پروژه الهیه فرشته f7,f8 تعاونی سپاشهر در مروارید شهر چیتگر

1 از 5
ویژگی های ملک
140 مترمربع 1 پارکینگ 3 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

معرفی پروژه الهیه فرشته سپاشهر

پروژه الهیه فرشته یا همان F8  و F7 متلعق به تعاونی سپاشهر بوده و فرایند ساخت آن توسط تیم اجرایی این تعاونی در حال اجرا می باشد. پروژه الهیه فرشته دو برج مجزا می باشند که دارای کاربری مسکونی بوده و در منطقه 22 تهران در حال ساخت است. لازم به ذکر است که تعاونی سپاشهر پروژه الهیه و فرشته را در سال 99 در مرحله اسکت خریداری کرده و مدتی نیز پروژه غیر فعال بوده است. اما در اردیبهشت 1401 مجدد فرایند ساخت را شروع کرده و شرایط زیر را برای پروژه الهیه فرشته سپاشهر شاهد هستیم. 

تعاونی مسکن سپاشهر در حال حاظر چندین پروژه را در منطقه 22 تهران در دست ساخت دارد که از جمله آن ها می توان به موراد زیر اشاره کرد:

موقعیت مکانی پروژه الهیه فرشته سپاشهر

پروژه الهیه و فرشته تعاونی سپاشهر در مروارید شهر منطقه 22 تهران، انتهای خیابان آرش کمانگیر نرسیده به اتوبان خرازی به سمت غرب واقع شده است.

مشخصات پروژه الهیه فرشته چیتگر

برج های الهیه فرشته دارای کاربری مسکونی بوده و شامل 31 طبقه می باشد. طبقات برج های الهیه و فرشته شامل 25 طبقه مسکونی، یک طبقه لابی و 5 طبقه پارکینگ می باشد. طبقات مسکونی برج الهیه و فرشته تعاونی سپاشهر دارای 6 واحد مجزا بوده و در کل مجموعه 300 واحد مسکونی را شاهد هستیم. متراژ واحدهای برج الهی و فرشته 134 و 140 مترمربع می باشد که دارای 3 اتاق خواب هستند. 

امکانات پروژه الهیه فرشته(F8 و F7) تعاونی سپاشهر

از جمله امکاناتی که برای برج های الهیه و فرشته در نظر گرفته شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • سالن بازی کودکان
  • اتاق سرایداری
  • لابی و لابی من ۲۴ ساعته
  • محوطه سازی اختصاصی

فروش امتیاز پروژه الهیه فرشته(F8 و F7) سپاشهر

شرایط پرداختی برای پروژه الهیه فرشته سپاشهر به صورت 6 دانگ و 3 دانگ بوده که به سبب نوع پرداخت و متراژ واحدها پرداختی اعضا برای متراژ های 70 و 140 متری خواهد بود. به طوری که 6 دانگ شامل متراژ های 140 و پرداختی 3 دانگ برای 70 متری خواهد بود.

قیمت پروژه الهیه فرشته سپاشهر با توجه به میزان پیشرفت پروژه متفاوت بوده و می بایست استعلام روز قیمت آن گرفته شود. برای این منظور می توانید با کارشناسان پیشفروش صدف در ارتباط بوده و جهت سرمایه گذاری سودآور در پروژه های منطقه 22 تهران مشاوره رایگان دریافت کنید.

میزان پیشرفت پروژه الهیه فرشته (F8 و F7) تعاونی سپاشهر 

پروژه الهیه فرشته تعاونی سپاشهر در پایان آذر 1401 در مرحله اجرای اسکلت می باشد.

 موعد تحویل پروژه الهیه فرشته

طبق اعلام تعاونی توسعه عمران سپاشهر پروژه الهیه فرشته در سال 1404 تکمیل و تحویل اعضا می گردد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (3 رای)
پروژه الهیه فرشته متعلق به کدام تعاونی است؟

پروژه الهیه فرشته یا همان F8 و F7 متلعق به تعاونی سپاشهر بوده و فرایند ساخت آن توسط تیم اجرایی این تعاونی در حال اجرا می باشد.

پروژه الهیه فرشته کجاست؟

پروژه الهیه و فرشته تعاونی سپاشهر در مروارید شهر منطقه 22 تهران، انتهای خیابان آرش کمانگیر نرسیده به اتوبان خرازی به سمت غرب واقع شده است.

آیا پروژه الهیه فرشته برای سرمایه گذاری مناسب است؟

تعاونی سپاشهر یکی از تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران می باشد که پروژه های زیادی را مدیریت می کند. اما چنانچه قصد سرمایه گذاری در منطقه 22 را دارید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان مسکن صدف در ارتباط باشید.