امتیاز پروژه پدافند هوایی پهنه C شهرک امام رضا ( چیتگر ) کد ملک : s1094

امتیاز پروژه پدافند هوایی پهنه C شهرک امام رضا ( چیتگر )
پیش فروش امتیاز
20 روز پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 4, 500, 000 تومان
55 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس
QR:  امتیاز پروژه پدافند هوایی پهنه C شهرک امام رضا ( چیتگر )
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پیش فروش پروژه پدافند هوایی پهنه C شهرک مسکونی چیتگر (امام رضا) در منطقه ۲۲

تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش در پهنه C شهرک امام رضا (شهرک چیتگر) ۲ برج با نام های C و H در دست ساخت دارد که دقیقا بر بلوار پژوهش قرار گرفته اند و از موقعیت بسیار خوبی برخوردارند. بلوک H در مرحله اسکلت است که طبقات منفی انجام شده و اولین طبقات مثبت نیز انجام شده و ساخت اسکلت بقیه طبقات نیز که به صورت سازه فلزی پیچ و مهره می باشد، در حال ساخت است. برج ۴۰ طبقه C نیز گودبرداری شده است و ساخت آن توسط پیمانکار سازنده به پس از اتمام برج ۳۰ طبقه H موکول شده است.

موعد تحویل این پروژه سال ۹۵ بود که با توجه به مسایلی که برای این پروژه پیش آمد و زمان نزدیک به ۲ سال فعالیت برج های پدافند هوایی متوقف شده بود ، هم اکنون با راهکاری که هیئت مدیره برای سرانجام کار اندیشیده اند و ساخت بلوک ۳۰ طبقه را به مشارکت گذاشته اند. (پیمانکار: شرکت آرین سازه رابین است که رزومه کاری مثبتی در منطقه داشته و ساخت برج هایی همچون تجاری اداری یاس۳ و برج اداری مسکونی افرا را در کارنامه خود دارد.) فعالیت پروژه مجددا از نیمه دوم ۹۷ شروع شد، موعد تحویل برج های پدافند هوایی در پهنه C شهرک چیتگر ، سال ۱۴۰۰ اعلام شده است. البته برج ۳۰ طبقه متعلق به اعضای تعاونی بوده و برج ۴۰ طبقه از آن سازنده است که متعهد گشته است ابتدا برج ۳۰ طبقه را برای اعضای تعاونی ساخته و تحویل دهد و پس از آن نسبت به شروع ساخت برج ۴۰ طبقه اقدام نماید.  

در هنگام شروع کار قرار بر این اساس بود که با دریافت واریزی از اعضا ساخت را انجام دهند اما به علت کم بودن توان اعضا در پرداخت واریزی ها بنا بر این اساس گردید که با مشارکت پیمانکار از واریزی های اعضا کم شود.پس از اجرای این طرح سهم هر فرد در پروژه نصف گردید و هر یک از سهام داران صاحب یک نصف واحد میشوند که حدودا به هر عضو ۵۰ الی ۶۰ متر- متوسط ۵۵ متر- سهام مسکونی و ۱ متر تجاری تعلق می گیرد و بر اساس مصوبه آخرین مجمع عمومی تعاونی ، واریزی هر عضو هم اکنون می بایست ۴۶ میلیون تومان باشد.

لازم به توضیح است که به تازگی دفترچه هایی از پروژه پدافند به بازار آمده است که توسط سازنده صادر شده با واریزی و حق امتیاز بسیار پایین تر از امتیاز اعضای تعاونی که این دفترچه ها از اساس با دفترچه هایی که اعضای تعاونی پدافند دارد کاملا متفاوت است و این اختلاف قیمت نیز کاملا بدیهی است. چرا که سازنده با هر میزان درصد پیشرفت از پروژه اجازه دارد بخشی از واحدهای سهم خود را به فروش برساند

برای داشتن یک واحد کامل در بلوک های پدافند ، می توانید حداقل ۲ سهم خریداری کنید. 

برای اطلاعات کامل در مورد شهرک چیتگر پهنه C کلیک کنید

در ادامه می توانید پلان واحدها و طبقات را براساس متراژهای مختلف برج های پدافند ملاحظه کنید.

پیش فروش پدافند منطقه ۲۲,سرمایه گذاری در منطقه ۲۲,پروژه پدافند ارتش,پدافند چیتگر منطقه ۲۲,امتیاز اپارتمان پدافند,برج پدافند چیتگر,واحد های پدافند امام رضا 

 

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

امکانات

نقشه ملک