شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر) بتاجا

شهرک چیتگر بتاجا

شهرک چیتگر پامچال

شهرک امام رضا

پهنه سی

پهنه سی نیروی زمینی

پهنه سی شهرک چیتگر

پهنه بی شهرک چیتگر

پهنه بی شهرک امام رضا

پهنه a شهرک امام رضا

امام رضا بتاجا

شهرک چیتگر بتاجا شهرک چیتگر پامچال شهرک امام رضا پهنه سی پهنه سی نیروی زمینی پهنه سی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک امام رضا پهنه a شهرک امام رضا امام رضا بتاجا
1 از 10
شهرک چیتگر بتاجا شهرک چیتگر پامچال شهرک امام رضا پهنه سی پهنه سی نیروی زمینی پهنه سی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک امام رضا پهنه a شهرک امام رضا امام رضا بتاجا
ویژگی های ملک
قیمت: 2,800,000 تومان
105 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

در این مقاله خواهید خواند:

شهرک چیتگر دارای پهنه های A-B-C-E می باشد که به شرح ذیل است:

ساخت کل پهنه های شهرک امام رضا (چیتگر) توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران ) انجام میگردد.

پهنه A شهرک چیتگر(بوستان)

پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و خوش آب و هوا. سرمایه گذاری در این پهنه تماما بر مبنای اصول پیش فروش و واگذاری حق امتیاز عضویت صورت میگیرد و تعاونی های مختلف ارتش در این پهنه فعالیت میکنند.تعدادی از بلوک های این پهنه تحویل اعضا گردیده است که تحویل کامل واحد های این پهنه در سال های 98 خواهد بود. متراژ ها ی واحدها عموما از 62 تا 150 متر هستند. بلوک ها در این پهنه با نام های پامچال و ارکیده مشخص می شوند. تحویل به موقع تعدادی از بلوکها در این پهنه نشان دهنده حسن انجام کار تعاونیهای ارتش در شهرک چیتگر می باشد که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ موعد تحویل ، کارنامه خوبی از خود بجا گذاشتند.

پهنه B شهرک چیتگر (سروستان)

یکی از خوش نام ترین برج های منطقه 22 در این پهنه قرار دارند (برجهای پروانه ای شکل). سرمایه گذاری در این پهنه به صورت خرید و فروش ((قدرالسهم)) هایی با متراژ مشخص 63 متر و 33 متر با قیمت هایی مشخص و تحویل های 95 ، 96 و 97 (منظور قیمت مشخص شده در بازار است) انجام میگیرد. اولویت تحویل این پهنه بر اساس زمان ثبت نام در این پروژه میباشد به این معنی که سهام تحویل 96 یعنی اولویت سهام 96 می باشد و در آن تاریخ انتخاب واحد انجام می شود و تحویل قطعی واحد در سال 98 انجام می پذیرد.

پهنه C شهرک چیتگر (نارنجستان)

شامل تعاونی های مسکن به شرح زیر می باشد:

1- تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش

 دارای دو بلوک (C ) و ( H ) است. بلوک ( C ) در مرحله ی فوندانسیون که فاز دوم نامیده می شود. بلوک ( H ) در مرحله ی اسکلت که فاز اول نامیده می شود ، حدوداً 6 طبقه اسکلت آن نصب شده است. مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن 46 میلیون تومان و متراژ آن 75 الی 190 متر می باشد و حدود 1800 متر مربع فضای تجاری دارد . قیمت ساخت پروژه فعلاً به صورت علی الحساب متری 850 هزار تومان در دفترچه ی قرارداد ذکر شده است که با مصوبه مجمع عمومی تعاونی با سازنده مشارکت نموده و به هر عضو با یک دفترچه به جای یک واحد، 50 الی 60 متر مسکونی و قدرالسهمی از تجاری تعلق بگیرد و اعضا با این حساب از پرداخت هر گونه اقساط معاف شدند که بهترین شکل سرمایه گذاری و خرید واحد در این پروژه این است که شما با خرید 2 دفترچه 100 الی 120 متر مسکونی پیش خرید نمایید.

2-تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش :

در دو بلوک بنام های ( H2 ) و ( B6 ) که به بلوک خلبانان معروف است و در مرحله نهایی اسکلت می باشد. بلوک (H2) حدودا تا طبقه 29 اسکلت نصب شده است و دارای متراژ  و طبقه مشخص می باشد. قرارداد ساخت هر متر مربع با مشاعات یک میلیون و دویست هزار تومان به صورت علی الحساب و اقساط آن هر 3 ماه یکبار بین 12 تا 18 میلیون بسته به متراژ متفاوت است. مبلغ واریزی پروژه بین 170 الی 300 میلیون تومان است .

3- تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه):

این پروژه در مرحله دیوارچینی و اجرای سفت کاری می باشد. قیمت ساخت آن هر متر مربع یک و نیم میلیون تومان به صورت علی الحساب است. مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن 130 الی 200 میلیون تومان و متراژ آن 93 الی 135 متر می باشد. اقساط پروژه هر 3 ماه یکبار بسته به متراژ از 6 میلیون تا 9 میلیون می باشد.

4 - تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان):

یک برج 42 طبقه بسیار شکیل بوده و در مرحله نصب 12 طبقه اسکلت می باشد. مبلغ واریزی تاکنون از 111 میلیون تومان تا 181 میلیون تومان (بستگی به متراژ دارد) متفاوت می باشد و حق امتیاز با توجه به شرایط پیشرفت پروژه و رونق بازار مشخص میگردد. متراژ واحد ها 80 و 105 و 120 و 130 و 150 متری است که طی چند ماه اخیر وام پروژه نیز مصوب شده و به اعضا تعلق می گیرد که اعضایی که مایل به استفاده از مزایای وام هستند بجای پرداخت اقساط هر 6 ماه یکبار،  پس از تحویل واحد مبلغ وام را به صورت اقساط بازپرداخت می نمایند.

پهنه E شهرک چیتگر

پهنه E شهرک چیتگر که با هدف توانمند سازی کارکنان ارتش در حال اجرا است، به صورت سهام 20 و 50 متری قابل خریداری می باشد. این طرح و شرایط آن مربوط به کارکنان ارتش با سنوات بالای 15 بوده و لذا از این افراد می توان امتیاز را خریداری کرد.

پهنه E با توجه به شرایط منطقه و موقعیت شهرک چیتگر گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بوده و در سال های آتی با تکمیل پروژه، سود بالایی را عاید خریداران خواهد کرد.

پیش فروش امتیاز ها و سهام های شهرک امام رضا (شهرک چیتگر) در غرب دریاچه منطقه 22 تهران

پیش فروش منطقه 22,سرمایه گذاری در منطقه 22,شهرک امام رضا منطقه 22,امتیاز شهرک امام رضا اپارتمان,شهرک چیتگر,سهام چیتگر بتاجا,امتیاز چیتگر بتاجا,

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (72 رای)
شهرک چیتگر کجاست؟

شهرک چیتگر در منطقه 22 تهران و ضلع غربی دریاچه چیتگر و کنار بازار بزگ ایرانمال قرار دارد و در ضلع جنوب اتوبان خرازی واقع شده است

شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا؟؟

شهرک چیتگر نام دیگر شهرک امام رضا می باشدکه به مرور به علت موقعیت قرار گیری این شهرک در اراضی چیتگر تعغیر کرده است

شماره تماس امور متقاضیان شهرک چیتگر؟؟

02144732650

منظور از پهنه ها در شهرک چیتگر چیست؟؟

شهرک چیتگر به سه قسمت کلی تقصیم می شود که در هر قسمت تعدادی برج قرار دارد و پهنه a جزو قدیمی ترین پهنه ها می باشد، به هر کدام از این قسمت ها یک پهنه گفته می شود که جزئیات هر پهنه در این صفحه موجود هست در صورت درخواست اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 02144732650