پیش فروش امتیاز برج مرجان نیروی دریایی پهنه c شهرک امام رضا (چیتگر)

نقشه واحدهای پروژه مرجان

نقشه واحدهای پروژه مرجان

نقشه واحدهای پروژه مرجان

نقشه واحدهای پروژه مرجان

نقشه واحدهای پروژه مرجان

پروژه مرجان

پیشرفت برج مرجان

پیشرفت برج مرجان

پیشرفت برج مرجان

پیشرفت برج مرجان

نمای برج مرجان

سه خوابه برج مرجان

دوخوابه برج مرجان

تکخوابه برج مرجان

پلان طبقات2

نقشه طبقات1

پلان طبقات برج مرجان

نقشه واحد 130 مرجان

پلان 120 برج مرجان

پلان نقشه 105 برج مرجان منطقه 22

پلان نقشه 80 پروژه مرجان

پلان نقشه 150 برج مرجان

نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان پروژه مرجان پیشرفت برج مرجان پیشرفت برج مرجان پیشرفت برج مرجان پیشرفت برج مرجان نمای برج مرجان سه خوابه برج مرجان دوخوابه برج مرجان تکخوابه برج مرجان پلان طبقات2 نقشه طبقات1 پلان طبقات برج مرجان نقشه واحد 130 مرجان پلان 120 برج مرجان پلان نقشه 105 برج مرجان منطقه 22 پلان نقشه 80 پروژه مرجان پلان نقشه 150 برج مرجان
1 از 22
نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان نقشه واحدهای پروژه مرجان پروژه مرجان پیشرفت برج مرجان پیشرفت برج مرجان پیشرفت برج مرجان پیشرفت برج مرجان نمای برج مرجان سه خوابه برج مرجان دوخوابه برج مرجان تکخوابه برج مرجان پلان طبقات2 نقشه طبقات1 پلان طبقات برج مرجان نقشه واحد 130 مرجان پلان 120 برج مرجان پلان نقشه 105 برج مرجان منطقه 22 پلان نقشه 80 پروژه مرجان پلان نقشه 150 برج مرجان
ویژگی های ملک
قیمت: 10,000,000 تومان
وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

تور مجازی 360_واحد 150 متری (جنوب شرقی)

برج مرجان نیرو دریایی

برج مرجان در پهنه سی شهرک چیتگر در حال ساخت بوده و از امکانات بی نظیری برخوردار می باشد. برج مرجان که توسط تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش مدیریت می شود دارای 42 طبقه بوده و به عنوان بلند ترین برج منطقه 22 شناخته می شود. این برج یکی از بهترین پروژه های در حال ساخت شهرک امام رضا بوده و تعاونی مربوطه نیز از اعتبار بالایی برخوردار است، لذا گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. 

موقعیت مکانی برج مرجان چیتگر

پروژه برج مرجان که در شهرک چیتگر واقع است دارای موقعیت مکانی خوبی بوده و به لحاظ دسترسی به راه های ارتباطی و امکانات رفاهی شرایط خوبی دارد. این برج در منطقه 22، شهرک گلستان، غرب دریاچه چیتگر، پهنه C شهرک چیتگر (نارنجستان) قرار دارد.

مشخصات برج مرجان منطقه 22

برج مرجان بلند ترین برج منطقه 22 بوده و شامل یک برج دو قلوی 42 طبقه می باشد و در عرصه ای به متراژ 7000 متر مربع در حال ساخت می باشد. برج مرجان در قالب دو برج 42 طبقه اجرا شده و برج ها به کمک طراحی بی نظیر مجموعه به هم دیگر متصل بوده ودارای معماری متفاوتی با برج های معمول منطقه می باشد. برج دوقلوی مرجان مشتمل بر 35 طبقه مسکونی، 5 طبقه منفی به عنوان پارکینگ و 1 طبقه لابی می باشد. طبقات مسکونی برج دارای 8 واحد مجزا بوده و در کل مجموعه 474 واحد مسکونی را شاهد هستیم . 

واحد های برج مرجان دارای تیپ های آپارتمانی متفاوتی بوده و شامل متراژهای 80 (یک خواب)، 105 (دوخواب)، 120 (دوخواب)، 130 (دو و سه خواب) و 150 (سه خواب) می باشد. واحد های برج مرجا ن در طبقات بالا دارای چشم انداز زیبا و بی نظیر پارک چیتگر، باغ گیاه شناسی و دریاچه شهدای خلیج فارس می باشد که می تواند برای ساکنین مجموعه بسیار حائز اهمیت باشد. انتخاب طبقات و سمت واحد در آخر پروژه و براساس خوش حسابی و طبق اولویت واریزی می باشد، خریداران یا اعضای پروژه می توانند واحد مورد نظر خود را در هر طبقه و سمتی که مد نظر دارند با احتساب یکی دو طبقه بالاتر یا پایین تر انتخاب کنند.

نقشه برج مرجان

واحد های برج مرجان دارای تیپ های آپارتمانی متفاوتی می باشد و تصاویر پلان واحد ها در عکس های گالری قابل مشاهده است. علاوه بر این تور 360 درجه واحد های برج مرجان به خوبی شرایط طراحی داخلی واحد ها را به نمایش گذاشته و سرمایه گذاران می تواننند با دیدن آن ها درک بهتری از فضای داخلی برج و واحد داشته باشند.

امکانات برج مرجان منطقه 22

برج مرجان نسبت به برج های همجوار، امکانات خاص و انحصاری دارد که بارزترین آن ها نیروگاه برقی است که مخصوص پروژه مرجان ساخته می شود و بناست که برق و حرارت واحدهای برج را تامین نماید که در این صورت برق و انرژی برای ساکنین رایگان خواهد بود. علاوه بر این امکانات زیر را نیز برای برج مرجان شاهد هستیم:

 • لابی مجلل
 • سالن ورزشی
 • سالن اجتماعات
 • اسکلت فلزی به صورت پیچ و مهره
 • سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان
 • سیستم اعلام و اطفاء حریق
 • سیستم هوشمند مانیتورینگ و امنیت ساختمان
 • دفاتر اداری و تجاری

خرید و فروش پروژه مرجان

واحدهای برج مرجان به صورت واریزی و امتیاز ارائه شده و با خرید و فروش واحدها دفترچه مالکیت واحد به نام خریدار منتقل خواهد شد. نقل و انتقال مالکیت پروژه در دفتر تعاونی انجام شده و انتقال واحد به صورت قطعی خواهد بود.

شرایط پرداخت پروژه مرجان

نحوه خرید پروژه به صورت واریزی امتیاز است و امتیاز های وارد شده در جدول زیر به صورت میانگین تقریبی می باشد. با توجه به این که بخشی از اعضا از پروژه وام دریافت کرده اند پرداختی هایی که به صورت 2 ماه یک بار انجام می پذیرد، متغییر می باشد و در جدول زیر به صورت کامل وارد شده است.

شرایط پرداخت پروژه مرجان

وام برج مرجان و نحوه استفاده از تسهیلات

طی اعلام تعاونی هر عضوی که فرم تعهد وام را امضا نموده است می تواند از وام استفاده کند که مبلغ وام بسته به متراژ واحدها از 230 تا 400 میلیون تومان می باشد که تعاونی این مبلغ را طی مراحل مختلف با پیشرفت فیزیکی دریافت می کند. شرایط وام نیز به این صورت است که بازپرداخت وام 7 ساله و بدون تنفس می باشد. به این معنی که درست پس از تکمیل روند تشکیل پرونده جهت دریافت وام، اعضا می بایست نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام نمایند. مبلغ سود وام 8 درصد می باشد.

میزان پیشرفت پروژه مرجان

پروژه مرجان که از پیشرفت خوبی برخوردار استت هم اکنون در مرحله زیر می باشد.

 • اسکلت ۸۰٪
 • سفت کاری ۵۰ درصد
 • تاسیسات ۲۰٪

موعد تحویل پروژه مرجان

موعد تحویل پروژه برج مرجان، طبق آخرین برآورد تعاونی نیمه اول سال 1403 اعلام شده است. 

نقشه واحدهای پروژه مرجان

همانطور که بیان شد واحدهای این مجموعه دارای تیپ های آپارتمانی متفاوتی می باشد. برای مشاهده پلان و نقشه پروژه مرجان عکس هاس گالری را مورد بررسی قرار داده و نقشه واحد های پروژه مرجان را مشاهده کنید.


شاید این صفحات را هم پسندیدید :

پروژه تریتیوم vip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (86 رای)
واقعا پروژه مرجان بلندترین برج منطقه است؟

پروژه مرجان با داشتن 42 طبقه مرتفع ترین برج منطقه 22 به شمار می رود.

ساکنین برج مرجان چه کسانی هستند؟

برج مرجان متعلق به اعضای تعاونی مسکن معاونت مهندسی نیروی دریایی ارتش می باشد که البته بیش از نیمی از واحدهای این برج به صورت امتیازی به افراد آزاد واگذار شده است.

برج مرجان در چه تاریخی تحویل می شود؟

تاریخ تحویل برج مرجان طبق اعلام تعاونی نیمه دوم سال 1401 می باشد.

امکانات برج مرجان جیست؟

شاید پروژه مرجان تنها برج در منطقه 22 باشد که این میزان از امکانات را یکجا در خود جای داده است. امکاناتی از قبیل نیروگاه برق اختصاصی، مخزن ذخیره آب ، آسانسور پانوراماو ...

برای استعلام قیمت و خرید از برج مرجان چگونه اقدام کنیم؟

واحدهای برج مرجان در چند تیپ متنوع به صورت امتیازی به تعداد محدود موجود هستند که می توانید با کلیک روی لینک و تماس با شماره 02144732650 نسبت به استعلام قیمت و خرید امتیاز اقدام نمایید.