معرفی مجتمع مسکونی ایزدیار منطقه 22

معرفی مجتمع مسکونی ایزدیار منطقه 22

برج های ایزدیار دارای سه فاز هستند که فاز 3 آن ها، در حال حاظر یکی از بهترین و لوکس ترین برج های  منطقه 22 می باشند.

برج های ایزدیار متعلق به تعاونی مسکن ایزدیار هستند و متاسفانه هنوز نقل و انتقال، در خود تعاونی انجام می گیرد. دسترسی به بزرگراه هایی همچون آزادگان، همت و حکیم؛ و همچنین دسترسی سریع به بلوار امیرکبیر شهرک گلستان، یکی از دلایل ایده آل شدن این برج ها است.

برج های ایزدیار

 

صفحات زیر را هم حتما ببینید :

 

این برج ها از سه فاز تشکیل شده اند که برای معرفی کامل این مجتمع مسکونی، نیازمند توضیح مختصر هر یک ازاین فاز ها هستیم.  

فاز 1 برج های ایزدیار:

این فاز که فاز قدیمی این مجتمع مسکونی محسوب می شود، در سال 1388، تحویل اعضا گردید. اگرچه این فاز قدیمی محسوب می شود ولی باز هم می توان گفت که یکی از برج های ایده آل برای سکونت است. برج های این فاز، در قالب برج های 12 طبقه ساخته شده اند که در هر طبقه 3 واحد تعریف شده است و مجموعا، 36 واحد مسکونی در هر برج وجود دارد. متراژ این برج ها از 107 متر تا 160 متر به صورت های دو خواب و سه خواب است. همچنین یکی از خصوصیات بزرگ و مهم این واحد ها، داشتن بالکن و سراسری است که بی شک مزیتی محسوب می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت.

 

آنتن مرکزی، لابی، نگهبان  و 2 لاین آسانسور از مزیت های دیگراین برج ها هستند. هم چنین، لازم به ذکر است که برخی از بلوک های غربی این فاز، دارای دید دریاچه نیز، می باشند.  

فاز 2 برج های تعاونی ایزدیار:

این فاز از 8 بلوک 12 طبقه تشکیل شده که در هر طبقه 3 واحد طراحی شده است. این برج ها نیز در سال 1392 تحویل داده شدند ولی نقل و انتقال این برج ها نیز، هنوز در تعاونی انجام می پذیرد.

این برج ها در متراژ های 120 متری دو خواب و متراژ های 143 و 161 متری 3 خواب، ساخته شده اند. این برج ها نیز از تمام امکاناتی که در مورد فاز 1 برج های ایزدیار گفته شد، برخوردار هستند.  

فاز 3 مجتمع مسکونی ایزدیار:

همانطور که گفته شد، این فاز لوکس ترین و مجهز ترین برج های این مجتمع محسوب می شوند و این موضوع نیز به دلیل ظاهر ساختمان و فول امکانات بودن آن ها است. این برج ها ساخته شده و آماده تحویل هستند ولی هنوز تحویل اعضا داده نشده اند. سند این برج ها نیز، در تعاونی نقل و انتقال می شود. البته لازم به ذکر است که تعاونی این فاز از مجتمع، با دیگر فاز ها، متفاوت است. در ابتدا، همان تعاونی که برای دیگر فاز ها گفته شد، مسئول این فاز نیز بود ولی به علت پاره ای از مشکلات، تعاونی این فاز جدا شده و به تعاونیی شخصی ساز، واگذار شد.

برج های ایزدیار

این فاز، از 3 برج 25 طبقه تشکیل شده است که در هر طبقه، 4 واحد تعریف شده است و جالب است بدانید که در 2 طبقه پایانی این برج ها، پنت هوس نیز، طراحی شده است. متراژ این برج ها در حدود 152 متر و به صورت سه خواب است و تمام واحد ها دارای تراس های بزرگ و روف گاردن با دید 360 درجه هستند.

برج های ایزدیار

امکاناتی که برای فاز های دیگر گفته شد را برای این فاز نیز در نظر گرفت ولی آن چیزی که این فاز را از فاز های دیگر متمایز می کند، امکاناتی همچون لابی بسیار مجلل و لابی من 24 ساعته، سالن فوتسال، استخر، سونا و جکوزی، باشگاه بدنسازی، مهد کودک، کافه، کتابخانه و سالن بیلیارد مخصوص به هر برج است. نکته حائز اهمیت دیگر در مورد این برج ها، این موضوع است که تمامی واحد ها، به صورت رنگ شده، همراه با کابینت و به صورت دیزاین کامل شده، تحویل داده می شود. نزدیکی به مجتمع تجاری – تفریحی بام لند نیز یکی دیگر از خصوصیات قابل توجه این فاز استثنائی است.

بدون شک، برج های ایزدیار و به خصوص فاز 3 این برج ها پیشنهاد تمام مشاورین املاک منطقه 22برای سکونت است.  

جهت مشاهده قیمت های به روز و فایل های فروش، بر روی لینک( برج های ایزدیار فاز 3 ) کلیک کنید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (29 رای)