قیمت سهام توانمند سازی ارتش 20 و 50 متری پهنه E بتاجا شهرک چیتگر با سنوات

پهنه e شهرک چیتگر توتنمندسازی

موقعیت پهنه ای شهرک چیتگر

پهنه e شهرک چیتگر توتنمندسازی موقعیت پهنه ای شهرک چیتگر
1 از 3
پهنه e شهرک چیتگر توتنمندسازی موقعیت پهنه ای شهرک چیتگر
ویژگی های ملک
وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

شهرک مسکونی چیتگر

شهرک چیتگر که بزرگترین و مدرن ترین شهکر مسکونی منطقه 22 می باشد توسط بنیاد تعاون ارتش در ضلع غربی دریاچه چیتگر در حال اجرا و پیاده سازی می باشد. شهرک چیتگر دارای پهنه های متعددی می باشد که با حروف A B C D E نام گذاری شده اند و تاکنون پهنه A شهرک تکمیل شده اما پهنه B و پهنه C در دست ساخت می باشد. 

شهرک چیتگر دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی در منطقه بوده و علاوه بر امکانات رفاهی بسیار از دسترسی های خوبی نیز برخوردار می باشد. به طوری که به راحتی به بزرگراه های حکیم و همت دسترسی داشته و امکان ارتباط با دیگر مناطق پایتخت برای آن فراهم شده است. علاوه بر دسترسی های ذکر شده نزدیکی آن به بازار بزرگ ایران مال نیز یکی دیگر ویژگی های شاخص شهرک چیتگر بوده؛ که توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند. 

پهنه E شهرک چیتگر

این شهرک مسکونی با هدف توانمند سازی کارکنان ارتش اجرا شده و در حال حاضر فرایند های مربوط به ساخت پهنه E در حال انجام می باشد. این پروژه بزرگ که با عنوان طرح توانمند سازی کارکنان ارتش در حال اجرا می باشد فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 و بزرگترین شهرک مسکونی آن می باشد. 

سهام این پروژه مربوط به کارکنان ارتش با سنوات بالای 15 بوده و بسته به واریزی اعضا دارای شرایط متفاوتی برای خرید و فروش می باشد.

سهام پهنه E شهرک چیتگر

سهام پهنه E شهرک چیتگر به صورت 20 و 50 متر می باشد که تنها برای کارکنانی با سنوات بالاتر از 15 سال در نظر گرفته شده است. قیمت سهام پهنه E شهرک چیتگر با توجه به سنوات و سال خدمت اعضا، سال ثبت نام پروژه(98-99) قیمت های متفاوتی داشته و همچنین اولویت انتخاب واحد اعضا نیز بر همین اساس متغیر می باشد. 

با توجه به نکات ذکر شده، برای خرید سهام پهنه E شهرک چیتگر، می بایست به صورت موردی عضو مربوطه و شرایط خدمت وی ارزیابی و استعلام شود.

موقعیت مکانی پهنه E شهرک چیتگر

پهنه E شهرک چیتگر در انتهای بلوار طبیعت و در ضلع جنوبی ایرانمال واقع شده است. این پهنه از شهرک چیتگر نزدیک ترین پهنه به دریاچه چیتگر بوده و لذا شرایط مناسب تری نسبت به دیگر پهنه ها دارد. به طوری که انتظار می رود این پهنه از شهرک چیتگر با رشد بهتری همراه باشد.

در مجموع از نظر موقیت مکانی می توان شرایط زیر را برای پهنه E ذکر کرد:

  • شمال: مجتمع تجاری تفریحی ایرانمال
  • جنوب: پارک جنگلی چیتگر
  • شرق: دریاچه چیتگر
  • غرب: دیگر پهنه های شهرک

شرایط فروش و نحوه پرداخت

این طرح با قرارداد ساخت قطعی هر متر 5 میلیون تومان ارائه شده و برای سهام 50 متری شرایط پرداخت به شرح زیر است.

سهام های 50 متری:

  • 145 میلیون تومان واریزی (70 میلیون تومان وام طرح حکمت به علاوه 75 میلیون تومان واریزی عضو ارتش)
  • 105 میلیون تومان وام توانمند سازی با اقساط ماهیانه 1،250،000 تومان 
به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (49 رای)
پهنه E شهرک چیتگر در کدام قسمت شهرک چیگر قرار دارد؟

پهنه E شهرک چیتگر در غربی ترین قسمت شهرک قرار داشته و نزدیک ترین پهنه به دریاچه چیتگر می باشد.

نحوه خرید و فروش سهام پهنه E شهرک چیتگر چگونه است؟

سهام پهنه E به صورت 20 متری و 50 متری ارائه شده و می توان تعداد متفاوتی سهم را خریداری کرد

قیمت سهام 20 و 50 متری پهنه E شهرک چیتگر چند است؟

کلیه سهام پهنه E شهرک چیتگر متری 5 میلیون تومان بوده و بسته به سنوات خدمت اعضا، متراژ مورد نظر و زمان خرید قیمت نهایی متفاوت خواهد بود.

برای خرید سهام پهنه E شهرک چیتگر چگونه باید اقدام کرد؟

برای استعلام قیمت و بررسی سهام پهنه E شهرک چیتگر می توانید با شماره 02144732650 تماس گرفته و اطلاعات کامل در مورد شهرک چیتگر را دریافت کنید.