پروژه نارنجستان، راهنمای جامع

پروژه نارنجستان، راهنمای جامع

پروژه نارنجستان تعاونی ابنیه آکام  پروژه ای مسکونی و متشکل از چند قسمت به نام های پروژه نارنجستان 1 ، نارنجستان 2 ، نارنجستان 3 ، نارنجستان 4 و نارنجستان 5 است . برج های نارنجستان ، کمک شایانی در جهت توسعه و فعالیت منطقه کوهک دارند.
پروژه نارنجستان، با توجه به اینکه نزدیک به مراکز حمل و نقل از جمله مترو و اتوبوس هستند و نیز نزدیک به مجتمع تجاری طوبی می باشند، بسیار مورد توجه قرار گرفته و باعث شده افراد زیادی برای خرید واحدی از برج نارنجستان تشویق شوند .
بی شک و بدون تردید می توان گفت که پروژه نارنجستان دارای سوددهی بی نظیر و کلانی برای صاحبان آن است .

با توجه به سوددهی کلان این منطقه ، می توان با قاطعیت و اعتماد کامل گفت ، شما بلافاصله بعد از بازدید پروژه نارنجستان، مشتاق به خرید این برج که ویوی بی نظیری دارد، خواهید شد . لذا توصیه می شود این فرصت طلایی را از دست ندهید.
در ادامه این مطلب می توانید مشخصات، امکانات رفاهی و نیز چگونگی دسترسی به پروژه نارنجستان را مطالعه نمایید.

آیا به پروژه نارنجستان چیتگر اعتماد کنیم؟

پروژه نارنجستان چیتگر توسط تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام ساخته می شود که بسیار معتبر و خوشنام است.


پروژه نارنجستان ۱

پروژه نارنجستان ۱  واقع در بلوار کوهک و بلوار علوم و فنون است که دارای 2 بلوک 7 طبقه می باشد و در هر طبقه 6 واحد قرار گرفته است.
متراژ واحدها 101 ، 137 و 150 متری می باشد که با این شرایط حق انتخاب متراژی خوبی برای خریدار است .
توجه داشته باشید که پروژه نارنجستان 1 یکی از کم واحدترین پروژه های این منطقه با جمعا 84 واحد است .

پروژه نارنجستان ۱

امتیاز پروژه نارنجستان ۱

از ابتدا قرارداد ساخت پروژه نارنجستان متری 7.500.000 میلیون تومان به صورت علی الحساب جهت اعضای اولیه اعلام شده بود . واریزی هر واحد براساس متراژ از 621 میلیون تا 858 میلیون متغییر است . اقساط ساخت برای 4 ماهه اول سال 1401 بسته به متراژ متفاوت است .
با توجه به اینکه این پروژه در حال حاضر در مرحله دیوار چینی طبقه 4 است لذا پیش بینی می شود تا برج 6 سال 1401 آماده تحویل گردد. همچنین تعاونی خوشنام ابنیه آکام در صورت دیرکرد ، جریمه دیرکرد را در نظر گرفته است .

پروژه نارنجستان ۲

پروژه نارنجستان ۲  را می توان یکی از فعال ترین پروژه های منطقه 22 دانست که از نظر موقعیت مکانی فوق العاده است . این پروژه دارای سند شهری می باشد .
پروژه نارنجستان 2 در نزدیکی اتوبان همت ، حکیم  و اتوبان تهران _ کرج ( شهید فهمیده ) و آزدگان شمال به جنوب قرار دارد. 

پروژه نارنجستان ۲

امتیاز پروژه نارنجستان ۲

واریزی به روز پروژه نارنجستان 2 تا تاریخ 10 بهمن 1400 ، 1 میلیارد و سیصد و هشتاد و هشت میلیون تومان بوده است . همچنین امتیاز این برج بصورت یک و نیم دانگ ، سه دانگ ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ ، خرید و فروش می شود  تا اینگونه افرادی که قادر به خرید یک واحد آماده با قیمت کامل نمی باشند بتوانند در این پروژه سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشند .

امتیاز پروژه نارنجستان ۲
 

پروژه نارنجستان ۳ 

پروژه نارنجستان ۳  به دلیل اینکه جزو پروژه های شمال همت می باشد ، در منطقه بکر شمال همت واقع شده است و هم جوار با بزرگراه همت است و دارای ویوی خاص و زیبایی است . 
پروژه نارنجستان 3 به دلیل اینکه دارای تیپ واحد 3 خوابه می باشد ، لذا برای سرمایه گذاری سودآور بسیار مناسب است.

پروژه نارنجستان ۳

پروژه نارنجستان ۴

پروژه نارنجستان ۴  واقع در محدوده مروارید شهر ، در غرب دریاچه چیتگر ، ضلع غربی خیابان آرش کمانگیر است که از نظر شرایط فروش شبیه به پروژه الوند چیتگر است .
جهت استعلام قیمت امتیاز می توانید با کارشناسان ما در مجموعه املاک مسکن صدف 22 در تماس باشید.

پروژه نارنجستان ۴

پروژه نارنجستان ۵

پروژه نارنجستان ۵ آخرین پروژه ای است که تصمیم به راه اندازی آن گرفته شده است و فعلا در مرحله خریداری زمین است و هنوز آغاز نشده است.

آیا کمیته امداد ارتباطی با پروژه نارنجستان دارد؟

خیر. پروژه نارنجستان توسط تعاونی ابنیه آکام به مدیریت و مدیرعاملی آقای سعید پرهیزکار می باشد و تمامی پروژه های معرفی شده در اینجا را می توان به سابقه اعتبار این شرکت دانست .

کیفیت ساخت پروژه نارنجستان چگونه است؟

با قاطعیت باید گفت که برای ساخت همه ی برج های نارنجستان منطقه 22 از مرغوبترین مصالح و نیز لوکس ترین طراحی به طور یکسان استفاده شده است که علت آن مدیریت معتبر و با سابقه ، تعاونی خوش قول ابنیه آکام است .

نگارنده : علیزاده

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)