تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت + معرفی پروژها

تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت + معرفی پروژها

در این مطلب خواهید خواند:

تعاونی توسعه ابنیه همت

تعاونی توسعه ابنیه همت در سال 91 تاسیس و به عنوان یک شرکت تعاونی در زمینه عمران و ساخت و ساز فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت تعاونی که پروژه های بسیاری را در رزومه خود دارد جزو بهترین و معتبرترین تعاونی های منطقه 22 بوده و نام "ابنیه همت" پشتوانه ای قوی برای سرمایه گذاران منطقه می باشد. تعاونی ابنیه همت با اعتبار بالایی که در منطقه یافته است، خود اعتباری برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشد. این شرکت تعاونی با اجرای پروژه های متعدد در منطقه موجب شده تا پتانسیل بالای منطقه 22 برای سرمایه گذاری بیش از پیش نمایان شود.

تعاونی ابنیه همت طی 9 سال فعالیت خود در منطقه 22 پروژه های زیادی را اجرا کرده و با رزومه ای قوی در منطقه فعالیت خود را ادامه می دهد. از جمله مهمترین پروژه های تعاونی ابنیه همت در منطقه 22 می توان به موارد زیر اشاره کرد که هر کدام از آن ها فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشند.

پروژه لکسون تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت

پروژه لکسون

پروژه لکسون دربام لند، ضلع شرقی دریاچه چیتگر قرار داشته و دارای کاربری تجاری -اداری می باشد. این پروه لوکس توسط تعاونی ابنیه همت اجرا و مدیریت شده و طراحی بی نظیر مجموعه نیز توسط آرشیتکت معروف، فرزاد دلیری اجرا و پیاده سازی شده است. برج لکسون در قالب یک برج 30 طبقه ساخته شده و طبقات آن مشتمل بر  8 طبقه منفی، 1 طبقه همکف و 21 طبقه بالای همکف می باشد. 

  • طبقه منفی 1 تا 3، تجاری
  • طبقات 4 و 5 و 6، خدمات هتلینگ
  • طبقات 7 تا 21، اداری

پروژه لکسون دربام لند

پروژه فرزانگان تعاونی مسکن ابنیه همت

پروژه فرزانگان در انتهای جنوبی بلوار کاج، ضلع جنوب بلوار علوم فنون، جنب تعاونی مسکن گمرک قرار داشته و دارای کاربری مسکونی می باشد. برج فرزانگان ابنیه همت یکی از معتبرترین پروژه های منطقه 22به شمار رفته و گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری مطمئن می باشد. این مجموعه در قالب یک برج 26 طبقه اجرا شده و دارای 128 واحد مسکونی در چهار تیپ متفاوت با متراژهای 105 و 125 و 175 و 205 متری می باشد.

پروژه تجاری اداری آرتمیس ابنیه همت

پروژه آرتمیس (پارسیا ) توسط تعاونی مسکن ابنیه همت در شمال دریاچه چیتگر در حال ساخت بوده و دارای کاربری تجاری اداری می باشد. به سبب موقعیت مکانی مناسب پروژه آرتمیس این مجموعه کاملا مشرف به پارک جنگلی چیتگر و دریاچه مصنوعی چیتگر می باشد. نمای پروژه آرتمیس به صورت کشتی بوده و 6 برج مجزا با شرایط زیر را شامل می شود.

  • بلندترین برج 32 طبقه و کوتاه ترین برج دارای 25 طبقه می باشد
  • هر بلوک 7 طبقه منفی شامل پارکینگ با گنجایش چهار هزار خودرو می باشد
  • هر برج بین 73 تا 145 واحد را شامل می شود.
  • واحدهای اداری 80 متر به بالا و واحدهای تجاری از 25 متر به بالا می باشند

تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت

پروژه البرز تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت

پروژه البرز در بلوار کوهک و در نزدیکی مجتمع تجاری طوبی قرار دارد. پروژه البرز دارای کاربری تجاری مسکونی بوده و یکی از معتبرترین و بهترین پروژه های منطقه 22 می باشد. تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت پروژه البرز را در 12 طبقه مشتمل بر 7 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه تجاری و 4 طبقه منفی مشاعات اجرا کرده است.

پروژه زاگـــرس تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت

پروژه زاگرس ابنیه همت دارای کاربری تجاری مسکونی بوده گزینه خوبی برای سرمایه گذاری می باشد. پروژه زاگرس در ضلع شرقی دریاچه چیتگر و در مجاورت محور چهار باغ قرار داشته و در زمینی به وسعت 7000 مترمربع  اجرا می شود. این پروژه دارای 15 مترمربع تراکم تجاری و 60 مترمربع مسکونی برای هر یک از اعضا می باشد.

پروژه الوند تعاونی توسعه ابنیه همت

پروژه الوند مانند دو پروژه قبلی تجاری مسکونی بوده و از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار می باشد. برج الوند ابنیه همت یک برج 7 طبقه می باشد که در میدان موج و کوچه میلاد یکم اجرا شده است. این برج 7 طبقه دارای 4 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه تجاری و 2 طبقه منفی مشاعات می باشد. 

برج آسمان آبی تعاونی ابنیه همت

برج آسمان آبی یکی از بهترین برج های مسکونی منطقه 22 تهران می باشد که توسط تعاونی ابنیه همت اجرا و ساخته شده است. این برج در ضلع شمالی دریاچه چیتگر واقع شده است و مشتمل بر 12 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 2 طبقه مشاعات می باشد. واحد های این مجموعه که یکی از کم واحد ترین برج های منطقه می باشد، تکمیل و تحویل اعضا گردیده است.

برج آسمان آبی تعاونی ابنیه همت

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (10 رای)