پهنه e شهرک چیتگر توتنمندسازی

موقعیت پهنه ای شهرک چیتگر

پهنه e شهرک چیتگر توتنمندسازی موقعیت پهنه ای شهرک چیتگر
1 از 3
پهنه e شهرک چیتگر توتنمندسازی موقعیت پهنه ای شهرک چیتگر
ویژگی های ملک
وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

شهرک مسکونی چیتگر

شهرک چیتگر که بزرگترین و مدرن ترین شهکر مسکونی منطقه 22 می باشد توسط بنیاد تعاون ارتش در ضلع غربی دریاچه چیتگر در حال اجرا و پیاده سازی می باشد. شهرک چیتگر دارای پهنه های متعددی می باشد که با حروف A B C D E نام گذاری شده اند و تاکنون پهنه A شهرک تکمیل شده اما پهنه B و پهنه C در دست ساخت می باشد. 

شهرک چیتگر دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی در منطقه بوده و علاوه بر امکانات رفاهی بسیار از دسترسی های خوبی نیز برخوردار می باشد. به طوری که به راحتی به بزرگراه های حکیم و همت دسترسی داشته و امکان ارتباط با دیگر مناطق پایتخت برای آن فراهم شده است. علاوه بر دسترسی های ذکر شده نزدیکی آن به بازار بزرگ ایران مال نیز یکی دیگر ویژگی های شاخص شهرک چیتگر بوده؛ که توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند. 

پهنه E شهرک چیتگر

این شهرک مسکونی با هدف توانمند سازی کارکنان ارتش اجرا شده و در حال حاضر فرایند های مربوط به ساخت پهنه E در حال انجام می باشد. این پروژه بزرگ که با عنوان طرح توانمند سازی کارکنان ارتش در حال اجرا می باشد فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 و بزرگترین شهرک مسکونی آن می باشد. 

این پروژه که به صورت سهام 20 و 50 متری ارائه شده است؛ مربوط به کارکنان ارتش با سنوات بالای 15 بوده و بسته به واریزی اعضا دارای شرایط متفاوتی برای خرید و فروش می باشد.

شرایط فروش و نحوه پرداخت

این طرح با قرارداد ساخت قطعی هر متر 5 میلیون تومان ارائه شده و برای سهام 50 متری شرایط پرداخت به شرح زیر است.

سهام های 50 متری:

  • 145 میلیون تومان واریزی (70 میلیون تومان وام طرح حکمت به علاوه 75 میلیون تومان واریزی عضو ارتش)
  • 105 میلیون تومان وام توانمند سازی با اقساط ماهیانه 1،250،000 تومان 
به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (36 رای)

زهراسیار 5 روز و 7 ساعت قبل

قرار داد به چه صورت انجام میشود


ایمان 1 هفته و 1 روز قبل

با سلام.آیا خرید سهام پهنهEتوسط افراد غیر نظامی که از نظامیان خریداری میشه در دفتر تعاونی انجام میشه و دفترچه به خریداران جدید واگذار میشه؟


ایمان 1 هفته و 6 روز قبل

بسیار عالیه


رحیم 3 هفته قبل

قراردادی بسیار ضعیف و یک طرفه، بدون کوچکترین حق اعتراض، بدون جریمه تاخیر، و صاحب امتیاز ۵۰ متر واحد طبقه اول میشی، بدون مشاعات و پارکینگ و انباری