محدوده شهرک مروارید شهر وردآورد

دسته بندی: منطقه 22

محدوده شهرک مروارید شهر وردآورد

در این مقاله خواهید خواند:

معرفی شهرک مروارید شهر

مرواریدشهر نام شهرکی مدرن و مسکونی در منطقه 22 تهران می باشد که به لحاظ جایگیری در منطقه، نوع ساخت ساز انجام شده در آن و همچنین آب و هوا شرایط بهتر و مناسب تری در مقایسه با دیگر نواحی این منطقه دارد. شهرک مرواریدشهر که بر اساس اصول شهرسازی مدرن در حال ساخت می باشد در ناحیه 3 منطقه 22 شهرداری تهران قرار گرفته و به تعبیری مرز بین تهران و استان البرز می باشد. این شهرک با وسعتی برابر با ۵۸ هکتار در بخش کوهپایه‌ای البرز واقع شده است و حدود ۹هزار واحد مسکونی در ۵۹ برج طراحی شده را در خود جای داده است. تعدادی از این برج ها ساخته شده و باقی برج‌ها هم در حال ساخت هستند و برآورد می‌شود در آینده ای نزدیک بیش از ۳۰ هزار نفر در شهرک مرواریدشهر ساکن شوند.

موقعیت شهرک مرواریدشهر در منطقه 22

شهرک مرواریدشهر یکی از بزرگ ترین شهرک های مسکونی منطقه 22 تهران می باشد که از موقعیت خوبی در منطقه برخوردار است. به طوری که در بخش غربی دریاچه چیتگر واقع شده و فاصله زیادی با این جاذبه بزرگ و پرطرفدار منطقه ندارد. فاصله 7 کیلومتری شهرک مدرن مرواریدشهر تا دریاچه چیتگر به گونه ای است که نه دور از دریاچه بوده و نه آنقدر نزدیک که رفت و آمد گردشگران و ترافیک حاصل از آن مزاحمتی برای ساکنین ایجاد می کند. 

علاوه بر این وجود دو جاذبه دیگر منطقه یعنی بازار بزرگ ایران مال و شهربازی هزارویک شهر در نزدیکی شهرک مروارید شهر را می توان دو نقطه قوت برای این شهرک در نظر گرفت که با تکمیل شده و آغاز به کار تمامی بخش های آن در سال های آینده، پیشرفت بسیاری را برای این شهرک و پروژه های در حال اجرای آن رقم خواهند زد. 

شهرک مروارید شهر در مجاورت الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر، همراه شهر و شهرک شهید خرازی قرار دارد. موقعیت مکانی این شهرک به گونه ای است که در نزدیکی کوه‌های شمال غرب تهران و دریاچه چیتگر قرار گرفته و از کیفیت هوای بسیار بالایی برخوردار است.

آب و هوای شهرک مرواریدشهر

شهرک مرواریدشهر به سبب قرارگیری در منطقه 22 تهران آب و هوای مطلوب و بهتری در مقایسه با دیگر مناطق پایتخت تجربه می کند. اما در کنار این شرایط این شهرک در بخش غربی منطقه 22 و در مجاورت کوه ها قرار داشته و لذا کیفیت آب و هوای بالاتری را در مقایسه با دیگر بخش های همین منطقه تجربه می کند. به طوری که در آلوده ترین شرایط آب و هوایی تهران، این شهرک از هوایی پاکیزه و مطلوب برخوردار است که این ویژگی می تواند بسیار برای ساکنین این شهرک حائز اهمیت باشد.

نقاط مثبت شهرک مرواریدشهر

شهرک مروارید شهر از شرایط بسیار خوبی در منطقه برخوردار بوده و لذا گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش مسکن می باشد. این شهرک مدرن که به سرعت در حال پیشرفت می باشد دارای زیرساخت ها و امکانات بسیار خوبی خواهد بود که با تکمیل پروژه های در حال اجرای آن پیشرفت بسیاری خواهد داشت و رشد مضاعفی را تجربه خواهد کرد. در مجموع می توان مزایا و ویژگی های قابل تامل بسیاری را برای این شهرک یادآور شد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت مکانی این شهرک بسیار ایده آل بوده و با جایگیری درست در کنار جاذبه های منطقه 22 پیشرفت بسیاری خواهد داشت.
 • این شهرک دارای طرح تفصیلی می باشد که به موجب این طرح برخلاف سایر نقاط منطقه 22، مجوز بلند مرتبه سازی را داشته و همچنان شاهد ساخت برج هایی بلند مرتبه در آن هستیم.
 • در این شهرک اصول شهرسازی مدرن رعایت شده و شاهد ایجاد فضای سبز مناسب، زیرساخت های شهری و دسترسی های آسان در این شهرک هستیم.
 • این شهرک از تمامی امکانات خدماتی_رفاهی اعم از مجموعه های ورزشی، فضای سبز، خدماتی، تحصیلی و پاساژهای محلی برخوردار می باشد.
 • این شهرک دارای آب و هوای بسیار خوبی می باشد که علاوه بر سرمایه گذاری سودآور گزینه بسیار خوبی برای سکونت می باشد.
 • زمین های شهرک مرواریدشهر از سلامت و اصالت لازم و کافی برخوردار بوده و توسط شهرداری این منطقه به طور کامل پلاک بندی شده اند.
 • پروژه های این منطقه توسط تعاونی های معتبر و سازندگان خوشنام منطقه در حال ساخت و اجرا می باشد.

پروژه های شهرک مروارید شهر

پروژه های این شهرک متعلق به تعاونی های آتش نشانی، شهرداری،دانشگاه، وزارت های دولتی و تعاونی های معتبر شخصی می باشند که تمامی آن ها جزو سازندگان و تعاونی های با تجربه و معتبر منطقه هستند. لازم به ذکر است تمامی این برج ها بجز تعداد محدودی که تحویل شده در سال های 1400 الی 1402 تحویل می شود لذا این شهرک هنوز برای سکونت قابل برنامه ریزی نمی باشد اما برای سرمایه گذاری طولانی مدت بسیار مناسب است.

برج های شهرک مروارید با بهترین موقعیت مکانی، در غربی ترین نقطه منطقه 22، جنب آپارتمان های ویلایی شهرک دانشگاه شریف و شهرک الهیه غرب واقع شده و دارای 60 پروژه متفاوت می باشد که به شیوه و سبک اروپایی توسط تعاونی های مختلف در حال ساختو اجرا می باشد. از جمله پروژه های این شهرک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پروژه مروارید بهارستان مربوط به کارکنان مجلس شورای اسلامی
 • پروژه مروارید بقیه ا... مربوط به معاونت بهداری سپاه و پزشکان بیمارستان بقیه اله
 • پروژه سیمان تهران
 • پروژه مرواریدشهر مربوط به کارکنان سازمان برنامه و بودجه
 • پروژه آتش نشانی مرواریدشهر مربوط به کارکنان سازمان آتش نشانی
 • پروژه کارکنان بهشت زهرا
 • پروژه خانه سینما
 • پروژه ونوس مربوط به کارکنان شهرداری منطقه 22
 • پروژه خادمین شهرداری

 پروژه مروارید 2

پروژه مروارید بقیه ا...

بلوک بندی های شهرک مروارید شهر

 

E1-E11فاز 3 خادمینF11فاز 1 خادمینA1-
E2الماس بهداریE12پارسه3F12زمین خالیA2دانشگاه تهران
E3-F1برلیان 1A6 و K1آسمان آبیA5مروارید ایران سازه
E4وزراF2-K2کاشانه همتL1برنامه و بودجه
E5-F3سیمان تهرانK3-L2شهرداری منطقه 16
E6بقیه اللهF4منطقه 9K4ستارهH2خانه سینما
E7-F5بهارستانK5الدوز آذربایجانH4ترافیک
E8مروارید بقیه الله2F6-K6-H5صدف(بهشت زهرا)
E9-F7-S5اقتصاد کاربردیM1آناهیتا
E10فاز 2 خادمینF8فاز 3 شهرداری منطقه 22S6-  

 

دسترسی های شهرک مروارید شهر

موقعیت مکانی شهرک مرواریدشهر موجب شده تا این شهرک علاوه بر آب و هوای بسیار مطلوب از دسترسی بسیار مناسبی نیز برخوردار باشد. این شهرک از شمال با بزرگراه خرازی (همت) و از جنوب با آزاد راه  تهران کرج و بزرگراه رسالت ارتباط داشته و دسترسی مناسبی به بزرگراه حکیم، بلوار اردستانی و همچنین مترو وردآورد نیز دارد.

علاوه بر راه های ارتباطی دسترسی این شهرک به اماکن رفاهی نیز مناسب بوده و براحتی به مراکزی از جمله دریاچه چیتگر و بخش تجاری آن، مجموعه بزرگ ایران مال و شهربازی هزار و یک شهر دسترسی دارد.

آیا شهرک مروارید شهر برای سرمایه گذاری مناسب است؟

همانطور که عنوان شد شهرک مروارید شهر پروژه های در حال ساخت بسیاری را در خود جای داده و به سرعت در حال پیشرفت می باشد. اما سوالی که ایجاد می شود این است که آیا این محدوده از منطقه 22 برای سرمایه گذاری مناسب است؟ و یا اینکه این شهرک برای چه گروه هایی قابل سرمایه گذاری می باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید این گونه بیان کرد که این شهرک یکی از بهترین نقاط منطقه 22 برای سرمایه گذاری می باشد. از جمله دلایلی که برای این موضوع می توان بیان کرد، امکانات و طرح های در نظر گرفته برای این شهرک می باشد. شهرک مرواریدشهر به عوان آینه تمام نمای منطقه 22 شناخته شده و این امر جز با رعایت برخی اصول امکان پذیر نشده است. همان طور که در بالا اشاره شد این شهرک مسکونی یک شهرک مدرن می باشد که بر اساس اصول شهرسازی در حال ساخت می باشد.

در مجموع می توان مزایای زیر را برای این شهرک بیان کرد که در مقایسه با دیگر نقاط منطقه 22 و حتی دیگر مناطق پایتخت گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد:

 • موقعیت مکانی مناسب
 • کیفیت بالای آب و هوا
 • دسترسی آسان به اماکن رفاهی و تفریحی
 • دسترسی آسان به مترو و راه های ارتباطی
 • رعایت اصول شهرسازی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در شهرک مرواریدشهر
 • جدید و نوپا بودن شهرک مرواریدشهر
 • قابلیت رشد مضاعف به سبب نزدیکی به جاذبه های پرطرفدار منطقه 22
 • معتبر بودن تعاونی های فعال در شهرک مرواریدشهر
 • وجود واحدهایی با محدوده قیمتی متفاوت و مناسب برای گروه های مختلف

پروژه های در حال اجرا در شهرک مرواریدشهر اغلب به صورت پیش فروش ارائه شده و قابلیت پرداخت به صورت اقساط طی تارخ های متفاوت را داشته و متراژهای متفاوتی را نیز شامل می شود. هر دوی این ویژگی های ذکر شده شرایطی را فراهم می آورد که افراد با سلایق مختلف و سطح مالی متفاوت توانایی سرمایه گذاری در این شهرک را داشته باشند. لذا سرمایه گذاری در این شهرک بزرگ و مدرن با بررسی گزینه های موچود در میان پروژه های در حال ساخت شهرک برااحتی برای همه گروه ها امکان پذیر می باشد.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (34 رای)
شهرک مرواریدشهر از نظر موقعیت مکانی در منطقه چه شرایطی دارد؟

شهرک مرواریدشهر یکی از بزرگ ترین شهرک های مسکونی منطقه 22 تهران می باشد که در بخش غربی دریاچه چیتگر واقع شده و فاصله زیادی با این جاذبه بزرگ و پرطرفدار منطقه ندارد. فاصله شهرک تا دریاچه چیتگر به گونه ای است که نه دور از دریاچه بوده و نه آنقدر نزدیک که رفت و آمد گردشگران و ترافیک حاصل از آن مزاحمتی برای ساکنین ایجاد کند.

کیفیت هوا در شهرک مروارید شهر چگونه است؟

این شهرک در بخش غربی منطقه 22 و در مجاورت کوه ها قرار داشته و لذا کیفیت آب و هوای بالاتری را در مقایسه با دیگر بخش های همین منطقه تجربه می کند و در آلوده ترین شرایط آب و هوایی تهران، این شهرک از هوایی پاکیزه و مطلوب برخوردار است

ویژگی های شاخص شهرک مروارید شهر چیست؟

جایگیری درست در کنار جاذبه های منطقه 22، رعایت اصول شهرسازی مدرن، امکانات خدماتی_رفاهی اعم از مجموعه های ورزشی، فضای سبز، خدماتی، تحصیلی و پاساژهای محلی، پلاک بندی کامل توسط شهرداری و حضور تعاونی های معتبر و سازندگان خوشنام در این شهرک

آیا برج های شهرک مروارید شهر برای سکونت آماده است؟

برخی از برج های شهرک تحویل داده شده است اما تا چند سال آینده (1400-1402) نمی توان برای سکونت در این شهرک برنامه ریزی کرد.

آیا شهرک مروارید شهر برای سرمایه گذاری مناسب است؟

این شهرک یکی از بهترین نقاط منطقه 22 برای سرمایه گذاری می باشد و از جمله مهمترین دلایل مناسب بودن آن می توان معتبر بودن تعاونی های فعال در شهرک مرواریدشهر و همچنین وجود واحدهایی با محدوده قیمتی متفاوت و مناسب برای گروه های مختلف را بیان کرد.

برای این موضوع 146 نوشته موجود است!
فروش واحد 106 متری در وردآورد منطقه 22

فروش واحد 106 متری در وردآورد منطقه 22

106 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
2,700,000,000تومان
43 1 هفته و 1 روز قبل S75358
فروش واحد 132 متری در چیتگر منطقه 22

فروش واحد 132 متری در چیتگر منطقه 22

132 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
3,500,000,000تومان
36 1 هفته و 4 روز قبل S75180
فروش واحد 103 متری در چیتگر منطقه 22

فروش واحد 103 متری در چیتگر منطقه 22

103 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
2,650,000,000تومان
103 1 ماه قبل S73877
رهن و اجاره واحد 135 متری در چیتگر منطقه 22

رهن و اجاره واحد 135 متری در چیتگر منطقه 22

135 مترمربع 3 خواب 2 سرویس
رهن : 200,000,000 تومان
اجاره : 4,000,000 تومان
54 1 ماه و 1 هفته قبل S73626
پیش فروش پروژه مروارید 2 مروارید شهر 18

پیش فروش پروژه مروارید 2 مروارید شهر

155 مترمربع 3 خواب 2 سرویس
4,500,000تومان
31463 1 ماه و 1 هفته قبل S33568
فروش واحد 160 متری در چیتگر منطقه 22

فروش واحد 160 متری در چیتگر منطقه 22

160 مترمربع 3 خواب 3 سرویس
4,800,000,000تومان
76 1 ماه و 2 هفته قبل S73595
فروش واحد 113 متری در چیتگر منطقه 22

فروش واحد 113 متری در چیتگر منطقه 22

113 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
4,200,000,000تومان
64 1 ماه و 2 هفته قبل S73579
فروش آپارتمان 172 متری 3 خواب مروارید شهر 32

فروش آپارتمان 172 متری 3 خواب مروارید شهر

172 مترمربع 3 خواب 2 سرویس
5,000,000,000تومان
126 1 ماه و 3 هفته قبل S73467
رهن و اجاره واحد 113 متری در چیتگر منطقه 22

رهن و اجاره واحد 113 متری در چیتگر منطقه 22

113 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
رهن : 150,000,000 تومان
اجاره : 6,000,000 تومان
43 1 ماه و 3 هفته قبل S73356
پروژه شهرک شهید خرازی سپاه منطقه 22 49

پروژه شهرک شهید خرازی سپاه منطقه 22

107 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
116854 2 ماه قبل S425
پروژه مروارید 3 برج میلان بلوار اردستانی منطقه 22 12

پروژه مروارید 3 برج میلان بلوار اردستانی منطقه 22

137 مترمربع 2 خواب 2 سرویس
4,500,000تومان
19703 2 ماه قبل S54028
آپارتمان 153متری 8

آپارتمان 153متری

153 مترمربع 3 خواب 2 سرویس
3,800,000,000تومان
90 2 ماه و 2 هفته قبل S71769