پروژه آرتمیس چیتگر | مجتمع تجاری اداری آرتمیس + ویدئو

تهران / منطقه 22 کد ملک S270

برج های تجاری اداری آرتمیس

پروژه آرتمیس

سهام ارتمیس

پروژه ارتمیس دریاچه چیتگر

سهام ارتمیس

برج های تجاری اداری آرتمیس پروژه آرتمیس سهام ارتمیس پروژه ارتمیس دریاچه چیتگر سهام ارتمیس
1 از 13
برج های تجاری اداری آرتمیس پروژه آرتمیس سهام ارتمیس پروژه ارتمیس دریاچه چیتگر سهام ارتمیس
ویژگی های ملک
قیمت: 17,000,000 تومان
60 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 1 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

فهرست:

 

بررسی پروژه آرتمیس منطقه 22 تهران

در این مقاله سعی داریم تا اطلاعاتی در مورد مجتمع تجاری اداری آرتمیس در اختیار شما قرار دهیم. یک نمونه از معروف ترین و بهترین پروژه های چیتگر، پروژه آرتمیس چیتگر می باشد. نکته جالب این پروژه طراحی آن به صورت یک کشتی است. پروژه اداری تجاری آرتمیس در ساحل شمالی دریاچه ی چیتگر، با ویو ابدی واقع شده و در حال ساخت است. مجری پروژه آرتمیس تعاونی رسا می باشد.

این پروژه ملی و فرامنطقه ای برج های چیتگر به شکل کشتی و در قالب 6 برج واقع در شمال دریاچه چیتگر، از جنوب بدون مزاحمت مشرف به دریاچه چیتگر و پارک جنگلی و پارک کوهستانی مشرف از شمال، که این را خاص می کند. این برج جزو املاک منطقه 22 است.
آرتمیس یک پروژه اداری و تجاری برج های اطراف دریاچه چیتگر است که به عنوان یک پروژه بین المللی درجه A و با برنامه ایجاد حداکثر ارزش افزوده رتبه بندی شده است.
این پروژه شامل 5 قسمت مجزا و 6 برج می باشد که هر کدام دارای سند و پروانه مخصوص به خود می باشد و هر برج دارای 4 طبقه تجاری و مابقی اداری می باشد.
ارتفاع برج های پروژه آرتمیس متفاوت است، بلندترین برج 32 طبقه و کوتاه ترین آن 25 طبقه است. شکل یک کشتی با اتصال برج ها به یکدیگر ایجاد می شود.

پروژه آرتمیس چیتگر

خصوصیات برج های آرتمیس  

پروژه آرتمیس در کمترین فاصله با دریاچه ی شهدای خلیج قرار دارد. این پروژه چشم اندازهای بی نظیری مثل دریاچه و پارک چیتگر را دارد. سازندگان پروژه آرتمیس تعاونی های ابنیه همت، علوم و فنون سپاه، جهان آرا، شهید خلیلی، قدر، فتح، همت تلو و دیگر تعاونی های اتحادیه رسا می باشند، این تعاونی ها از بهترین زیر شاخه های تعاونی اتحادیه نمونه رسا است. فاصله ی این پروژه تا حریم دریاچه ۱۶۰ متر می باشد. در این فاصله کم بین مکان پروژه و دریاچه امکان ساخت هیچ سازه دیگری وجود ندارد، به همین خاطر میگوییم این پروژه ویو ابدی به دریاچه چیتگر دارد.

به گفته وب سایت  تعاونی توسعه ابنیه همت یکی از سازندگان پروژه:  پروژه تجاری اداری آرتمیس در بخش مرکزی منطقه 22 (غربی ترین نقطه تهران)، در بهترین نقطه از حاشیه دریاچه چیتگر و در بافتی نو از شهر که مبتنی بر اصول شهرسازی ساخته شده، واقع شده است. از شمال رو به کوهستان است، در جنوب چشم اندازی زیبا و بدیع از دریاچه آبی چیتگر دارد و از غرب و جنوب غربی آن، می توان طبیعت سرسبز پارک جنگلی چیتگر را به تماشا نشست.

 روف گاردن بام سبز که متعلق به برج اداری تجاری آرتمیس در تهران می باشد، از بهترین و بزرگترین روف گاردن های خاورمیانه است. فضایی دلنشین با ویو عالی باعث جذب اکثر ساکنین به آنجا خواهد شد. زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع و زیربنایی حدوداً ۳۸۰۰۰۰ متر مربع به پروژه آرتمیس اختصاص داده شده است. در برج های آرتمیس دریاچه چیتگر ۷ طبقه منفی مختص به پارکینگ شده است. این پارکینگ ها در کل ظرفیت ۵ هزار خودرو دارند. ۴ طبقه از هر برج تجاری است و بقیه طبقات، اداری هستند. اکثر برج ها در حد ۲۹ طبقه هستند، اما کوتاه ترین برج پروژه ۲۵ طبقه دارد و بلندترین برج ۳۲ طبقه ای است.

پروژه ارتمیس


کشتی فرصت ها به ساحل چیتگر رسید

امتیاز واحدهای پروژه تجاری اداری آرتمیس منطقه 22 (پارسیا) واقع در شمال دریاچه چیتگر میباشد. هر برگ تجاری (کارت تجاری) شامل 1 متر مربع امتیاز واحد های تجاری بعلاوه سهم پارکینگ و انباری می باشد و هر برگ اداری شامل 1 متر مربع واحد های اداری بعلاوه سهم پارکینگ به فروش میرسد. سازنده این پروژه، تعاونی ابنیه همت می باشد.

لازم به ذکر است از دی ماه سال 1392 با توجه به سیاست های جدید اتحادیه نمونه تعاونی های رسا اوراق 2 متر و 4 متر از اعضا جمع آوری و اوراق 1 متری تجاری و اداری به ازای هر برگه به آنها داده شد و از این تاریخ سهام تجاری اداری آرتمیس بصورت 1متری خرید و فروش می شود.

این مجتمع تجاری اداری عظیم از جنوب بدون هیچ مزاحمی مشرف به پارک جنگلی و دریاچه مصنوعی چیتگر ( بزرگترین دریاچه مصنوعی خاورمیانه به وسعت آبی 150 هکتار و محوطه تفریحی و پیاده روی سلامت و پیست اسکیت و دوچرخه سواری به وسعت 100 هکتار در حاشیه دریاچه) و از شمال مشرف به پارک کوهستانی آبشار البرز میباشد.

امتیاز بزرگ سرمایه گذاری در این پروژه امکان خرید و فروش هر برگ بدون نیاز به فروش دیگر برگها میباشد. تمامی برگهای امتیاز مرتبط به 21 تعاونی که همگی زیر نظر اتحادیه های نمونه رسا فعالیت میکنند و شامل:
که از لحاظ ماهیت تمامی تعاونی ها یکسان بوده و قیمت انها در بازار یکسان میباشد و اگر هم اختلافی از لحاظ قیمت وجود داشته باشد به علت تبلیغاتی هست که افراد سودجو رو این زمینه میکنند.

 پروژه از پیشرفت فیزیکی 60 درصدی برخوردار است و در سال 1398 تحویل متقاضیان خواهد شد.
اقساط هر یک از برگ ها (کارت ها) هر دو ماه یکبار توسط تعاونی دریافت میشود که برای سهام های تجاری 256000 تومان و برای سهام های اداری حدودا 65000 تومان میباشد.

برای بازدید از پروژه میتوانید هر روزه در ساعات کاری به سایت پروژه (جنوب میدان ساحل میباشد) مراجعه نمایید.
ورودی سایت واقع در صد متری ضلع شرقی میدان ساحل بوده و دارای تابلوی پروژه آرتمیس میباشد.

برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید.

برای مشاهده پلان نقشه های پروژه آرتمیس و تصویر برگه سهام ها کلیک کنید

فضای مجتمع تجاری آرتمیس

پروژه آرتمیس دارای ۴ طبقه تجاری با مساحت ۴۵ هزار متر مربع و طول ۶۰۰ متر می باشد. این پروژه به عنوان طولانی ترین پروژه تمام کشور با امکانات ویژه ای، مثل: فود کورت، رستوران، کافی شاپ، پاساژ آرتمیس، سینما، سالن پذیرایی و  تنوع بسیار بالای کالاها با برندهای مختلف معرفی شده است. برج آرتمیس دریاچه چیتگر ۶۰۰ متر ویترین رو به دریاچه دارد، که امتیاز بسیار مثبتی برای جذب مشتری است. سرمایه گذاری در مجتمع تجاری ارتمیس آینده ای بسیار درخشان خواهد داشت. برج های اداری هم دارای معماری مدرن می باشند و فضایی شیک و لوکس برای جذب افراد ساخته اند.

به گفته سایت تعاونی توسعه ابنیه همت: "پروژه تجاری اداری آرتمیس در بخش مرکزی منطقه 22 (غربی ترین نقطه تهران)، در بهترین نقطه از حاشیه دریاچه چیتگر و در بافتی نو از شهر که مبتنی بر اصول شهرسازی ساخته شده، واقع شده است. از شمال رو به کوهستان است، در جنوب چشم اندازی زیبا و بدیع از دریاچه آبی چیتگر دارد و از غرب و جنوب غربی آن، می توان طبیعت سرسبز پارک جنگلی چیتگر را به تماشا نشست."

مجتمع تجاری ارتمیس

امکانات پروژه آرتمیس دریاچه چیتگر

پروژه آرتمیس چیتگر دارای امکانات زیادی می باشد که آن را به مجموعه ای کامل تبدیل کرده است. این امکانات تمامی نیازهای افراد بازدید کننده را برطرف می کند. بعضی از این امکانات عبارتند از:

  • تاکسی هوایی
  • سینماهای مدرن
  • رستوران های مختلف بین المللی
  • سیستم تهویه پارکینگ ها توسط سیستم جت فن 
  • فودکورت
  • شهربازی
  • شبکه اینترنت پرسرعت
  • سالن های ورزشی با استخر 
  • هلی پد برای فرود تاکسی هوایی و هلی کوپتر

امکان تردد بین طبقه ها از طریق راهروهای شیشه ای نیز وجود دارد.
سازه پروژه  اسکلت فلزی می باشد و از استحکام زیادی برخوردار است.
۸۰ درصد نمای پروژه آرتمیس از شیشه و از سیستم کرتین وال است. این سیستم دارای شیشه سه لایه که دو لایه لمینت است و یک لایه سکوریت می باشد. ضریب منتقل کردن حرارت در این شیشه ها خیلی کم است. همچنین در پروژه از تکنولوژی سیستم های چهار لوله ای در تاسیسات حرارتی استفاده می شود.

زمان تحویل پروژه 

زمان اتمام پروژه آرتمیس و تاریخ تحویل این پروژه در همه فازها یکی نمی باشد. هر فازی در زمان خاص خود به اتمام می رسد و در اختیار مالکان قرار می گیرد.
زمان اتمام و تحویل فاز ۱ پروژه  ( بلوک t2 ) نیمه اول ۱۴۰۱
زمان تحویل فاز ۲ پروژه تجاری اداری آرتمیس ( بلوک t3 ) نیمه دوم ۱۴۰۲
تاریخ اتمام و تحویل فاز ۳ پروژه  ( بلوک t4 ) نیمه اول ۱۴۰۴
تاریخ تحویل دادن فاز ۴ پروژه ( بلوک t5 ) نیمه دوم ۱۴۰۴
افرادی که دوست دارند با پروژه از نزدیک آشنا شوند و مراحل پیشرفت آن را ببینند، می توانند به آدرس دفتر مدیریت سرمایه گذاری پروژه ی برج های تجاری، اداری، تفریحی آرتمیس مراجعه کنند. همچنین اطلاعات خرید سهام مجتمع تجاری آرتمیس ، پیش فروش برج های آرتمیس چیتگر،‌ خرید و فروش تجاری اداری ارتمیس ، قیمت واحدهای تجاری آرتمیس و همچنین زمان تحویل پروژه آرتمیس را میتوانند طریق تماس با مشاورین مسکن صدف به دست آورند. با مراجعه به سایت پروژه آرتمیس میتوان به مشخصات پروژه آرتمیس و حتی فیلم پروژه آرتمیس دسترسی پیدا کرد.
آدرس دفتر فروش آرتمیس : تهران، بزرگراه شهید خرازی، خروجی بلوار کاشان جنوب، میدان موج، میدان ساحل، ابتدای بلوار جوزانی، پلاک ۱

زمان تحویل پروژه آرتمیس
 

شرایط خرید و فروش سهام ارتميس

نرخ سهام اوراق پروژه متناسب با قیمت امتیاز پروژه آرتمیس در ازای هر سهم تعیین می شود.
نرخ برگ اداری پروژه در تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان بوده است.
نرخ برگ تجاری پروژه آرتمیس در تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۰ برابر با مبلغ ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان بوده است. 
قدرالسهمی از پارکینگ و انباری بابت هر سهم برج های آرتمیس به صاحبان سهام تعلق می گیرد. قیمت امتیاز این پروژه با پیشرفت پروژه، روز به روز تغییر میکند. برای اطلاع از قیمت امتیاز برای خرید امتیاز آرتمیس با مشاورین مسکن صدف تماس بگیرید.

خرید سهام پیش فروش برج آرتمیس

قبلاً اوراق ۲ و ۴ متری برای پیش فروش پروژه آرتمیس به خریداران عرضه میشد، اما از سال ۱۳۹۲ به بعد خرید و فروش به صورت اوراق ۱ متری انجام می شود. اوراق در دو حالت سهام تجاری و سهام اداری منتشر شده است. قیمت و ارزش همه اوراق تجاری اداری مجتمع تجاری دریاچه چیتگر، یکسان است و هیچ گونه برتری بر یکدیگر ندارند. پیش فروش برج های چیتگر 1401 با خرید برگ تجاری پروژه آرتمیس انجام می شود. هر سهم در این پروژه معادل یک متر مربع می باشد.

کلام آخر

پروژه آرتمیس بهترین پروژه برای افرادی است که مایلند در قسمت تجاری و اداری سرمایه گذاری هایی داشته باشند. ویو ابدی و معماری زیبای آن علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. مطمئنا سرمایه گذاری در این پروژه، آینده نگری پر سودی خواهد بود.

حالا نوبت شماست اگر سوالی راجع به این پروژه و چگونگی خرید و فروش آن دارید جهت مشاوره با کارشناسان مسکن صدف با شماره  02148000940 تماس بگیرید تا به صورت کاملا رایگان پاسخ سوالات خود را بیابید.
 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (24 رای)