پروژه تجاری اداری تات مال (ایران مال) کد ملک : s504

پروژه تجاری اداری تات مال (ایران مال)
پیش فروش امتیاز
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش تجاری و اداری
QR:  پروژه تجاری اداری تات مال (ایران مال)
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پروژه (ایران مال) یا همان بازار بزرگ ایران بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهره مند از تکنولوژی روز دنیا در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار و با قابلیت گستره های تجاری– اداری– خدماتی ساخته خواهد شد که دارای چشم انداز مطلوب دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر و با دسترسی های بسیار مناسب از بزرگراه شهید خرازی می باشد.

پاساژ ایران مال با زیربنای حدود ۱۰۰/۰۰۰ مترمربع با چشم انداز زیبای پارک جنگلی چیتگر و با مزیت دسترسی های مناسب از بزرگراه حکیم و شهید خرازی پیش بینی شده است.

مجموعه ایران مال از بخش های مختلف و لوکسی تشکیل شده است که ذکر تمامی آنها در اینجا نمی گنجد و تنها به اشاره نام و کاربری آنها بسنده می کنیم.

از آنجا که پروژه هایی از این دست نیاز به همکاری و مشارکت در بخش های مختلف دارد و شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون نیز به فراخور کسب و کاری که دارند به دنبال ارتباط با پروژه و ارائه پیشنهاد و رزومه کاری خود هستند، می توانند از فایل فوق کمک بگیرند.

مجموعه ایران مال شامل بخش های زیر می باشد ؛

باغ ایرانی (به عنوان قلب پروژه و از زیباترین بخش های ایران مال)- پیست یخ- ایوان بلور- تالار الماس- گالری خودرو- مجموعه سینمایی- فودکورت و مرکز تفریحات خانوادگی- تالار پذیرایی مجلل- آمفی تئاتر- هتل های ۵ ستاره ایران مال- دریاچه زیبای ایران مال با آبنمایش منحصربفرد و همچنین طرح توسعه آتی که شامل یک مجموعه فروشگاهی بزرگ- مرکز بین المللی تجارت تهران و مرکز نمایشگاه ها می باشد.

پروژه تجاری اداری تات مال  (ایران مال)

پیش فروش اپارتمان

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک