پروژه مسکونی آبشار در منطقه ۲۲ کد ملک : s906

پروژه مسکونی آبشار در منطقه ۲۲
پیش فروش امتیاز
2 ماه پیش به روز شد
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش مسکونی قیمت : 8, 000, 000 تومان
98 مترمربع
1 پارکینگ
2 خواب
2 سرویس
QR:  پروژه مسکونی آبشار در منطقه ۲۲
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پیش فروش امتیاز پروژه مسکونی آبشار در منطقه ۲۲

پروژه آبشار در منطقه ۲۲ شهرداری تهران و ضلع شمالی اتوبان شهید خرازی و در زمینی به مساحت حدود ۲۶۰۰۰ مترمربع در حال احداث است. این پروژه متعلق به تعاونی مسکن سازمان تعزیرات حکومتی است که با شرکت سامان گستران پویا وابسته به بانک مسکن مشارکت نموده است.

بلوک های موضوع مشارکت که توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن احداث خواهد گردید، شامل ۵ برج ۲۱ طبقه از مجموع ۱۱ بلوک می باشد که زیر بنای کل این ۵ برج حدود ۱۲۴۰۰۰ مترمربع خواهد بود (زیر بنای کل ۱۱ بلوک حدود ۱۶۹۰۰۰ متر مربع می باشد). تعداد واحدهای احداثی در این ۵ برج ۷۳۱ واحد دو و سه خوابه (۹۰ تا ۱۳۰ متر) با زیر بنای متوسط مفید حدود ۱۰۵ متر مربع می باشد. برج ها شامل ۳ طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و ۱۷ طبقه مسکونی می باشد.

بلوک های احداثی شامل چهار بلوک در قطعه جنوبی (تیپ F) که در هر طبقه ۸ واحد پیش بینی گردیده و یک بلوک در قطعه شمالی (تیپ B) که در هر طبقه ۱۱ واحد پیش بینی گردیده است که ۴ واحد سه خوابه و ۷ واحد باقیمانده نیز دوخوابه هستند. نکته قابل توجه در بلوک تیپ B این است که واحدهای شمالی آن دارای دید ابدی کوه هستند.

پروژه آبشار یکی از معتبرترین و از لحاظ موقعیت مکانی پرمتقاضی ترین پروژه های منطقه ۲۲ است که از میان پروژه هایی که در شمال بزرگراه خرازی واقع شده اند شاید در کنار پروژه جهاد کشاورزی، مرغوب ترین پروژه های این ناحیه از منطقه ۲۲ را تشکیل می دهند. برج های این پروژه به دلیل تعدد واحدهای مسکونی، شهرک آبشار نام گرفته که ورودی اصلی آن درست در ضلع جنوبی میدان خرم آباد واقع شده است که با راه اندازی این شهرک، با قرارگیری مرکز تجاری تفریحی رزمال و همچنین بیمارستان تخصصی تریتا در جنوب این شهرک و افتتاح شهرک آبشار در نیمه دوم سال ۹۸، بدون تردید شهرک آبشار در شمال همت مرکزیت خاصی خواهد یافت که باعث رشد واحدهای مسکونی آن خواهد شد مخصوصا با نزدیک شدن هر چه بیشتر به افتتاح و راه اندازی بیمارستان تخصصی مغز پروفسور سمیعی.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره واحدهای مسکونی پروژه آبشار و یا سفارش خرید و فروش و همچنین هماهنگی بازدید از پروژه، با کارشناسان مسکن صدف، بخش پیشفروش تماس بگیرید.

پیش فروش اپارتمان

 برج آبشار,واحد مسکونی ابشار,پیش فروش آبشار,پیش فروشبرج ابشار,واحد اکازیون ابشار,اپارتمان به قیمت ابشار,پیش فروش منطقه ۲۲,پیش فروش آپارتمان,آپارتمان لوکس آبشار

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : خانم رخشان

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09126468446
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک