این ملک منقضی شده،برای مشاهده ملک های بروز از منوی بالای سایت اقدام کنید

فروش تعاونی ایزدیار فاز ۳ (بلوار کاشان) در منطقه ۲۲ کد ملک : s599

فروش تعاونی ایزدیار فاز ۳ (بلوار کاشان) در منطقه ۲۲
فروش
برج قیمت : 10, 000, 000 تومان
155 مترمربع
1 پارکینگ
3 خواب
2 سرویس
QR:  فروش تعاونی ایزدیار فاز ۳ (بلوار کاشان) در منطقه ۲۲
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پیش فروش امتیاز تعاونی ایزدیار فاز ۳ (بلوار کاشان) در منطقه ۲۲

پروژه ایزدیار فاز۳ دارای موقعیتی بسیار عالی در ضلع شرقی دریاچه چیتگر و بلوار کاشان بعنوان ورودی اصلی شهرک گلستان و دریاچه چیتگر می باشد. پروژه مسکونی تعاونی ایزدیار فاز ۳ در منطقه ۲۲ تهران پس از تحویل موفق فازهای ۱ و ۲ اقدام به ساخت فاز ۳ پروژه ایزدیار نموده است. فاز ۳ ایزدیار در قالب ۳ برج به نام های L1 , L2 , L3 که در ۲۵ طبقه و همجوار فازهای ۱ و ۲ در حال ساخت بوده و متراژ تمامی واحدها ۱۵۰ متر است هم اکنون در مرحله اتمام نازک کاری و محوطه سازی بوده و تحویل برج های سه گانه فاز ۳ ایزدیار نیمه دوم سال ۹۷ می باشد.

هزینه ساخت واحدها ۲۱۰ میلیون تومان تعیین گردیده که قرارداد ساخت براساس هر متر مربع حدودا ۱.۸ میلیون تومان می باشد که بصورت اقساط هر ۲ ماه ۱۲ میلیون تومان دریافت می گردد. البته قیمت فوق برای اعضای اولیه بوده و خرید و فروش واحدهای فاز۳ ایزدیار به صورت امتیازی بوده که حدودا امتیاز هر واحد با واریزی آن واحد برابری می کند. به این معنی که اگر واریزی یک واحد از پروژه ایزدیار فاز۳ حدود ۱۶۰ میلیون تومان باشد، خریدار باید مبلغ ۱۶۰ میلیون تومان نیز برای حق امتیاز در نظر بگیرد که در مجموع با پول واریزی مبلغی حدود ۳۲۰ میلیون تومان باید بعنوان پیش پرداخت واریز نموده و مابقی اقساط را نیز به تعاونی پرداخت نماید. 

البته در حال حاضر تمامی اعضای برج L1 انتخاب واحد کرده و تمامی مبلغ واحدشان را پرداخت و تسویه کرده اند. بنابراین دیگر قیمت اعلامی مالکین ایزدیار بالای متری ۸ میلیون بوده و هر عضوی بسته به طبقه و جهت واحد خود قیمتش را اعلام می کند. اعضای برج های L2 و L3 نیز منتظر انتخاب واحدشان هستند و تا قبل از انتخاب واحد، حتی یک نفر از آنها نیز فروشنده نیستند. هم اکنون نیز بازدید از واحدهای نمونه در طبقه ۲ برج L1 امکانپذیر بوده و خریداران محترم می توانند جهت هماهنگی بازدید و اطلاع از طبقه، جهت و قیمت واحدهای فروشی با مشاورین گروه صدف، شعبه پیشفروش تماس بگیرند.

نقل و انتقال در تعاونی ایزدیار فاز۳ آزاد بوده و قابل انجام است. قابل توجه اینکه بدلیل موقعیت مکانی مناسب پروژه و همچنین کیفیت خوب و خوشنامی فازهای ۱ و ۲ ایزدیار، امتیاز واحدهای فاز۳ بسیار کمیاب بوده و فروشنده ای به راحتی واحد خود را نمی فروشد. تعاونی سازنده نیز نسبت به پروژه و اعضای خود حساسیت زیادی دارد و ترجیح می دهد که نقل و انتقال و خرید و فروش امتیاز واحدهای ایزدیار زیر نظر تعاونی انجام شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش خرید و یا فروش و هماهنگی بازدید از پروژه ایزدیار فاز۳ ، با کارشناسان مسکن صدف

بخش پیشفروش تماس بگیرید

 

پیش فروش منطقه ۲۲,سرمایه گذاری در منطقه ۲۲,رهن کامل,رهن و اجاره برج ایزدیار,امتیاز اپارتمان ایزدیار,فاز ۳ ایزدیار,متراژ واحد ایزدیار فاز ۳,واحد لوکس ایزدیار

پیش فروش اپارتمان

 

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : گروه مشاورین مسکن صدف ۱

شماره ثابت : 021-44712668
  • فکس : 021-44712668
  • تلفن همراه : 09128616171 طلائی
آدرس دفتر : منطقه ۲۲-میدان ساحل-مجتمع تجاری خیام-طبقه منفی ۱-مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک