پروژه البرز کوهک؛ تعاونی ابنیه همت

1 از 12
ویژگی های ملک
50 مترمربع 1 پارکینگ 1 خواب وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

معرفی پروژه البرز

پروژه البرز یک پروژه تجاری مسکونی می باشد که توسط تعاونی ابنیه همت در بلوار کوهک منطقه 22 در حال اجرا می باشد. تعاونی مذکور دارای سابقه بسیار درخشانی در منطقه می باشد و پروژه های بسیاری از جمله برج تجاری اداری لکسون؛ پروژه فرزانگان؛ پروژه زاگرس و پروژه الوند را در رزومه خود دارد؛ لذا جهت اطمینان سرمایه گذاران می توان این گونه بیان کرد که این تعاونی یکی از تعاونی های مورد اعتماد و خوش نام منطقه بوده و پروژه تجاری مسکونی معرفی شده گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. 

پروژه البرز به سبب کاربری چندگانه و ادغام قدرالسهم های تجاری و مسکونی برای سرمایه گذاران از شرایط بسیار خوبی برخوردار می باشد که در آینده نزدیک سودآوری بالایی را برای آن ها فراهم خواهد آورد. این ویژگی پروژه مذکور یکی از مزایای قابل توجه آن می باشد که به سبب موقعیت مکانی پروژه و شرایط رو به رشد منطقه بسیار قابل توجه می باشد.

پروژه های مطمئن و عالی :

پروژه تریتیومvip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

 

موقعیت مکانی پروژه البرز

پروژه البرزدر بلوار کوهک؛ یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق و محلات تهران قرار دارد و شرایط بسیار مناسبی از نظر فرهنگ ساکنین و همچنین امکانات دارد. این پروژه در راستا و بر اصلی بلوار کوهک در حال اجرا می باشد و در نزدیکی مجتمع تجاری طوبی قرار دارد. علاوه بر این مجموعه اپارک نیز در نزدیکی پروژه قرار داشته و در مجموع شرایط مناسبی را از نظر موقعیت قرارگیری پروژه شاهد هستیم.

مشخصات پروژه البرز

پروژه تجاری مسکونی البرز که در مرحله اسکلت است در زمینی به وسعت 1703 مترمربع در حال اجرا می باشد. طراحی برج مورد نظر به گونه ای می باشد که برای آن 12 طبقه مشتمل بر 7 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه تجاری و 4 طبقه منفی برای پارکینگ و انباری واحد ها را در طرح اولیه شاهد هستیم.

قدرالسهم های این پروژه 50 مترمربع از واحد های مسکونی و 7 مترمربع از بخش تجاری را شامل می شود. امتیاز های این پروژه به سبب برخورداری از سهم تجاری مجموعه داراری سود مناسبی می باشد و می تواند برای سرمایه گذاران مربوطه و خریداران مورد توجه قرار گیرد. چرا که قدرالسهم های تجاری دارای سود دوچندانی بوده و در زمان بهره برداری از مجموعه شرایط بسیاری خوبی از نظر سودآوری خواهند داشت.

نحوه خرید و فروش و شرایط پرداخت

همان طور که عنوان شد این پروژه به صورت امتیاز ارائه شده و خریداران می توانند امتیاز اعضا تعاونی را خریداری کرده و با توجه به میزان واریزی تا تاریخ مورد نظر هزینه مربوطه را استعلام بگیرند. 

تمامی امتیاز های این پروژه دارای دفترچه مالکیت بوده و نقل و انتقالات مربوطه در دفتر تعاونی انجام میگردد. با توجه به شرایط پیشرفت پروژه و میزان واریزی اعضا خریداران می بایست مبالغ و اقساط زیر را تسویه کنند.

 تا تاریخ مرداد ماه 99 مبلغ 600 میلیون تومان واریزی اولیه اعضا به تعاونی می باشد که این مبلغ به سبب شروع عملیات اجرای و ساخت مجموعه بابت هزینه زمین و جواز و تراکم مسکونی و تجاری پرداخت شده است.

 تا کنون نیز اقساط قرارداد ساخت + هزینه زمین و جواز و تراکم مسکونی و تجاری پرداخت شده مبلغ 974 میلیون تومان میباشد.
در ادامه روند پروژه اقساط زیر می بایست در تاریخ های مشخص پرداخت شود. لازم به ذکر است اقساط زیر تا پایان سال 1400 اعلام شده و در ادامه تاریخ ها و مبالغ مربوطه اعلام خواهد شد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (50 رای)
پروژه البرز چیتگر کجاست؟

پروژه البرز در بلوار کوهک منطقه 22 تهران، جنب شهرداری ناحیه2 واقع شده است.

سازنده پروژه البرز کوهک کدام تعاونی است؟

پروژه البرز یک پروژه تجاری مسکونی می باشد که توسط تعاونی ابنیه همت، یکی از معتبر ترین تعاونی های منطقه 22، در حال اجرا می باشد.

آیا سازنده پروژه البرز معتبر و قابل اعتماد است؟

بله، تعاونی ابنیه همت یکی از معتبرترین تعاونی های منطقه 22 بوده و اجرای پروژه های آسمان آبی، برج تجاری اداری لکسون و برج مجلل فرزانگان را در کارنامه دارد.

قیمت پروژه البرز کوهک تعاونی ابینه همت چگونه است؟

واریزی اعضا تا اردیبهشت ماه 1401 مبلغ 975.000.000 میلیون تومان است. جهت استعلام قیمت با پیش فروش مسکن صدف تماس بگیرید.