برج حفاظت ارتش در پهنه B شهرک چیتگر منطقه 22

پروژه حفاظت ارتش مهر 98

پروژه الماس مهر 98

برج b1 الماس شهرک چیتگر مهر 98

پیشرفت برج حفاظت شهرک چیتگر پروژه الماس سال 96

پروژه حفاظت شهرک چیتگر سال 96

برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96

پروژه الماس شهرک چیتگر سال 96

برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96

برج حفاظت b1 شهرک چیتگر سال 96

پروژه حفاظت ارتش مهر 98 پروژه الماس مهر 98 برج b1 الماس شهرک چیتگر مهر 98 پیشرفت برج حفاظت شهرک چیتگر پروژه الماس سال 96 پروژه حفاظت شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پروژه الماس شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت b1 شهرک چیتگر سال 96
1 از 10
پروژه حفاظت ارتش مهر 98 پروژه الماس مهر 98 برج b1 الماس شهرک چیتگر مهر 98 پیشرفت برج حفاظت شهرک چیتگر پروژه الماس سال 96 پروژه حفاظت شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پروژه الماس شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت b1 شهرک چیتگر سال 96
ویژگی های ملک
قیمت: 10,000,000 تومان
120 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

بلوک B1 پهنه B شهرک امام رضا یا برج حفاظت ارتش (برج الماس)

در شهرک چیتگر منطقه 22

برج 40 طبقه حفاظت ارتش یا برج الماس در پهنه بی شهرک امام رضا (چیتگر) واقع شده و هم اکنون در مرحله تیغه چینی و نازک کاری و اجرای نما می باشد. سازه فلزی پروژه از نوع پیچ و مهره بوده و نمای برج از نوع ترکیبی شیشه و دیوار های داخلی تماما کناف میباشد که از لحاظ نوع ساخت و مصالح استفاده شده و طراحی نقشه های داخلی و نما جزو مدرنترین پروژه های در حال ساخت تهران می باشد. شکل پلان اجرایی برج به حالت پروانه ای بوده که این امر نمای زیبایی به برج بخشیده است و برج حفاظت را از بقیه برج ها در منطقه 22 متمایز کرده است.

موقعیت برج در ضلع جنوبی به اتوبان شهید خرازی (شهید همت) و در ضلع غربی به دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) و در کنار بزرگترین پاساژ خاورمیانه (ایران مال) و همچنین بزرگترین شهر بازی خاورمیانه (هزار و یک شهر) واقع شده است.

موعد تحویل پروژه نیمه دوم سال 99 است و هم اکنون با سرعتی مناسب مراحل ساخت را پشت سر می گذارد به نحوی که تا به حال از برنامه زمانبندی عقب نیفتاده است. به گونه ای که در کل پهنه B با یک نگاه کلی و در مقایسه با بقیه برج های پهنه B ، پیشرفت برج الماس یا حفاظت کاملا مشهود می باشد.

واحد های برج حفاظت در شهرک چیتگر به صورت مشخص واگذار گردیده است یعنی هر عضو از طبقه و جهت و متراژ واحد خود از همان ابتدا مطلع بوده است. قرار داد ساخت در برج حفاظت از قرار متری یک میلیون دویست هزار تومان به صورت علی الحساب جهت اعضای اولیه میباشد که در ابتدای کار با اعضاء بسته شده است. ارتفاع برج حفاظت 40 طبقه بوده و و در کل این برج شامل 434 واحد می باشد.

نحوه خرید و فروش واحدهای برج B1 به صورت متری است.

امکانات برج برج الماس پهنه B چیتگر

برج الماس چیتگر امکانات زیادی برای رفاه حال ساکنین در نظر گرفته است که در زیر به آن‌ها اشاره کردیم.

  • لابی مجلل

  • لابی من ۲۴ ساعته

  • سیستم اعلان و اطفای حریق

  • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی

  • سالن ورزش

  • سالن اجتماعات

  • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر با ظرفیت بالا و از بهترین برند موجود در بازار

موقعیت مکانی برج الماس

این برج در بلوار پژوهش در منطقه ۲۲ قرار دارد و در دسترسی بسیار خوبی به اتوبان‌‌های حکیم و همت -غرب و همچنین اتوبان شهید خرازی دارد. به این شکل ساکنان می‌توانند به راحتی به مرکز شهر تهران دسترسی پیدا کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش خرید و فروش در برج B1 یا الماس شهرک چیتگر، با کارشناسان مسکن صدف در بخش پیش فروش تماس بگیرید. 02148000940

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (40 رای)