پروژه برج عقیق شهرک چشمه منطقه ۲۲ کد ملک : s27974

پروژه برج عقیق شهرک چشمه منطقه ۲۲
پیش فروش شخصی
2 ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 10, 000, 000 تومان
95 مترمربع
1 پارکینگ
2 خواب
2 سرویس
QR:  پروژه برج عقیق شهرک چشمه منطقه ۲۲
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

برج عقیق واقع در شهرک چشمه دهکده المپیک

پروژه برج عقیق چشمه در قالب یک برج ۲۰ طبقه (۳ طبقه منفی+ ۱طبقه لابی و ۱۶ طبقه مسکونی) متعلق به تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن توسط شرکت عقیق سازه گستر در حال ساخت می باشد که در مرحله نصب تاسیسات و تحویل نیمه اول سال ۱۳۹۸ می باشد در متراژهای ۸۴ تا ۱۵۷ متر.
برج عقیق چشمه واقع در منطقه ۲۲ تهران- شهرک چشمه- بلوار چشمه جنوبی بوده و طبقه و جهت تمامی واحدها مشخص می باشد. به این معنی که در زمان خرید می توانید طبقه، جهت و جانمایی دقیق واحدتان را انتخاب کنید. قیمت پایه برای پیش خرید واحدهای برج چشمه از قرار متری ۱۰ میلیون تومان می باشد به اضافه ۲ درصد ضریب طبقات.
نقل و انتقال نیز در دفتر تعاونی به صورت قطعی انجام می شود. البته به جز واحدهایی که در اختیار سازنده بوده و فروش آنها در قالب عقد قرارداد رسمی در دفتر شرکت سازنده به همراه تایید تعاونی می باشد.
شرایط پرداخت در صورت خرید از اعضای تعاونی به صورت امتیازی می باشد. یعنی پیش پرداخت مجموع مبلغ واریزی و امتیاز عضو فروشنده، پس از اخذ استعلام از تعاونی و ادامه واریزی به تعاونی براساس اعلام تعاونی. اما در صورت خرید واحد از سازنده شرایط پرداخت به صورت زیر می باشد؛

۷۰ درصد نقد
۲۰ درصد اقساط ۶ ماهه
۵ درصد تحویل
۵ درصد سند

پروژه برج عقیق چشمه از نظر درصد پیشرفت فیزیکی و همچنین موقعیت مکانی، گزینه مطلوبی به حساب می آید و برای خریدارانی که در پی پروژه ای هستند که هم سرمایه گذاری محسوب شود و هم جهت سکونت روی آن حساب کنند، باید روی پروژه برج عقیق چشمه به صورت جدی تر فکر کنند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استعلام قیمت و شرایط روز واحدهای برج عقیق شهرک چشمه، با کارشناسان شعبه پیشفروش مسکن صدف تماس بگیرید.

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک