پیشفروش امتیاز پروژه خلبانان و مهندسین پرواز هما پارسه

پروژه هما پارسه منطقه 22 تهران

برج هما پارسه منطقه 22 تهران

پروژه هما پارسه منطقه 22 تهران برج هما پارسه منطقه 22 تهران
1 از 12
پروژه هما پارسه منطقه 22 تهران برج هما پارسه منطقه 22 تهران
ویژگی های ملک
قیمت: 8,500,000 تومان
125 مترمربع 1 پارکینگ 2 خواب 2 سرویس وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

فروش امتیاز پروژه خلبانان هما پارسه

پروژه هما پارسه مربوط به تعاونی مسکن خلبانان و مهندسین پرواز هواپیمایی هما در منطقه 22 شمال بزرگراه خرازی در زمینی به پلاک ثبتی 5/10-5/11 در مرحله فونداسیون در حال ساخت می باشد. قرارداد ساخت اولیه پروژه هما جهت اعضای اولیه تعاونی به صورت علی الحساب متری 8.5 میلیون تومان برآورد شده است.
پروژه هما در قالب یک برج 30 طبقه (6 طبقه منفی+ 24 طبقه مثبت) از تاریخ اول آذر ماه 1397 شروع بکار نموده است و تاریخ پایان پروژه اول آذرماه 1403 پیش بینی شده است. امکانات پروژه هما کامل می باشد که می توان به مواردی چون پارکینگ و انباری جهت هر واحد، لابی مجلل و لابی من 24 ساعته، هلی پد، سالن اجتماعات و مراسم و سالن ورزشی اشاره نمود. متراژ واحدهای پروژه هما 110 ، 130 ، 160 متری می باشد.
میزان واریزی اعضا تا تاریخ 31 فروردین ماه 1399 می بایست متری یک میلیون تومان بر اساس متراژ ها واریز شده باشد و اقساط پروژه هر 3 ماه یکبار 15 میلیون تومان می باشد. 
پروژه هما یکی از گزینه های مناسب جهت سرمایه گذاری با حداقل میزان آورده ی اولیه می باشد چرا که از نظر موقعیت مکانی و همچنین کیفیت ساخت یکی از پروژه های مطمین موجود در منطقه 22 می باشد که در ابتدای راه بوده و ارزش افزوده ی خوبی را نصیب کسانی که در این مرحله به پروژه ورود می کنند به همراه دارد. همچنین از نظر سکونت نیز تا زمانی که این پروژه به پایان برسد، منطقه ی مناسبی از نظر امکانات رفاهی و خدماتی و میزان دسترسی به شاهراه های اصلی به حساب می آید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه هما خلبانان منطقه 22 می توانید با مشاورین واحد پیشفروش گروه مشاورین مسکن صدف تماس بگیرید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (46 رای)

مرتضی 6 ماه و 1 هفته قبل

با سلام و خسته نباشید،
من مایل هستم یک واحد در پروژه خلبانان پیش خرید کنم، لطفا بفرمائید برای ورود به پروژه و عقد قرارداد خرید قطعی جمعا چقدر باید پرداخت کنم و تا زمان تحویل واحد ماهیانه چقدر باید پرداخت کنم و آیا نیاز به ارائه ضمانتی هم هست؟
با تشکر پیگیر پاسخ شما هستم.

پدرام رحیمی 6 ماه و 1 هفته قبل

با سلام جهت کسب اطلاعات خرید از این پروژه یا پروژه های منطقه 22 با مشاورین مسکن صدف- واحد پیشفروش تماس بگیرید. 02144732650

رضا 6 ماه و 3 هفته قبل

با سلام.
تعاونی که این پروژه رو می سازد چقدر مطمن است،به عبارت دیگه چقدر قدرت ریسک برای سرمایه گذاری در این پروژه وجود دارد؟
آیا با اطمینان میشه سرمایه گذاری کرد؟

حسین جعفری 6 ماه و 3 هفته قبل

با سلام تعاونی سازنده این پروژه یکی از معتبرترین و رزومه دارترین تعاونی های سازنده در منطقه 22 می باشد. به نحوی که نام این تعاونی برای هر پروژه به معنی تضمین موفقیت آن پروژه محسوب می شود.

ابراهیم 7 ماه و 1 هفته قبل

درود و خسته نباشی. من درخواست خرید یک آپارتمان در پر روژه خلبانان و مهندسین هستم. برای عقد قرارداد چقدر باید پرداخت کنم. و تاریخ تحویل کی میباشد. ضمنا تا بازار مال چقدر فاصله دارد. ممنوم

حسین جعفری 7 ماه و 1 هفته قبل

سلام برای خرید امتیاز این پروژه حداقل 400 میلیون تومان برای پرداخت اولیه نیاز است و تحویل پروژه 4 ساله می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفتر مسکن صدف تماس بگیرید. 02144732650