برج حفاظت ارتش در پهنه B شهرک چیتگر منطقه 22

برج حفاظت b1 شهرک چیتگر سال 96

برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96

پروژه الماس شهرک چیتگر سال 96

برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96

پروژه حفاظت شهرک چیتگر سال 96

پیشرفت برج حفاظت شهرک چیتگر پروژه الماس سال 96

برج b1 الماس شهرک چیتگر مهر 98

پروژه الماس مهر 98

پروژه حفاظت ارتش مهر 98

برج حفاظت b1 شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پروژه الماس شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پروژه حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پیشرفت برج حفاظت شهرک چیتگر پروژه الماس سال 96 برج b1 الماس شهرک چیتگر مهر 98 پروژه الماس مهر 98 پروژه حفاظت ارتش مهر 98
1 از 9
برج حفاظت b1 شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پروژه الماس شهرک چیتگر سال 96 برج حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پروژه حفاظت شهرک چیتگر سال 96 پیشرفت برج حفاظت شهرک چیتگر پروژه الماس سال 96 برج b1 الماس شهرک چیتگر مهر 98 پروژه الماس مهر 98 پروژه حفاظت ارتش مهر 98
ویژگی های ملک
قیمت: 10,000,000 تومان
120 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

بلوک B1 پهنه B شهرک امام رضا یا برج حفاظت ارتش (برج الماس)

در شهرک چیتگر منطقه 22

برج 40 طبقه حفاظت ارتش یا برج الماس در پهنه بی شهرک امام رضا (چیتگر) واقع شده و هم اکنون در مرحله تیغه چینی و نازک کاری و اجرای نما می باشد. سازه فلزی پروژه از نوع پیچ و مهره بوده و نمای برج از نوع ترکیبی شیشه و دیوار های داخلی تماما کناف میباشد که از لحاظ نوع ساخت و مصالح استفاده شده و طراحی نقشه های داخلی و نما جزو مدرنترین پروژه های در حال ساخت تهران می باشد. شکل پلان اجرایی برج به حالت پروانه ای بوده که این امر نمای زیبایی به برج بخشیده است و برج حفاظت را از بقیه برج ها در منطقه 22 متمایز کرده است.

موقعیت برج در ضلع جنوبی به اتوبان شهید خرازی (شهید همت) و در ضلع غربی به دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) و در کنار بزرگترین پاساژ خاورمیانه (ایران مال) و همچنین بزرگترین شهر بازی خاورمیانه (هزار و یک شهر) واقع شده است.

موعد تحویل پروژه نیمه دوم سال 99 است و هم اکنون با سرعتی مناسب مراحل ساخت را پشت سر می گذارد به نحوی که تا به حال از برنامه زمانبندی عقب نیفتاده است. به گونه ای که در کل پهنه B با یک نگاه کلی و در مقایسه با بقیه برج های پهنه B ، پیشرفت برج الماس یا حفاظت کاملا مشهود می باشد.

واحد های برج حفاظت در شهرک چیتگر به صورت مشخص واگذار گردیده است یعنی هر عضو از طبقه و جهت و متراژ واحد خود از همان ابتدا مطلع بوده است. قرار داد ساخت در برج حفاظت از قرار متری یک میلیون دویست هزار تومان به صورت علی الحساب جهت اعضای اولیه میباشد که در ابتدای کار با اعضاء بسته شده است. ارتفاع برج حفاظت 40 طبقه بوده و و در کل این برج شامل 434 واحد می باشد.

نحوه خرید و فروش واحدهای برج B1 به صورت متری است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش خرید و فروش در برج B1 یا الماس شهرک چیتگر، با کارشناسان مسکن صدف در بخش پیش فروش تماس بگیرید. 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (26 رای)

محمد 5 ماه و 2 هفته قبل

سلام ممنون از درج مطالب مفیدتان ویو کدام سمت برج الماس بهتر میباشد وقیمت اپارتمان در این برج پیش بینی میشود پس از بهره برداری با همین بازاروقمت متری چند بفروس برسد

پدرام رحیمی 5 ماه قبل

با سلام معمولا در هر پروژه ای واحدهایی که چشم انداز بدون مشرف داشته باشند مرغوبیت بیشتری دارند که در این پروژه واحدهای جنوب غربی از این مزیت برخوردار هستند. البته این نکته به این معنی نیست که بقیه واحدها از مرغوبیت کمتری برخوردار باشند. به هر حال پروژه الماس در شهرک چیتگر یکی از شاخص ترین و لوکس ترین برج های منطقه 22 می باشد. درباره پیش بینی قیمت نیز بازار مسکن انقدری نوسان داشته و خواهد داشت که هر نوع پیش بینی در مورد قیمت یک پروژه را دشوار نماید. اما نکته ای که بدیهی است اینکه قطعا پروژه های منطقه 22 علی الخصوص پروژه هایی که در شهرک چیتگر قرار گرفته اند دارای ارزش افزوده ی قابل توجهی خواهند بود.

علیرضا قنبریان 5 ماه و 2 هفته قبل

سلام خواستم بدونم امتیازپروژه برای مترازهای بالا وطبقات بالایی چقدرهست

حسین جعفری 5 ماه و 2 هفته قبل

با سلام واحدهای این پروژه به خاطر مشخص بودن طبقه و جهت واحد به صورت متری خرید و فروش می شوند و قیمت واحدها بسته به طبقه و جهت و مرغوبیت هر واحد متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت های دقیق و بروز هر واحد با مشاورین مسکن صدف تماس بگیرید. 02144732650