معرفی شهرک امید دژبان همت

معرفی شهرک امید دژبان همت
  • منتشر شده در : 14 اسفند , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 602
  • 0

شهرک امید دژبان یکی از شهرک هایی است که حدود ۱۲ سال پیش در قسمت شمالی بزرگراه همت در منطقه ۲۲ ساخته شده است.

شهرک امید دژبان یکی از شهرک های معروف و با قدمت در این منطقه است که توسط تعاونی مسکن ارگان ارتش ساخته شده است و در زمره ساختمان های سند دار منطقه ۲۲ است که برای نقل و انتقال آن، نیازی به مراجعه به دفتر تعاونی نیست. این شهرک در هم جواری شهرک نمونه سپاه قرار دارد.

 

در این شهرک، حدود ۸۵۰ واحد مسکونی وجود دارد که این واحد ها، بین ۲۸ بلوک ۴ طبقه تقسیم شده اند، بدین صورت که در هر کدام از بلوک ها، ۳۶ واحد مسکونی وجود دارد. متراژ این واحد ها از ۷۵ متر تا ۱۳۰ متر متغیر است و به صورت ۲ و ۳ خواب ساخته شده است.

 

خصوصیات و مزایا ساختمان های شهرک امید دژبان:

تمام واحد های این ساختمان ها دارای پارکینگ و انباری می باشد. در برخی از بلوک ها نیز، آسانسور تعبیه شده است. اگرچه ساختمان ها در جوار و نزدیکی یکدیگر ساخته شده اند ولی بسیاری از واحد ها دارای ویو کوه های البرز و برخی از واحد ها دارای ویو پارک جنگلی لتمان کن هستند.

این شهرک در ارتفاع واقع شده است و دارای آب و هوای بسیار مناسبی است که قطعا مزیتی مهم برای یک شهرک مسکونی است. لازم به ذکر است که در این شهرک امکاناتی همچون فضای سبز و باغچه کاری انجام شده است و امکاناتی همچون بازار میوه و تره بار و مسجد نیز، به جهت رفاه ساکنین وحود دارد.

موقعیت مکانی این شهرک، دسترسی هایی همچون دسترسی به بزرگراه های همت، حکیم و تهران  – کرج را برای ساکنین خود به ارمغان آورده است. هم چنین مجموعه های تفریحی دریاچه چیتگر، آبشار و لتمان کن را در کنار خود دارد. این شهرک دارای دسترسی سریع و آسانی به بلوار هاشم زاده که یکی از بلوار های اصلی شهرک گلستان است، دارد.

 

مشخصات فنی شهرک تعاونی ساز ارتش:

شهرک امید دژبان، دارای دو تیپ سازه است. برخی از بلوک ها از اسکلت بتنی و برخی از بلوک ها از اسکلت فلزی تشکیل شده است. نمای برخی از ساختمان ها را سنگ و آجر و نمای برخی دیگر را سیمان تشکیل داده است.

سیستم اعلام و اطفا حریق، در ساخت تمامی این ساختمان ها، به کار برده شده است ودرب تمامی پارکینگ ها به صورت ریموت دار است.

 

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز، بر روی لینک ( شهرک امید دژبان ) کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *