شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر) راهنمای پهنه‌ها + ویدئو

شهرک امام رضا

شهرک چیتگر

شهرک چیتگر بتاجا

شهرک چیتگر پامچال

شهرک امام رضا

پهنه سی

پهنه سی نیروی زمینی

پهنه سی شهرک چیتگر

پهنه بی شهرک چیتگر

پهنه بی شهرک امام رضا

پهنه a شهرک امام رضا

امام رضا بتاجا

شهرک امام رضا شهرک چیتگر شهرک چیتگر بتاجا شهرک چیتگر پامچال شهرک امام رضا پهنه سی پهنه سی نیروی زمینی پهنه سی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک امام رضا پهنه a شهرک امام رضا امام رضا بتاجا
1 از 12
شهرک امام رضا شهرک چیتگر شهرک چیتگر بتاجا شهرک چیتگر پامچال شهرک امام رضا پهنه سی پهنه سی نیروی زمینی پهنه سی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک چیتگر پهنه بی شهرک امام رضا پهنه a شهرک امام رضا امام رضا بتاجا
ویژگی های ملک
قیمت: 2,800,000 تومان
105 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

در این مقاله خواهید خواند:

پیشرفت منطقه ۲۲ تهران و شهرک امام رضا

با وجود پروژه های تجاری – مسکونی فراوانی که در منطقه 22 قرار دارند و شهرک های بزرگی نیز که در این منطقه ساخته شده اند، این محله دارای اهمیت بالایی شده است. مطمئنا در آینده ای نزدیک، قیمتهای زمین منطقه ۲۲ بیشتر خواهد شد و منطقه پیشرفت بسیاری خواهد کرد. یک نمونه از این شهرک های پرمتقاضی شهرک امام رضا  (شهرک چیتگر) است. در این مقاله اطلاعاتی در مورد شهرک چیتگر، ۴ پهنه اصلی آن و موقعیت و دسترسی آن پهنه ها بیان شده است. همچنین اطلاعاتی در مورد نحوه اطلاع از قیمت آپارتمان در این شهرک نیز آورده شده است. این آپارتمانها جزو ارزشمندترین املاک چیتگر و منطقه 22 تهران می باشد.

معرفی شهرک امام رضا چیتگر

شهرک امام رضا چیتگر در قسمت غربی دریاچه چیتگر در حال اجرا می باشد. شهرک چیتگر با طراحی های مدرن توسط بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت می باشد. این شهرک با رعایت تمام استاندارد های برج سازی و اصول مقاومت در برابر زلزله ساخته می شود. شهرک امام رضا دریاچه چیتگر دارای ۲۰.۰۰۰ واحد مسکونی است. از امکانات این واحدها میتوان دیوارهای کناف کاری شده نسوز، عایق حرارتی و صوتی و نصب پنجره های دو جداره را نام برد. 

در نقشه شهرک امام رضا چیتگر چهار پهنه  a,b,c,e دیده می شوند. خصوصیات این پهنه ها هر کدام به صورت جداگانه بیان خواهد شد. شرکت بنیان توسعه و عمران هادی زیر نظر بنیاد تعاون کل ارتش، مسئولیت ساختن همه پهنه های شهرک چیتگر را بر عهده دارد. سازه این شهرک از اسکلت فلزی می باشد. قیمت آپارتمان در شهرک امام رضا چیتگر بسیار متفاوت می باشد، ولی بسیار پر سود است و آینده ای درخشان خواهد داشت.

شهرک امام رضا (شهرک چیتگر)

دسترسی شهرک امام رضا دریاچه چیتگر

پروژه امام رضا چیتگر از بزرگترین شهرک های مسکونی منطقه ۲۲ می باشد. این شهرک از شمال با بزرگراه خرازی، از قسمت غربی با بلوار پژوهش و از شرق با بلوار ایران خودرو و مجتمع ایران مال مجاورت دارد. همچنین این شهرک از جنوب هم با بزرگراه حکیم و باغ گیاه شناسی همسایه است. محور تجاری چهار باغ از وسط شهرک چیتگر می گذرد.

شهرک امام رضا در ضلع شمالی به اتوبان شهید همت ( شهید خرازی ) منتهی می شود. در ضلع جنوبی ، شهرک امام رضا به اتوبان حکیم (شهید همدانی) منتهی می شود.
در ضلع غربی نیز به بلوار پژوهش که در نهایت به آزاد راه تهران ، کرج منتهی می شود.

  • دسترسی به ایستگاه های مترو ( ایستگاه مترو ایران خودرو ، وردآورد و ایستگاه چیتگر )
  •  دسترسی به پایانه های حمل و نقل درون شهری ( حمل و نقل عمومی )

شهرک چیتگر دارای پهنه های A-B-C-D می باشد که به شرح ذیل است:

ساخت کل پهنه های شهرک امام رضا (چیتگر) توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران ) انجام میگردد.

شهرک امام رضا

شهرک چیتگر پهنه a (بوستان)

پهنه a شهرک چیتگر( بخش بوستان ) در جنوب شرقی شهرک امام رضا در مجاورت اتوبان حکیم واقع شده است. در شهرک چیتگر پهنه a دو برج پامچال و ارکیده در قالب ۲۱ برج ساخته شده است. از این ۲۱ برج فقط برج های پامچال ۷ و ۸ که متعلق به خلبانان نیرو هوایی هستند و برج های پامچال ۹ و ۱۰ که به سازمان قضایی تعلق دارند، در اختیار بتاجا ارتش نیستند. برج B6 خلبانان ازدیگر برج های این پهنه است. برج ارکیده ، دارای ویو عالی به باغ ملی گیاه شناسی و دریاچه چیتگر است و همچنین فضای سبز اختصاصی نیز دارد. 
سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی، دوربین مدار بسته، سالن اجتماعات، سالن ورزشی و لابی من 24 ساعته لیستی از امکانات برج های پامچال و ارکیده هستند. این دو برج جزو محبوبترین برج های منطقه ۲۲ می باشند. واحد‌های پهنه a با متراژ ۶۲ تا ۱۵۰ متر ساخته شده اند. بعضی از بلوک های این پهنه تحویل داده شده اند و این نشانه حسن انجام کار مجری پروژه می باشد. برج هایشهرک چیتگر پهنه a دارای ویو ابدی هستند.

شهرک چیتگر پهنه b (سروستان)

پهنه b چیتگر در جنوب بزرگراه شهید همت و قسمت شرقی بلوار پژوهش قرار دارد. این پهنه دارای برج های B2 – B3 , G1 – G2 – G3 – G4، N1 – N2 – N3 – N4 – N5 – N6 ، D1 – D2 – D3   می باشد همچنین برج B1  که به الماس حفاظت معروف است هم در این پهنه قرار دارد. سازه این برج ها اسکلت فلزی می باشد و تحمل زلزله تا ۱۱ ریشتر هم دارد. برج های پهنه بی در شهرک چیتگر از مرتفع ترین سازه های منطقه ۲۲ می باشند.  برج های جی 1 تا جی 4 در حال حاضر (مرداد 1401) تحویل شده اند.

معماری خاص این پروژه باعث زیبایی دو چندان آن شده است. شکل هر برج از بال پروانه، الهام گرفته است و جالب اینجاست که همه برج ها در کنار هم یک پروانه را تشکیل می‌ دهند. این پروژه به بزرگراه همت و شهید حکیم دسترسی دارد. پیشرفت این پروژه بسیار عالی بوده است. برج G1 به مالکین تحویل داده شده است. 

پهنه بی شهرک چیتگر

شهرک چیتگر پهنه c (نارنجستان)

پهنه سی شهرک امام رضا دریاچه چیتگر دارای چندین برج متعلق به تعاونی های مختلف می باشد. پروژه های این پهنه دارای امکاناتی مثل: هلی پد، چندین لاین آسانسور، سالن ورزشی و اجتماعات، خشکشویی، جارو برقی مرکزی، آنتن مرکزی  و... می باشند.

1–  برج های تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش

این برج های ۴ گانه تحت نظر تعاونی اداره مهندسی نزاجا در حال ساخت می باشند.

اولین برج در مرحله نما است، برج 2 شروع نازک کاری و برج 3 و 4 در مرحله اسکلت می باشد. سازنده برج 4 شرکت نپا سازه می باشد که یک شرکت خصوصی است. این برج، دومین برج مرتفع مسکونی در ایران است. متراژ واحد‌های پروژه نیروی زمینی ارتش از واحد‌های ۹۳ متری شروع می شوند که یک اتاق خواب دارند تا واحدهایی با متراژ ۱۳۵ متر با ۳ اتاق خواب. 

2– تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم النبیا (ص) ارتش

برج های پدافند هوایی شهرک چیتگر، زیر نظر ارتش انجام شده و حتی صاحبان امتیاز هم تا زمان اتمام حق بازدید از پروژه را ندارند. پروژه از دو برج H  و  C تشکیل شده که در حال ساخت می باشند. ساخت این پروژه با همکاری با شرکت آرین سازه انجام شد. حداقل متراژ در این واحدها ۶۰ و حداکثر ۱۸۰ متر است.

این پروژه بهترین دسترسی را به اتوبان تهران- کرج دارد. این پروژه به باغ ملی گیاه شناسی و پارک جنگلی چیتگر همچنین دریاچه چیتگر دسترسی دارد.

3– تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان)

پروژه برج مرجان از پروژه های شهرک چیتگر با ۴۲ طبقه دارای سازه ای منحصر به فرد است و از شیک ترین و مجلل ترین برج های منطقه ۲۲ می باشد. این برج با بالاترین مقاومت در برابر زلزله ساخته می شود. واحد هایی با متراژ ۸۰ متر تا ۱۵۰ متر در پروژه برج مرجان یافت می شوند.

پروژه مرجان

4–  تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش (برج های خلبانان)

پروژه h2 متعلق به نیروی هوایی می باشد و جزو پروژه شهرک امام رضا است.  دارای واحدهایی با متراژ حداقل ۹۰ و حداکثر ۱۵۷ متر می باشد. این پروژه برای راحتی ساکنین فضای تجاری هم دارد.

پهنه d شهرک چیتگر

این شهرک مسکونی با هدف توانمند سازی کارکنان ارتش در حال اجرا میباشد و در حال حاضر فرایند های مربوط به ساخت پهنه d در حال انجام است. پهنه بی که با عنوان طرح توانمند سازی پرسنل ارتش در حال اجرا می باشد فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 و بزرگترین شهرک مسکونی آن است. 
سهام این پروژه مربوط به پرسنل ارتش با سنوات بالای 17 سال بوده و با توجه به واریزی اعضا دارای شرایط متفاوتی برای خرید و فروش می باشد.

 موقعیت مکانی پهنه d شهرک چیتگر

پهنه d شهرک چیتگر خیابان پژوهش در حد فاصل حکیم و باغ گیاه شناسی قرار گرفته است. این پهنه از شهرک چیتگر نزدیک ترین پهنه به دریاچه چیتگر است و لذا دارای شرایط مناسب تری نسبت به دیگر پهنه ها می باشد. طوری که به نظر می رسد این پهنه از شهرک چیتگر با رشد بهتری همراه باشد.

پهنه e شهرک چیتگر

پهنه E شهرک چیتگر که با هدف توانمند سازی کارکنان ارتش در حال اجرا است، به صورت سهام 20 و 50 متری قابل خریداری می باشد. این طرح و شرایط آن مربوط به کارکنان ارتش با سنوات بالای 15 بوده و لذا از این افراد می توان امتیاز را خریداری کرد. این پهنه در حال حاضر به شکل مجزا وجود ندارد و در پهنه d شهرک امام رضا ادغام شده است.

شرایط پیش فروش شهرک امام رضا چیتگر

 پیش فروش تعاونی مسکن ارتش بستگی به خیلی عوامل دارد. قیمت امتیاز در پروژه مرجان شهرک امام رضا چیتگر پهنه c متغیر است. قیمت امتیاز ها با پیشرفت پروژه و روز به روز تغییر میکند و برای اطلاع از قیمت امتیاز با مشاورین مسکن صدف تماس بگیرید. امتیاز این پروژه را هم باید از بازار آزاد خریداری کنید تا به عنوان عضو جدید پذیرفته شوید. خرید امتیاز پروژه h هم مثل  بقیه پروژه های پهنه c شهرک امام رضا، به صورت آزاد می باشد. واریزی در این پروژه بستگی به متراژ واحدها دارد.  پروژه های پهنه e  به صورت سهامی هستند. برای پیش فروش شهرک امام رضا چیتگر قیمت سهام آن از خریدار گرفته می شود.

شهرک چیتگر

چگونگی خرید واحد شهرک امام رضا

خرید واحد شهرک امام رضا در پهنه a به صورت آزاد انجام می شوند. یعنی واحدها به صورت سهام به اسم بتاجا نمی باشند. واحدها با نرخ مصوب که شرکت بتاجا اعلام کرده به متقاضیان فروخته شده است. این واحدهای آزاد فروش به صورت کامل شده حتی با نصب شیرآلات به مردم تحویل داده می شوند. در برج‌ های سهامی اکثراً واحد را خام به سهامداران تحویل میدهند و بقیه هزینه ها بر عهده مالک می باشد.
خرید و فروش واحد‌های شهرک امام رضا در پهنه b  به شکل نقدی است و باید تسویه شوند. قیمت ها با توجه به بلوک و طبقه و واحد متغیر می باشند. در واحد های پهنه  b (سروستان) انتخاب واحد صورت گرفته و به صورت متری خرید و فروش می شوند. خرید آپارتمان در شهرک امام رضا چیتگر در برج های پهنه c همه به صورت آزاد انجام می شوند. خرید و فروش پروژه های پهنه d به صورت سهامی می باشد و بر اساس امتیازات خاصی به اعضا اعطا می شوند. قیمت روز امتیاز پروژه چیتگر ارتش را می توانید از مشاورین مسکن صدف جویا شوید.

کلام آخر

پروژه های بنیاد تعاون ارتش در منطقه ۲۲ جزو بهترین پروژه ها می باشند. پروژه پهنه d بیشترین امکانات را به ساکنین ارایه می دهد. خرید و فروش اپارتمان شهرک امام رضا چیتگر بسیار پر رونق و پر سود می باشد. خرید و فروش شهرک چیتگر سرمایه گذاری بسیار آینده دار خواهد بود. قیمت سهام این شهرک روز به روز بالاتر می رود.
 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (72 رای)
شهرک چیتگر کجاست؟

شهرک چیتگر در منطقه 22 تهران و ضلع غربی دریاچه چیتگر و کنار بازار بزگ ایرانمال قرار دارد و در ضلع جنوب اتوبان خرازی واقع شده است

شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا؟؟

شهرک چیتگر نام دیگر شهرک امام رضا می باشدکه به مرور به علت موقعیت قرار گیری این شهرک در اراضی چیتگر تغییر کرده است

شماره تماس امور متقاضیان شهرک چیتگر؟؟

02148000940

منظور از پهنه ها در شهرک چیتگر چیست؟؟

شهرک چیتگر به سه قسمت کلی تقصیم می شود که در هر قسمت تعدادی برج قرار دارد و پهنه a جزو قدیمی ترین پهنه ها می باشد، به هر کدام از این قسمت ها یک پهنه گفته می شود که جزئیات هر پهنه در این صفحه موجود هست در صورت درخواست اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 02144732650