قیمت سهام توانمند سازی ارتش 20 و 50 متری پهنه E و D چیتگر | بتاجا شهرک چیتگر

موقعیت پهنه دی شهرک چیتگر

پهنه d شهرک چیتگر توتنمندسازی

موقعیت پهنه دی شهرک چیتگر پهنه d شهرک چیتگر توتنمندسازی
1 از 7
موقعیت پهنه دی شهرک چیتگر پهنه d شهرک چیتگر توتنمندسازی
ویژگی های ملک
وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

شهرک مسکونی چیتگر

شهرک چیتگر که بزرگترین و مدرن ترین شهکر مسکونی منطقه 22 می باشد توسط بنیاد تعاون ارتش در ضلع غربی دریاچه چیتگر در حال اجرا و پیاده سازی می باشد. شهرک چیتگر دارای پهنه های متعددی می باشد که با حروف A B C D E نام گذاری شده اند و تاکنون پهنه A شهرک چیتگر شهرک تکمیل شده اما پهنه B شهرک چیتگر و پهنه C شهرک چیتگر در دست ساخت می باشد. 

شهرک چیتگر دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی در منطقه بوده و علاوه بر امکانات رفاهی بسیار از دسترسی های خوبی نیز برخوردار می باشد. به طوری که به راحتی به بزرگراه های حکیم و همت دسترسی داشته و امکان ارتباط با دیگر مناطق پایتخت برای آن فراهم شده است. علاوه بر دسترسی های ذکر شده نزدیکی آن به بازار بزرگ ایران مال نیز یکی دیگر ویژگی های شاخص شهرک چیتگر بوده؛ که توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند. 

قیمت سهام چیتگر ارتش

پروژه های مطمئن و عالی :

پروژه تریتیومvip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

 

پهنه D شهرک چیتگر

پهنه D شهرک چیتگر با هدف توانمند سازی کارکنان ارتش اجرا شده و در حال حاضر در قالب سهام 20 متری و سهام 50 متری ارائه شده است. به طوری که خریداران می بایست بسته به متراژ مد نظر تعدادی سهام را خریداری و اقدام به سرمایه گذذاری کنند. این پروژه بزرگ که با عنوان طرح توانمند سازی کارکنان ارتش در حال اجرا می باشد فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 و بزرگترین شهرک مسکونی آن می باشد. 
سهام این پروژه مربوط به کارکنان ارتش با سنوات بالای 17 بوده و بسته به واریزی اعضا دارای شرایط متفاوتی برای خرید و فروش می باشد.

سهام پهنه D شهرک چیتگر

سهام پهنه D شهرک چیتگر به صورت 20 و 50 متر می باشد که تنها برای کارکنانی با سنوات بالاتر از 17 سال در نظر گرفته شده است. قیمت سهام پهنه D شهرک چیتگر با توجه به سنوات و سال خدمت اعضا، سال ثبت نام پروژه(98-99) قیمت های متفاوتی داشته و همچنین اولویت انتخاب واحد اعضا نیز بر همین اساس متغیر می باشد. 
با توجه به نکات ذکر شده، برای خرید سهام پهنه D شهرک چیتگر، می بایست به صورت موردی عضو مربوطه و شرایط خدمت وی ارزیابی و استعلام شود.

موقعیت مکانی پهنه D شهرک چیتگر

پهنه D شهرک چیتگر در انتهای بلوار طبیعت و در ضلع جنوبی ایرانمال واقع شده است. این پهنه از شهرک چیتگر نزدیک ترین پهنه به دریاچه چیتگر بوده و لذا شرایط مناسب تری نسبت به دیگر پهنه ها دارد. به طوری که انتظار می رود این پهنه از شهرک چیتگر با رشد بهتری همراه باشد.
در مجموع از نظر موقیت مکانی می توان شرایط زیر را برای پهنه D ذکر کرد:

  • شمال: مجتمع تجاری تفریحی ایرانمال
  • جنوب: پارک جنگلی چیتگر
  • شرق: دریاچه چیتگر
  • غرب: دیگر پهنه های شهرک

مشخصات واحدها در پهنه D چیتگر

پهنه D شهرک چیتگر به عنوان مدرن ترین پهنه شهرک مسکونی چیتگر در قالب سهام 20 متری و سهام 50 متری ارائه شده و برج های آن شرایط زیر را دارد.
برج های پهنه D چیتگر در قالب 22 بلوک 24 طبقه اجرا شده است. به طوری که در کل مجموعه 5280 واحد را شاهد هستیم . طراحی برج های پهنه دی چیتگر به گونه ای است که هر طبقه از برج ها 10 واحد با متراژ 109 الی 116 متر تعبیه شده است.  
واحدهای پهنه دی چیتگر به سبب موقعیت مکانی فوق العاده این پهنه، از چشم انداز بی نظیری برخوردار است که نقطه قوتی برای این مجموعه می باشد. لازم به ذکر است با توجه به جانمایی مناسب بلوک ها در پهنه D ، همه ی برج ها دارای چشم انداز ابدی و زیبا به سمت باغ گیاه شناسی و جنگل چیتگر می باشند.

قیمت روز امتیاز پروژه چیتگر ارتش

اگر از اتوبان همدانی به شهرک راه آهن بروید یا در ضلع غربی دریاچه خلیج فارس باشید، سازه ها و برج‌های مجلل چشم نوازی را با ارتفاعات بلند خواهید دید. این ساختمان های مرتفع با ظاهری متفاوت به «پروژه ارتش چیتگر» معروف هستند. پس با دیدن اینها، چیزی که هرگز از یاد نخواهید برد خرید یکی از واحدهای آن خواهد بود. در این میان پروژه های ارتش چیتگر بسته به تعاونی انواع مختلفی دارد و بسته به موقعیت هر پروژه می توانید پروژه های ارتش را با شرایط بسیار مطلوب خریداری و یا بفروشید. اما چگونه؟ فقط با یک تماس تلفنی : 02148000940

قیمت روز امتیاز پروژه چیتگر ارتش

شرایط فروش و نحوه پرداخت

این طرح با قرارداد ساخت قطعی هر متر 5 میلیون تومان ارائه شده و برای سهام 20 متری و سهام 50 متری شرایط پرداخت به شرح زیر است.
سهام 50 متری:
مبلغ پرداختی به شخص + 105 میلیون تومان پرداختی به  بتاجا
که مبلغ پرداختی بسته به سنوات خدمتی و سال ثبت نام متغییر است که مبلغی بین 730 میلیون تومان تا  830 میلیون تومان می باشد
لازم به ذکر است که افرادی که 105 میلیون تومان را به بتاجا پرداخت کرده اند خریدار 105 میلیون تومان را به فروشنده پرداخت می نماید
درصورتی که شخص خریدار ارتشی باشد می تواند 105 میلیون تومان را به بتاجا به صورت اقساط پرداخت نماید.
 
سهام 20 متری :
این سهام نیز مانند سهام 50 متری بسته به سنوات متغییر است و مبلغی بین 320 میلیون تا 420 میلیون تومان براورد می شود

میزان پیشرفت پهنه دی چیتگر

در حال حاظر پروژه پهنه D، مراحل پایانی گود برداری را طی می کند.


شاید این صفحات را هم پسندیدید :

پروژه تریتیوم vip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (49 رای)
پهنه E شهرک چیتگر در کدام قسمت شهرک چیگر قرار دارد؟

پهنه E شهرک چیتگر در غربی ترین قسمت شهرک قرار داشته و نزدیک ترین پهنه به دریاچه چیتگر می باشد.

نحوه خرید و فروش سهام پهنه E شهرک چیتگر چگونه است؟

سهام پهنه E به صورت 20 متری و 50 متری ارائه شده و می توان تعداد متفاوتی سهم را خریداری کرد

قیمت سهام 20 و 50 متری پهنه E شهرک چیتگر چند است؟

کلیه سهام پهنه E شهرک چیتگر متری 5 میلیون تومان بوده و بسته به سنوات خدمت اعضا، متراژ مورد نظر و زمان خرید قیمت نهایی متفاوت خواهد بود.

برای خرید سهام پهنه E شهرک چیتگر چگونه باید اقدام کرد؟

برای استعلام قیمت و بررسی سهام پهنه E شهرک چیتگر می توانید با شماره 02144732650 تماس گرفته و اطلاعات کامل در مورد شهرک چیتگر را دریافت کنید.