پروژه دیپلمات ( تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر)

پروژه دیپلمات ( تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر)

پروژه دیپلمات ( تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر)


  • پروژه s2 سپاشهر

  • پروژه بانک ملی تعاونی سپاشهر

  • تعاونی کاشانه شهر گلپایگان

  • Portal sepashahr

  • پروژه الهیه فرشته

  • تعاونی مسکن توسعه همت

  • پروژه سفیر ۲

  • تعاونی عمرانی

 

 

برج دیپلمات توسعه عمران و انصار سپاشهر

برج دیپلمات سپاشهر پروژه دیپلمات سپاشهر توسعه عمران و انصار سپاشهر


منطقه 22 تهران دارای تعداد بسیار زیادی برج لوکس و مجلل است که فرصتی بسیار ویژه را در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرار می دهد.

تعاونی سپاشهر  ( تعاونی ابنیه شهر سابق ) یا همان تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر یکی از شرکت هایی است که سرمایه گذاران آن را با نام پروژه برج بانک ملی، برج دیپلمات و برج سفیر ا می شناسد.

 

موقعیت مجتمع دیپلمات سپاشهر : تهران ، منطقه ۲۲ ، میدان ساحل ضلع شمالی خیابان شهید جوزانی شرقی پروژه دیپلمات

تعاونی مسکن توسعه عمران و انصار سپاشهر ( تعاونی سپاشهر ) سازنده پروژه های الهیه و فرشته –

برج سفیر و برج کامرانیه همچنین پروژه بانک ملی می باشد

این پروژه در زمینی به ابعاد ۲۰ هزار متر مربع در حال ساخت می باشد

تراکم این پروژه ۱۴ طبقه می باشد که شامل ۸ طبقه مسکونی ۵ طبقه پارکینگ و یک طبقه همکف لابی می باشد.

این پروژه شامل ۷۱ واحد مسکونی ۷۱ پارکینگ و ۷۱ انباری می باشد.


مجتمع دیپلمات سپاشهر

 

متراژ  واحد ها از از ۷۰ متر مربع تا ۱۳۰ متر مربع می باشد.

امکانات پروژه دیپلمات تعاونی مسکن توسعه عمران و انصار سپاشهر

پروژه دارای ۴ ذستگاه آسانسور باربر و نفربر می باشد.

محوطه سازی کل مجموعه زیر نظر بهترین پیمانکاران منطقه با استفاده از متریال درجه یک

واحد ها همه دارای پارکینگ و انباری می باشد.

مجموعه دارای پارکینگ مهمان می باشد.

تاسیسات و سرمایش گرمایش پروژه چیلر با بهترین راندمان مصرفی (A++++)

محوطه سازی دارای مجموعه بازی کودکان و سالن ورزشی بزرگسالان می باشد.

این پروژه واقع در شمالی ترین نقطه دریاچه با بهترین ویوی به دریاچه و همچنین دسترسی عالی می باشد.

به اصطلاح به محل قرار گیری این پروژه رینگ دوم دریاچه و یا حلقه دوم دریاچه میگویند.

 

املاک مسکن صدف 22   :     برج 15 طبقه دیپلمات با گذشت زمان و پیشرفت پروژه های ساختمانی در منطقه 22 تهران، برخی از پروژه ها تکمیل شده و به صاحبان شان تحویل می شوند. چنین پروژه هایی از بخش پروژه های پیشفروش خارج شده و از پروژه های ساختمانی آماده و قابل سکونت محسوب می شوند. به همین صورت که بخشی از پروژه های پیشفروش به واحدهای آماده تحویل تبدیل می شوند و از تعداد پروژه های پیشفروش کم می شود، تعدادی پروژه جدید نیز به پروژه های پیشفروش اضافه می شوند و به این صورت است که توازن بین پروژه های پیشفروش و واحدهای در حال ساخت برقرار می گردد. برج 15 طبقه دیپلمات یکی از پروژه هایی است که به تازگی به لیست پروژه های مسکونی منطقه 22 اضافه شده است و تا اینجای کار که هنوز در مرحله خرید زمین می باشد با اقبال روبرو شده است و مشتریان خود را دارد.

هر چند که بسیاری از خریداران اطلاعات دقیقی از این پروژه ندارند اما برای یک پروژه با این مرحله، یعنی دقیقا شروع کار، همین که سر زبانها باشد اتفاق خوبی محسوب می شود و بقیه کار دقیقا بستگی به عملکرد سازنده و مدیران تعاونی دارد که چگونه پیشرفت کار را مدیریت کنند و مزایای پروژه را به مخاطبان خود ارائه دهند که روند محبوبیت پروژه همچنان رو به افزایش باشد و جایگاه خود را بین پروژه های معتبر منطقه حفظ کند. برج 15 طبقه دیپلمات توسط تعاونی ابنیه شهرکلید خورده است که این پروژه را سپاشهر نیز می نامند.

درباره پیشینه تعاونی ابنیه شهر اگر بخواهید بدانید باید گفت این تعاونی با اینکه تازه تاسیس است اما سازندگانش تازه کار نیستند و به نوعی تعاونی ابنیه شهر منشعب شده از تعاونی همت پاسارگاد می باشد که به تازگی پروژه تجاری مسکونی برج پاسارگاد را تحویل داده اند و حوالی بلوار کوهک زمینی را خریداری نموده و پروژه پاسارگاد 2 را کلید زده اند. تعاونی ابنیه شهر نیز زمینی به مساحت 5000 متر مربع را در محدوده ضلع شمال غربی دریاچه- بعد از میدان ساحل و مجتمع خیام- خریداری نموده و بنا شده است که خرداد ماه عملیات گودبرداری شروع شده و آبان ماه سال جاری نیز فونداسیون انجام شود.

قیمت ساخت برج دیپلمات 3.450.000 تومان براساس بنای مفید برآورد شده است که هزینه مشاعات و انشعابات نیز به نرخ روز در زمان تحویل محاسبه و دریافت می گردد. برج دیپلمات با متراژهای 82 متری (دوخوابه)، 115 متری (سه خوابه)، 127 متری (سه خوابه) و 140 متری (سه خوابه) و در هر طبقه 6 واحد ساخته خواهد شد و از امکانات پیش بینی شده می توان به موارد زیر اشاره نمود؛ استخر،سونا و جکوزی، روف گاردن، جاروبرقی مرکزی، سالن آمفی تئاتر، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، همکف تجاری که اعضا از تجاری سهم دارند و تحویل آن نیز سال 1400 اعلام شده است.

شرایط پرداخت دیپلمات به این صورت است که واریزی اولیه 65 میلیون+ هزینه کارگزاری 8 میلیون= 73 میلیون پیش پرداخت و مابقی نیز 45 میلیون در تاریخ 25/3+ 45 میلیون در تاریخ 15/6 + 45 میلیون در تاریخ 1/9+ 25 میلیون در تاریخ 15/10 و 25 میلیون در تاریخ 15/12 دریافت می شود. شرایط پرداخت فوق، شرایطی است که تابحال اعلام شده است و مابقی مبالغ نیز همزمان با پیشرفت کار و در مراحل بعدی اعلام می شود. پروژه دیپلمات را اگر بخواهیم ارزیابی کنیم باید گفت از نظر موقعیت مکانی از برج های خوب محسوب می شود چرا که با فاصله نسبتا نزدیکی به دریاچه، از پروژه های اطراف دریاچه محسوب می شود و متقاضیان خاص خود را دارد.

از نظر قیمت ساخت نیز باید گفت شاید نسبت به پروژه هایی که دو یا سه سال پیش شروع شده اند قیمت ساخت متری 3.450 میلیون قیمت پر و حداکثری باشد اما از طرفی از انصاف نباید گذشت که هر پروژه ای که با نرخ روز بخواهد شروع بکار کند و برآورد منطقی و واقع بینانه ای ارائه دهد، مطمئنا همین حدود خواهد شد. بنابراین از این آیتم نیز نمی توان ایرادی گرفت هر چند که نقطه قوتی هم محسوب نمی شود، علی الخصوص باتوجه به اینکه این قیمت علی الحساب بوده و همینطور هزینه مشاعات و انشعابات را نیز در این عدد ندیده اند و بناست جداگانه دریافت شود. از نظر کیفیت ساخت و امکانات درنظر گرفته شده نیز در این مرحله نمی توان اظهارنظر کرد چرا که پروژه ای به نام دیپلمات به صورت فیزیکی هنوز وجود ندارد و تنها در حد یک نام و یک برگ کاغذ در دست فروشندگان و خریداران دست به دست شده و خرید و فروش می شود.

در نهایت نتیجه ای که می توان گرفت اینکه مثل همیشه توصیه نگارنده به خریداران و سرمایه گذاران محترم این است در پروژه هایی ورود کنند که از آب و گل درآمده باشند و حداقل اسکلت را به نیمه رسانده باشد و مهمتر از همه اینکه پروژه مشغول به کار باشد. با بررسی تاریخ شروع پروژه و محاسبه میزان پیشرفت فیزیکی آن تابحال می توان سرعت کار و کیفیت فعالیت سازنده را تخمین زد. به نظر نگارنده ورود به پروژه هایی مانند دیپلمات که هیچگونه پیشرفت فیزیکی صورت نگرفته است در واقع ریسک بالایی دارد و به قول قدیمی ها هندوانه ی دربسته است، مگر اینکه به اعتبار و سابقه سازنده اش خرید انجام دهید که درباره پروژه دیپلمات، سازنده اش نیز هندوانه دربسته به نظر می رسد. با امید به اینکه این مطلب توانسته باشد شناختی هر چند کلی و اندک درباره پروژه برج دیپلمات به مخاطبان و خریدارانی که هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند و منبع موثق از این پروژه نداشته اند، داده باشد.     نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی  

پروژه دیپلمات،تعاونی مسکن ابنیه شهر،تعاونی سپاه شهر

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (17 رای)