پروژه برج الوند ؛ تعاونی توسعه ابنیه همت

موقعیت پروژه الوند تعاونی ابنیه همت

موقعیت پروژه الوند تعاونی ابنیه همت
1 از 1
موقعیت پروژه الوند تعاونی ابنیه همت
ویژگی های ملک
وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

فهرست:

 

معرفی پروژه برج الوند

پروژه برج الوند که در ابتدای کار قرار دارد متعلق به تعاونی توسعه ابنیه همت می باشد که یکی از تعاونی های بنام و معتبر در منطقه 22 بوده و پروژه های شاخصی را در رزومه کاری خود دارد. از جمله پروژه های اجرا شده و یا در حال اجرای این تعاونی می توان به پروژه فرزانگان؛ پروژه تجاری لکسون؛ پروژه البرز و پروژه زاگرس اشاره کرد. پروژه برج تجاری مسکونی الوند نیز یکی از چندین پروژه این تعاونی می باشد که در منطقه 22 تهران؛ میدان موج و کوچه میلاد یکم اجرا خواهد شد.

به سبب اعتبار تعاونی و شرایط مناسب این برج از نظر طراحی و موقعیت مکانی؛ این پروژه گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشد که پتانسیل بسیار بالایی برای رشد و سود آوری دارد.

مشخصات برج الوند

برج الوند همان طور که بیان شد یک پروژه تجاری مسکونی می باشد که در قالب یک برج 7 طبقه طراحی شده است. بر اساس اعلام اولیه تعاونی طبقات این برج به گونه ای تعریف شده است که دارای 4 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه تجاری و 2 طبقه منفی می باشد. 

موقعیت مکانی در نظر گرفته شده برای برج الوند موجب شده تا دسترسی های بسیار خوبی را برای این پروژه شاهد باشیم. علاوه بر دسترسی های آسان؛ نزدیکی به دریاچه چیتگر نیز یکی دیگر از ویژگی های خوب این پروژه می باشد که می تواند مورد توجه سرمایه گذاران و سهامدارن قرار گیرد.

اطلاعات تکمیلی در ادامه اعلام خواهند شد.

شرایط تحویل پروژه الوند

طبق اعلام تعاونی ابنیه همت؛ برای ساخت پروژه 18 ماه از زمان شروع عملیات اجرایی در نظر گرفته شده است. 

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت

این پروژه به صورت سهام ارائه شده است و افراد می بایست برای مشارکت در این پروژه سهام مورد نظر را خریداری کنند که شامل 60 متر مسکونی و 20 متر تجاری می باشد.

برای سهام این تعاونی تا کنون 891 میلیون توسط هر یک از اعضا واریز شده است و ادامه اقساط اعلام شده تا پایان سال 99 ماهیانه 53 میلیون تومان می باشد که بایستی توسط اعضا و یا خریداران پرداخت شود. 

لازم به ذکر است این مبالغ مربوط به جواز و تراکم پروژه بوده و بقیه اقساط در ادامه اعلام خواهد شد. 

جهت استعلام قیمت، کسب اطلاعات بیشتر و بروز با املاک صدف تماس بگیرید.02148000940

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (14 رای)