پروژه تجاری اداری تات مال (ایران مال)

ویژگی های ملک
پروژه تجاری اداری تات مال (ایران مال)
توضیحات ملک

 

پروژه (ایران مال) یا همان بازار بزرگ ایران بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهره مند از تکنولوژی روز دنیا در زمینی به مساحت 27 هکتار و با قابلیت گستره های تجاری– اداری– خدماتی ساخته خواهد شد که دارای چشم انداز مطلوب دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر و با دسترسی های بسیار مناسب از بزرگراه شهید خرازی می باشد.

پاساژ ایران مال با زیربنای حدود 1700000 مترمربع با چشم انداز زیبای پارک جنگلی چیتگر و با مزیت دسترسی های مناسب از بزرگراه حکیم و شهید خرازی پیش بینی شده است.

مجموعه ایران مال از بخش های مختلف و لوکسی تشکیل شده است که ذکر تمامی آنها در اینجا نمی گنجد و تنها به اشاره نام و کاربری آنها بسنده می کنیم.

مجموعه ایران مال شامل بخش های زیر می باشد ؛

باغ ایرانی (به عنوان قلب پروژه و از زیباترین بخش های ایران مال)- پیست یخ- ایوان بلور- تالار الماس- گالری خودرو- مجموعه سینمایی- فودکورت و مرکز تفریحات خانوادگی- تالار پذیرایی مجلل- آمفی تئاتر- هتل های 5 ستاره ایران مال- دریاچه زیبای ایران مال با آبنمایش منحصربفرد و همچنین طرح توسعه آتی که شامل یک مجموعه فروشگاهی بزرگ- مرکز بین المللی تجارت تهران و مرکز نمایشگاه ها می باشد.

پروژه تجاری اداری تات مال  (ایران مال)

پیش فروش اپارتمان

موقعیت روی نقشه

گالری عکس

124_227.jpg.thb

Abnamayesh

DakhelBaghIrani

FoodKort

Hamsayeha

LabiHotel1

LabiHotel2

NamayeEyvaneBoloor

NamayeGalerieKhodro

NamayePisteYakh

NamayeTalareAlmas

Rahroha

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (1 رای)