پروژه ستایش چیتگر: راهنمای سریع

پروژه ستایش چیتگر

پروژه ستایش چیتگر
1 از 1
پروژه ستایش چیتگر
ویژگی های ملک
100 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 1 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

یکی از پروژه های منطقه 22 تهران که در بین پروژه های پیش فروش چیتگر نیز قرار دارد پروژه ستایش چیتگر است. مکان این پروژه منطقه مروارید شهر شمالی است. این پروژه در شهرک مرواریدشهر قرار دارد که این شهرک در انتهای اتوبان شهید خرازی، بلوار اردستانی ساخته شده است. مرواریدشهر شهرکی لوکس و مدرن است که 54 برج با طرح تفضیلی در آن قرار دارند. ساختمان مسکونی ستایش چیتگر شامل یک برج 18 طبقه با 14 طبقه مسکونی است. همچنین در این پروژه، سه طبقه به پارکینگ و یک طبقه به لابی اختصاص داده شده است. اگر می خواهید بیشتر با پیش فروش برج مسکونی ستایش و ویژگی های آن آشنا شوید این مطلب را تا انتها دنبال کنید. 

قابل توجه سرمایه گذاران:

اطلاعات درج شده در این صفحه صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و مسکن صدف از این جهت ذینفع نمی باشد.

لذا توصیه می شود پیش از اقدام برای مشارکت در پروژه ستایش و یا دیگر پروژه های پیش فروش، با کارشناسان گروه مسکن صدف ارتباط بر قرار کرده و به صورت رایگان پروژه های مورد نظر را اعتبار سنجی کنید. افزایش آگاهی، کوچکترین خدمت ما به شماست...

چه امکانات و مشاعاتی برای پروژه در نظر گرفته شده است؟ 

پروژه ستایش مروارید شهر امکانات و مشاعات خوبی دارد که از جمله آن ها می توان به لابی مجلل هتلینگ، سالن چند منظوره اجتماعات، سالن بدنسازی و ورزشی، روف گاردن، سیستم اعلان و اطفا حریق، فضای بازی کودکان و نورپردازی نما اشاره کرد. 

مصالح و اطلاعات فنی پروژه ستایش منطقه 22

در این پروژه از سازه فلزی و نماسازی سنگ تراورتن درجه یک استفاده شده است. برای درب سرویس حمام و سرویس بهداشتی از درب چوبی و قفل یراق درجه یک ایرانی استفاده خواهد شد. برای ساخت دیوار و کف لابی آسانسور نیز سنگ درجه یک ایرانی به کار می رود. پوشش کف سرویس ها سرامیک درجه یک ایرانی، پوشش کف پارکینگ سنگ چینی و چهارچوب ها فلزی با پروفیل فرانسوی خواهد بود. پنجره ها نیز از نوع دوجداره و UPVC نصب خواهد شد. 

قرارداد و قیمت پروژه ستایش چیتگر

پروژه ستایش 1 در مرحله پذیره نویسی می باشد و اقدامات لازم برای تمدید جواز آن صورت گرفته است. واگذاری این پروژه به صورت کاردکس است و واحدهای 140 متری آن به صورت 3 دانگ فروخته می شوند. درباره هزینه ها نیز گفته شده است که برای هر متر از واحدها 10 میلیون تومان هزینه ساخت و 7 میلیون تومان هزینه تراکم در نظر گرفته شده یعنی برای هر واحد 1 میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه ساخت و 980 میلیون تومان هزینه تراکم پرداخت خواهد شد. 

قیمت پروژه ستایش چیتگر

تعهدات سازنده پروژه ستایش مهر 

قرارداد اولیه به صورت کاردکس است و بعد از این که مراحل تمدید جواز و دریافت هزینه تراکم انجام شد وضعیت کاردکس به دفترچه تغییر خواهد کرد. تا پیش از انجام این روند تعهدات خاصی از جمله تعهدات زمانی در قرارداد اولیه سازنده برای فروش پروژه ستایش چیتگر قید نشده است. 

از نظر مالی نیز هزینه ساخت که شامل مشاعات نیز هست متری 10 میلیون تومان علی الحساب ذکر شده است که باید در نظر داشت افزایش تورم می تواند منجر به افزایش این رقم شود. ذکر این نکته نیز ضروری است که اگرچه اندازه واحدها 140 متر معرفی شده است ولی این رقم شامل مشاعات است و متراژ مفید مسکونی نیست. وضعیت دقیق این متراژ تا زمان شروع عملیات تعیین می شود. 

شناخت شرکت سپهر ستایش مهر

سازنده و صاحب امتیاز پروژه ستایش یک به شناسه ملی ۱۰۳۲۰۷۳۱۵۲۷  و شماره ثبت ۴۲۰۶۱۴ در تاریخ 30 بهمن ماه سال 1390 تحت عنوان تعاونی سپهر ستایش مهر ثبت شده و سرمایه ثبت شده آن 1 میلیون و 50 هزار تومان است. مدیرعامل و رییس هیئت مدیره این تعاونی به ترتیب مجید سرجوقیان و محسن سرجوقیان معرفی شده اند. اگرچه ماهیت این شرکت تعاونی است ولی تاکنون در منطقه 22 تهران سابقه اجرایی نداشته است.  

مرواریدشهر کجاست؟ 

مروارید شهر، شهرکی مسکونی است که در غرب منطقه 22 تهران قرار دارد. این شهرک از نظر طراحی کاملا مدرن و پیشرفته است. این شهرک در مرز استان های تهران و البرز قرار گرفته است. در غرب مرواریدشهر، دریاچه چیتگر و ایران مال قرار دارند که دسترسی مناسبی در ایام تعطیلات به ساکنین شهرک می دهد تا درگیر ترافیک های خسته کننده نشوند. 

مروارید شهر

مقایسه ویژگی ها با رقبا 

در شهرک مرواریدشهر رقبای مختلفی برای پروژه مسکونی ستایش مهر وجود دارند که از جمله آن ها می توان به پروژه سفیر، پروژه الماس بهداری، پروژه برلیان، پروژه الهیه فرشته، پروژه لشگر 27، پروژه رومنس، پروژه ساحل، پروژه تریتیوم 3، پروژه ساحل 3، پروژه مروارید خیام، پروژه الدوز، پروژه سران، پروژه صدف و پروژه های ایران سازه، کامرانیه، ستین، رومنس، اسپرلوس، پلازا و سپکو اشاره کرد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاصی می باشند و در مقایسه با پروژه ستایش برتری ها و کاستی هایی دارند. برای این که بدانید سرمایه گذاری بین پروژه ستایش و دیگر پروژه ها روی کدام یک از آن ها درست، ایمن و منطقی است بهتر است حتما با مشاوران مسکن صدف مشورت کنید تا دچار خسارت و زیان نشوید. 

اگر بخواهیم ویژگی های ساختمان مسکونی ستایش مهر را با رقبا مقایسه کنیم یکی از مهم ترین معیارهای مقایسه متراژ هر واحد و مشاعات آن است. از نظر متراژ به نظر می رسد که متراژ واحدهای پروژه ستایش مهر نسبت به اکثر رقبایش در این شهرک کمتر است. این در حالی است که متراژ 140 متر که برای واحدهای این برج ذکر شده قطعا همراه با مشاعات است و اندازه مفید هر واحد نیست. پس در این مورد می توان امتیاز را به رقبا داد. 

ویژگی دیگری که در مقایسه این پروژه با دیگر پروژه های مرواریدشهر به آن بر می خوریم تنوع متراژ واحدهاست. در این پروژه تنها متراژ برای همه واحدها 140 متر ذکر شده است این در حالی است که دیگر پروژه ها واحدهایی با متراژهای مختلف از 120 متر تا 170 متر ارائه می دهند. این در واقع یک ویژگی مثبت برای پروژه های دیگر است چرا که دست سرمایه گذار و خریدار را در خرید با مبالغ مختلف باز می گذارند. 

ویژگی دیگر درباره این پروژه به چشم می خورد موقعیت مکانی آن و دسترسی هایی است که به نقاط مهم شهر دارد. پروژه ستایش در غرب دریاچه چیتگر است و با این دریاچه 5 کیلومتر فاصله دارد که نسبت به بعضی برج های شهرک مروارید فاصله اش با دریاچه کمتر است. از طرفی این پروژه در غربی ترین نقطه منطقه 22 قرار گرفته که فاصله آن را با پارک جنگلی چیتگر به 7 کیلومتر می رساند. همچنین فاصله پروژه مسکونی ستایش با ایران مال 3 کیلومتر است. از این ساختمان تا مترو ورداورد 3 دقیقه و تا اتوبان حکیم (شهید حمدانی) 4 دقیقه فاصله است. این نزدیکی به مناطق گردشگری و دسترسی به مترو و اتوبان حکیم می تواند با گذشت زمان تاثیر مثبتی در بالا رفتن قیمت پروژه دارد. 

سرمایه گذاری از مرحله پذیره نویسی خوب است یا بد؟ 

اشاره کردیم که این پروژه در مرحله پذیره نویسی است. ورود شما از مرحله پذیره نویسی به پروژه ویژگی های مثبتی دارد اما دارای ریسک هایی نیز هست. این که خرید مستقیم پروژه ستایش 1 بهتر است یا خرید از مرحله پذیره نویسی سوال مهمی است. ورود از این مرحله عموما سود زیادی به همراه خواهد داشت به شرطی که حتما با مشاوره افراد متخصص در این حوزه کار را پیش ببرید. تحقیق کردن تاثیر بسیار زیادی در کاهش ریسک سرمایه گذاری در املاک دارد. مشاوره مسکن صدف با بررسی رزومه سازنده، بررسی نوع قرارداد، بررسی قیمت پروژه، موقعیت پروژه، نحوه پرداخت اقساط زمین، تراکم و ساخت از اعضا، نحوه نقل و انتقال و در کل همه جوانب پروژه به شما نشان خواهد داد که سرمایه گذاری در مرحله پذیره نویسی کدام پروژه ها ریسک کمتری دارد. 

حالا نوبت شماست

اگر سوالی در مورد پیش خرید پروژه ستایش دارید حتی یک لحظه هم درنگ نکنید همین الان با مشاوران خود در مسکن صدف با شماره  02148000940  تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان پیش فروش پروژه های چیتگر تهران برخوردار شوید یا میتوانید سوالات خود را به صورت دیدگاه در پایین همین صفحه بپرسید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (3 رای)