آموزش مشاور املاک و بازاریابی

آموزش مشاور املاک و بازاریابی

در این مقاله خواهید خواند:

مشاور املاک

در حرفه مشاور املاک که امروزه رونق بسیاری یافته است، فرد با معرفی و نزدیک کردن طرفین یک معامله به همدیگر، ویژگی ها و شرایط معامله را برای آنها شرح داده و برای شکل گرفتن معامله تلاش می کند. وظایف مشاورین املاک علاوه بر آشنایی طرفین معامله شامل موارد زیر می باشد که فرد بایستی با آنها آشنا بوده و کار را به صورت حرفه ای پیش ببرد.

صفحات زیر را هم ببینید :

 

  • آماده کردن فایل های فروش و بررسی آنها
  • بررسی ملک و شرایط آن
  • احراز هویت طرفین معامله
  • تعیین و کنترل جلسه ملاقات

آموزش املاک و ضرورت آن

اگر شما صاحب جواز يا مدیر آژانس املاک هستید که بر همکاران خود نظارت می کنید و یا به تازگی وارد حرفه مشاور املاک شده اید، بخاطر داشته باشيد که دلایلی مبنی بر عدم موفقیت مشاوران املاک وجود دارد و شما باید همه ى آنها را در برنامه ى آموزشى گروهتان بگنجانید. به عنوان مثال می بایست افرادی که در مجموعه شما فعالیت می کنند از مهارت های کافی برای موفقیت در مذاکره و ارتباط موثر با مشتری برخوردار باشند تا بتوانید موفقیت های لازم و به سبب آن درآمد بیشتری را کسب کنید. 

آموزش مشاوران املاک برای موفقیت هر آژانس بسیار اهمیت دارد. از آنجایی که امکان حضور مشاوران جدید در این حرفه و یا تیم کاری تان وجود دارد می بایست برای آموزش ترفندها و فنون این حرفه و همچنین آموزش قوانین و اصطلاحات بازار مسکن برنامه ریزی کنید تا بتوانید بهترین عملکرد ها را در زمان مناسب داشته باشید. لذا برای راهنمایی و آموزش بخش های مختلف این حرفه، در این دسته بندی مقالات متعددی را قرار داده و راه کارهای مناسبی را در قالب این مقالات به شما ارائه خواهیم تا بتوانید به گونه ای حرفه ای عمل کنید.

برخی از مقالاتی که در این دسته بندی قرار گرفته و می تواند برای شما و گروه کاریتان موثر واقع شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تکنیک های کاری برای مشاورین املاک

در این مقاله سعی بر عنوان کردن تکنیک ها و ترفند های لازم برای کار املاک پرداخته ایم که می تواند برای هر مشاور املاکی لازم و ضروری باشد. از جمله تکنیک هایی که در این مقاله به آن پرداخته ایم می توان به موارد زیر اشاره کرد که می بایست تمامی افراد فعال در گروه کاری تان با آن آشنا باشند:

  • آشنایی با انواع اطلاعات املاک و فایل های ملکی
  • تعیین رنج کاری
  • آشنایی با سه تیپ از ساخت و سازهای رایج کشور
  • تقسیم بندی و درجه بندی فایل های بازدید شده
  • آشنایی با مهارت ها و تکنیک های بازدید، کارشناسی و ارزیابی املاک استیجاری

چگونه مشاور املاکی موفق باشیم

مشاورین املاک نیز مانند فعالان دیگر حوزه ها نیاز به مهارت ها و توانایی های خاص خود دارند که در صورت فراگیری آنها می تواند موجبات موفقیت و درآمد بالاتر برای آنها را فراهم آورد. آگاهی از این مهارت ها برای همه فعالان این حرفه ضروری بوده و می تواند تغییرات بزرگی در کار و اعتبار آنها به وجود آورد. لذا برای بالا بردن مهارت ها و دانش خود در این زمینه مقالات مربوطه را مطالعه کرده و ترفند های ارائه شده را در روند کاری خود بگنجانید تا به موفقیت های بزرگ تر دست یابید.

ترفند هایی برای نوشتن آگهی فروش ملک

به سبب تغییرات زندگی و پیشرفت تکنولوژی، بیشتر افراد برای پیدا کردن فایل های مورد نظر خود در میان سایت ها و سامانه های اینترنتی موجود جستجو کرده و به دنبال خانه مورد نظر خود می گردند. در این میان افراد به عنوان فروشنده ملک و یا مشاور املاک باید بدانند که آگهی کردن ملک اگر به صورت اصولی و با ترفندهای مناسب انجام شود، می تواند شرایط متفاوت و بهتری را برای آنها رقم زده و تعداد مشتری بیشتری را در مدت زمان طولانی برای آنها فراهم آورد.

لذا آگاهی از این ترفندها می تواند در زمان لازم برای بسیاری از مشاورین و فروشندگان موثر واقع شده و موجب ارائه بهتر و بیشتر دیده شدن ملک آنها شود.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (30 رای)
برای این موضوع 32 نوشته موجود است!
انواع مشاور املاک

انواع مشاور املاک

3827 1 سال و 3 ماه قبل
آموزش سند خوانی

آموزش سند خوانی

7016 1 سال و 3 ماه قبل
نحوه برخورد با مشتری املاک

نحوه برخورد با مشتری املاک

1486 2 سال و 5 ماه قبل
وظایف مدیر املاک

وظایف مدیر املاک

3063 2 سال و 5 ماه قبل
کسب درآمد از املاک

کسب درآمد از املاک

1080 2 سال و 5 ماه قبل
مباشر املاک کیست؟

مباشر املاک کیست؟

6617 2 سال و 7 ماه قبل
درآمد مشاور املاک چقدر است؟

درآمد مشاور املاک چقدر است؟

3551 2 سال و 7 ماه قبل
مجوز املاک برای خانم ها

مجوز املاک برای خانم ها

6612 2 سال و 8 ماه قبل
روش های نوین بازاریابی املاک

روش های نوین بازاریابی املاک

5247 2 سال و 9 ماه قبل