نکته ای در مورد زمان تحویل پهنه بی شهرک امام رضا

دسته بندی ها: آرشیو اطلاعیه ها

نکته ای در مورد زمان تحویل پهنه بی شهرک امام رضا

اطلاع رسانی در زمینه زمان تحویل پهنه B شهرک امام رضا (شهرک چیتگر)

 • با گذشتن از سال ۹۵ که اولین موعد تحویل سهام های پهنه بی شهرک امام رضا  بود مشخص شد که تعاونی مسکن شهرک چیتگر نتوانست در سال ۹۵ اولین سری از واحدهای پهنه بی شهرک چیتگر را تحویل دهد بخاطر همین امر خرید و فروش در پهنه بی شهرک چیتگر از رونق افتاده و دچار افت شده است.در ادامه مطلب در مورد زمان تحویل پهنه بی شهرک امام رضا میخوانید.
 • خیلی از فعالان در بحث خرید و فروش در بخش سهام های پهنه بی شهرک چیتگر به این امر واقف نیستند بخاطر همین به عزیزانی که دنبال اطلاعات دقیق در مورد پهنه بی شهرک امام رضا هستند اطلاع رسانی غلط میکنند و باعث گمراهی و تصمیم گیری غلط خریداران میشوند.بخش عمده خریداران کسانی هستند که با زحمت فراوان مبلغ ناچیزی را پس از انداز کرده اند و شاید کل زندگیشان همین مبلغ باشد که برای خانه دار شدن پس انداز کرده اند که اغلب مستاجر هستند و یک زمان بندی برای خرید خانه انجام داده اند و با این اطلاع رسانی غلط نحوه زندگییشان دچار مشکلات اساسی می شود.
 • سرمایه گذاران عزیز باید به این مطلب توجه داشته باشند که تاریخ هایی که برای سهام های ۳۳ و ۶۳ متری اعلام می شوند در واقع اولویت انتخاب و تحویل واحد میباشد و ربطی به زمان تحویل ندارد. با شکل و روال ساختی که در این چندین سال اخیر در پهنه بی مشاهده میگردد حداقل تمامی سال ها با یک و نیم الی دو سال تاخیر تحویل سرمایه گذاران و خریداران میگردد. برای مثال یک ۶۳ متری ۹۶ دفترچه دار که تسویه کامل میباشد(یعنی کل هزینه ساخت پرداخت شده است البته به غیر از هزینه پارکینگ و انباری و مشاعات و غیره…) حداقل با یک سال و نیم تاخیر در اتمام کار یعنی سال ۹۸ تحویل اعضا میگردد و اینکه گفته میشود ۶۳ متری سال ۹۶ یعنی اولویت تحویل و انتخاب واحد نسبت به ۶۳ متر ۹۷ جلوتر میباشد و امکان انتخاب بهتر و جلوتری نسب به ۶۳ متر ۹۷ دارا میباشد. این توضیح برای ۶۳ متری سال ۹۵ و ۹۷ نیز صادق میباشد.
 • از ابتدای سال ۹۷ تعاونی بتاجا شروع به انتخاب واحد نمود و اعضایی که اولویت زمانی بالاتری داشتند شروع به تجمیع سهام های خود و انتخاب طبقه و واحد نمودند. تعداد ۵ برج از مجموعه برج های پهنه B انتخاب واحد شدند و به صورت طبقه و واحد مشخص خرید و فروش می شوند. متراژ واحدها از ۸۰ متر به بالا هستند. برج های G2 ، G4 و B3 که همان سهام های ۳۳ و ۶۳ متری هستند که تجمیع شده اند و اعضای بتاجا انتخاب واحد کرده اند و برج های G1 و G3 که از همان ابتدا به صورت آزاد فروش بوده اند و طبقه و واحدشان مشخص بوده است.

  زمان تحویل برج های پهنه B شهرک چیتگر فوق به صورت زیر می باشد؛

  G1 ؛ آخر سال ۱۳۹۷

  G2؛ یک سال و نیم آینده

  G3؛ نیمه اول سال ۱۳۹۸

  G4؛ دو سال آینده

  B3؛ دو سال و نیم آینده

  شرایط پرداخت برج های فوق به صورت نقدی می باشد و قیمت پایه ی هر برج به صورت زیر می باشد و بسته به طبقات مختلف قیمت شان افزایش می یابد.

  G1 ؛ از متری ۷.۵ میلیون تومان به بالا
  G2 ؛ از متری ۶.۵ میلیون تومان به بالا
  G3 ؛ از متری ۷.۵ میلیون تومان به بالا
  G4 ؛ از متری ۶ میلیون تومان به بالا
  B3 ؛ از متری ۵.۵ میلیون تومان به بالا

  از مجموع ۵ برج واحد مشخص فوق که به صورت وکالتی خرید و فروش می شوند تنها بلوک های G1 و G3 که آزادفروش بوده اند و قابل نقل و انتقال به صورت قطعی در تعاونی هستند.

 • امیدوارم که در این مطلب توانسته باشم کمک کوچکی به شما سرمایه گذارانی که قصد خرید در شهرک امام رضا را دارید کرده باشم در ضمن مطالبی که بالا مطالعه کردید با توجه به تجربه بنده و همکارانم در مسکن صدف میباشد و بر گرفته از صحبت های هیچ یک از مسئولین شهرک چیتگر نیست.
به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 بدون امتیاز

وحید یزدان پناه جهرمی 4 ماه و 1 هفته قبل

کاملا روشن و شفاف بیان کردید