه زاگرس پروژه زاگرس کاور پروژه زاگرس منطقه 22 پروژه زاگرس پروژه برج زاگرس تعاونی ابنیه همت امتیاز زاگرس قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت پروژه زاگرس بام لند پروژه مسکونی زاگرس پیش فروش پروژه زاگرس پیش خرید پروژع زاگرس پروژه زاگرس چیتگر پروژه لکسون 2 موقعیت مکانی پروژه زاگرس برج زاگرس باملند پروژه زاگرس
1 از 20
اتمام گودبرداری پروژه زاگرس قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت پروژه زاگرس پروژه زاگرس پروژه زاگرس کاور پروژه زاگرس منطقه 22 پروژه زاگرس پروژه برج زاگرس تعاونی ابنیه همت امتیاز زاگرس قیمت امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت پروژه زاگرس بام لند پروژه مسکونی زاگرس پیش فروش پروژه زاگرس پیش خرید پروژع زاگرس پروژه زاگرس چیتگر پروژه لکسون 2 موقعیت مکانی پروژه زاگرس برج زاگرس باملند پروژه زاگرس
ویژگی های ملک
60 مترمربع 1 پارکینگ 1 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

پروژه زاگرس

 در این مقاله پروژه زاگرس به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و همه جوانب و عوامل آن معرفی شده،در نوشته زیر میتوانید توضیحات کامل برج زاگرس،ویدیو،پادکست،نقشه و همچنین نمای 360 درجه برج را داشته باشید.

مشاهده تصویر 360 درجه ای از نمای زمین و اطراف پروژه زاگرس:

 

آنچه در این مطلب می خوانید:

 1. معرفی پروژه زاگرس ابنیه همت
 2. مشخصات پروژه زاگرس ابنیه همت
 3. قیمت خرید و فروش امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت
 4. واریزی و اقساط به‌ روز پروژه زاگرس ۱۴۰۲
 5. امکانات پروژه زاگرس منطقه 22
 6. ویژگی های پروژه زاگرس چیتگر
 7. موقعیت مکانی برج زاگرس چیتگر
 8. شرکت ابنیه همت، سوابق و افتخارات
 9. تحلیل کارشناسان مسکن صدف در مورد پروژه زاگرس

 

پادکست صوتی پروژه زاگرس تعاونی ابنیه همت

 

معرفی پروژه زاگرس ابنیه همت

پروژه زاگرس یکی از پروژه های تعاونی ابنیه همت هست که در سال 98 شروع به پذیره نویسی شد و در مدت زمان کمی پذیره نویسی آن تکمیل شد. خاکبرداری این پروژه پس از طی شدن مراحل کسب جواز و آزمایش خاک در زمستان 1401 شروع به گودبرداری کرد. این پروژه در ضلع شرقی دریاچه چیتگر یکی از بهترین موقعیت های پروژه های در حال ساخت چیتگر را داراست.

مشخصات پروژه زاگرس ابنیه همت

 1. سازنده:شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت
 2. موقعیت: ضلع شرقی دریاچه 
 3. تعداد طبقات:  32طبقه (4 پارکینگ 3 تجاری 25 مسکونی)
 4. متراژ واحدها:  120-140-160-180-220
 5. اسکلت:  فلزی
 6. نما:  شیشه ای کرتین وال
 7. زمان اتمام و تحویل:  1408
 8. حداقل مبلغ سرمایه گذاری: حدود 1.2 میلیارد تومان

 

جهت خرید یا فروش امتیاز برج زاگرس قبل از هر چیز اطلاعات خود را نسبت به قیمت و سایر شرایط کامل و بروز کنید.

مشاورین حرفه ای ما دراملاک صدف آماده ارائه مشاوره رایگان و راهنمایی به شما عزیزان می باشند.02148000940

 

قیمت خریدوفروش امتیاز پروژه زاگرس ابنیه همت

با توجه به اینکه امتیاز برج زاگرس دارای نواسان هست حتما قبل از خرید با شماره تلفن 02148000940تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

 

شرایط پیش فروش پروژه زاگرس

شرایط خرید و پیش فروش پروژه زاگرس به صورت زیر است:

واریزی اولیه + امتیاز + اقساط

 

واریزی و اقساط به‌ روز پروژه زاگرس 1403

مجموع واریزی های پروژه زاگرس با قسط تیرماه 1403 به شرح زیر است:

- ۱۵ متر تجاری: 574.820.000 تومان

- ۶۰ متر مسکونی: 1.278.580.000 تومان

- پک کامل تجاری و مسکونی:1.853.400.000 تومان

اقساط نیمه اول سال 1403 برای پروژه زاگرس به شرح جدول زیر می باشد. 

 • قسط پک کامل(60متر مسکونی+15 مترتجاری) پروژه زاگرس 62.000.000 تومان میباشد.

 

پروژه زاگرس چیتگر

در تاریخ 18 بهمن ماه 1402 تعاونی توسعه ابنیه همت طی اطلاعیه ای به اعضای پروژه زاگرس خبر داد که اعضا می توانند جهت پرداخت بدهی یا اقساط آتی سهام خود را به تعاونی واگذار نمایند. 

طبق این اطلاعیه تعاونی هر سهام مسکونی را به ارزش 2.000.000.000 تومان و هر سهام تجاری را به ارزش 1.100.000.000 تومان با اعضا حساب می کند. 

همینطور اعضایی که تمایل به فروش سهام خود به تعاونی هستند می توانند با شرایط پرداخت یک ساله به شرح زیر سهام خود را به تعاونی ابنیه همت بفروشند؛

سهام مسکونی به قیمت 2.260.000.000 تومان = 400 میلیون تومان نقد + 12 قسط 30 میلیون تومان طی یکسال + 1.500.000.000 تومان سررسید یکساله جهت تسویه

سهام تجاری به قیمت 1.250.000.000 تومان = 200 میلیون تومان نقد + 12 قسط 16.5 میلیون تومان طی یکسال + 852.000.000 تومان سررسید یکساله جهت تسویه

مبالغ فوق به مدت 20 روز از تاریخ 18 بهمن ماه اعتبار دارند و با پیشرفت پروژه و افزایش واریزی ها، مبالغ تغییر کرده و بروز می شوند. 

 

امکانات برج زاگرس منطقه 22

 • موقعیت اداری
 • سالن اجتماعات
 • کمد دیواری
 • اشپزخانه اپن
 •  پلاک خوان پارکینگ
 • حیاط و فضای سبز
 • ویو دریاچه چیتگر
 • آسانسور
 • سرمایش و گرمایش چیلر
 • بالکن
 • سالن ورزشی
 •  کف سرامیک
 • پنجره دوجداره upvc
 • لابی
 • پارکینگ
 • انباری

برج زاگرس چیتگر امکانات رفاهی زیادی برای ساکنان و خریداران واحدها دارد.

داشتن روف گاردن، آبنما، پارکینگ، انباری و بالکن از امکانات این برج می باشند.

همچنین برای ساکنان برج، سالن اجتماعات و همایش در نظر گرفته شده است، تا بتوانند جلسه ها و گردهمایی ها را در آنجا برگزار کنند.

همچنین برای کسانی که به ورزش علاقه دارند، سالن ورزش هم قرار دارد. از دیگر امتیازات این برج دسترسی خیلی سریع به بام لند می باشد. این پروژه هم امتیاز مسکونی دارد هم تجاری. هر کدام از اعضا امتیاز ۶۰ متر مسکونی و ۱۵ متر تجاری را گرفته اند.

امکانات رفاهی
پارکینکدوربین مدار بستهدرب ضد سرقت
آسانسورسیستم سرمایشی-گرمایشیآنتن مرکزی اختصاصی
اینترنت WiFiاعلام و اطفاء حریقمرکزخرید و واحد تجاری
سالن اجتماعاتآسانسور حمل بارراه پله اضطراری
شوتینگ زبالههلی پدسالن بازی کودکان
نگهبانینمازخانهفضای سبز
پارکینگ مهمانبالکنزمین ورزشی اختصاصی برج
باشگاه بدنسازیسیستم مدیریت هوشمند bms 

 

پروژه زاگرس منطقه 22

 

از ویژگی های برج زاگرس چیتگر

برج زاگرس چیتگر یکی از پروژه‌های مهم ساختمانی در منطقه 22 تهران است.

این پروژه با ویژگی‌های منحصر به فردی همچون طراحی مدرن و خلاقانه، استفاده از مواد با کیفیت و فناوری‌های مدرن، جذب توجه بسیاری از مشتریان و خریداران را به خود اختصاص داده است.

با توجه به کاربری پروژه زاگرس که مسکونی و تجاری می باشد نسبت به موقعیت مکانی خاصی که دارد، نشان از نیازسنجی و مطالعات دقیق از بازار توسط تعاونی سازنده پروژه زاگرس دارد. 

پروژه زاگرس دقیقا در موقعیت مکانی ای قرار دارد که بافت قدیمی شهرک گلستان را به بافت جدید و نوساز محدوده دریاچه متصل می کند و این شاید بهترین ویژگی پروژه مسکونی تجاری زاگرس باشد.

یکی از ویژگی‌های جذاب برج زاگرس چیتگر، نزدیکی به مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ مانند مجتمع تجاری پاسارگاد، پارکینگ‌های عمومی و مراکز خدماتی همچون بانک‌ها و داروخانه‌ها می‌باشد.

این ویژگی موجب راحتی در دسترسی به خدمات و امکانات مختلف برای ساکنان و کاربران این پروژه می‌شود.

امکان خرید مجزای سهام تجاری و مسکونی نیز یکی از بهترین مزایای خرید و سرمایه گذاری در برج زاگرس می باشد که سرمایه گذاران زیادی را به سمت این پروژه سوق داده است. 

همچنین، پروژه زاگرس چیتگر با داشتن طراحی منحصر به فرد، معماری شیک و مدرن و چشم‌نواز، در اوایل سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری رسید و با توجه به وضعیت مناسب و خوبی که دارد، مورد استقبال خریداران و مشتریان خوش‌سلیقه قرار گرفته است.
 

موقعیت مکانی برج زاگرس چیتگر

زمین پروژه زاگرس در منطقه 22 و ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار داشته و از نظر شرایط محیطی؛ آب و هوایی؛ دسترسی و دیگر شرایط منطقه؛ بسیار ایده آل و مناسب می باشد.د با توجه به شرایط مکانی برج زاگرس می توان این پروژه را نزدیک ترین پروژه به دریاچه چیتگر دانست که مشخصه ارزشمند و قابل توجهی برای پروژه و سرمایه گذاران آن می باشد.

 

موقعیت پروژه زاگرس

 

 

موعد تحویل پروژه زاگرس چیتگر

تحویل پروژه از شروع گودبرداری در سال 1401 به مدت 6 سال می باشد.

 

شرکت ابنیه همت، سوابق و افتخارات

شرکت ابنیه همت با 10 سال سابقه در زمینه تهیه زمین با بهترین کاربری و همچنین ساخت واحد های تجاری و مسکونی، دارای اعتبار بسیاری نزد مردم می‌باشد. ساختمان‌های ساخته شده توسط این تعاونی دارای کیفیت و کلاس جهانی است. این تعاونی برج های آسمان آبی و فرهیختگان را تحویل داده و همچنین دارای چندین پروژه در حال ساخت می‌باشد که شامل: برج زاگرس، پروژه لکسون، پروژه آرتمیس، پروژه الوند و پروژه البرز. برای توضیح در مورد افتخارات تعاونی همت باید گفت، تمامی پروژه های انجام شده توسط این شرکت در اعتبار سنجی نمره‌ی 9 رابه خود اختصاص داده‌اند.توجه بسیار این شرکت به استفاده از مصالح با کیفیت و همچنین نظارت عالی بر ساخت، باعث کسب این جایگاه شده است.

 

تحلیل کارشناسان مسکن صدف در مورد پروژه زاگرس

برج زاگرس با توجه به عملکرد و رزومه خوب تعاونی و موقعیت مکانی فوق العاده  پروژه محل مناسبی برای سرمایه گذاری است. همچنین به دلیل اینکه این پروژه به صورت سهام عرضه شده نقدشوندگی بهتری نسبت به سایر پروژه های منطقه دارد. ولی این نکته را به یاد داشته باشید که این پروژه همیشه نواسان قیمتی زیادی دارد پس حتما قبل از خرید از راهنمایی کارشناسان ما در مسکن صدف بهره ببرید. 

 

حالا نوبت شماست

اگر سوالی راجع به پیش خرید برج زاگرس  دارید حتی یک لحظه هم تردید نکنید همین الان با همراهانتان در مسکن صدف با شماره  02148000940  تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره پیش فروش پروژه ها و برج های منطقه 22 تهران برخوردار شوید یا میتوانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها در همین صفحه بپرسید.

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (50 رای)
سازنده  پروژه زاگرس چیتگر کدام تعاونی است؟

سازنده  پروژه زاگرس، تعاونی ابنیه همت می باشد که یکی از سازندگان خوشنام و معتبر منطقه 22 به شمار می رود.

پروژه زاگرس کجاست؟

زمین پروژه زاگرس در منطقه 22 و ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار داشته و نزدیک ترین پروژه به دریاچه چیتگر می باشد.

آیا تعاونی سازنده پروژه زاگرس معتبر است؟

این تعاونی که از سابقه درخشانی برخودار است پروژه های لکسون، پروژه فرزانگان، پروژه البرز و پروژه الوند را در کارنامه خود دارد که جزو بهترین پروژه های منطقه 22 به شمار می روند.