بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در چیتگر

دسته بندی ها: درباره منطقه 22

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در چیتگر

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در چیتگر جزء بهترین موقعیت‌هایی هستند که سرمایه گذاران به راحتی می‌توانند روی آن سرمایه گذاری کنند و به خرید و فروش ملک بپردازند. از آن‌جایی که این پروژه‌ها هر کدام از امکانات و موقعیت‌های لوکسی برخوردار هستند، لذا خرید یا سرمایه گذاری روی هر یک مزایای زیادی را برای ساکنین آن به همراه خواهد داشت. پیش فروش چیتگر یکی از مهم ترین خدمات صدف 22 می باشد. 

 

معرفی بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در چیتگر

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در چیتگر به شرح زیر است:

 1. پروژه آرتمیس

این پروژه در کناره دریاچه خلیج فارس یا دریاچه چیتگر قرار دارد. در حال حاضر این پروژه در مرحله نازک کاری است و سازنده طراحی و ساخت آن اتحادیه رسا است. تعداد طبقات مشخص شده در آرتمیس 4 طبقه بوده که روی هر 4 طبقه، 6 برج اداری وجود دارد که زیر این برج‌ها 7 طبقه پارکینگ طراحی و ایجاد گردیده که هر کدام گنجایش 4 هزار خودرو را دارا می‌باشند. برای اطلاعات بیشتر راجب پروژه ارتمیس به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 1. پروژه لکسون

این پروژه هم در کناره دریاچه چیتگر قرار دارد که با همکاری و همت مسکن ابنیه ساخته و طراحی شده است. ساخت لکسون را شرکت دوان ایرانیان انجام داده و معمار طراحی این پروژه به عهده فردی به نام آقای فرزاد دلیری است. به جرات می‌توانیم بگوییم که لکسون یک مجموعه اداری و اقامتی است که خدمات هتلینگ را برای مهمانان به عهده دارد. از نظر موقعیت مکانی این مجموعه در شرق دریاچه چیتگر واقع شده و در حال حاضر در مرحله تحویل قرار دارد. در مجموع 30 طبقه دارد که هر کدام به این صورت هستند:

 3 طبقه اول تجاری و 3 طبقه بالاتر

و طبقه 7 تا 21 هم به صورت اداری طراحی شده است.

 1. پروژه زاگرس

این پروژه هم از نظر موقعیت مکانی در نزدیکی دریاچه چیتگر واقع شده و توسط مجموعه ابنیه همت در حال طراحی و ساخت است. از نظر تعداد بلوک باید گفت که این مجموعه شامل 21 طبقه مسکونی است که در حال گودبرداری بوده و متراژ آن چیزی در حدود 60 الی 240 متر است. درباره پروژه زاگرس قبلا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 1. پروژه شاهان

یکی دیگر از بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در  چیتگر، پروژه شاهان است که در اطراف دریاچه چیتگر قرار گرفته و توسط شرکتی به نام وافل پارس در حال طراحی و اجرا می‌‎باشد. این مجموعه در حال حاضر در مرحله خاک برداری بوده و به صورت یک برج 35 طبقه است که تعداد متراژهای آن چیزی بین 60- 9- 120- 150- 180- متر است.

بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در شهرک چیتگر

 1. پروژه برلیان

این پروژه بسیار معتبر و لوکس، در شمال دریاچه چیتگر وجود دارد که توسط مجموعه اتحادیه رسا ساخته شده و در حال حاضر در حال تکمیل و ارائه سند به مشتریان و ساکنین آن است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به برج برلیان مراجعه کنید.

 1. پروژه 12 فروردین

یکی دیگر از بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در چیتگر، پروژه 12 فروردین است که در نزدیکی دریاچه خلیج فارس قرار گرفته و تماما متعلق به مجوعه تعاونی ناجاست. همه بلوک های این پروژه تحویل داده شده به جز دو بلوک که در حال آماده سازی است. در مجموع هر بلوک آن دارای 20 طبقه است که افراد زیادی در آن سکونت دارند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به برج فروردین مراجعه کنید.

 1. پروژه نگین

پروژه نگین که به آن نگین ساحل یا بازنشستگان ارتش هم می‌گویند در کناره دریاچه خلیج فارس یا چیتگر قرار گرفته و توسط نیروهای مسلح ساخته شده است. دارای 2 فاز می‌باشد که فاز 1 آن تحویل مشتریان داده شده ولی فاز 2 آن در مرحله نازک کاری و نماست و هر برج آن دارای 25 طبقه می‌باشد.برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به برج نگین مراجعه کنید.

 

 1. پروژه بهاران

یکی دیگر از بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در  چیتگر، پروژه بهاران است که در کناره دریاچه چیتگر واقع شده و زیر نظر تعاونی ستاد کل نیروهای مسلح ساخته شده است. در مجموع دارای 2 برج است که در هر برج 24 طبقه واقع شده که همگی به ساکنین آن تحویل داده شده است.

 1. پروژه مرجان

پروژه مرجان از جمله مجموعه‌هایی است که در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار دارد. نیروی دریایی ارتش آن را طراحی  و ساخته است. از نظر معماری دارای 42 طبقه است که 3 طبقه آن منفصل و 4 طبقه آن به صورت متصل به هم هستند. طبقات منفصل از 12 طبقه و متصل از 23 طبقه تشکیل و ساخته شد‌ه‌اند.

 1. پروژه ترنج دژبان

این پروژه کاملا به دریاچه چیتگر نزدیک است و سازنده آن دژبان ارتش می‌باشد. این مجموعه از 25 طبقه ایجاد شده که هر طبقه دارای 2 بلوک یکی در مرحله فونداسیون و دیگری در مرحله اسکلت بندی است.برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به پروژه ترنج دژبان  مراجعه کنید.

 1. پروژه پهنه E  چیتگر

این پروژه، در جنوب غربی ایرانمال قرار گرفته که سازنده آن تعاونی ارتش است. به طور معمول به صورت سهام 20 الی 50 درصدی خرید و فروش می‌رود و احتمال داده شده است که تحویل آن در سال 1404 باشد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه مربوط به پروژه توانمندسازی شهرک چیتگر ارتش مراجعه کنید.

 1. پروژه پهنه A  چیتگر

این پروژه، از نظر موقعیت مکانی در غرب دریاچه چیتگر واقع شده که دارای 21 برج بوده و توسط مجموعه بتاجا در بنیاد تعاون ارتش ساخته شده است. این مجموعه 11 برج ارکیده و 10 برج پامچال دارد که به مشتریان تحویل داده شده است. این پروژه در حال حاضر در حال سکونت و استفاده توسط ساکنین مختلف است.

 1. پروژه پهنه C چیتگر

این پروژه، به صورت کاملا تقریبی 4 دقیقه تا دریاچه چیتگر فاصله دارد. از نظر موقعیت مکانی در غرب دریاچه قرار گرفته و توسط بنیادی به نام تعاون ارتش ایجاد گردیده است. این مجموعه 8 بلوک در حال ساخت دارد که از این 8 بلوک 4 مورد آن با نیروی زمینی ارتش مرتبط بوده و 1 بلوک آن با نیروی دریایی ارتش یا برج مرجان، دو بلوک دیگر با پدافند هوایی ارتش و 1 بلوک بعدی مربوط به نیروی هوایی ارتش است.

سخن پایانی

در مجموع بهترین پروژه‌های پیش فروش آپارتمان در شهرک چیتگر از نظر موقعیت مکانی و امکانات موجود، بسیار لوکس و مجلل هستند. سرمایه گذاری روی هر یک مزایای بسیاری را برای ساکنین آن خواهد داشت. سعی کنید از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب این حوزه اقدام به سرمایه گذاری روی یکی از این پروژه‌ها نمایید. با انتخاب پروژه دلخواه خود می‌توانید زندگی راحتی را در این منطقه تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)