تعاونی مسکن ابنیه آکام

تعاونی مسکن ابنیه آکام

در این مقاله خواهید خواند:

 تعاونی ابنیه آکام

تعاونی ابنیه آکام با هدف ساخت و ساز و اجرای پروژه های عمرانی، در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و با شعار ما می سازیم آن گونه که دوام داشته باشدرزومه ای درخشان را طی این سال ها به ارمغان آورده است. تعاونی ابنیه آکام توسط آقای سعید پرهیزکار مدیریت شده و به سبب سابقه و تجربه بالای ایشان شاهد فعالیت های درخشان تعاونی در تهران و به خصوص منطقه 22 هستیم. سعید پرهیزکار، مدیر عامل تعاونی ابنیه آکام پیش از این در اتحادیه رسا(بیست و یکمین تعاونی سپاه) فعالیت داشته و تجربه بالایی در زمینه ساخت و عمران دارد.

  • تاریخ ثبت تعاونی ابنیه آکام: 1396/11/30
  • شماره ثبت تعاونی ابنیه آکام: 523177
  • آدرس تعاونی تعاونی ابنیه آکام: شهرک گلستان بلوارکاج سروستان نهم پلاک 89 واحد 5
  • کدپستی تعاونی ابنیه آکام: 1494988664

تعاونی ابنیه آکام دارای رزومه ای قوی در زمینه ساخت و ساز بوده و پروژه های معتبری نیز در منطقه 22 تهران دارد. اولین فعالیت تعاونی مسکن ابنیه آکام در منطقه 22 با اجرای پروژه مسکونی نارنجستان و در سال 1397 رقم خورد. این پروژه آغازی برای فعالیت این تعاونی در منطقه 22 و قرارگیری آن در صدر معتبرترین تعاونی های منطقه بود.

از جمله مهمترین فعالیت های این تعاونی می توان به موراد زیر اشاره کرد:

پروژه مسکونی مانیا تعاونی مسکن ابنیه آکام

تعاونی مسکن ابنیه آکام اولین فعالیت عمرانی خود را در شمال کشور اجرا کرده است. پروژه مسکونی مانیا از شرایط مکانی فوق العاده ای برخوردار بوده و در استان زیبای مازندران قرار دارد. پروژه مانیا در شهر نمک آبرود و در بافت توریستی مازندران اجرا شده است. از جمله مزایای برج مانیا در شهر نمک آبرود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به پنج میلیون مترمربع فضای سبز
  • برخورداری از هوای پاک و و مناظر زیبای جنگل و کوهستان
  • قرارگیری در بافت توریستی شهر مازندران
  • در نظر گرفتن امکاناتی بی نظیر مانند جکوزی و آب درمانی، سیستم تصفیه آب و محوطه سازی ایده آل در فضای باز پروژه
  • استفاده از مصالح درجه یک و کیفیت ساخت بالا 

پروژه نارنجستان 1

پروژه نارنجستان 1 تعاون مسکن ابنیه آکام

نارنجستان 1، اولین پروژه  تعاونی ابنیه آکام در منطقه 22 تهران می باشد که در شهرک گلستان، بلوار کوهک، روبروی مجتمع طوبی، بلوار علوم فنون، روبروی برج های هواپیمایی  در حال ساخت می باشد. نارنجستان 1 در سال 1397 و در قالب دو برج 10 طبقه (2 طبقه منفی+1 طبقه لابی +7 طبقه مسکونی) اجرا شده است که جزو بهترین و معتبرترین پروژه های منطقه 22 به شمار می رود. پروژه نارنجستان 1 به سبب سودآوری بالا، شهرت تعاونی ابنیه آکام را بیش از پیش کرده و سرمایه گذاران و خریداران بسیاری را جذب پروژه های این تعاونی کرد. به طوری که در بازه زمانی چند ساعته شاهد تکمیل شدن پذیره نویسی پروژه های این تعاونی هستیم.

شرایط ذکر شده تاییدی بر اعتبار تعاونی و ارزشمند بودن سرمایه گذاری در پروژه های مربوطه می باشد.

پروژه نارنجستان 2

پروژه نارنجستان 2 تعاونی مسکن ابنیه آکام

نارنجستان 2 دومین پروژه تعاونی ابنیه آکام در منطقه 22 می باشد که سال 98 فرایند اجرایی آن آغاز شده است. پروژه نارنجستان 2 یکی از معتبرترین و آینده دار ترین پروژه های منطقه می باشد که در بلوار کوهک، یکی از بهترین و خوش آب و هواترین محله های منطقه 22 در حال اجرا می باشد. نارنجستان 2 در قالب دو برج 14 طبقه (2 طبقه منفی+ 1طبقه لابی+ 11 طبقه مسکونی) اجرا خواهد شد که سرعت و همچنین کیفیت ساخت بالای آن قابل تحسین می باشد.

پروژه نارنجستان 3 تعاونی مسکن ابنیه آکام

نارنجستان 3 به عنوان سومین مورد از مجموعه پروژه نارنجستان، در شمال بزرگراه خرازی (امتداد همت غرب) و غرب مجموعه هزار و یک شهر اجرا شده و از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار می باشد. این پروژه از تابستان 1398 آغاز شده و فرایند ساخت آن در حال انجام می باشد. برج مسکونی نارنجستان ۳ در قالب ۲ برج اجرا خواهد شد و زمان تحویل آن برای نیمه دوم سال ۱۴۰۱ تخمین زده شده است.

پروژه نارنجستان 4

پروژه نارنجستان 4 تعاونی مسکن ابنیه آکام

نارنجستان 4 ، در جنوب منطقه مروارید شهر و در غرب دریاچه چیتگر در خیابان شهید اردستانی؛ ضلع غربی خیابان آرش کمانگیر قرار داشته و چهارمین پروژه از فعالیت های تعاونی مسکن ابنیه آکام در منطقه 22 می باشد. پروژه نارنجستان 4 که در زمان پذیره نویسی با استقبال بی نظیری همراه شد، در ابتدایی ترین مراحل اجرای پروژه بوده و فرایند ساخت آن آغاز نشده است. پروژه نارنجستان 4 با توجه به موقعیت مکانی مناسب آینده خوبی داشته و همانند دیگر پروژه های تعاونی ابنیه آکام از اعتیار بالایی برخوردار می باشد. لذا سرمایه گذاران می توانند با اطمینان خاطر، اقدام به خرید کرده و شاهد رشد سرمایه خود باشند.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (4 رای)