قیمت روز امتیاز ارتش 20 و 50 متری سهام پهنه E و D شهرک چیتگر بتاجا

عکس هوایی پهنه D

عکس هوایی پهنه D

فونداسیون پهنه D

فونداسیون پهنه D

فونداسیون پهنه D

موقعیت پهنه دی شهرک چیتگر

پهنه d شهرک چیتگر توتنمندسازی

عکس هوایی پهنه D عکس هوایی پهنه D فونداسیون پهنه D فونداسیون پهنه D فونداسیون پهنه D موقعیت پهنه دی شهرک چیتگر پهنه d شهرک چیتگر توتنمندسازی
1 از 7
عکس هوایی پهنه D عکس هوایی پهنه D فونداسیون پهنه D فونداسیون پهنه D فونداسیون پهنه D موقعیت پهنه دی شهرک چیتگر پهنه d شهرک چیتگر توتنمندسازی
ویژگی های ملک
50 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

در این مقاله خواهید خواند:

 1. معرفی پروژه سهام 20 50 متری توانمندسازی بنیاد تعاون ارتش 
 2. مشخصات پروژه توانمندسازی شهرک چیتگر ارتش
 3. میزان پیشرفت پروژه پهنه D شهرک چیتگر 
 4. زمان تحویل پروژه توانمندسازی ارتش 
 5. قیمت امتیاز پروژه سهام 20 50 متری توانمند سازی ارتش
 6. تحلیل پروژه پهنه D شهرک چیتگر از دیدگاه کارشناسان مسکن صدف

معرفی پروژه سهام 20 50 متری توانمندسازی بنیاد تعاون ارتش

شهرک چیتگر که بزرگترین و مدرن ترین شهکر مسکونی منطقه 22 می باشد توسطبنیاد تعاون ارتش در ضلع غربی دریاچه چیتگر در حال اجرا و پیاده سازی می باشد. شهرک چیتگر دارای پهنه های متعددی می باشد که با حروف A B C D E نام گذاری شده اند و تاکنون پهنه A شهرک چیتگر شهرک تکمیل شده اما پهنه B شهرک چیتگر و پهنه C شهرک چیتگر در دست ساخت می باشد. سهام ۵۰ متری و ۲۰ متری چیتگر یکی از طرح های توانمند سازی بنیاد تعاون ارتش در منطقه ۲۲ تهران به عنوان پهنه D می باشد. طرح توانمند سازی که شامل سهام های ۲۰ تا ۵۰ متری است به اعضایی تعلق میگیرد که سنوات کاری آنها در ارتش به ۱۵ سال به بالا رسیده باشد تا بتوانند از این طرح بنیاد تعاون برای خانه دار شدن و یا سهام دار شدن، در یک واحد در منطقه ی توریستی و اقتصادی منطقه ۲۲ استفاده کنند. این پروژه شامل 22 بلوک 24 طبقه می باشد که در حال حاضر در مرحله گودبرداری و فونداسیون می باشد و تعهد تحویل آنها 60 ماهه هست. انتخاب واحد در این پروژه از شهریور ماه پارسال آغاز شد و هم اکنون در مراحل پایانی می باشد.

 

پهنه D شهرک چیتگر

مشخصات پروژه توانمندسازی شهرک چیتگر ارتش

 • سازنده شرکت عمران آبشار اسپادانا
 • لوکیشن شهرک چیتگر پهنه D
 • مرحله ساخت گودبرداری و فونداسیون
 • متراژ 110 - 115 - 120
 • 22 بلوک 24 طبقه
 • هر طبقه 10 واحد
 • تحویل 60 ماهه
 • قیمت قطعی 
 • حداقل مبلغ سرمایه گذاری 3.5 میلیارد تومان (واحد کامل)

 

میزان پیشرفت پروژه پهنه D شهرک چیتگر 

این پروژه در 22 بلوک و در 8 قطعه در حال ساخت می باشد. 6 قطعه که در هر قطعه 3 بلوک می باشد در قسمت شرقی و دو بلوک شامل دو برج در قسمت غربی می باشد. در حال حاضر دو قطعه در مرحله گودبرداری سه قطعه در مرحله فونداسون و سه قطعه در مراحل ابتدایی اجرایی می باشد.

زمان تحویل پروژه توانمندسازی ارتش 

تعهد تحویل در سهام توانمندسازی پهنه d در تمامی بلوک ها پنج ساله می باشد که در صورت دیرکرد شامل جریمه خواهد شد.

قیمت امتیاز پروژه سهام 20 50 متری توانمند سازی ارتش

قیمت سهام توانمندسازی ارتش هم اکنون در خرداد ماه 1402 برای سهام 20 متری از حدود 580 تا 610 میلیون و سهام 50 متری از 1.380 تا 1.400 میلیارد متغیر می باشد. نکته اینکه روی سهام 50 متری مبلغ 105 میلیون تومان وام به شخص نفر اول مالک سهام تعلق گرفته که در صورت فروش آن این مبلغ باید به صورت کامل تسویه شود. برای استعلام قیمت، خرید و فروش سهام چیتگر همین حالا با شماره تلفن 02148000940 تماس بگیرید.

 

تحلیل پروژه پهنه D شهرک چیتگر از دیدگاه کارشناسان مسکن صدف

پهنه D شهرک چیتگر یکی از بهترین پروژه ها در سطح منطقه 22 می باشد. این پروژه علاوه بر موقعیت عالی و نزدیکی به دریاچه، چشم انداز خوبی به سمت باغ گیاهشناسی دارد. حسن دیگر این پروژه قیمت قطعی بودن آن است که این پروژه را از دیگر سازه های منطقه متمایز می کند. نکته بعدی اینکه ساخت اسکلت این پروژه قرار است با قالب تونلی و به صورت صنعتی انجام شود که باعث افزایش سرعت و هم کم شدن هزینه می شود. این پروژه یکی از سود ده ترین پروژه ها منطقه در یک سال گذشته بوده و قطعا می تواند در آینده هم این روند را تکرار کند. ولی به دلیل اینکه در مراحل پایانی انتخاب واحد هستیم حتما قبل از هرگونه اقدام برای خرید با کارشناسان ما در مسکن صدف با شماره تلفن 02148000940 تماس بگیرید و از مشاوره رایکان ما بهره ببرید.

 

 

لازم به ذکر است قبل از هرگونه اقدام خواهشمند است اطلاعات به روز را از دفتر املاک صدف دریافت کنید بدین منظور شماره تلفن02148000940و کارشناسان مسکن صدف آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما می باشند.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (49 رای)
پهنه D شهرک چیتگر در کدام قسمت شهرک چیگر قرار دارد؟

پهنه D شهرک چیتگر در بخش جنوبی شهرک قرار داشته و نزدیک ترین پهنه به باغ گیاهشناسی می باشد.

نحوه خرید و فروش سهام پهنه D شهرک چیتگر چگونه است؟

سهام پهنه D به صورت 20 متری و 50 متری ارائه شده و می توان تعداد متفاوتی سهم را خریداری کرد

قیمت سهام 20 و 50 متری پهنه D شهرک چیتگر چند است؟

کلیه سهام پهنه D شهرک چیتگر متری 5 میلیون تومان بوده برای عضو اصلی بوده و بسته به سنوات خدمت اعضا، متراژ مورد نظر و زمان خرید قیمت نهایی متفاوت خواهد بود.

برای خرید سهام پهنه D شهرک چیتگر چگونه باید اقدام کرد؟

برای استعلام قیمت و بررسی سهام پهنه E شهرک چیتگر می توانید با شماره 02148000940 تماس گرفته و اطلاعات کامل در مورد شهرک چیتگر را دریافت کنید.