از سیر تا پیاز پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت + بازدید مجازی

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب

پلان پروژه آفتاب مهتاب

پلان پروژه آفتاب مهتاب

نمای برج آفتاب مهتاب

نمای برج آفتاب مهتاب

نمای برج آفتاب مهتاب

نقشه برج آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب

پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب

پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب

پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب

پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پلان پروژه آفتاب مهتاب پلان پروژه آفتاب مهتاب نمای برج آفتاب مهتاب نمای برج آفتاب مهتاب نمای برج آفتاب مهتاب نقشه برج آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب
1 از 23
پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پلان پروژه آفتاب مهتاب پلان پروژه آفتاب مهتاب نمای برج آفتاب مهتاب نمای برج آفتاب مهتاب نمای برج آفتاب مهتاب نقشه برج آفتاب مهتاب پروژه آفتاب مهتاب پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب پیشرفت پروژه آفتاب مهتاب
ویژگی های ملک
91 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 1 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

بررسی پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت

پروژه آفتاب مهتاب توسط تعاونی مسکن اداره اصلی شرکت نفت اجرا می شود. به سبب اعتبار بالای مجری پروژه، این پروژه هم بسیار معتبر شناخته شده است. این برج که دارای کاربری مسکونی_تجاری می باشد در بلوار کوهک؛ یکی ازخوش آب و هواترین و بهترین محله های منطقه 22 در حال اجرا می باشد.

پروژه افتاب و مهتاب یک پروژه تعاونی ساز دولتی واقع در بلوار کوهک چیتگر که در بلوک A و B هربلوک در 20 طبقه مسکونی در حال ساخت است دیوار چینی طبقات پایینی در حال انجام است. با توجه به اینکه این برج ها در کوهک واقع شده این خود نشان دهنده دسترسی و لوکیشن و موقعیت مکانی بسیار مناسب پروژه است. 

این پروژه متعلق به تعاونی مسکن شرکت ملی نفت ایران است و طبیعتا افراد عادی باید برای خرید امتیاز از کارمندان شرکت نفت که عضو تعاونی مذکور هستند خرید خود را انجام دهند و پس از خرید امتیاز نسبت به پرداخت اقساط باقیمانده پروژه اقدام نمایند.

همانطور که ذکر شد این پروژه متعلق به کارکنان شرکت ملی نفت بوده و قبلا توسط شرکت تهران آرا در حال ساخت بود که قرارداد این شرکت فسخ و در حال حاضر خود تعاونی شرکت نفت با همکاری پیمانکاران جزء پروژه را پیش می برد. لذا می توان این پروژه را یکی از معتبرترین و بهترین پروژه های منطقه برای سرمایه گذاری و سکونت دانست. چرا که نه تنها پشتوانه اجرایی بالایی دارد بلکه در موقعیت مکانی بسیار خوبی از نظر فرهنگی؛ آب و هوا و همچنین دسترسی به امکانات و راه های ارتباطی می باشد.

 

پروژه آفتاب مهتاب

 

پروژه آفتاب مهتاب شرکت نفت به خاطر داشتن ویژگی ها و امتیازات خوبی مثل: موقعیت بسیار خوب و مناسب در کوهک، مجری بسیار توانمند و خوش سابقه، اختصاص قدرالسهم تجاری به اعضا گزینه بسیار خوب و مناسبی برای سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در پروژه ای با این آپشن های مثبت قطعا سرمایه گذاری هوشمندانه و پر سود خواهد بود. از طرفی این پروژه برای سکونت اعضا هم خیلی مناسب است.

اعضا هم می توانند با فروش قدرالسهم تجاری خود، واحدی با قیمت تمام شده کمتری در پروژه تهیه کنند. پیشرفت عالی پروژه آفتاب مهتاب نظر همه سرمایه گذاران، را به خود جلب کرده است. هرچه این پروژه پیش تر می رود میزان موفقیت و سودآوری آن در آینده بیشتر روشن خواهد شد.

 

پروژه آفتاب مهتاب

 

مشخصات برج آفتاب مهتاب

برج آفتاب مهتاب دارای کاربری مسکونی و تجاری به صورت همزمان می باشد به طوری که هر یک از اعضا این تعاونی علاوه بر امتیاز مسکونی؛ از بخش تجاری پروژه نیز سهم برده و در آن مشارکت دارند. مشارکت اعضا در قدرالسهم تجاری این پروژه موجب بالا رفتن ارزش سهام اعضا شده و می تواند برای سرمایه گذاران و سودآوری سرمایه آن ها بسیار حائز اهمیت باشد. 

پروژه آفتاب مهتاب در قالب دو برج 25 طبقه در حال اجرا و ساخت می باشد که طبقات برج مشتمل بر 20 طبقه مسکونی؛ 1 طبقه لابی که در همکف قرار داشته و 4 طبقه منفی مربوط به مشاعات و پارکینگ ساختمان می باشد. طبقات این برج دارای 14 واحد مسکونی بوده که در مجموع 273 واحد را شامل می شود.

مساحت واحدهای پروژه افتاب مهتاب از حدود 80 تا 145 متر متغیر میباشد متراژها کوچکتر دو خوابه و متراژهای بالاتر سه خوابه طراحی شده اند. همچنین خرید و فروش امتیاز واحدها به صورت متری واحدی میباشد و پرداخت اقساط تا زمان تحویل آپارتمانها ادامه خواهد داشت. طبق اعلام اولیه زمان اجرای پروژه سه ساله می باشد.

اگر بخواهیم متراژ آپارتمانها را با جزئیات خدمتتان عرض کنیم: جدا از اینکه واحد های این مجموعه که از طراحی پلان و نقشه بسیار خوبی بهره می برند دارای متراژهایی برابر با 82، 91؛ 94؛ 100؛ 104؛ 112؛ 117؛ 124؛ 140، 145 و 149 می باشند. واحد های این مجموعه بسته به متراژ و طراحی صورت گرفته دارای 2 تا 3 اتاق خواب می باشند که توانسته است طیف معقولی از نیاز افراد و متراژ های پرفروش را پاسخ گو باشد.

برج آفتاب چیتگر

پروژه آفتاب مهتاب چیتگر، پروژه شرکت نفت در کوهک

در پروژه آفتاب مهتاب چیتگر فقط به زمین و تعاونی قدرالسهم تجاری تعلق گرفته است. در واقع در قدرالسهم هیچ متراژی برای واحدها تعیین نشده است. اگر قدرالسهم فروخته شود عواید آن در پروژه خرج می شود. در عوض فروشنده می تواند خانه ای با قیمت پایین تر در پروژه تهیه نماید.

در این پروژه همه واحدها زمان گرفتن عضو به اعضای تعاونی واگذار شده اند. دیگر عضو جدیدی نمی گیرند و تنها راه عضو شدن، خرید حق امتیاز یکی دیگر از اعضا است. پروژه شرکت نفت کوهک در منطقه ۲۲ تهران اجرا شده است، که از بهترین و خوش آب و هوا ترین مناطق تهران می باشد. در منطقه ۲۲ پروژه های زیادی که اکثراً هم پروژه هایی درخشان بوده اند، اجرا شده است. یکی از درخشان ترین پروژه های منطقه ۲۲، پروژه آفتاب مهتاب است. این پروژه در مسیر بلوار کوهک و شهرک گلستان قرار دارد.

پیش خرید پروژه آفتاب مهتاب چیتگر

برای پیش خرید پروژه آفتاب مهتاب چیتگر باید هم امتیاز داشته باشید هم پول واریز نمایید. قیمت ساخت برای اعضا تقریباً متری 4.5 میلیون تومان می شود. با توجه به اینکه اعضا واحدها را انتخاب می کنند، پرداختی ها با توجه به ضریب طبقه ها تعیین می شوند و با هم متفاوت هستند. همه اعضا طبقه و متراژ و مکان واحد خود را تعیین کرده اند. هر کدام از اعضا مختارند واحد خود را بر طبق متراژ و واحد مشخص به فروش برسانند. صفحه پیش فروش چیتگر هم اسلاعات مفیدی در اختیار شما قرار میدهد.

همه واحدها دفترچه مالکیت دارند و همچنین دارای قدرالسهم تجاری نیز می باشند، که قابل انتقال هستند. نقل و انتقال هم به صورت قطعی و کامل، در دفتر تعاونی مسکن مرکزی شرکت نفت انجام می گیرد. با پیشرفت های پروژه آفتاب مهتاب و روشن شدن چشم انداز آن، خریداران و سرمایه گذاران زیادی جذب آن شده اند. همچنین تنوع در تعداد و متراژ واحدها یک ویژگی عالی برای این پروژه محسوب می شود. برای اطلاع از جزئیات شرایط پیش فروش مسکونی پروژه آفتاب با ما تماس بگیرید.

برج آفتاب مهتاب

میزان پیشرفت پروژه

پروژه برج آفتاب مهتاب در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد و تمامی اعضا طبقه واحد و جهت واحدشان به طور قطعی مشخص شده است.

 

  نحوه خرید و شرایط پراخت پروژه آفتاب مهتاب 

  خرید و فروش این پروژه از حالت واریزی امتیازی خارج و به صورت متری خرید و فروش می شود و برای هر واحد بر اساس طبقه و جهت واحد متفاوت است. برای ورود به این پروژه حداقل پرداختی 2 میلیارد و 300 میلیون تومان می باشد.
  خریدار به غیر از مبلغ پرداختی که به مالک پرداخت میکند مبلغ اقساط باقی مانده واحد را هم موظف به پرداخت می باشد که هر ماه بسته به متراژ واحد متغیر بوده و باید پرداخت شود.

  اقساط آتی این پروژه در تاریخ های زیر می بایست پرداخت شود.

  • 1401/03/01 بسته به متراژ واحد، متری 1 میلیون تومان (به عنوان مثال مبلغ قابل پرداخت برای واحد 90 متری، 90,000,000 =90 × 1میلیون تومان)
  • 1401/06/01 بسته به متراژ واحد، متری 1 میلیون تومان
  • 1401/09/01 بسته به متراژ واحد، متری 1 میلیون تومان

  لازم به ذکر است که تعاونی سازنده برای سهولت پرداخت ها توسط اعضا، در حال دریافت وام از بانک مسکن می باشد که شروع پرداخت اقساط وام پس از تحویل واحد به اعضا بوده و طی مدت 3 الی 4 سال تسویه خواهد شد. 

  قیمت و شرایط قرارداد پروژه آفتاب مهتاب کوهک

  در پروژه آفتاب مهتاب کوهک قیمت زمین، جواز و قدر السهم تجاری و مبالغ واریزی اعضا و حتی حق امتیاز همه به صورت متری می باشند. قرارداد ساخت پروژه متری 4.500.000 میلیون تومان است. بر طبق تصمیم تعاونی، اعضا تقریباً نصف مبلغ هر متر را یعنی حدود ۲ میلیون تومان آن را به صورت قسطی و طی اقساط 48 ماهه به تعاونی پرداخت می کنند. تا اول تیرماه 1401  اعضا حدود 29 دوره از اقساط را به تعاونی پرداخت کرده‌اند. اختلاف قیمت تعیین طبقه ها از اعضا به صورت کامل گرفته شده است. 

  تعاونی برای سال 1401 اعلام کرده است که همه اعضا باید متری 3 میلیون تومان از قرارداد ساخت را در 3 قسط به تعاونی بپردازند. این سه قسط جدای از اقساط ماهانه می باشند. بقیه مبلغ ساخت پروژه هم به صورت قسطی از اعضا گرفته می شود. زمان اتمام این پروژه، نسبت به دیگر پروژه های در حال انجام منطقه کوهک نزدیکتر است و این یک امتیاز فوق العاده است. پروژه زودتر تمام شود، واحدها هم زودتر و هم با قیمت مناسب تر تحویل داده می شوند.


  پروژه آفتاب مهتاب کوهک

  ویژگی های پروژه آفتاب و مهتاب

  پروژه آفتاب و مهتاب پروژه ای مسکونی و تجاری است. ساختن ۲ برج که هر کدام ۲۵ طبقه هستند در این پروژه  مد نظر است. متراژ واحدها از حداقل ۸۲ متر تا حداکثر ۱۴۹ متر می باشند. همه واحدها دارای ۲ یا ۳ اتاق خواب هستند. نوع سازه این پروژه اسکلت فلزی است. این پروژه طبق قرارداد باید ۱۴۰۲ تحویل داده شود. وام بدون بهره ای برای این پروژه در نظر گرفته شده است با بازپرداخت 48 ماهه که شرایط ایده آلی دارد. وام در واقع مبلغ علی الحسابی است که اعضا باید پرداخت کنند برای ساخت پروژه. تعاونی این مبلغ را به صورت اقساط بدون بهره و طی  48 ماه از اعضا دریافت میکند. 

  همانطور که ذکر شد این برج ها متعلق به شرکت نفت است. برج افتاب داری 273 واحد است که قاعدتا به همین تعداد عضو تعاونی شرکت نفت در این پروژه سهیم هستند یعنی به هر عضو یک واحد آپارتمان اختصاص می یابد با توجه به ارزنده بودن واحدها اعضا کمتر تمایل به فروش امتیاز خود دارند. برج آفتاب و همینطور برج مهتاب در مجموع 25 طبقه دارند که شامل 20 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی و 4 طبقه منفی جهت پارکینگ ها می باشد. هر طبقه مسکونی دارای 14 واحد است.

  امکانات برج آفتاب دریاچه چیتگر

  برج آفتاب دریاچه چیتگر امکانات زیادی را به ساکنان آینده آنجا ارائه خواهد کرد. امکاناتی مثل: فضای سبز فوق العاده، آسانسور های باربر و نفر بر، لابی من 24 ساعته، روف گاردن، سالن ورزشی، پارکینگ به تعداد واحدها و نصب دوربین های مدار بسته در سرتاسر آپارتمان. برج آفتاب به جنگل های چیتگر، دریاچه ی چیتگر، پارک آبی، همچنین به بام لند، تهران مال و ایران مال دسترسی دارد. 

  امکانات پروژه آفتاب مهتاب

  ویژگی های شاخص برج

  • شرکت سازنده معتبر
  • موقعیت مکانی مناسب
  • آب و هوای بسیار خوب منطقه
  • دسترسی بسیار خوب به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر
  • دارا بودن قدرالسهم تجاری
  • خوش نقشه بودن طراحی و پلان واحد ها
  • دسترسی به واحد های تجاری مجموعه
  • دسترسی آسان به ایستگاه مترو چیتگر
  • دسترسی به راه های ارتباطی و شریان های اصلی پایتخت
  • اسکلت فلزی
  • پارکینگ
  • انباری اختصاصی
  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی

  برج افتاب و برج مهتاب: تعاونی مسکن شرکت نفت تهران

  داشتن ویو عالی به کوه و دریاچه یکی از بهترین ویژگی های پروژه است. برج آفتاب و همچنین برج مهتاب با داشتن موقعیت های جغرافیایی مناسب، دسترسی های عالی و پیشرفت فوق‌العاده در ساخت پروژه از بهترین گزینه های سرمایه گذاری خواهد بود خصوصا این که این پروژه متعلق به یک تعاونی دولتی معتبر همچون تعاونی مسکن شرکت نفت تهران می باشد. مکان این پروژه منحصر به فرد است. همه تلاش مهندس های این پروژه برای ساختن مکانی استاندارد از همه جنبه ها برای زندگی خریداران به وقوع پیوسته است.

  تعاونی مسکن شرکت نفت تهران پروژه مهتاب و آفتاب

  خرید امتیاز شرکت نفت

  همانطور که ذکر شد خرید امتیاز شرکت نفت مربوطه به برج های آفتاب و مهتاب امکان پذیر است و مصرف کنندگان و سرمایه گذاران میتوانند از این فرصت استفاده کنند. برخی کارکنان شرکت نفت که عضو تعاونی مسکن شرکت نفت هستند تمایل به فروش امتیاز خود در پروژه های آفتاب و مهتاب دارند. فرد خریدار این امتیاز می بایست علاوه بر پرداخت هزینه امتیاز که شامل قسط های پرداخت شده می باشد تمامی قسط های باقیمانده پروژه را هم در موعد مشخص بپردازد.

  هر گونه نقل و انتقال واحدهای پروژه در دفتر تعاونی مسکن شرکت نفت تهران صورت میگیرد و به شکل قطعی  میباشد. ضمنا پروژه آفتاب دارای دفترچه است.

  برج آفتاب مهتاب شرکت نفت

  طبق نقشه و پلان برج آفتاب مهتاب شرکت نفت واحدهای تجاری دارای ورودی و خروجی جدا از قسمت مسکونی می باشند. اگر اعضا فقط واحد مسکونی بخواهند و قدر السهم تجاری نخواهند، بهترین زمان برای سرمایه گذاری است که آن سهم را بخرید مطمئناً در آینده سود چند برابری خواهید کرد. این پروژه از پروژه هایی است که همه به سودآوری آن مطمئن هستند و آینده ای درخشان، چه از لحاظ تجاری چه مسکونی خواهد داشت.

  تحویل دهی برج آفتاب مهتاب تهران

  برای این پروژه زمینی به مساحت  7000 متر به کار گرفته شده است. طبق قرارداد پیمانکار از دی ماه 1398، 48 ماه زمان دارد تا این پروژه را تکمیل کند و تحویل خریداران دهد که البته این مهلت تمدید شده است. در اکثر پروژه های دولتی ضرر و زیانی برای دیرکرد به اعضا پرداخت نمی شود. اما در قراردادبرج آفتاب مهتاب تهران در صورت دیرکرد پیمانکار مبلغی از قرارداد برداشته و صرف پروژه خواهد شد.

  طبق اعلام تعاونی سازنده برج های آفتاب و مهتاب اواخر سال 1402 و اوایل 1403 تحویل اعضا داده می شود. 

  حالا نوبت شماست

  اگر سوالی راجع به پیش فروش پروژه آفتاب مهتاب یا سایر پروژه ههای تعاونی های مختلف دارید یا در مورد اطلاعاتی که به شما ارائه دادیم ابهامی دارید همین الان با مشاوران مسکن صدف با شماره  02148000940  تماس بگیرید. همینطور اگر مایلید به صورت متنی سوال خود را درمورد خرید یا پیش فروش املاک چیتگر بپرسید در قسمت دیدگاهها (پایین همین صفحه) پرسش خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت پاسخ را خدمتتان ارائه کنیم.


  شاید این صفحات را هم پسندیدید :

  پروژه تریتیوم vip

  پروژه زاگرس

  پروژه نیکان

  به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (50 رای)
  سازنده پروژه آفتاب مهتاب کدام تعاونی است؟

  این پروژه متعلق به کارکنان شرکت ملی نفت بوده و  با قبلا همکاری شرکت تهران آرا  در حال ساخت بود و در حال حاضر با مدیریت تعاونی مسکن شرکت نفت و توسط پیمانکاران جزء در حال انجام است.

  آیا سازنده پروژه آفتاب مهتاب معتبر و قابل اعتماد است؟

  تهران آرا یکی از معتبرترین شرکت های ساختمانی بوده و دارای رزومه بسیاری خوبی در زمینه ساخت و ساز و اجرای پروژه های ساختمانی  می باشد.

  پروژه آفتاب مهتاب کجاست؟

  این پروژه در بلوار کوهک؛ یکی ازخوش آب و هواترین و بهترین محله های منطقه 22 در حال اجرا می باشد.

  قیمت پروژه آفتاب مهتاب چگونه است؟

  برای ورود به این پروژه حداقل پرداختی 2 میلیارد و 300 میلیون تومان می باشد.

  موعد تحویل پروژه آفتاب مهتاب چه زمانی است؟

  اواخر سال 1402 و اوایل 1403