پروژه شمشاد سازمان جنگل ها و مراتع - منطقه 22

شهرک شهید باقری کد ملک S70819

پروژه شمشاد سازمان جنگل ها و مراتع

پروژه شمشاد منطقه 22

مشخصات پروژه شمشاد منطقه 22

پروژه شمشاد سازمان جنگل ها و مراتع پروژه شمشاد منطقه 22 مشخصات پروژه شمشاد منطقه 22
1 از 22
پروژه شمشاد سازمان جنگل ها و مراتع پروژه شمشاد منطقه 22 مشخصات پروژه شمشاد منطقه 22
ویژگی های ملک
40 مترمربع 1 پارکینگ 1 خواب 1 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

پروژه شمشاد یکی از برجسته ترین پروژه های چیتگر در منطقه 22 تهران است که توسط تعاونی مسکن سازمان جنگلها در حال ساخت می باشد. این پروژه با همکاری گروه مهندسی مشاور زندیگان در حال اجراست. پیمانکار پروژه برج شمشاد یکی از بزرگترین و معتبرترین پیمانکارن پروژه های عمرانی ایران یعنی شرکت سابیر بین الملل می باشد. طبق اعلان تعاونی سهم تجاری هم برای مالکین در نظر گرقته شده است. و در حال حاضر عملیات گودبرداری آن در حال اتمام است.

موقعیت مکانی (لوکیشن) پروژه شمشاد در ضلع شمالی بزرگراه خرازی، شهرک شهید باقری و در همسایگی پروژه هما قرار دارد. این پروژه دارای کاربری مسکونی بوده و عملیات گود برداری آن در حال اتمام می باشد. 

پروژه شمشاد به صورت مشارکتی با شرکت سابیر بین الملل اجرا خواهد شد که سهم مشارکت سازمان جنگل ها و مراتع 30 درصد از پروژه بوده و 70 درصد باقی مانده سهم شرکت سابیر می باشد. به عبارتی تقریب 30 هزار مترمربع مسکونی از این پروژه متعلق به کارکنان سازمان خواهد بود و خرید و فروش آن توسط تعاونی مربوطه مدیریت می شود.

معرفی پروژه شمشاد چیتگر

پروژه شمشاد چیتگر با شراکت یکی از بزرگترین و همچنین با سابقه ترین شرکتهای ساخت و ساز، با نام شرکت سابیر بین الملل و یک تعاونی دولتی انجام می پذیرد.
 شرکت سابیر بین الملل سابقه اجرایی و عمرانی درخشانی دارد. در پروژه هایی مثل: سد و راه سازی، ساختن خطوط مترو فعالیت می کند. همچنین پروژه هایی مثل: انبوه سازی مسکن، ساختن خطوط راه آهن، ساختن تونل و … را نیز در ایران و سایر کشورهای همسایه انجام داده است. این شرکت جزو برترین شرکتها در زمینه ساخت و ساز و عمران می باشد.


 این پروژه که انتظار می رود از پرسود ترین پروژه های اخیر باشد به صورت سهامی می باشد. یعنی اگر قرار بر خرید و فروش باشد سهام این پروژه فروخته خواهد شد.
 پروژه شمشاد امکانات خوبی را در اختیار خریداران و ساکنان آینده آپارتمان ها قرار می دهد. ویو این پروژه بسیار زیبا می باشد. هم می توان به راحتی کوه ها را تماشا کرد هم به آبشار نزدیک است.
 

پروژه شمشاد

مشخصات پروژه شمشاد منطقه 22

این پروژه دارای کاربری مسکونی بوده و در زمینی به وسعت 30 هزار متر مربع اجرا خواهد شد. برج های این پروژه طبق اعلام تعاونی دارای مشخصات زیر خواهد بود.

16 طبقه مشتمل بر:

  • 4 طبقه منفی پارکینگ و مشاعات
  • 1 طبقه همکف
  • 11 طبقه مسکونی روی همکف

متراژ واحدهای مسکونی پروژه شمشاد از 70 تا 150 مترمربع می باشد.

  • تعداد کل واحدهای مسکونی مجموعه شامل 922 واحد خواهد بود.
  • برای واحد های این مجموعه در کل 1480 واحد پارکینگ در نظر گرفته شده است.
  • زیربنای مسکونی مجوعه برابر با 95 هزار مترمربع خواهد بود.
  • زیربنای فضاهای خدماتی برابر با 10 هزار مترمربع خواهد بود که شامل مدرسه مسجد مرکز خرید ،ورزشی و... می باشد.

با توجه به گفته ها، مالکین از بخش های خدماتی نیز سهم خواهند داشت.

تعداد واحد مسکونی922 واحد
تعداد پارکینگ1480 واحد
زیر بنای مسکونی کل95 هزار متر مربع
زیر بنای خدماتی کل10 هزار متر مربع

 

ویژگی ها و امکانات پروژه شمشاد منطقه ۲۲

پروژه شمشاد در منطقه ای بسیار خوش آب و هوا ساخته شده است و این خود یک امتیاز محسوب می شود. این پروژه دارای سازنده های معتبری می باشد و انتظار می رود که به موقع  و با کیفیت ها و امکانات پیش بینی شده به اتمام برسد.
 در کل ۹۲۲ واحد در ۱۱ طبقه مسکونی قرار دارد. در اصل ساختمان ۱۶ طبقه است ولی فقط ۱۱ طبقه آن مسکونی است. ۴ طبقه پارکینگ و مشاعات است و یک طبقه هم متعلق به همکف است. این پروژه با دریاچه چیتگر نزدیک به ۲۰۰۰ متر فاصله دارد. 


پروژه شمشاد منطقه ۲۲ در حال اتمام گودبرداری است. برای ساخت این ساختمان از طراحی های روز اروپا استفاده شده است. ساکنان این واحد‌های مسکونی میتوانند در آینده از سونا و امکانات این ساختمان نهایت لذت را ببرند. از امکانات پروژه شمشاد میتوان به داشتن تصفیه خانه فاضلاب، روف گاردن، داشتن بالکن مشجر و داشتن دو برق برای مواقع اضطراری اشاره نمود. 

پروژه شمشاد منطقه ۲۲

مشارکت تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع

پروژه شمشاد به تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع  تعلق دارد. این پروژه در حال انجام می باشد. پروژه شمشاد یا همان  پروژه سایت پارک از مشارکت تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع کشور با پیمانکار پروژه، که شرکت سابیر بین الملل می باشد، تشکیل شده است.


 مساحتی که برای این پروژه در نظر گرفته شده است ۳۰۰۰۰ مترمربع می باشد.  در این پروژه قرار است واحدهایی با متراژ حداقل ۷۵ متر و حداکثر ۱۱۵ متر در اختیار خریداران قرار داده شوند. تعاونی مسکن جنگلبانی و مراتع  اعلام کرده است سهمی هم از واحدهای تجاری  به اعضا واگذار می شود. اعضا می توانند آن سهم را نگه دارند یا به فروش برسانند. 


این پروژه با توجه به پیمانکار خوش سابقه ای که دارد و اینکه یک نهاد دولتی در آن شراکت دارد، یک سرمایه گذاری مطمئن خواهد بود. در آینده سود و منفعت زیادی برای سهامداران خواهد داشت.
 

موقعیت پروژه شمشاد سازمان جنگلها

سهام اعضای تعاونی مسکن و جنگلبانی  به میزان های ۱۰۰، ۱۵۰، ۲۵۰، ۳۳۰ به آنها تعلق گرفته است.  در ازای هر ۱۰۰ سهم ۱۴ متر واحد مسکونی به سهامدار تعلق می گیرد. پروژه شمشاد سازمان جنگلها در شمال بزرگراه خرازی و همسایگی پروژه هما است.


 موقعیت این پروژه به خاطر نزدیکی به مکانهای پر طرفداری مثل مجموعه شهربازی هزار و یک شهر و ایران مال بسیار خوب است. آینده خوبی برای آن پروژه پیش بینی شده است. ویو زیبای پروژه شمشاد و خوش آب و هوا بودن آن منطقه، باعث جذب علاقه مندان زیادی به پیش خرید این واحدها شده است. پروژه شمشاد در نزدیکی پارک چیتگر و بام لند واقع شده و دسترسی خوبی به بازار بزرگ ایران و آبشار آن منطقه دارد.


 این پروژه با این همه امکانات و موقعیت جغرافیایی فوق العاده ای که دارد مطمئناً بازدهی خوبی خواهد داشت. هر لحظه که دوست داشته باشید می توانید سهام خودتان را برای فروش گذاشته و آن را نقد کنید. به هرحال هرچه 
زمان بگذرد و این واحدها بیشتر تکمیل شوند، قیمت آنها هم بالاتر می رود و سهامداران قاعدتاً سود خوبی خواهند کرد. این پروژه از خیلی جهات مثل پیمانکاران آن، موقعیت و خیلی جهات دیگر نسبت به پروژه های دیگر، برتری دارد و امید پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

پروژه شمشاد سازمان جنگلها

 

میزان پیشرفت پروژه شمشاد(تیرماه 1401)

پروژه شمشاد در حال اتمام گود برداری می باشد.

شرایط خرید پروژه شمشاد شهرک باقری

خرید و فروش این پروژه به صورت سهام بوده و طبق اعلام تعاونی هر 100 سهم خریداری شده برابر با 10 مترمربع می باشد (این میزان قطعی نبوده و امکان تغییر آن وجود دارد). به عبارتی مالکیت کارمندان براساس سهم بوده و برای خرید واحد ها بر اساس متراژ آن ها باید سهم خرید. یعنی برای واحد 40 متری 400 سهم باید خریداری شود.

قیمت سهام پروژه شمشاد منطقه 22

قیمت سهام پروژه شمشاد با توجه به تغییرات پروژه و میزان پیشرفت آن متغیر می باشد. ارزش سهام پروژه شمشاد، بسته به نوسانات بازار، میزان پیشرفت پروژه و نزدیک شدن به زمان تحویل واحدها رشد خواهد داشت و قیمت های ارائه شده متفاوت خواهد بود. لذا برای استعلام قیمت روز سهام پروژه شمشاد و دیگر پروژه های در حال ساخت منطقه 22 با بخش پیش فروش مسکن صدف در ارتباط باشید.

شرایط خرید خانه های تعاونی

خانه هایی که در پروژه شمشادساخته می شوند از بیشترین امکانات روز برخوردار هستند. این واحدها هم متراژ مناسب و هم ویو و دسترسی خوبی خواهند داشت. متراژ واحد‌ها در این پروژه ۷۵، ۹۰، ۱۰۵ و ۱۱۵ متر هستند. واحدهایی که متراژ آنها ۷۵ و ۹۰ متر است ۲ تا اتاق خواب دارند و واحد‌های بزرگتر دارای ۳ اتاق خواب هستند. 

با توجه به آنکه خرید و فروش در پروژه شمشاد به شکل خرید و فروش سهام است، برای خرید خانه های تعاونی میتوانید بر طبق متراژ آنها سهام بخرید. فروش سهام هم فقط به شکل ۱۰۰ تایی و بیشتر است. یعنی ۱۰۰ و ۲۵۰ و ۳۳۰ تایی سهام‌ ها به فروش می رسند. هر ۱۰۰ سهام معادل، ۱۴ مترمربع واحد مسکونی است. پروژه شمشاد قرار بوده که سه ساله تحویل داده شود. 

هزینه های ساخت این پروژه کاملاً بر عهده پیمانکار خواهد بود. از خریداران بجز قیمت سهام هیچ هزینه دیگری دریافت نخواهد شد. این پروژه موقعیت عالی دارد و هر کسی که به محیط های آرام با دسترسی مناسب علاقه دارد، می تواند اقدام به خرید سهام های  پروژه شمشادنماید. 

هم می توان به عنوان یک سرمایه گذاری روی آن حساب کرد، هم می توان برای استفاده شخصی در آینده این خرید را انجام داد. همه مراحل انتقال در خرید و فروش سهام در تعاونی به شکل قطعی انجام می شود و بعد در دفتر اسناد رسمی با گرفتن وکالت نامه از فروشنده عملیات خرید کامل خواهد شد.

اگر می خواهید تعیین کنید که برای یک واحد مثلاً  ۹۰ متری چقدر سهام نیاز دارید، باید متراژ را بر ۱۴ تقسیم کنید بعد تعداد سهام به دست می آید. برای ۹۰ متر تقریبا ۶۴۳ سهم نیاز دارید.

عکس های شروع پروژه و گودبرداری پروژه شمشاد در سال 1401

گودبرداری پروژه شمشاد

گودبرداری برج شمشاد 1401فاز 1 گودبرداری شمشاد

روند کاری پروژه شمشاد اردیبهشت 1401

شروع اجرای برج شمشاد

پروژه شمشاد چیتگر

برج شمشاد جنگلبانی (سازمان جنگلها)

پیش فروش برج شمشاد چیتگر

خرید و فروش پروژه شمشاد به صورت قطعی در دفتر تعاونی مسکن سازمان جنگلها و مراتع انجام می شود سپس جهت کامل شدن فرایند پیش فروش این برج، خریدار و فروشنده باید در دفتر اسناد رسمی حاضر شده و نسبت به تنظیم وکالت نامه و اقرارنامه اقدام و آن را ثبت نمایند.
این پروژه در 18 بلوک 16 طبقه ای طراحی شده است و متراژ آپارتمانها جهت پیش فروش 75، 90، 105 و 115 متری موجود می باشد.

قیمت پروژه شمشاد

جهت اطلاع از قیمت پروژه شمشاد با توجه به متفاوت بودن متراژ و طبقه واحدها و اینکه با پیشرفت پروژه قیمت امتیاز شمشاد هم افزایش می یابد حتما جهت اطلاع از آخرین قیمتها و تغییرات آن با کارشناسان مسکن صدف تماس بگیرید.
با توجه به این امر که زمینی که در حال حاضر برج شمشاد در آن ساخته میشود به صورت معوض از طرف شهرداری به سازمان جنگلها در ازای زمین های سوهانک واگذار شده، این امکان در آینده وجود دارد که کاربری بقیه زمین ها هم به مسکونی تغییر یابد. با این تفاسیر پرداختی اعضای تعاونی به طور کامل اقساطی است مگر اینکه سازنده بخواهد اقدام به فروش سهم خود کند که بحثی دیگری خواهد بود.

حالا نوبت شماست

اگر سوالی راجع به پیش خرید پروژه شمشاد یا مطالبی که در این صفحه بیان شد دارید حتی یک لحظه هم تردید نکنید همین حالا با کارشناسان مسکن صدف با شماره  02148000940  تماس بگیرید و از خدمات رایگان مشاوره خرید و پیش فروش پروژه ها و برج های منطقه چیتگر بهره مند شوید. همچنین میتوانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها در پایین همین صفحه بپرسید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (22 رای)
پروژه شمشاد کجاست؟

پروژه شمشاد در منطقه 22 تهران، ضلع شمالی بزرگراه خرازی، شهرک شهید باقری و جنب پروژه هما قرار دارد.

سازنده پروژه شمشاد کدام تعاونی است؟

پروژه شمشاد که متعلق به تعاونی مسکن سازمان جنگل ها و مراتع می باشد توسط این تعاونی و با همکاری گروه مهندسی مشاور زندیگان اجرا خواهد شد.

شرایط خرید پروژه شمشاد چگونه است؟

خرید و فروش این پروژه به صورت سهام بوده و طبق اعلام تعاونی برای خرید واحد ها بر اساس متراژ آن ها باید سهم خرید

پروژه شمشاد در چه مرحله ای از اجرا می باشد؟

پروژه شمشاد در حال اتمام گود برداری می باشد(تیرماه 1401)