پیش فروش امتیاز نیروی هوایی در پهنه C شهرک امام رضا (چیتگر) کد ملک : s1225

پیش فروش امتیاز نیروی هوایی در پهنه C شهرک امام رضا (چیتگر)
پیش فروش امتیاز
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 2, 200, 000 تومان
125 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس

توضیحاتی درباره ملک

پیش فروش امتیاز پروژه نیروی هوایی و خلبانان پهنه c شهرک امام رضا در منطقه ۲۲

تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش (نهاجا) در شهرک چیتگر  دو بلوک به نام های B6(خلبانان) در پهنه A  و بلوک H2 در پهنه C را در دست ساخت دارد. به بلوک B6 ( خلبانان ) در مطلب جداگانه ای خواهیم پرداخت.

تعاونی مسکن نیروی هوایی در پهنه C شهرک چیتگر از خوشنام ترین و منظم ترین هاست و برج H2 نیز از پروژه هاییست که می توان با خیال راحت در آن سرمایه گذاری کرد. تحویل برج H2 سال ۹۷ است و هم اکنون در مرحله نصب اسکلت است و طبق آخرین گزارش تعاونی در تاریخ ۳۰ خرداد ۹۵ ، عملیات ساخت سازه های فلزی فاز ۶ ، یعنی طبقات ۱۵ تا ۱۹ آغاز شده است. 

بلوک H2 دارای متراژ های ۷۵ و ۱۰۵ و ۱۱۰ و ۱۲۵ میباشد که مجموع واریزی و همچنین اقساط آنها تا ۰۱ شهریور ۹۵ به شرح جدول زیر است ؛

جدول اقساط بلوک نهاجا شهرک چیتگر

قرارداد ساخت واحدها بر اساس بنای غیرمفید ، متری ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.(یعنی متراژ بنای مفید به اضافه پارکینگ و انباری و مشاعات) که البته در آن هزینه پارکینگ و انباری و مشاعات نیز محاسبه گردیده است.

انتخاب طبقه در برج H2 براساس خوش حسابی و اولویت بندی در آخر پروژه انجام می شود و اعضا در انتهای کار می توانند براساس اولویتی که از تعاونی دریافت می کنند (اولویت ها پس از هر نوبت واریزی تغییر می کنند و در سایت تعاونی برای خود اعضا قابل مشاهده می باشند) نسبت به انتخاب طبقه و سمت واحد خود اقدام نمایند.

از مزایای دیگر پروژه ی H2 ، وامی است که تعاونی برای هر واحد در نظر گرفته است و از مردادماه ۹۵ به نوبت اجرایی خواهد شد که در زمان خود، جزییات بیشتری به اطلاع تان خواهد رسید. 

تمامی واحدهای برج H2 دارای دفترچه مالکیت می باشند و نقل و انتقال در دفتر تعاونی آزاد است که این موضوع از مزایای بلوک H2 به شمار می رود. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بروز،در قسمت فروشگاه سایت، فایل توضیحات کامل پروژه H2 را دانلود کنید.

پیش فروش آپارتمان

پیش فروش برج چیتگر,برج اچ۲,پهنه سی چیتگر,امتیاز نیرو هوایی چیتگر,امتیاز اپارتمان شهرک امام رضا,پیش فروش مسکن نیرو هوایی,تعاونی مسکن نیرو هوایی ارتش

ارتباط با مسئول : آقای کیانی

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44754563
  • تلفن همراه : 09129402049
آدرس دفتر : شعبه 3 :منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف شعبه ۳

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک