شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر) کد ملک : s306

شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر)
پیش فروش امتیاز
2 ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 2, 800, 000 تومان
105 مترمربع
1 پارکینگ
2 خواب
2 سرویس
QR:  شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر)
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

(خرید و فروش چیتگر)شهرک امام رضا دارای پهنه های A-B-C می باشد که به شرح ذیل است:

ساخت کل پهنه های شهرک امام رضا (چیتگر) توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران ) انجام میگردد.

پهنه A شهرک چیتگر (بوستان)

پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و خوش آب و هواسرمایه گذاری در این پهنه تماما بر مبنای اصول پیش فروش و واگذاری حق امتیاز عضویت صورت میگیرد و تعاونی های مختلف ارتش در این پهنه فعالیت میکنند.

تعدادی از بلوک های این پهنه تحویل اعضا گردیده است که تحویل کامل واحد های این پهنه در سال های ۹۸ خواهد بودمتراژ ها ی واحدها عموما از ۶۲ تا ۱۵۰ متر هستند.بلوک ها در این پهنه با نام های پامچال و ارکیده مشخص میشوند. تحویل بموقع تعدادی از بلوکها در این پهنه نشان دهنده حسن انجام کار تعاونیهای ارتش در شهرک چیتگر می باشد که چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ موعد تحویل ، کارنامه خوبی از خود بجا گذاشتند.

نوع پیشفروش در پهنه A به صورت ۳۰ درصدی است که در پستی جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

پهنه B شهرک چیتگر (سروستان)

یکی از خوش نام ترین برج های منطقه ۲۲ در این پهنه قرار دارند (برجهای پروانه ای شکل). سرمایه گذاری در این پهنه به صورت خرید و فروش ((قدرالسهم)) هایی با متراژ مشخص ۶۳ متر و ۳۳ متر با قیمت هایی مشخص و تحویل های ۹۵ ، ۹۶ و ۹۷ (منظور قیمت مشخص شده در بازار است) انجام میگیرد. اولویت تحویل این پهنه بر اساس زمان ثبت نام در این پروژه میباشد به این معنی که سهام تحویل ۹۶ یعنی اولویت سهام ۹۶ می باشد و در آن تاریخ انتخاب واحد انجام می شود و تحویل قطعی واحد در سال ۹۸ انجام می پذیرد. همچنین برای اطلاعات بیشتر و مشاهده پلان ها و عکس های پروژه میتوانید این فایل را دانلود کنید: فایل پهنه B 

پهنه  C شهرک چیتگر (نارنجستان)

شامل تعاونی های مسکن به شرح زیر می باشد:

۱- تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش با توضیحات ذیل؛ 

دارای دو بلوک (C ) و ( H ) است. بلوک ( C ) در مرحله ی فوندانسیون که فاز دوم نامیده می شود.
بلوک ( H ) در مرحله ی اسکلت که فاز اول نامیده می شود ، حدوداً ۶ طبقه اسکلت آن نصب شده است. مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن ۴۶ میلیون تومان و متراژ آن ۷۵ الی ۱۹۰ متر می باشد و حدود ۱۸۰۰ متر مربع فضای تجاری دارد .
قیمت ساخت پروژه فعلاً به صورت علی الحساب متری ۸۵۰ هزار تومان در دفترچه ی قرارداد ذکر شده است که با مصوبه مجمع عمومی تعاونی با سازنده مشارکت نموده و به هر عضو با یک دفترچه به جای یک واحد، ۵۰ الی ۶۰ متر مسکونی و قدرالسهمی از تجاری تعلق بگیرد و اعضا با این حساب از پرداخت هر گونه اقساط معاف شدند که بهترین شکل سرمایه گذاری و خرید واحد در این پروژه این است که شما با خرید ۲ دفترچه ۱۰۰ الی ۱۲۰ متر مسکونی پیش خرید نمایید.

۲- تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش :

در دو بلوک بنام های ( H2 ) و ( B6 ) که به بلوک خلبانان معروف است و در مرحله نهایی اسکلت می باشد. بلوک (H2) حدودا تا طبقه ۲۹ اسکلت نصب شده است و دارای متراژ  و طبقه مشخص می باشد. قرارداد ساخت هر متر مربع با مشاعات یک میلیون و دویست هزار تومان به صورت علی الحساب و اقساط آن هر ۳ ماه یکبار بین ۱۲ تا ۱۸ میلیون بسته به متراژ متفاوت است. مبلغ واریزی پروژه بین ۱۷۰ الی ۳۰۰ میلیون تومان است .

۳- تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه) :

برج های چهارگانه نیروی زمینی با فاصله ای کوتاه نسبت به هم در حال اجرا می باشند که برج چهارم هنوز شروع نشده ولی اسکلت دو برج تمام شده است.این پروژه در مرحله دیوارچینی و اجرای سفت کاری می باشد.
قیمت ساخت آن هر متر مربع یک و نیم میلیون تومان به صورت علی الحساب است.
مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن ۱۳۰ الی ۲۰۰ میلیون تومان و متراژ آن ۹۳ الی ۱۳۵ متر می باشد. اقساط پروژه هر ۳ ماه یکبار بسته به متراژ از ۶ میلیون تا ۹ میلیون می باشد.

۴ – تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان) :

یک برج ۴۲ طبقه بسیار شکیل بوده و در مرحله نصب ۱۲ طبقه اسکلت می باشد. مبلغ واریزی تاکنون از ۱۱۱ میلیون تومان تا ۱۸۱ میلیون تومان (بستگی به متراژ دارد) متفاوت می باشد و حق امتیاز با توجه به شرایط پیشرفت پروژه و رونق بازار مشخص میگردد. متراژ واحد ها ۸۰ و ۱۰۵ و ۱۲۰ و ۱۳۰ و ۱۵۰ متری است که طی چند ماه اخیر وام پروژه نیز مصوب شده و به اعضا تعلق می گیرد که اعضایی که مایل به استفاده از مزایای وام هستند بجای پرداخت اقساط هر ۶ ماه یکبار،  پس از تحویل واحد مبلغ وام را به صورت اقساط بازپرداخت می نمایند.

برای مشاهده فیلم شهرک امام رضا کلیک کنید

پیش فروش امتیاز ها و سهام های شهرک امام رضا (شهرک چیتگر) در غرب دریاچه منطقه ۲۲ تهران

پیش فروش منطقه ۲۲,سرمایه گذاری در منطقه ۲۲,شهرک امام رضا منطقه ۲۲,امتیاز شهرک امام رضا اپارتمان,شهرک چیتگر,سهام چیتگر,امتیاز چیتگر,
کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک