پروژه نارنجستان، راهنمای جامع

پروژه نارنجستان، راهنمای جامع

پروژه نارنجستان تعاونی ابنیه آکام  پروژه ای مسکونی و متشکل از چند قسمت به نام های پروژه نارنجستان 1 ، نارنجستان 2 ، نارنجستان 3 ، نارنجستان 4 و نارنجستان 5 است . برج های نارنجستان، کمک شایانی در جهت توسعه و فعالیت منطقه کوهک دارند.
پروژه نارنجستان، با توجه به اینکه نزدیک به مراکز حمل و نقل از جمله مترو و اتوبوس هستند و نیز نزدیک به مجتمع تجاری طوبی می باشند، بسیار مورد توجه قرار گرفته و باعث شده افراد زیادی برای خرید واحدی از برج نارنجستان تشویق شوند.
بی شک و بدون تردید می توان گفت که پروژه نارنجستان دارای سوددهی بی نظیر و کلانی برای صاحبان آن است .

با توجه به سوددهی کلان این منطقه ، می توان با قاطعیت و اعتماد کامل گفت ، شما بلافاصله بعد از بازدید پروژه نارنجستان، مشتاق به خرید این برج که ویوی بی نظیری دارد، خواهید شد . لذا توصیه می شود این فرصت طلایی را از دست ندهید.
در ادامه این مطلب می توانید مشخصات، امکانات رفاهی و نیز چگونگی دسترسی به پروژه نارنجستان را مطالعه نمایید.

آیا به پروژه نارنجستان چیتگر اعتماد کنیم؟

پروژه نارنجستان چیتگر توسط تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام ساخته می شود که بسیار معتبر و خوشنام است.


پروژه نارنجستان ۱

پروژه نارنجستان ۱  واقع در بلوار کوهک و بلوار علوم و فنون است که دارای 2 بلوک 10 طبقه می باشد و در هر طبقه 6 واحد قرار گرفته است.
متراژ واحدها 101 ، 137 و 150 متری می باشد که با این شرایط حق انتخاب متراژی خوبی برای خریدار است .
توجه داشته باشید که پروژه نارنجستان 1 یکی از کم واحدترین پروژه های این منطقه با جمعا 84 واحد است. برج نارنجستان 1 هم اکنون در مرحله تحویل واحدها به مالکین است.

(( تصمیم صحیح و به موقع ناشی از داشتن اطلاعات کامل و بروز است. 02148000940 ))

پروژه نارنجستان ۱

امتیاز پروژه نارنجستان ۱

از ابتدا قرارداد ساخت پروژه نارنجستان متری 7.500.000 میلیون تومان به صورت علی الحساب جهت اعضای اولیه اعلام شده بود . واریزی هر واحد براساس متراژ از 621 میلیون تا 858 میلیون متغییر است . اقساط ساخت برای 4 ماهه اول سال 1401 بسته به متراژ متفاوت است .
با توجه به اینکه این پروژه با توجه به اعلام قبلی شرکت تعاونی در حال حاضر در مرحله تحویل واحدها قرار دارد تا بار دیگر خوش قولی خود را نشان دهد. حتی اگر دیرکرد هم اتفاق می افتاد تعاونی خوشنام ابنیه آکام در صورت دیرکرد، جریمه دیرکرد را در نظر گرفته است.

پروژه نارنجستان ۲

پروژه نارنجستان ۲  را می توان یکی از فعال ترین پروژه های منطقه 22 دانست که از نظر موقعیت مکانی فوق العاده است . این پروژه دارای سند شهری می باشد. برج نارنجستان 2 در دو بلوک 14 طبقه ای و در هر طبقه 6 واحد مسکونی ساخته شده است.
پروژه نارنجستان 2 در نزدیکی اتوبان همت ، حکیم  و اتوبان تهران _ کرج ( شهید فهمیده ) و آزدگان شمال به جنوب قرار دارد. 

پروژه نارنجستان ۲

واریزی به روز پروژه نارنجستان 2 تا تاریخ 10 بهمن 1400 ، 1 میلیارد و سیصد و هشتاد و هشت میلیون تومان بوده است . همچنین امتیاز این برج بصورت یک و نیم دانگ ، سه دانگ ، چهار و نیم دانگ و شش دانگ، خرید و فروش می شود  تا اینگونه افرادی که قادر به خرید یک واحد آماده با قیمت کامل نمی باشند بتوانند در این پروژه سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشند .

امتیاز پروژه نارنجستان ۲
 

پروژه نارنجستان ۳ 

پروژه نارنجستان ۳  به دلیل اینکه جزو پروژه های شمال همت می باشد ، در منطقه بکر شمال همت واقع شده است و هم جوار با بزرگراه همت است و دارای ویوی خاص و زیبایی است . 
پروژه نارنجستان 3 به دلیل اینکه دارای تیپ واحد 3 خوابه می باشد ، لذا برای سرمایه گذاری سودآور بسیار مناسب است. این پروژه در 3 بلوک با 11 طبقه مسکونی و در مجموع 264 واحد اجرا می شود.

پروژه نارنجستان ۳

پروژه نارنجستان ۴

پروژه نارنجستان ۴  واقع در محدوده مروارید شهر ، در غرب دریاچه چیتگر ، ضلع غربی خیابان آرش کمانگیر است که از نظر شرایط فروش شبیه به پروژه الوند چیتگر است .
جهت استعلام قیمت امتیاز می توانید با کارشناسان ما در مجموعه املاک مسکن صدف 22 در تماس باشید. نارنجستان 4 در 12 طبقه مسکونی و 7 تیپ متراژی از 70 تا 144 متری از یک تا سه خواب برای اجرا طراحی شده است.

پروژه نارنجستان ۴

پروژه نارنجستان ۵

پروژه نارنجستان ۵ با پلاک ثبتی ۴/۵۹۲۵ در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ هزار مترمربع  در چند قدمی  شهر بازی هزار و یک شهر واقع شده است . پروژه نارنجستان ۵ از داخل اتوبان خرازی به سمت شمال خود نمایی میکند.

پروژه نارنجستان 5 در حال احداث می باشد و فونداسیون به پایان رسیده است. 

نارنجستان 5 در شمال غربی اتوبان همت در کنار کوه و در نزدیکی مسیر دسترسی به روستای وردیچ و واریش در حال اجرا و ساخت است و دسترسی مناسبی به اتوبان های همت ، حکیم و آزاد راه تهران کرج (شهید فهمیده) دارد.

تعهدات ابنیه آکام در نارنجستان و سابقه آن

در رابطه با ضرر و زیان آیا در قرارشون ضرر و زیان دیده شده؟  خب طبق قانون تعاونیها ما معمولا ضرر و زیان نداریم ولی برعکس بقیه تعاونی ابنیه آکام که توی قراردادش دیده شده. آیا تعهدی بابت سند دارند؟ بله در قراردادش 18 ماه بعد از تحویل واحد گفتن که ما تعهد داریم که سند تک برگ واحدها را به صورت تفکیکی بهتون ارائه کنیم.

آیا تعاونی رزومه دارد؟ بله در شمال پروژه مانیا، قبلا در مجموعه تعاونیهای اعضای هیات مدیره رزومه قدرتمند خودشون را نشون دادن و میشه گفت هم در منطقه و هم در کشور رزومه هایی خوبی دارند.

آیا تعاونی ابنیه آکام دولتی هست؟

آیا این تعاونی دولتی هست و این که میگویند برای هوافضای سپاه است؟ اینطور نیست پروژه شخصی و اصلا ارگان نظامی سالهاست که طبق قانون نمیتوانند ساخت و ساز بکنند. 

نحوه خرید و فروش امتیاز پروژه های نارنجستان

لازم به ذکر است در کلیه پروژه های نارنجستان که توسط تعاونی ابنیه آکام ساخته شده یا در حال ساخت هستند این امکان وجود دارد که به صورت 1.5 دانگ، 3 دانگ، 4.5 دانگ و یا نهایتا 6 دانگ پیش فروش و معامله شود تا این امکان برای اقشار کم درآمد تر نیز جهت استفاده از این فرصت کم نظیر سرمایه گذاری فراهم شود. این یک بازی دو سر برد است هم آپارتمانهای تعاونی راحت تر به فروش میرسد هم مردم با بودجه پایین تری میتوانند سرمایه خود را از خطر بی ارزش شدن در اقتصاد تورمی این سالها حفظ کنند.

پیشرفت پروژه های نارنجستان

 در رابطه پروژه نارنجستان یک سری سوالات کلی همه میپرسیدن مثل باقی تعاونیها که عرضم به حضورتون که خب به هر حال راجب پروژه نانجستان بهتر و  قویتر میشه صحبت کرد.
راجب سرعت ساخت پروژه مثل سوال میکردن یکی از دو پروژه های پر قدرت و پر سرعت منطقه است ابنیه آکام که خیلی سرعت ساختشون بالاست و متعهد به قولی که داده اند هستند.

 

آیا کمیته امداد ارتباطی با پروژه نارنجستان دارد؟

خیر. پروژه نارنجستان توسط تعاونی ابنیه آکام به مدیریت و مدیرعاملی آقای سعید پرهیزکار می باشد و تمامی پروژه های معرفی شده در اینجا را می توان به سابقه اعتبار این شرکت دانست .

کیفیت ساخت پروژه نارنجستان چگونه است؟

با قاطعیت باید گفت که برای ساخت همه ی برج های نارنجستان منطقه 22 از مرغوبترین مصالح و نیز لوکس ترین طراحی به طور یکسان استفاده شده است که علت آن مدیریت معتبر و با سابقه ، تعاونی خوش قول ابنیه آکام است. کیفیت ساختشون خوبه کیفیت ساختشون در نارنجستان 2 که تموم شده و نارجستان 1 که در حال اتمام است فوقالعاده است نمای داخلی حتی همکاران فیلم گرفتن دست کمی از پروژههای شخصی سازی لوکس ندارند.

پروژه و برج های نارنجستان

موقعیت مکانی (لوکیشن) پروژه های نارنجستان چیتگر

در رابطه با لوکیشن هاشون سوالاتی از سوی مشتریان بود به نظر من پروژه های نارنجستان هرچهارتاشون لوکیشنهای مناسب دارند و با هر سلیقه ای به نظر من میتونه که راضی بکنه. نارنجستان یک و دو در بلوار کوهک هست که هم به دریاچه خیلی نزدیک است هم شلوغی دور دریاچه را ندارند. نارنجستان 3 هم مخصوص کسایی که دوست دارن یه جای دنج و در ارتفاعات داشته باشند ابتدای جاده است. نارنجستان 4 هم عرضم حضورتون که در مروارید شهر برای بحث سرمایه گذاری و به هرحال نزدیکی به مترو میتونه گزینه مناسبی باشد

قیمت پیش فروش نارنجستان

 آیا قیمت تغییر میکند و یا قطعیست؟ خوب طبق فلسفه که هممون داریم توی بحث تعاونیها قیمت ساخت علی الحساب ولی باز نهایتا به نفع اعضاست.
 چقدر قرار است که تغییر بکنند؟ خب چقدرش اگر نارنجستان  2 را مثال بزنیم رساند حول و حوش نهایتا حرفی که زدن هشت میلیون قرارداد ساخت بوده دوازده و نیم تا سیزده میلیون برای اعضا در اومده ولی الان (مرداد 1401) زیر پنجاه میلیون نداریم پس قابلیت فوقالعادهای دارد از نظر سود آوری. 

در حال حاضر واحدی از نارنجستان برای فروش دارید؟

 آیا در حال حاضر واحدی برای فروش هست؟ بله برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاوران با شماره  02148000940  مسکن صدف تماس بگیرید ولی قطعا خب واحد در مرحله پذیره نویسی نیست.

سود آوری خرید و فروش برج و پروژه نارنجستان

سرعت رشد سرمایه گذاری تواین چطوره؟ با توجه به سرعت خوب و پیشرفتی که داره و مراحل ساختش دائما امتیازهای نارنجستان رو به بالاست .
سوال میپرسید آیا قابلیت خرید و فروشش چطوریه؟ سرعت خریدو فروش نارنجستان در هر چهار پروژه فوق العاده بالاست و بعضا واحدهایی که خاص باشن مثال میزنم 136 متر نارنجستان 1 تو بازار نیست یعنی پروژه پرطرفداری که سرمایه گذار میخواهد بخرد برای فروشش نگران نباشد.

حالا نوبت شماست

میتوانید سوالات خود را در مورد پروژه نارنجستان از شماره 1 تا 5 در دیدگاه های همین صفحه بپرسید یا با تماس با شماره 02148000940 مشاورین مسکن صدف در خمت شما هستند.


کاربر محترم، صفحات زیر را هم ببینید :

پیش فروش آپارتمان در تهران

پیش خرید آپارتمان در تهران

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)