برج حفاظت ارتش در پهنه B شهرک چیتگر منطقه ۲۲ کد ملک : s9466

برج حفاظت ارتش در پهنه B شهرک چیتگر منطقه ۲۲
پیش فروش امتیاز
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 5, 000, 000 تومان
120 مترمربع
1 پارکینگ
2 خواب
2 سرویس
QR:  برج حفاظت ارتش در پهنه B شهرک چیتگر منطقه ۲۲
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

بلوک B1 پهنه B شهرک امام رضا یا برج حفاظت ارتش (برج الماس)

در شهرک چیتگر منطقه ۲۲

برج ۴۰ طبقه حفاظت ارتش یا برج الماس در پهنه بی شهرک امام رضا (چیتگر) واقع شده و هم اکنون در مرحله تیغه چینی و نازک کاری و اجرای نما می باشد. سازه فلزی پروژه از نوع پیچ و مهره بوده و نمای برج از نوع ترکیبی شیشه و دیوار های داخلی تماما کناف میباشد که از لحاظ نوع ساخت و مصالح استفاده شده و طراحی نقشه های داخلی و نما جزو مدرنترین پروژه های در حال ساخت تهران می باشد. شکل پلان اجرایی برج به حالت پروانه ای بوده که این امر نمای زیبایی به برج بخشیده است و برج حفاظت را از بقیه برج ها در منطقه ۲۲ متمایز کرده است.

موقعیت برج در ضلع جنوبی به اتوبان شهید خرازی (شهید همت) و در ضلع غربی به دریاچه شهدای خلیج فارس (دریاچه چیتگر) و در کنار بزرگترین پاساژ خاورمیانه (ایران مال) و همچنین بزرگترین شهر بازی خاورمیانه (هزار و یک شهر) واقع شده است.

موعد تحویل پروژه ۹۸ است و هم اکنون با سرعتی مناسب مراحل ساخت را پشت سر می گذارد به نحوی که تا به حال از برنامه زمانبندی عقب نیفتاده است. به گونه ای که در کل پهنه B با یک نگاه کلی و در مقایسه با بقیه برج های پهنه B ، پیشرفت برج الماس یا حفاظت کاملا مشهود می باشد.

واحد های برج حفاظت در شهرک چیتگر به صورت مشخص واگذار گردیده است یعنی هر عضو از طبقه و جهت و متراژ واحد خود از همان ابتدا مطلع بوده است. قرار داد ساخت در برج حفاظت از قرار متری یک میلیون دویست هزار تومان میباشد که در ابتدای کار با اعضاء بسته شده است. ارتفاع برج حفاظت ۴۰ طبقه بوده و و در کل این برج شامل ۴۳۴ واحد می باشد.

نحوه خرید و فروش واحدهای برج B1 به صورت امتیازی است. به این معنی که برای خرید و به عنوان پیش پرداخت، خریدار باید مبلغ واریزی را پرداخت نماید به اضافه حق امتیاز را که در این برج حق امتیاز به صورت متری محاسبه می شود. مثلا برای یک واحد ۱۰۰ متری، حق امتیاز که البته بسته به طبقه و جهت واحد از ۱ میلیون تومان متفاوت است، می تواند متری ۵۰۰ هزار تومان ضربدر ۱۰۰ متری باشد. یعنی حق امتیاز در یک واحد ۱۰۰ متری در طبقات پایین ۵۰ میلیون تومان است. بدیهی است که پس از پرداخت واریزی و حق امتیاز از طرف خریدار به فروشنده، مابقی اقساط را خریدار به تعاونی پرداخت می کند تا زمان تحویل واحد که تمام پرداختی ها به اتمام می رسد. اقساط پروژه بسته به متراژ و به صورت دوره ای هر ۳ ماه یکبار می باشد.

لازم به ذکر است که هر واحد با همان پرداختی یک پارکینگ و انباری نیز دارد و جهت مشاعات ، هزینه جداگانه ای از سمت تعاونی دریافت نمی شود. پروژه B1 یا برج حفاظت با احتساب قیمت حق امتیاز به صورت قیمت تمام شده در حدود متری ۵ میلیون تومان می باشد که برای برجی با این مختصات و موقعیت مکانی بسیار ویژه، قیمت مناسبی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش خرید و فروش در برج B1 یا الماس شهرک چیتگر، با کارشناسان مسکن صدف در بخش پیش فروش تماس بگیرید. 

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : آقای کیانی

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09129402049
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

امکانات

نقشه ملک