مقدار واریزی برای مسکن مهر اعلام شد

کمترین میزان برای واریزی واحدهای مسکن مهر فاز 9 جدید سی وهفت میلیون تومان است.

%d9%85%d8%b3%da%a9%d9%865

متقاضیان مسکن مهر بر اساس اعلام شرکت عمران پردیس درصورتی می توانند نسبت به واحد های خود نقل وانتقال انجام دهند که مبلغ واریز شده ی خود را به سی وهفت میلیون تومان یا چهل وسه میلیون تومان برسانند.درضمن اعلام نمود متقاضیان فاز 11 درصورتی میتوانند واحد های خود را انتقال دهند که مبلغ سی ونه میلیون و 750 هزار تومان واریز نمایند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، متقاضیان مسکن مهر فاز 5 نیز باید حداقل  37 میلیون تومان را برای نقل و انتقال واریز کرده باشند. حداقل واریزی برای انتقال واحدهای مسکن مهر فاز 9 جدید 37 میلوین تومان است.

حداقل مبلغ واریزی نقل و انتقال واحدهای فاز 9 قدیم مشخص نیست و "بر اساس مجموع واریزی"  در این زمینه اعلام شده است. برای فاز 3 نیز رقم مشخص نشده و مبلغ  مورد نیاز برای نقل و انتقال واحدها "بر اساس فرم تعیین قیمت تمام شده واحد مورد نظر که توسط عبدی (مدیر پروژه) تایید شده و تطبیق آن با مجموع واریزی،" محاسبه خواهد شد.

نکته جالب توجه این‌که شرکت عمران پردیس حداقل مبلغ واریزی برای تحویل واحدهای مسکن مهر فاز 11 را به اندازه قیمت نهایی واحد یعنی 39 میلیون و 750 هزار تومان اعلام کرده که شائبه افزایش قیمت را به وجود می‌آورد. همچنین حداقل مبلغ واریزی برای تحویل واحد در فاز 3 نیز را باید مدیر این پروژه تایید کند.

منبع:اقتصادآنلاین

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز

غیر قانونی زیاد شدن قیمت مسکن مهر ممنوع است 3 سال و 8 ماه قبل

[…] زیادی از واحدهای مسکن مهر تا کنون به متقاضیان تحویل داده شده ولی با این حال حدود […]