امتیاز پروژه ترنج دژبان کل ارتش در منطقه 22

پروژه ترنج

پروژه ترنج چیتگر

پروژه ترنج دژبان ارتش

پروژه ترنج پروژه ترنج چیتگر پروژه ترنج دژبان ارتش
1 از 10
پروژه ترنج پروژه ترنج چیتگر پروژه ترنج دژبان ارتش
ویژگی های ملک
قیمت: 12,000,000 تومان
100 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

فهرست:

 

پروژه ترنج دژبان ارتش

پروژه ترنج دژبان در منطقه 22 تهران قرار داشته و توسط تعاونی اسکان گستر امید یا امید دژبان ارتش اجرا و مدیریت می شود. تعاونی مسکن امید دژبان پیش از این شهرک امید دژبان را در منطقه اجرا کرده و دارای رزومه ای قوی در زمینه ساخت و عمران می باشد. پروژه ترنج دژبان یکی از پروژه های معتبر منطقه 22 بوده و توسط این تعاونی در حد فاصل میدان ساحل و میدان دریاچه، جنب پروژه پاسارگاد اجرا خواهد شد. 

مشخصات پروژه ترنج دژبان

پروژه ترنج دژبان با توجه به اعلام تعاونی دارای کاربری مسکونی بوده و در قالب دو برج 21 طبقه اجرا خواهد شد. تعداد واحدهای تعبیه شده در طبقات برج ها از 6 تا 10 واحد در طبقه متفاوت می باشد. به طوری که در طبقا بالای برج ها تعداد واحد کمتر با متراژ بالاتر را شاهد هستیم. متراژ واحد های این مجموعه 80 تا 130 مترمربع به همراه 2 تا 3 اتاق خواب می باشد که با توجه به قرارداد اعضا تحویل آن ها خواهد شد. فضاسازی انجام گرفته در برج های ترنج دژبان به گونه ای است که در برج اول 85 تا 100 متر زیربنا برای واحدها در نظر گرفته شده است و در برج دوم متراژ واحدها 95 تا 130 متر می باشد.

موقعیت پروژه ترنج در منطقه 22

شهرک گلستان - بین میدان ساحل و میدان دریاچه - جنب پروژه تجاری مسکونی پاسارگاد

میزان پیشرفت پروژه ترنج دژبان

پروژه ترنج در حال حاضر در مرحله اجرای اسکلت می باشد. 

قرارداد ساخت پروژه ترنج دژبان

قرارداد ساخت پروژه ترنج دژبان، متری 6 میلیون تومان و با احتساب 30% هزینه مشاعات تقریباً متری 7 میلیون و 800 هزار تومان می باشد.

با توجه به میزان پیشرفت پروژه، تاکنون اعضاء تعاونی مبلغ 520 میلیون تومان واریزی داشته اند.

نحوه خرید و فروش پروژه ترنج دژبان

متقاضیان خرید پروژه ترنج دژبان می بایست از اعضایی که قصد فروش امتیاز خود را داند خرید کرده و علاوه بر پرداخت مبالغ واریزی مبلغی نیز به عنوان حق امتیاز تعاونی به فروشنده پرداخت کنند. برای این منظور می بایست مبلغ واریزی و ارزش امتیاز اعضا استعلام شده و با توجه به قیمت روز آن پرداخت ها صورت گیرد.

نقل و انتقال امتیازات تعاونی در دفتر تعاونی امید دژبان صورت گرفته و تمامی مراحل آن تحت نظارت تعاونی خواهد بود. امتیاز پروژه ترنج دژبان کل ارتش در تعاونی مسکن آن، برابر مصوبه، بنام خریدار جدید منتقل می گردد.

شرایط پرداخت پروژه ترنج دژبان

مبلغ تقریبی امتیاز پروژه ترنج، نسبت به شرایط بازار و پیشرفت پروژه متغیر بوده و برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید. اما به طور کلی شرایط زیر را برای پروژه شاهد هستیم.

  • مبلغ واریزی اعضا + امتیاز 
  • پرداخت 80 میلیون تومان قسط در بازه 4 ماهه به حساب تعاونی 
  • قرارداد ساخت متری 12 میلیون تومان است.

در انتهای پروژه 274 نفر بر اساس پرداختی ها رتبه بندی شده و بر اساس اولویت انتخاب واحد می کنند

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نحوه خرید و یا واگذاری امتیاز واحد در پروژه ترنج دژبان ارتش لطفاً با ما تماس بگیرید. 02148000940

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (36 رای)