خرید و فروش سهام تجاری اداری مجتمع آرتمیس دریاچه چیتگر کد ملک : s1837

خرید و فروش سهام تجاری اداری مجتمع آرتمیس دریاچه چیتگر
پیش فروش امتیاز
2 ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش تجاری و اداری قیمت : 10, 000, 000 تومان
1 مترمربع
1 پارکینگ
2 خواب
2 سرویس
QR:  خرید و فروش سهام تجاری اداری مجتمع آرتمیس دریاچه چیتگر
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

مجتمع تجاری اداری آرتمیس

آرتمیس به کشتی آرزوها معروف شده است. آیا درباره بزرگترین مجتمع تجاری اداری ایران چیزی شنیده اید؟

آیا می دانید کلمه آرتمیس به چه معناست؟ و چرا این نام بر روی پروژه ای به این عظمت نهاده شده است؟

آرتمیس اولین دریاسالار زن ایرانی است و به این دلیل نام این سردار زن ایرانی بر روی این مجتمع نهاده شده است که پاساژ تجاری اداری آرتمیس به شکل کشتی و بر کرانه شمالی دریاچه خلیج فارس در حال ساخت است. به صورتی که ۷ طبقه بدنه کشتی کاربری تجاری دارد و ۶ برج برافراشته بر آن تماما اداری هستند. آرتمیس از این رو به کشتی آرزوها معروف شده است که فرصتی مناسب برای یک سرمایه گذاری خوب را برای همگان فراهم می کند. چرا همگان؟ از آنجا که همه می توانند با هر میزان سرمایه ای، هر چقدر هم اندک… در این پروژه سرمایه گذاری کنند.

آرتمیس را ۲۱ تعاونی با نام اتحادیه تعاونی های نمونه رسا ، می سازند. پیشفروش در آرتمیس به ۲ شکل انجام می شود:

۱- شما می توانید واحدهای تجاری یا اداری را در مجموعه آرتمیس ، با متراژ مشخص و جانمایی و طبقه مشخص ، با قیمت روز و تمام شده خریداری کنید که این قیمت حدودا از متری ۲۸ میلیون شروع شده و نسبت به کاربری و طبقه و سمت واحد افزایش پیدا می کند. البته این نوع روش خرید بیش از آنکه یک سرمایه گذاری محسوب شود، نوعی کسب و کار است برای آندسته از خریدارانی که نوع کسب و کار خود را دارند و در آرتمیس بدنبال واحدی هستند با جانمایی و کاربری مشخص جهت توسعه کسب و کار خویش. از آنجایی که این نوع خرید در آرتمیس به آورده اولیه بسیار زیادی نیاز دارد، به کسانی که با دید سرمایه گذاری سراغ این پروژه می روند پیشنهاد نمی شود و در عوض نوع دوم خرید مناسب سرمایه گذاری می باشد. و اما روش دوم :

۲- در این روش شما می توانید با خرید برگه های یک متری تجاری یا اداری ، که در بازار موجود می باشد، در مجتمع آرتمیس سرمایه گذاری کنید. برگه های یک متری ، سهام تجاری یا اداری آرتمیس هستند که با خرید آنها و پرداخت اقساط دوره ای هر ۲ ماه یکبار، تا انتهای پروژه می توانید سود مناسبی را برای خود در نظر داشته باشید. اگر به دنبال خرید واحد در آرتمیس هستید باید تعداد برگه های خود را تا زمان تحویل (سال ۹۹) به حدنصاب متراژ واحدها برسانید (برای واحد اداری حداقل ۴۵ برگه و برای واحد تجاری حداقل ۲۸ برگه). در صورتی هم که تعداد برگه هایتان به حدنصاب خرید یک واحد نرسد باز هم می توانید با فروش برگه هایتان در انتهای پروژه ، که مسلما افزایش چشمگیری خواهد یافت، به سود مورد نظر خود برسید.

خرید و فروش برگه های تجاری اداری پروژه آرتمیس در منطقه ۲۲

در صورت تمایل برای خرید در پاساژ آرتمیس و سرمایه گذاری در این پروژه عظیم با ما تماس بگیرید.قیمت سهام در این پروژه به روز میباشد. برای اطلاع از قیمت خرید و فروش امروز با شماره های پایین تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد پاساژ آرتمیس در اینجا کلیک کنید

مجتمع بین المللی تجاری، اداری آرتمیس

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک