معرفی شرکت نیکان سازه سدید

معرفی شرکت نیکان سازه سدید

در این مقاله خواهید خواند:

شرکت نیکان سازه سدید

شرکت نیکان سازه سدیدبا شماره ثبت 636819 از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده و با هدف اجرای پروژه های عمرانی متعدد، رزومه ای قوی برای خود به ارمغان آورده است. این شرکت فعالیت های گوناگونی در زمینه های مختلف داشته که از جمله‌ی آنها می‌توان اجرای پروژه های راه سازی شامل اتوبان ها، بزرگراه ها، راه های فرعی و اصلی, سیستم های حمل و نقل. طراحی، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی و ســاختمانی ، ســاختمان های بتنــی و فلزی ، احداث مجتمع های تفریحی و گردشگری ، جایگاه سوخت، پارکینگ ها، محوطه سازی ها، استخرها و سوله ها. طراحی و اجرای پروژه های آب شامل سد سازی سدهای خاکی و بتنی، سیل بندها، حفاری و احداث تونل، پل سازی، شبکه های آبیاری و زهکشی های روباز و بسته، ، تصفیه خانه های آب و فاضالب، انتقال خطوط آب، برق،گاز، ساخت منابع ذخیره آبی ،زمینی و هوایی. اجرای کلیه امورمرتبط به تاسسیات از قبیل مکانیکال، متریکال، هیدرومکانیکی، سیستم سرد کننده ساختمان، تاسســیات و تجهیزات ســاختمان ، آب،برق،گاز،فاضالب، نصب و راه اندازی نگهداری، انواع عایق های حرارتی و رطوبتی و صوتی، سیستم تهویه هوا، ساخت و تولید ابزار دقیق سرمایه گذاری در امر انبوه سازی مسکن و شهرک سازی و واحد های تجاری ـ مسکونی نام برد.

با توجه به رزومه شرکت نیکان سازه سدید اعتبار بسیار بالایی برای این مجموعه و پروژه های آن در سطح منطقه 22 تهران شاهد هستیم. شرکت فنی مهندسی نیکان سازه سدید با مدیریت قربان داهیم به خوبی توانسته اهداف بزرگ خود را پیش ببرد و بازخورد بسیار خوب و ویژه ای نیز دریافت کند. قربان داهیم، مدیر عامل شرکت نیکان سازه سدید با تکیه بر تجربه و اصول اخلاقی توانسته تخصص کارشناسان خود را به خوبی در پروژه های اجرایی این مجموعه عرضه کند که نتیجه آن اعتباری است که به آن شهرت یافته است. 

قربان داهیم، مدیر عامل شرکت نیکان سازه سدید

قربان داهیم، مدیر عامل شرکت نیکان سازه سدید:

"ما مفتخریم که در صنعت ساختمان در میان اهل فن و خبرگان این صنعت به کیفیت شهرت یافته ایم و به خود می بالیم که چهار اصل؛ استحکام، ایمنی، زیبایی و آسایش را در ساختمان سازی به شیوه ای هنرمندانه تلفیق کرده و پروژه های تریتیوم را به عنوان ماحصل تخصص و تجربه خود به مشتریان محترم نیکان سازه تقدیم می کنیم"

نیکان سازه سدید در طول دو دهه فعالیت درخشان خود، پروژه های بسیاری را به پایان رسانده و در حال حاضر پروژه های تریتیوم را در منطقه 22 تهران در دست اجرا دارد که جزء لوکس ترین پروژه های منطقه 22 به شمار می روند. پروژه های شرکت نیکان سازه سدید به سبب اعتبار بالای این شرکت و حسن فعالیت آن در منطقه 22 با اقبال بسیار خوبی مواجه بوده و جزو پرطرفدارترین پروژه های چیتگر محسوب می شوند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

پروژه های مطمئن و عالی :

پروژه تریتیومvip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

 

پروژه های نیکان سازه سدید

شرکت نیکان سازه سدید در نقاط مختلف پایتخت فعالیت های بسیاری داشته رزومه ای قوی به همراه دارد. برای آشنایی با فعالیت های شرکت نیکان سازه سدید می بایست پروژه های مختلف این مجموعه را مورد ارزیابی قرار داد که از جمله آن ها می توان موراد زیر را یادآور شد.

تریتیوم البرز

پروژه لوکس تریتیوم البرز توسط شرکت نیکان سازه سدید، در ارتفاعات استان البرز اجرا شده و به لحاظ وسعت و بزرگ بودن پروژه، عظیم ترین حجم خاک برداری و قطور ترین فونداسیون احداثی در میان پروژه های استان البرز را به خود اختصاص داده است و بلندترین برج مسکونی استان البرز می باشد. پروژه تریتیوم البرز در منطقه گوهردشت (شمال استان البرز) قراردارد و جزو محله‌های نسبتا مرفه استان البرز می‌باشد.

برج تریتیوم البرز، 2 برج 23 طبقه را شامل می شود که از طراحی متفاوت و بسیار حرفه ای برخوردار می باشد. برج های تریتیوم البرز دارای 3 بال در جهات مختلف می باشند که شرایط بسیار خوبی برای واحدهای مجموعه فراهم آورده است به طوری که به سبب طراحی صورت گرفته شرایط زیر را برای واحدهای مجموعه شاهد هستیم:

 •  نورگیری بسیار خوب در تمامی واحدها
 •  چشم انداز زیبا در تمامی واحدها
 • خوش نقشه بودن واحدها
 • عدم مشرفیت دیگر واحدها

طراحی متفاوت برج های مجلل تریتیوم البرز یکی از ویژگی های شاخص این مجموعه به شمار می رود که بسیار مورد توجه سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت. به طور کلی شرایط زیر را برای برج های تریتیوم البرز شاهد هستیم:

 • تعداد برج ها و طبقات برج تریتیوم البرز: ۲ برج ۲۳ طبقه / ۱۸ طبقه مسکونی، ۱ طبقه همکف لابی، ۵ طبقه مشاعات 
 • تعداد واحدهای برج تریتیوم البرز: هر برج ۲۰۰ واحد مسکونی / در هر بال ۴ واحد، در هر طبقه از برج ۱۲ واحد 
 • متراژ واحدهای برج تریتیوم البرز: ۱۲۵ متری دو خواب، ۱۳۹ متری سه خواب، پنت هاوس ۲۵۰ متری
 • امکانات برج تریتیوم البرز: لابی مجلل، امکانات هتلینگ، سیستم Bms، مجموعه آبی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات چند منظوره، روف گاردن ۳۶۰ درجه، طراحی داخلی بسیار شیک، پنجره‌های قدی، متریال درجه یک، سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت‌‌ها

برج تریتیوم 1

برج تریتیوم 1

پروژه تریتیوم 1، جزو لوکس ترین برج های چیتگر به شمار می رود و اولین پروژه شرکت سازه سدید در منطقه 22 می باشد. پروژه تریتیوم 1، یکی از پرسودترین پروژه های اجرایی توسط شرکت نیکان سازه سدید می باشد که سودآوری بالایی برای سرمایه گذاران در پی داشته و اعتبار بالایی برای شرکت نیکان سازه سدید در منطقه 22 به همراه داشته است. برج تریتیوم 1 در منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، ضلع غربی دریاچه چیتگر قرار داشته و به سبب موقعیت مکانی ایده آل برج، دسترسی بسیار خوبی را برای آن شاهد هستیم. برج تریتیوم 1 به لحاظ طراحی و اجرا، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و جزء خاص ترین پروژه های منطقه 22 تهران می باشد. مشخصات برج تریتیوم 1 به شرح زیر بوده و لازم به ذکر است که فرایند اجرایی پروژه ترتیوم 1 به پایان رسیده و واحدهای آن تحویل سرمایه گذاران گردیده است.

 • تعداد برج ها و طبقات برج تریتیوم 1: دو برج 26 طبقه / 21 طبقه مسکونی، 1 طبقه همکف لابی، 4 طبقه منفی پارکینگ و مشاعات
 • تعداد واحدهای برج تریتیوم 1: 158 واحد / در هر طبقه 4 واحد
 • متراژ واحدهای برج تریتیوم 1: تمامی واحدها 148 متری سه خوابه
 • امکانات برج تریتیوم 1: لابی مجلل، مجموعه آبی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات چندمنظوره، چهار لاین آسانسور، روف گاردن، نمای پالپینگ، فضای تجاری مختص برج، سیستم Bms، سیستم اعلام و اطفاء حریق

برج تریتیوم 2

پروژه تریتیوم 2

پروژه تریتیوم 2 دومین پروژه شرکت نیکان سازه سدید می باشد که با مشارکت شرکت تعاونی مسکن کارکنان معاونت حمل و نقل و ترافیک، در شهرک شهید باقری منطقه 22 تهران، در حال اجرا است. پروژه تریتیوم 2 به سبب اعتبار بالای شرکت نیکان سازه در پی اجرای برج مسکونی تریتیوم 1 با استقبال بسیار خوبی از سوی سرمایه گذاران و خریداران همراه بوده و یکی از بهترین پروژه های منطقه 22 برای سرمایه گذاری و همچنین سکونت می باشد. برج تریتیوم 2 در قالب یک برج 20 طبقه اجرا خواهد شد که مشخصات زیر را برای آن شاهد هستیم:

 • کاربری برج تریتیوم 2: مسکونی
 • تعداد برج ها و طبقات برج تریتیوم 2: یک برج 20 طبقه 
 • تعداد واحدهای برج تریتیوم 2: 120 واحد / 8 واحد در هر طبقه
 • متراژ واحدهای برج تریتیوم 2: متراژهای 109 متری، دو خوابه - 114 متری، دو خوابه - 130 متری، سه خوابه
 • امکانات برج تریتیوم 2: لابی مجلل، مجموعه آبی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات چندمنظوره، سیستم اعلام و اطفاء حریق
 • میزان پیشرفت پروژه تریتیوم 2: در مرحله نما
 • موعد تحویل برج تریتیوم 2: نیمه دوم 1401

پروژه تریتیوم 3

پروژه تریتیوم 3

پروژه تریتیوم 3 سومین فاز از برج های تریتیوم دریاچه چیتگر در منطقه 22 تهران می باشد که توسط شرکت نیکان سازه سدید در شهرک مدرن مرواریدشهر، در انتهای اتوبان خرازی و در زمینی به مساحت 1950 متر مربع در حال اجرا و ساخت می باشد. برج تریتیوم 3 به سبب کیفیت ساخت بالا و طراحی بی نظیر سازنده، یکی از بهترین و لوکس ترین برج های منطقه 22 می باشد و از شرایط بسیار خوبی به لحاظ طراحی، کیفیت ساخت، موقعیت مکانی، پیشرفت پروژه و همچنین شرایط پرداخت برخوردار می باشد. پروژه تریتیوم 3 دارای مشخصات زیر بوده و گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در شهرک مدرن مروارید شهر می باشد. 

 • کاربری برج تریتیوم 3 : مسکونی
 • تعداد برج ها و طبقات برج تریتیوم 3 : یک برج 13 طبقه / 10 طبقه مسکونی، 1 طبقه همکف لابی، 2 طبقه منفی پارکینگ و مشاعات
 • تعداد واحدهای برج تریتیوم 3 : 94 واحد 
 • متراژ واحدهای برج تریتیوم 3 : 133 متری(3 خواب)، 126متری(2 خواب)، 122متری(2خواب) و 117متری(2 خواب) 
 • امکانات برج تریتیوم 3 : لابی مجلل، روف گاردن، سالن ورزشی بسیار مدرن، 250 مترمربع سالن اجتماعات چند منظوره، سه دستگاه آسانسور، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت
 • میزان پیشرفت پروژه تریتیوم 3 : در مرحله نما
 • موعد تحویل برج تریتیوم 3 : نیمه دوم 1401

پروژه تریتیوم 4

پروژه تریتیوم 4

چهارمین فاز از برج های تریتیوم نیکان سازه سدید، در ضلع غربی دریاچه چیتگر، بلوار کرمانشاه در شهرک مرواریدشهر در حال اجرا می باشد. پروژه تریتیوم 4 که در ابتدای مراحل ساخت قرار دارد، به سبب اعتبار بالای تعاونی شرایط خوبی برای سرمایه گذاری داشته و می تواند سودآوری بالایی در طول زمان عاید سرمایه گذاران کند. پروژه تریتیوم 4 پتانسیل بالایی برای سودآوری داشته و می بایست سرمایه گذاران هوشمند برای بلند مدت به آن توجه ویژه داشته باشند. برج تریتیوم 4 دارای مشخصات زیر بوده و با توجه به دیگر پروژه های شرکت نیکان سازه سدید می توان کیفیت ساخت بالایی را برای آن پیش بینی کرد.

 • کاربری برج تریتیوم 4 : مسکونی
 • تعداد برج ها و طبقات برج تریتیوم 4 : یک برج 23 / 19 طبقه مسکونی، 1 طبقه همکف لابی، 3 طبقه منفی پارکینگ و مشاعات
 • تعداد واحدهای برج تریتیوم 4 : 152 واحد / در هر طبقه ۸ واحد
 • متراژ واحدهای برج تریتیوم 4 : 132، 138، 142 و 150 متری / همه اتاق ها 3 خواب
 • امکانات برج تریتیوم 4 : لابی مجلل، روف گاردن، سالن ورزشی بسیار مدرن، سالن اجتماعات چند منظوره، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت
 • میزان پیشرفت پروژه تریتیوم 4 : در مرحله فونداسیون
 • موعد تحویل برج تریتیوم 4 : اواخر سال ۱۴۰۳

پروژه تریتیوم vip

پروژه تریتیوم vip

پروژه تریتیوم VIP جدیدترین پروژه نیکان سازه سدید در منطقه 22 تهران می باشد که به سبب وسعت زمین پروژه و فضاسازی در نظر گرفته شده برای مجموعه، به برج باغ  تریتیوم vip معروف بوده و اولین برج باغ منطقه 22  به شمار می رود. برج تریتیوم vip حاصل مشارکت سازمان امور مالیاتی و دارایی تهران بزرگ و شرکت نیکان سازه سدید اجرا خواهد شد. مشارکت انجام شده به این صورت است که زمین مجموعه متعلق به سازمان امور مالیاتی و دارایی بوده و ساخت برج و فرایند اجرایی آن بر عهده شرکت نیکان سازه می باشد.

 برج باغ  تریتیوم vip در شهرک گلستان،  تقاطع بلوار گلها و هوانیروز،  خیابان بیگدلی در حال اجرا بوده و به سبب موقعیت مکانی بسیار خوب پروژه و طراحی در نظر گرفته شده برای آن  یکی از خاص ترین پروژه های چیتگر بوده و  آینده درخشان ی خواهد داشت. مشخصات و شرایط ساخت  ب رج تریتیوم vip به قرار زیر می باشد. 

 • کاربری برج تریتیوم vip : مسکونی
 • تعداد برج ها و طبقات برج تریتیوم vip : شامل 9 بلوک 11طبقه
 • تعداد واحدهای برج تریتیوم  vip: 
 • متراژ واحدهای برج تریتیو م  vip: واحدهای 105، 115 و 130 متری 2 خواب/ واحدهای 130، 140، 145، 150، 155، 180، 190 متری 3 خواب
 • امکانات برج تریتیوم vip : لابی مجلل، روف گاردن، سالن ورزشی بسیار مدرن، سالن اجتماعات چند منظوره، سیستم اعلام و اطفاء حریق، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلت
 • میزان پیشرفت پروژه تریتیوم vip : اتمام گودبرداری
 • موعد تحویل برج تریتیوم  vip : پس از اتمام گودبرداری مجموعه، 48 ماهه

  

قیمت برج های تریتیوم دریاچه چیتگر شرکت نیکان سازه سدید بسته به میزان پیشرفت پروژه ها متفاوت بوده و تغییر خواهد کرد. لذا برای خرید برج تریتیوم چیتگر و استعلام قیمت روز پروژه های تریتیوم و مشاوره رایگان جهت سرمایه گذاری در منطقه 22 با شماره زیر در تماس باشد.

تلفن پیش فروش مسکن صدف : 02148000940


کاربر محترم، صفحات زیر را هم ببینید :

پیش فروش آپارتمان در تهران

پیش خرید آپارتمان در تهران

فروش آپارتمان 70 متری در تهران

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (9 رای)