پیشفروش پروژه برج نارنجستان 2 تعاونی ابنیه آکام

نارنجستان 2 بلوار کوهک

پلان پروژه نارنجستان 2 ابنیه آکام

امتیاز نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2

نارنجستان 2 بلوار کوهک پلان پروژه نارنجستان 2 ابنیه آکام امتیاز نارنجستان 2 پروژه نارنجستان 2
1 از 33
نارنجستان 2 بلوار کوهک پلان پروژه نارنجستان 2 ابنیه آکام امتیاز نارنجستان 2 پروژه نارنجستان 2
ویژگی های ملک
قیمت: 7,500,000 تومان
100 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

توجه :

(( واحدهای پروژه نارنجستان 2 به طور کامل تحویل اعضا شده و همه ساکن شده اند ))
 

پروژه مسکونی نارنجستان ۲ دومین پروژه از مجموعه پروژه نارنجستان است که توسط  تعاونی ابنیه آکام در حال ساخت است و هم اکنون در مرحله اتمام اسکلت می باشد (پایان مهر 99)، واقع در منطقه 22 تهران، بلوار کوهک می باشد.

بغیر از این پروژه، پروژه های نارنجستان که شامل پروژه نارنجستان 1، پروژه نارنجستان 3 و پروژه نارنجستان 4 و پروژه نارنجستان 5 می باشد به سبب اعتبار بالای تعاونی و شهرت آن با استقبال بی نظیری از سوی سرمایه گذاران منطقه همراه بوده و هستند.

پروژه نارنجستان ۲ در قالب دو برج 14 طبقه (2 طبقه منفی+ 1طبقه لابی+ 11 طبقه مسکونی) با 132 واحد مسکونی (هر بلوک 66 واحد) به متراژ تقریبی 100 متری 2 خوابه با پارکینگ و انباری هر طبقه 6 واحد با تحویل 36 ماهه از زمان گودبرداری (اول 98) . سازه بتنی انجام می شود و از امکانات پروژه به موارد زیر می توان اشاره نمود؛

4 لاین آسانسور- سالن بازی کودکان- سالن بیلیارد و فوتبال دستی- آنتن مرکزی- سرمایش گرمایش هر واحد مستقل- دوربین مداربسته- نورپردازی نما- پارکینگ دوچرخه- اینترنت مرکزی- اعلام و اطفای حریق- دو دستگاه سوئیت سرایداری طبقه همکف- سالن اجتماعات- درب ضدسرقت- زمین ورزش و زمین های بازی.

قرارداد ساخت برج نارنجستان 2 متری 7.5 میلیون تومان می باشد. هر واحد 500 میلیون تومان تا پایان مهر 99 واریزی دارد. تحویل 36 ماهه از زمان گودبرداری از اول 98. اکنون که حدودا در نیمه سال 1401 هستیم تقریبا واحدهای برج نارنجستان 2 به خریداران تحویل شده است. همینطور برج نارنجستان 1 که کمی زودتر ولی تقریبا همراه با نارنجستان 2 اجرای آن شروع شد هم به متقاضیان تحویل شده است.

سازنده پروژه نارنجستان 2

این پروژه از جمله مجموعه پروژه هایی می باشد که در منطقه 22 قرار داشته و توسط تعاونی انبیه آکام در حال ساخت می باشد و این پروژه یکی از پروژه های عالی در این مجموعه می باشد.

امکانات پروژه نارنجستان 2

  • سالن ورزشی

  • سالن اجتماعات

  • سیستم حفاظتی مانیتورینگ

  • لابی و لابی من 24 ساعته

  • نورپردازی نما – درب ضد سرقت

  • سیستم سرمایش گرمایش مستقل هرواحد

همانطور که مشاهده کردید ، این پروژه دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی میباشد و همین مورد ، یکی از عوامل موثر در قیمت ملک، میباشد .


اقساط پروژه نارنجستان ۲

هر دو ماه 47 میلیون تومان می باشد
 

شرایط امتیاز پروژه نارنجستان 2

امتیاز پروژه نارنجستان 2 به صورت یک و نیم دانگ، سه دانگ، چهارونیم دانگ و شش دانگ نیز خرید و فروش می شود.

امتیازهای پروژه نارنجستان 2 دارای دفترچه مالکیت بوده و در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل نقل و انتقال می باشد.این پروژه برای خریدارانی که قصد سکونت در منطقه ای آرام و دنج دارند و برنامه ریزی سه چهارساله برای خانه دار شدن دارند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود.  

(( واحدهای پروژه نارنجستان 2 به طور کامل تحویل اعضا شده و همه ساکن شده اند ))

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین بخش پیشفروش مسکن صدف تماس بگیرید. 02148000940

اطلاعات پروژه نارنجستان 3

اطلاعات پروژه نارنجستان 4

اطلاعات پروژه نارنجستان 1

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (51 رای)