فروش اقساط آپارتمان در شهرک چیتگر منطقه 22

تهران / منطقه 22 کد ملک S553

فروش اقساط آپارتمان در شهرک چیتگر منطقه 22

پیش فروش آپارتمان

برج تریتیوم

شهرک چیتگر

فروش اقساط آپارتمان در شهرک چیتگر منطقه 22 پیش فروش آپارتمان برج تریتیوم شهرک چیتگر
1 از 4
فروش اقساط آپارتمان در شهرک چیتگر منطقه 22 پیش فروش آپارتمان برج تریتیوم شهرک چیتگر
ویژگی های ملک
قیمت: 999,000,000 تومان
110 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

خرید و فروش اقساطی آپارتمان

با توجه به شرایط کشور و کاهش قدرت خرید مردم داشتن خانه و خرید ملک مناسب به سختی امکان پذیر است. پیش فروش چیتگر و منطقه 22 هم از این قاعده مستثنی نیست. در این شرایط پیش خرید ملک و پرداخت اقساط در طول زمان، راهی درست و معقول برای سرمایه گذاری ملکی و حفظ ارزش پول و دارایی مان می باشد. علاوه بر این به گفته کارشناسان مسکن، در شرایط مشابه خرید واحد های پیش فروش در مقایسه با خرید واحد های سند دار با سود بالاتری نیز همراه است. لذا با توجه به این نکات پیش خرید ملک و خرید اقساطی آپارتمان می تواند گزینه مناسبی برای فعالیت در بازار مسکن باشد. 

 

صفحات زیر را هم حتما ببینید :

 

برای سرمایه گذاری در پروژه های پیش خرید ملک سازندگان و تعاونی های بسیاری وجود داشته و هر روزه نیز به تعداد آن ها افزوده می شود. اما انتخاب درست پروژه و اعتماد به گروه سازنده یکی از سخت ترین تصمیمات در روند سرمایه گذاری می باشد. آیا می توان به پروژه های پیش فروش اعتماد کرد؟ برای فعالیت در بازار مسکن و سرمایه گذاری در آن مشاوره به موقع و کمک گرفتن از افراد متخصص امری ضروری می باشد. چرا که حضور تعاونی های مسکن متعدد و بررسی آن ها نیاز به تخصص و دیدگاه عمیق دارد. در این میان مشاوران املاک به دلیل فعالیت چند ساله در بازار مسکن می توانند به راحتی تعاونی های معتبر و نامعتبر را شناسایی کرده و در تشخیص آن ها به شما کمک کنند. 

نحوه پرداخت اقساط آپارتمان

در پروژه های پیش فروش ملک معمولا در ابتدای خرید مبلغی به صورت نقدی دریافت شده و دیگر مبالغ طی اقساط متعدد از سرمایه گذاران دریافت می شود. در پروژه های مختلف شرایط پرداخت متفاوت بوده و با توجه به نوع سازنده، میزان پیشرفت پروژه، نوع ساخت بنا و ... آورده اولیه و اقساط آن ها متفاوت می باشد. اما در حالت معمول شرایط پرداخت پروژه های پیش فروش به صورت زیر است:

  • 30-60 درصد به صورت نقدی و همزمان با عقد قرارداد
  • 25-50 درصد به صورت اقساط همزمان با پیشرفت فیزیکی پروژه
  • 5-10 درصد زمان تحویل
  • 5-10 درصد زمان تحویل سند

فروش اقساط آپارتمان در منطقه 22

پروژه های پیش فروش ملک در همه مناطق تهران وجود داشته و بسته به شرایط منطقه تقاضا برای آن ها وجود دارد. اما در میان مناطق مختلف تهران منطقه 22 به دلیل رشد زیاد آن در چند سال اخیر یکی از مناطقی است که بسیار مورد توجه سازندگان و خریداران قرار گرفته است. منطقه 22 دارای وسعت بسیار زیادی بوده و از پتانسیل بالایی در جهات مختلف برخوردار می باشد. این منطقه پس از تصویب طرح تفصیلی شهرداری به عنوان منطقه ای جدید شناخته شد و به سبب موقعیت مکانی مناسب، آب و هوای مطلوب، وسعت زیاد و همچنین رویکرد شهرداری در این منطقه، شاهد پیشرفت این قطعه از پایتخت، مطابق با الگوهای نوین شهرسازی هستیم. این منطقه به سبب کیفیت ساخت بالا دارای چندین گواهینامه کیفی می باشد و از امکانات بسیاری برخوردار است. از جمله ویژگی های شاخص این منطقه می توان امکانات رفاهی و تفریحی بسیار و دسترسی های مناسب آن را ذکر کرد.

منطقه 22 الگوی تمام عیاری از توسعه پایدار و شهریت مدرن است. هر چه زمان می گذرد و پروژه های در حال ساخت پیشرفت فیزیکی بیشتری داشته باشند، نمودار خرید و فروش منطقه بالاتر می رود و این درصد پیشرفت منطقه همزمان با بالا رفتن درصد تورم و افزایش قیمت مسکن سودی مضاعف را عاید سرمایه گذاران در این منطقه خواهد کرد. منطقه 22 تهران همیشه بازار گرم است و آنکه هرگز ضرر نمی کند خریدار است.

واحد آماده یا پیش خرید آپارتمان؛ صرفه در کدام است؟

به واقع پیش خرید ملک سودآورتر از خرید ملک می باشد اما به شرط انتخاب درست پروژه!!!

بر همین اساس توصیه می شود پیش خرید با تحویل زیر یکسال انجام داده و به این ترتیب در طول زمان نسبت به زمان و سرمایه خود، سود بیشتری خواهید داشت. البته خرید واحد آماده نیز می تواند سودآور باشد اما به زمان بیشتری نیاز دارد. در منطقه 22 تهران پروژه های بسیاری با شرایط پرداخت مختلف و پیشرفت های متفاوت در حال ساخت است که از جمله معتبرترین و بهترین برج های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد که به صورت اقساطی ارائه شده و هزینه های مربوطه در طول زمان قابل پراخت می باشد.

شهرک امام رضا ارتش (شهرک چیتگر) بتاجا

شهرک چیتگر در ضلع غربی دریاچه چیتگر و کنار بازار بزگ ایرانمال قرار دارد و در ضلع جنوب اتوبان خرازی واقع شده است. این شهرک دارای پهنه های A-B-C-E می باشد که توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران ) در حال اجرا می باشد.

پروژه تریتیوم 2

پروژه تریتیوم 2 در قالب یک برج 20 طبقه در مجموع 120 واحد هر طبقه 8 واحد در متراژهای 109 متری(دو خوابه)، 114 متری (دو خوابه) و 130 متری (سه خوابه) در مرحله اجرای اسکلت طبقه پنجم مسکونی با تحویل دو ساله واقع در منطقه 22 تهران، شهرک شهید باقری توسط شرکت نیکان در حال ساخت می باشد. پروژه تریتیوم 2 یکی از پروژه های شاخص در شهرک شهید باقری می باشد که شرکت نیکان با شرکت تعاونی مسکن کارکنان معاونت حمل و نقل و ترافیک به صورت مشارکتی می سازد.

پروژه رومنس

پروژه رومنس در قالب دو پروژه مجزا در منطقه 22 در حال ساخت بوده و هردو پروژه توسط تعاونی توسعه مسکن همت اجرا می شود. پروژه رومنس حکیم در غرب دریاچه چیتگر، تقاطع اتوبان شهید همدانی(حکیم) و بلوار اردستانی و پروژه رومنس مرواریدشهر در شهرک مروارید شهر، ضلع غربی خیابان ارش کمانگیر ساخته خواهد شد. این تعاونی از رزومه بسیار خوبی برخوردار بوده و پروژه های معتبری را برای خرید اقساطی آپارتمان در منطقه 22 ارائه داده است. پروژه رومنس علاوه بر اعتبار تعاونی از شرایط پرداخت مناسبی نیز برخوردار است که سرمایه گذاران زیادی را برای داشتن سود بالاتر در آینده ای نزدیک، به خود جذب کرده است. 

پروژه رومنس مرواریدشهر

پروژه نارنجستان 3

پروژه مسکونی نارنجستان 3 توسط تعاونی مسکن نوین ساز ابنیه آکام در شمال بزرگراه خرازی (امتداد همت غرب) و غرب مجموعه هزار و یک شهر قرار داشته و از مرداد ماه 1398 به مدت 36 ماه توسط تعاونی ساخته و تکمیل می گردد. 

پروژه مروارید 2

این پروژه که از اعتبار بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است دارای شرایط پرداخت و اقساط مناسبی بوده و سرمایه گذاران فرصت کافی برای تامین هزینه ها را خواهند داشت. پروژه مروارید 2 یکی از بهترین پروژه های منطقه می باشد و برای خرید قسطی آپارتمان در چیتگر توصیه می شود. 

شهرک شهید خرازی

این شهرک بزرگ در وردآورد منطقه 22 و در محدوده غربی دریاچه چیتگر واقع شده و در نزدیکی بازار بزرگ ایران مال قرار دارد. موقعیت شهرک خرازی به صورتی است که در بخش شمالی آن اتوبان خرازی و در بخش جنوبی آن اتوبان حکیم را شاهد هستیم که این شریان ها و راه های ارتباطی؛ دسترسی های بسیار مناسبی را برای این مجموعه بزرگ رقم زده و امکان تردد افراد را به راحتی فراهم آورده است. شهرک خرازی شامل 44 برج می باشد که توسط تعاونی های مختلف سپاه مدیریت می شود.

 

علاوه بر این پروژه ها تعداد کثیری پروژه های پیش فروش دیگر نیز قابل ارائه می باشد که می توانید آن ها را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز با مشاوران ما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید. کارشناسان مسکن صدف با سابقه ای بالا در منطقه فعالیت داشته و با شناخت کامل پروژه ها برای ارائه خدمات مشاوره به صورت رایگان در خدمت سرمایه گذاران محترم می باشند.

تلفن مشاوره رایگان برای بررسی پروژه های پیش فروش در منطقه 22: 02144732650

 هم اکنون با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید . فرصت را از دست ندهید … !!!

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (64 رای)