پروژه نارنجستان بلوار کوهک ( تعاونی ابنیه آکام ) کد ملک : s37462

پروژه نارنجستان بلوار کوهک ( تعاونی ابنیه آکام )
پیش فروش امتیاز
یک ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 3, 800, 000 تومان
130 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس
QR:  پروژه نارنجستان بلوار کوهک ( تعاونی ابنیه آکام )
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

برج نارنجستان تعاونی مسکن ابنیه آکام و تعاونی هوایی فتح سپاه

پروژه مسکونی نارنجستان واقع در شهرک گلستان، بلوار کوهک، روبروی مجتمع طوبی، بلوار علوم فنون، روبروی برج های هواپیمایی توسط شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در حال ساخت می باشد در قالب دو برج ۱۰ طبقه (۲ طبقه منفی+۱ طبقه لابی +۷ طبقه مسکونی) با ۸۴ واحد مسکونی به متراژ تقریبی ۱۳۰ متری ۲ و ۳ خوابه با پارکینگ و انباری هر طبقه ۸ واحد با تحویل ۳۶ ماهه از زمان گودبرداری (اول ۹۸) هم اکنون در مرحله تجهیز کارگاه می باشد. با قابلیت تجاری که عواید آن به نفع پروژه و اعضا می باشد.
قرارداد ساخت برج نارنجستان متری ۳.۸ میلیون تومان می باشد که البته هزینه زمین و تراکم به صورت جداگانه از قرار هر متر ۲.۶ میلیون تومان محاسبه می گردد. هر واحد ۳۴۰ میلیون تومان تا پایان ۹۷ واریزی دارد به اضافه ۲ قسط ۱۵ میلیونی جهت هزینه ساخت همزمان با تجهیز کارگاه. تحویل ۳۶ ماهه از زمان گودبرداری از اول ۹۸.
از مزایای پروژه نارنجستان موقعیت مکانی مناسب در ناحیه در حال رشد کوهک می باشد. برج های نارنجستان دقیقا در ضلع جنوبی شهرک یاس۲ واقع شده اند که شهرکی تازه ساز می باشد و از نظر زیرساختی به توسعه ی منطقه کوهک و پروژه نارنجستان کمک شایانی خواهد نمود.
پروژه نارنجستان برای مشتریانی که قصد سرمایه گذاری میان مدت داشته و یا به دنبال سکونت در مجموعه ای کم واحد و لوکس هستند گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می شود. امتیاز واحدهای پروژه نارنجستان در دفتر تعاونی ابنیه آکام به صورت قطعی نقل و انتقال می یابد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش خرید و فروش امتیازهای پروژه نارنجستان با مشاورین ما در بخش پیشفروش مسکن صدف تماس بگیرید.

تعاونی مسکن ابنیه آکام،پروژه نارنجستان بلوار کوهک،تعاونی مسکن هوایی فتح سپاه،پیش فروش ابنیه آکام کوهک

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک