پیش فروش پروژه مروارید خیام مروارید شهر کد ملک : s38622

پیش فروش پروژه مروارید خیام مروارید شهر
پیش فروش شخصی
3 ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 5, 400, 000 تومان
103 مترمربع
1 پارکینگ
2 سرویس
QR:  پیش فروش پروژه مروارید خیام مروارید شهر
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پروژه لوکس شخصی ساز مسکونی مروارید خیام یا بلوک F9 واقع در منطقه ۲۲ تهران، انتهای همت به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر توسط شرکت خیام یکی از سازندگان به نام و قدیمی منطقه ۲۲ در حال ساخت می باشد. از نمونه رزومه سازنده در منطقه می توان به مجموعه برج های مسکونی خیام و مجتمع تجاری خیام واقع در ضلع جنوبی میدان ساحل، برج های هانا واقع در تقاطع بلوار امیرکبیر و بلوار کاج و همینطور مجتمع بزرگ تجاری اداری گلستان خیام واقع در ضلع شرقی دریاچه اشاره کرد.
برج مروارید خیام در غالب یک برج ۲۵ طبقه و در مرحله گودبرداری است. تحویل برج مروارید خیام از شروع گودبرداری ۳۶ ماهه می باشد. این برج در زمینی به مساحت ۷۶۰۰ متر مربع بنا می شود هر طبقه ۷ واحد مسکونی در متراژ میانگین ۱۰۰ متری می باشد. قیمت پایه متری ۵،۴۰۰ میلیون تومان است به اضافه ۱۵۰ هزار تومان ضریب طبقات به ازای هر متر مربع با شرایط پرداخت ۳۰ درصد نقد + الباقی به صورت اقساط همراه با پیشرفت پروژه.
کلیه واحدهای پروژه مروارید خیام قابل نقل و انتقال در دفتر شرکت سازنده می باشد به این معنی که قرارداد رسمی در دفتر شرکت سازنده بسته می شود.
از مزایای پروژه مروارید خیام می توان به قطعی بودن قیمت ساخت اشاره نمود همچنین سازنده تعهد ضرر و زیان در صورت تاخیر می دهد. مهم ترین مزیت مروارید خیام نیز مشخص بودن طبقه و واحد از ابتدای انعقاد قرارداد می باشد به علاوه اینکه خریدار می تواند با آورده اولیه مناسبی وارد پروژه شده و ادامه مبلغ را به صورت شرایطی و همزمان با پیشرفت کار پرداخت نماید. پروژه مروارید خیام به خریدارانی که قصد سرمایه گذاری میان مدت و همینطور سکونت در شهرکی مدرن دارند گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود.

قابل ذکر است که پیشفروش واحدهای مسکونی پروژه مروارید خیام توسط سازنده به اتمام رسیده است و هم اکنون واحدهای برج مرواریدخیام به صورت امتیازی و تعداد خیلی محدود خرید و فروش می شود.

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک