معرفی مجتمع مسکونی ایزدیار منطقه ۲۲

معرفی مجتمع مسکونی ایزدیار منطقه ۲۲
  • منتشر شده در : 08 بهمن , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 838
  • 0

برج های ایزدیار دارای سه فاز هستند که فاز ۳ آن ها، در حال حاظر یکی از بهترین و لوکس ترین برج های  منطقه ۲۲ می باشند.

برج های ایزدیار متعلق به تعاونی مسکن ایزدیار هستند و متاسفانه هنوز نقل و انتقال، در خود تعاونی انجام می گیرد.

دسترسی به بزرگراه هایی همچون آزادگان، همت و حکیم؛ و همچنین دسترسی سریع به بلوار امیرکبیر شهرک گلستان، یکی از دلایل ایده آل شدن این برج ها است.

این برج ها از سه فاز تشکیل شده اند که برای معرفی کامل این مجتمع مسکونی، نیازمند توضیح مختصر هر یک ازاین فاز ها هستیم.

 

فاز ۱ برج های ایزدیار:

این فاز که فاز قدیمی این مجتمع مسکونی محسوب می شود، در سال ۱۳۸۸، تحویل اعضا گردید. اگرچه این فاز قدیمی محسوب می شود ولی باز هم می توان گفت که یکی از برج های ایده آل برای سکونت است.

برج های این فاز، در قالب برج های ۱۲ طبقه ساخته شده اند که در هر طبقه ۳ واحد تعریف شده است و مجموعا، ۳۶ واحد مسکونی در هر برج وجود دارد.

متراژ این برج ها از ۱۰۷ متر تا ۱۶۰ متر به صورت های دو خواب و سه خواب است. همچنین یکی از خصوصیات بزرگ و مهم این واحد ها، داشتن بالکن و سراسری است که بی شک مزیتی محسوب می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت.

 

آنتن مرکزی، لابی، نگهبان  و ۲ لاین آسانسور از مزیت های دیگراین برج ها هستند. هم چنین، لازم به ذکر است که برخی از بلوک های غربی این فاز، دارای دید دریاچه نیز، می باشند.

 

فاز ۲ برج های تعاونی ایزدیار:

این فاز از ۸ بلوک ۱۲ طبقه تشکیل شده که در هر طبقه ۳ واحد طراحی شده است.

این برج ها نیز در سال ۱۳۹۲ تحویل داده شدند ولی نقل و انتقال این برج ها نیز، هنوز در تعاونی انجام می پذیرد.

این برج ها در متراژ های ۱۲۰ متری دو خواب و متراژ های ۱۴۳ و ۱۶۱ متری ۳ خواب، ساخته شده اند.

این برج ها نیز از تمام امکاناتی که در مورد فاز ۱ برج های ایزدیار گفته شد، برخوردار هستند.

 

فاز ۳ مجتمع مسکونی ایزدیار:

همانطور که گفته شد، این فاز لوکس ترین و مجهز ترین برج های این مجتمع محسوب می شوند و این موضوع نیز به دلیل ظاهر ساختمان و فول امکانات بودن آن ها است.

این برج ها ساخته شده و آماده تحویل هستند ولی هنوز تحویل اعضا داده نشده اند. سند این برج ها نیز، در تعاونی نقل و انتقال می شود.

البته لازم به ذکر است که تعاونی این فاز از مجتمع، با دیگر فاز ها، متفاوت است. در ابتدا، همان تعاونی که برای دیگر فاز ها گفته شد، مسئول این فاز نیز بود ولی به علت پاره ای از مشکلات، تعاونی این فاز جدا شده و به تعاونیی شخصی ساز، واگذار شد.

این فاز، از ۳ برج ۲۵ طبقه تشکیل شده است که در هر طبقه، ۴ واحد تعریف شده است و جالب است بدانید که در ۲ طبقه پایانی این برج ها، پنت هوس نیز، طراحی شده است.

متراژ این برج ها در حدود ۱۵۲ متر و به صورت سه خواب است و تمام واحد ها دارای تراس های بزرگ و روف گاردن با دید ۳۶۰ درجه هستند.

امکاناتی که برای فاز های دیگر گفته شد را برای این فاز نیز در نظر گرفت ولی آن چیزی که این فاز را از فاز های دیگر متمایز می کند، امکاناتی همچون لابی بسیار مجلل و لابی من ۲۴ ساعته، سالن فوتسال، استخر، سونا و جکوزی، باشگاه بدنسازی، مهد کودک، کافه، کتابخانه و سالن بیلیارد مخصوص به هر برج است.

نکته حائز اهمیت دیگر در مورد این برج ها، این موضوع است که تمامی واحد ها، به صورت رنگ شده، همراه با کابینت و به صورت دیزاین کامل شده، تحویل داده می شود.

نزدیکی به مجتمع تجاری – تفریحی بام لند نیز یکی دیگر از خصوصیات قابل توجه این فاز استثنائی است.

بدون شک، برج های ایزدیار و به خصوص فاز ۳ این برج ها پیشنهاد تمام مشاورین املاک منطقه ۲۲ برای سکونت است.

 

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک ( برج های ایزدیار ) کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *