تعاونی ابنیه آکام، راهنمای کامل ( آپدیت ۱۴۰۱ )

تعاونی ابنیه آکام، راهنمای کامل ( آپدیت ۱۴۰۱ )

در این مقاله خواهید خواند:

پروژه های ابنیه آکام

شرکت تعاونی ابنیه آکام اجرای پروژه های زیادی را به عهده گرفته است و سربلند بیرون آمده است. از پروژه های نارنجستان در تهران گرفته تا ساختن ویلاها و برج های مناطق دیگر ایران، همه نشانه حرفه ای بودن این تعاونی می باشند. این تعاونی احداث پروژه هایی مثل نارنجستان 1 ، نارنجستان 2 و نارنجستان 3 و نارنجستان ۴ را به عهده دارد.

همچنین پروژه هایی دیگری از این تعاونی مثل پروژه مجتمع مسکونی _ اقامتی سبا، برج چهارده طبقه مانیا و چند عدد  ویلای لوکس و مدرن در منطقه نمک ابرود در شمال کشور نیز در حال انجام هستند. شرکت تعاونی آکام بیشترین معروفیت خود را از پروژه نارنجستان ۱ دارد. همین که پروژه نارنجستان تا چهارمین پروژه ادامه پیدا کرده است نشانه ای از موفقیت این تعاونی است.

درباره متراژ و زمان ساخت پروژه های ابنیه آکام اطلاعات زیادی وجود دارد، ولی بعضی نکات اهمیت زیادی دارند که باید بیان شوند. پروژه های نارنجستان، دو دفترچه قرارداد یا پیش سند دارد. یکی در تعاونی ابنیه و دیگری نزد مالک است. تعاونی پروژه نارنجستان ۱را خام تحویل می دهد و برای داکت و اسپیلنت خریدار باید هزینه کند. سرعت و پیشرفت تعاونی ابنیه آکام در انجام  پروژه فوق العاده می باشد.

پروژه نارنجستان ۲ در مرحله تحویل واحدها به سهامدارها قرار دارد. تعاونی در ۸ ساعت عملیات عضو گیری و پذیره نویسی پروژه نارنجستان ۴ را به پایان رساند. با توجه به سابقه این تعاونی و موقعیت مناسب، این پروژه استقبال کننده زیادی داشت. این پروژه سودآوری زیادی دارد و مطمئنا آینده ای درخشان خواهد داشت. 

تعاونی ابنیه آکام نارنجستان

سوابق شرکت تعاونی عمران ابنیه اکام

سوابق شرکت تعاونی عمران ابنیه آکام ؛ با داشتن مدیریتی کارآمد و حرفه ای در بین تعاونی های دیگر حرف اول را می زند. با استفاده از کسب سالها تجربه ی موفق در ساخت و ساز مجتمع های مسکونی و پروژه های سنگین، به یک ابر قدرت در زمینه ساخت و ساز تبدیل شده است. تعاونی ابنیه در طراحی و آغاز کار بیشتر از هر نکته ای به استحکام، مقاومت و امنیت ساختمان ها اهمیت می دهد. نخستین پروژه این شرکت مانیا نام داشت. این پروژه در منطقه نمک آبرود اجرا شد. تعاونی آکام جزو خوش نام ترین و معتبرترین شرکت های ساخت و ساز می باشد. با وجود یک مجری اینچنینی، سرمایه گذاران به سمت پروژه ها جذب می شوند.‌ خریداران و مالکان آینده آپارتمان ها هم خیالشان از مقاومت و کیفیت مصالح ساختمانی آسوده است. 

پروژه های مطمئن و عالی :

پروژه تریتیومvip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

 

تحلیل تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام

تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام در مهرماه سال 97 با پروژه نارنجستان در منطقه 22 که یک پروژه مسکونی است، اعلام موجودیت نمود و با توجه به سابقه ای که مدیران آن در تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت داشتند، جز این نیز انتظار نمی رفت که تبدیل به یکی از تعاونی های سازنده موفق منطقه 22 شود.

پروژه نارنجستان 1

تعاونی ابنیه آکام با خرید اولین زمین برای پروژه نارنجستان 1 در بلوار کوهک، بلوار علوم فنون فعالیت ساخت و ساز خود در منطقه 22 را آغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی تمامی واحدهای پروژه نارنجستان به پیشفروش رسید و اعضای این پروژه تکمیل گردید. پروژه نارنجستان در قالب 2 بلوک 10 طبقه و واحدهای 130 متری در بلوار کوهک، بلوار علوم فنون با موعد تحویل نیمه دوم 1400 می باشد و در مرحله تحویل واحدها می باشد.

نارنجستان 1

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان2 گام بعدی تعاونی ابنیه آکام به سوی موفقیت بود که تنها چند ماه پس از شروع عملیات گودبرداری پروژه نارنجستان 1 استارت خورده و این پروژه نیز طبق انتظار به زودی مرحله پذیره نویسی را سپری کرده و تمام واحدهای آن توسط متقاضیان پیش خرید شد. زمین نارنجستان2 نیز چند پلاک دورتر از پروژه نارنجستان1 خریداری شد و در قالب 2 بلوک 14 طبقه با واحدهای 100 متری، هر بلوک 66 واحد و هر طبقه 6 واحد مسکونی آغاز بکار نمود. تعاونی ابنیه آکام به صورت همزمان پروژه نارنجستان2 را نیز استارت زده و با سرعت مناسبی در حال پیشرفت می باشد. موعد تحویل پروژه نارنجستان 2 نیز نیمه دوم 1400 از سوی تعاونی اعلام شده بود که همین طور هم شد.

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 3

و اما سومین گام مثبت تعاونی ابنیه آکام  پروژه نارنجستان3 بود که در تیرماه 1398 از سوی تعاونی اعلام و در مدت زمان کوتاهی پذیره نویسی آن تکمیل و بسیاری از متقاضیان پروژه که دیر خبردار شده بودند، دست خالی از دفتر تعاونی بازگشتند. زمین نارنجستان 3 در شمال بزرگراه خرازی (امتداد همت غرب) و در ضلع غربی مجموعه هزار و یک شهر واقع شده است که با نگاه کارشناسانه می توان گفت تبدیل به یکی از آینده دار ترین پروژه های منطقه 22 خواهد شد. موعد تحویل نارنجستان 3 نیمه اول 1401 اعلام شده است که البته با تاخیر همراه خواهد بود. درابتدا قرار بود نارنجستان 3 در دو بلوک ساخته شود اما هم اکنون دو بلوک تبدیل به سه بلوک شدهاست. در واقع پروژه نارنجستان 3 برای تعاونی ابنیه آکام یک هتریک واقعی محسوب می شود. این پروژه در سه بلوک 11 طبقه مسکونی طراحی شده و هر طبقه هم 8 واحد است یعنی در مجموع 264 واحد می باشد. همچنین در قراردادهای جدید متراژ هر واحد از 142 متر به حدود 150 متر تغییر کرده است.

پروژه نارنجستان 4

نارنجستان 4 که در جنوب منطقه مروارید شهر و در غرب دریاچه چیتگر  قرار دارد، چهارمین پروژه از فعالیت های تعاونی ابنیه آکام در منطقه 22 می باشد. به دلیل سابقه خوب تعاونی در انجام پروژه های قبلی و موقعیت مکانی مناسب، پذیره نویسی پروژه نارنجستان 4 در مرداد ماه 99 در اتفاقی بی سابقه در 8 ساعت تکمیل شد. زمان تحویل برای این پروژه که شامل 12 طبقه مسکونی و 110 مترمربع زیربنا می باشد، از بهمن ماه 99 به مدت 36 ماه برآورد شده است. متراژ های واحدها شامل 70، 80، 93، 104، 114، 130 و 144 متر مربع از یک تا سه خوابه می باشد.

پروژه نارنجستان 4

پروژه های ذکر شده جایگاه این تعاونی در میان سازنده های منطقه 22 چنان محکم است که کافی است نام ابنیه آکام روی تابلوی پروژه ای بیاید تا خیال خریداران و سرمایه گذاران را از فرجام آن پروژه راحت کند.

از مزایای پروژه های نارنجستان اگر بخواهیم برشمریم به موارد زیر می توان اشاره کرد؛

  • موقعیت مکانی ؛ هر چهار پروژه در موقعیت مکانی خاص و مناسب از نظر دوری از هیاهوی دریاچه و دسترسی های آسان و معتدد برخوردارند که این مزیت یکی از مزایای اصلی هر پروژه ای به شماره می آید.
  • کم واحد بودن برج ها؛ هر چهار پروژه با طبقات کم و تعداد واحد مناسب در هر طبقه طراحی شده اند که این مزیت ذهن خلاق طراح را می رساند و اینکه هر واحد تقریبا به اندازه متراژ بنای مفید، مشاعات داشته و از امکانات خاص برج برخوردار خواهد بود. این مزیت در هر پروژه ای در منطقه 22 امکان پذیر نمی باشد چرا که معیار غالب سازندگان منطقه 22 بلندمرتبه سازی و انبوه سازی می باشد.
  • پیشرفت سریع کار؛ از همین سه سالی که از شروع اولین نارنجستان می گذرد کاملا مشخص و مشهود است که تعاونی سازنده بسیار کاربلد بوده و با برنامه ریزی و تیم متخصص وارد کارزار ساخت شده است.

این روند اگر تا زمان تحویل ادامه داشته باشد (که دور از ذهن نیز نمی باشد) باید گفت اعضای پروژه های تعاونی ابنیه آکام با اقبال بلندی روبرو بوده اند که در این پروژه ها ثبت نام نموده اند.

پروژه های نارنجستان برای آن دسته از خریداران و سرمایه گذارانی که به دنبال خانه دار شدن هستند و در عین حال نیم نگاهی نیز به سرمایه گذاری در منطقه 22 دارند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. در عین حال اگر واقع بینانه بگوییم اقساط و قرارداد ساخت پروژه های نارنجستان کمی از حد معمول سنگین تر بوده که این مهم نیز خود حاکی از واقع بینی مدیران و برنامه ریزان تعاونی سازنده است.

تعاونی ابنیه آکام

تعاونی ابنیه آکام با وجود مدیریتی هوشمند و انجام پروژه هایی که استقبال کننده زیادی دارد، نامی پر آوازه پیدا کرده است. بیشتر پروژه هایی که در منطقه ۲۲ تهران افتتاح می شوند را این تعاونی به عهده گرفته است. این تعاونی برای دیرکرد پروژه هم قرارداد دارد. در کل با توجه به پیشرفتی که در پروژه های آن دیده می شود نیازی به دیرکرد نخواهد بود.

شرکت تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام

محبوبیت تعاونی مسکن ابنیه آکام

پروژه ‌هایی که تعاونی مسکن ابنیه آکام تحویل داده است و یا هنوز در حال اجرا هستند، همگی مورد رضایت خریدارها هستند. این نکته باعث شده است که هر پروژه ای را این تعاونی تحویل می گیرد به سرعت از لحاظ عضو گیری تکمیل می شود. این تعاونی امکانات فوق ‌العاده ای را در اختیار ساکنان هر پروژه قرار می دهد. تعاونی آکام برج هایی که می سازد را بهترین مکان برای زندگی می کند. با برقراری امنیت کامل و اطمینان خاطر ساکنان در ساختمان از لحاظ مواد ساختمانی و دادن امکانات بالا و مناسب پروژه های خود را به بهترین شکل ممکن تحویل می دهد.

تعاونی مسکن ابنیه آکام

ویژگی ها و امکانات شرکت تعاونی ابنیه آکام

شرکت تعاونی ابنیه آکام ساختمان هایی با بهترین نور پردازی ساخته است. پروژه های این شرکت از لحاظ دسترسی داشتن به بازار و وسایل حمل و نقل هم در شرایطی خوبی قرار دارند. داشتن امکانات رفاهی هم از امتیازاتی است که این مجری برای پروژه های خود تضمین می کند. تعاونی آکام پروژه های خود را از لحاظ زمان تحویل تضمین می کند و اگر دیرکرد داشته باشند جریمه خواهد شد. برای اکثر پروژه ها دو دفترچه تهیه می کند که افراد بتوانند امتیاز خود را به صورت قانونی و با اسناد و مدارک معامله کنند. تعاونی به شکل ظاهری ساختمان ها اهمیت می دهد ولی بعد از کیفیت مواد ساختمانی و مقاومت ساختمان در برابر حوادثی مثل زلزله.

شماره تعاونی ابنیه آکام

اگر تصمیم به شرکت در پروژه های تعاونی دارید، می توانید با شماره تعاونی ابنیه آکام که در پایین ذکر شده است تماس بگیرید. پیج اینستاگرام این تعاونی هم بسیار فعال می باشد و شما می توانید با دیدن پیج، با فعالیت ها و میزان پیشرفت در پروژه های تعاونی آشنا شوید. تمامی راههای ارتباطی با تعاونی در پایین ذکر شده اند.

شماره تماس : ۹۶-۹۸-۴۴۷۴۳۹۹۴-۰۲۱
اینستاگرام : abniehakam@
واتساپ :۰۹۰۵۶۱۶۳۸۲۷
فکس : ۴۴۷۴۰۳۱۷-۰۲۱
توییتر : abniehakam@

آدرس دفتر تعاونی 

برای خرید و فروش هر کدام از پروژه های تعاونی ابنیه آکام باید به دفتر تعاونی مراجعه کنید. مبلغ خرید و فروش پروژه‌های نارنجستان ۱ و ۲  از دو پروژه نارنجستان دیگر بیشتر است. چون نارنجستان ۱ و ۲ از لحاظ موقعیتی و پیشرفت در پروژه ‌جلوتر هستند. با سرمایه گذاری در پروژه های نارنجستان با توجه به رشد قیمت املاک، می توانید علاوه بر پول خود، سود بسیاری نیز کسب کنید. این سرمایه گذاری بسیار عاقلانه است و آینده نگری پر سودی خواهد بود.

آدرس دفتر تعاونی ابنیه آکام :شهرک گلستان، بلوار کاج، سروستان نهم، پلاک۸۹، واحد ۵

شعار و هدف تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام

تعاونی عمرانی نوین ساز ابنیه آکام با شعار (ما می سازیم آن گونه که دوام  داشته باشد) پا به عرصه وجود گذاشت. این تعاونی  هدف سازندگی را در انجام پروژه های خود دنبال می کند.  پروژه های مسکونی در حال اجرا توسط تعاونی در منطقه ۲۲ به خوبی، قانونمند و هدفمند بودن این مجری را نشان می دهد. البته مدیر این تعاونی، قبل از ورود به تعاونی ابنیه آکام هم پروژه های خوبی را تحویل داده است و سابقه ای درخشان دارد.

راهنمای خرید از تعاونی مسکن ابنیه آکام

انتقال سهام به خریدار و در واقع فروش آن در پروژه های تعاونی ابنیه آکام  برای هر سهم در دفتر تعاونی و بعد از طی کردن مراحل بررسی های مالکیتی و حقوقی به صورت کامل و قطعی انجام خواهد شد. خرید و فروش امتیاز های پروژه نارنجستان تعاونی به شکل دفترچه های  یک و نیم دانگی، سه دانگی، چهار و نیم دانگی و شش دانگی انجام می شود. قیمت نهایی هر واحد بر اساس قیمت تمام شده و لحاظ کردن ضریب مرغوبیت و حساب کردن مبلغی به عنوان بالاسری،  تعیین می شود. می توانید از نظر سایر خریداران، در پروژه های تعاونی به عنوان راهنمای خرید از تعاونی مسکن ابنیه آکام استفاده کنید. خریداران علاوه بر مبلغی که برای پیش پرداخت و اقساط پرداخت کردند، باید مبلغی هم به عنوان حق امتیاز به فروشنده پرداخت کنند.


شاید این صفحات را هم پسندیدید :

پروژه تریتیوم vip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

پیش فروش آپارتمان در تهران

پیش خرید آپارتمان در تهران

فروش آپارتمان 70 متری در تهران

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (18 رای)