پروژه سفیر تعاونی سپاشهر

برج سفیر سپاشهر

پروژه سفیر سپاشهر

برج سفیر سپاشهر پروژه سفیر سپاشهر
1 از 2
برج سفیر سپاشهر پروژه سفیر سپاشهر
ویژگی های ملک
130 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

پروژه سفیر تعاونی سپاشهر

پروژه سفیر توسط تعاونی توسعه عمران سپاشهر در حال ساخت بوده و به لحاظ موقعیت مکانی از شرایط بسیار خوبی برخوردار می باشد. این پروژه در شهرک مرواریدشهر منطقه 22 تهران اجرا شده و در یکی از بهترین قطعات این شهرک قرار دارد. شهرک مرواریدشهر یکی از مدرن ترین شهرک های مسکونی پایتخت بوده و به لحاظ زیر ساخت های شهری از امکانات و شرایط رفاهی خوبی برخوردار است. پروژه سفیر به سبب قرار گیری در قطعه S2 شهرک مرواریدشهر با همین نام نیز شناخته می شود.

شایان ذکر است که تعاونی سپاشهر یکی از معتبرترین تعاونی های مسکن چیتگر بوده و پروژه سفیر این تعاونی یکی از بهترین برج های در حال ساخت منطقه 22 می باشد.

موقعیت مکانی پروژه سفیر تعاونی سپاشهر

پروژه سفیر در منطقه 22 تهران و در قطعه S2 شهرک مرواریدشهر قرار دارد. این قطعه از شهرک مروارید شهر در ضلع شمال شرقی شهرک قرار داشته و به همین سبب واحد های برج سفیر سپاشهر دارای ویو ابدی به سمت شهر می باشد که برای ساکنین مجموعه حائز اهمیت خواهد بود.

مشخصات پروژه سفیر تعاونی سپاشهر

برج سفیر چیتگر دارای 31 طبقه بوده و دارای کاربری مسکونی می باشد. طبقات این مجموعه شامل 25 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 5 طبقه پارکینگ خواهد بود که طبقات مسکونی آن مجموعا 125 واحد را در بر گرفته است. هر یک از طبقات برج سفیر مرواریدشهر دارای 5 واحد مجزا با زیربنای 130 تا 149 متر می باشد که بسته به جایگیری در طبقات از چشم اندازی زیبا برخوردار هستند.

سازه برج سفیر سپاشهر از نوع فلزی و پیچ و مهره می باشد.

امکانات پروژه سفیر تعاونی سپاشهر

برج سفیر یا همان S2 دارای موقعیت مکانی مناسبی بوده و لذا دسترسی بسیار خوبی به اماکن رفاهی دارد. علاوه بر این شرایط که برای ساکنین مجموعه بسیار حایز اهمیت خواهد بود، امکانات رفاهی برج سفیر مروارید شهر شامل موارد زیر بوده و توسط تعاونی سپاشهر برای این پروژه در نظر گرفته شده است:

  • لابی و لابی من 24 ساعته
  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • مجموعه آبی
  • سرمایس داکت اسپیلت و گرمایش پکیج

فروش امتیاز پروژه سفیر سپاشهر

قیمت پروژه سفیر سپاشهر با توجه به میزان پیشرفت پروژه متفاوت بوده و می بایست استعلام روز قیمت آن گرفته شود. برای این منظور می توانید با کارشناسان پیشفروش صدف در ارتباط بوده و جهت سرمایه گذاری سودآور در پروژه های منطقه 22 تهران مشاوره رایگان دریافت کنید.

اقساط پروژه سفیر مروارید شهر به صورت 3 ماه پرداخت خواهد شد که تا شهریور 1401 توسط اعضا تعاونی پرداخت شده و در ادامه اقساط پروژه، مبلغ 145 میلیون تومان ابتدای آذرماه و همچنین ابتدای اسفند 1401 می بایست پرداخت شود.

میزان پیشرفت پروژه S2 تعاونی سپاشهر 

پروژه سفیر تعاونی سپاشهر در پایان شهریور 1401 در مرحله اتمام اسکلت و آغاز دیوار چینی می باشد.

 موعد تحویل پروژه کامرانیه 

طبق اعلام تعاونی توسعه عمران سپاشهر پروژه سفیر در سال 1403 تکمیل و تحویل اعضا می گردد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)