پیش فروش برج الماس بهداری سپاه در مروارید شهر کد ملک : s37698

پیش فروش برج الماس بهداری سپاه در مروارید شهر
پیش فروش امتیاز
یک ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 3, 500, 000 تومان
157 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس
QR:  پیش فروش برج الماس بهداری سپاه در مروارید شهر
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پروژه الماس بهداری شهرک مروارید شهر

برج مسکونی ۳۰ طبقه الماس توسط معاونت بهداری سپاه واقع در منطقه ۲۲، انتهای خرازی به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر در متراژهای ۱۳۷ متری (دوخوابه)، ۱۵۷ متری (سه خوابه)، ۱۷۰ متری (سه خوابه) در حال ساخت می باشد که در هر طبقه ۸ واحد و در مجموع ۲۰۰ واحد مسکونی می باشد.
هم اکنون پروژه مسکونی الماس در مرحله پایان نازک کاری و نصبیات می باشد و اعضای تعاونی انتخاب واحد کرده و تا نیمه اول سال ۹۸ واحدها به اعضا تحویل می گردد. از امکانات پیش بینی شده در برج الماس بهداری می توان به موارد زیر اشاره نمود؛
پارکینگ و انباری برای هر واحد مسکونی، ۴ لاین آسانسور نفربر و باربر، ۳۵۰ متر سالن تشریفات در طبقات بالای برج (زیر هلی پد)، آسانسور مجزا جهت تشریفات، ۵۰۰ متر لابی از دو طرف دارای شاه نشین جهت انتظار مهمان، تاسیسات سرمایش و گرمایش مجزا جهت هر واحد، دارای مشاعات راهروی تمام سنگ
قرارداد ساخت متری ۳.۵ میلیون تومان به صورت علی الحساب جهت اعضا می باشد که هزینه انشعابات و مشاعات جداگانه دریافت می شود. واحدهای پروژه الماس بهداری به صورت امتیازی خرید و فروش می شوند که طبعا پس از انتخاب واحد با افزایش قیمت روبرو بوده و خرید و فروش آن به صورت متری خواهد بود. امتیاز واحدهای برج الماس بهداری به صورت قطعی در دفتر تعاونی به نام می شود.
سرمایه گذاری در برج مسکونی الماس بهداری یک سرمایه گذاری ایمن بوده و باتوجه به بافت مرواریدشهر و در نظر گرفتن زمان محوطه سازی و خیابان بندی اطراف برج می توان بازه ای دو ساله پس از تحویل موقت را برای سکونت در برج الماس بهداری در نظر گرفت.

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک