پیش فروش برج الماس بهداری سپاه در مروارید شهر

شهرک مروارید شهر برج الماس

برج بهداری سپاه منطقه 22

شهرک مروارید شهر برج الماس برج بهداری سپاه منطقه 22
1 از 29
شهرک مروارید شهر برج الماس برج بهداری سپاه منطقه 22
ویژگی های ملک
قیمت: 9,000,000 تومان
157 مترمربع 1 پارکینگ 3 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

پروژه الماس بهداری شهرک مروارید شهر

برج مسکونی 30 طبقه الماس توسط معاونت بهداری سپاه واقع در منطقه 22، انتهای خرازی به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر در متراژهای 137 متری (دوخوابه)، 157 متری (سه خوابه)، 170 متری (سه خوابه) در حال ساخت می باشد که در هر طبقه 8 واحد و در مجموع 200 واحد مسکونی می باشد.

هم اکنون پروژه مسکونی الماس در مرحله پایان نازک کاری و نصبیات می باشد و اعضای تعاونی انتخاب واحد کرده و تا پایان نیمه دوم سال 98 واحدها به اعضا تحویل می گردد. از امکانات پیش بینی شده در برج الماس بهداری می توان به موارد زیر اشاره نمود؛ پارکینگ و انباری برای هر واحد مسکونی، 4 لاین آسانسور نفربر و باربر، 350 متر سالن تشریفات در طبقات بالای برج (زیر هلی پد)، آسانسور مجزا جهت تشریفات، 500 متر لابی از دو طرف دارای شاه نشین جهت انتظار مهمان، تاسیسات سرمایش و گرمایش مجزا جهت هر واحد، دارای مشاعات راهروی تمام سنگ قرارداد ساخت متری 3.5 میلیون تومان به صورت علی الحساب جهت اعضا می باشد که هزینه انشعابات و مشاعات جداگانه دریافت می شود. واحدهای پروژه الماس بهداری به صورت امتیازی خرید و فروش می شوند که طبعا پس از انتخاب واحد با افزایش قیمت روبرو بوده و خرید و فروش آن به صورت متری خواهد بود.

امتیاز واحدهای برج الماس بهداری به صورت قطعی در دفتر تعاونی به نام می شود. سرمایه گذاری در برج مسکونی الماس بهداری یک سرمایه گذاری ایمن بوده و باتوجه به بافت مرواریدشهر و در نظر گرفتن زمان محوطه سازی و خیابان بندی اطراف برج می توان بازه ای دو ساله پس از تحویل موقت را برای سکونت در برج الماس بهداری در نظر گرفت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بروز درباره پروژه الماس و سایر پروژه ها با املاک صدف تماس بگیرید.02148000940

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (16 رای)