پروژه های معتبر جدید چیتگر

پروژه های معتبر جدید چیتگر
  • منتشر شده در : 26 آبان , 1397
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 1742
  • 2

معرفی پروژه های معتبر جدید در منطقه ۲۲

اگر به مشاورین بخش پیشفروش مسکن صدف مراجعه کرده باشید حتما می دانید که از جمع نزدیک به ۷۰ پروژه ای که در منطقه ۲۲ در حال ساخت هستند تنها به معرفی و پیشنهاد حدود ۱۰ پروژه اکتفا می کنیم و این تعداد پروژه پیشنهادی نیز با ساعتها و روزها تحقیق و تجربه از بین تمامی پروژه ها گلچین شده اند.

حالا اما با گذشت زمان و تحولات بازار تعدادی پروژه جدید در سطح منطقه ظاهر شده اند که ما با بررسی تمامی آنها ۵ پروژه را که از کیفیت پروژه و اعتبار سازنده اطمینان حاصل کردیم در ویترین فروش پروژه های پیشفروش قرار دادیم که در این مطلب بناست به معرفی کلیات و شرایط آنها بپردازیم.

برج مسکونی مروارید۲ : این برج مسکونی که توسط شرکت نامی اریکه پارسیان ساخته می شود مروارید بقیه اله۲ نام دارد که اولین برج مروارید بقیه اله نیز توسط همین سازنده در مرواریدشهر ساخته شده و در شرف تحویل می باشد. برج مروارید۲ که در ابتدای مرواریدشهر واقع شده است دقیقا شبیه مروارید۱ ساخته می شود با اندکی اصلاحات در قالب یک برج ۳۰ طبقه (۵ طبقه منفی+۲۵ طبقه مثبت) با متراژهای ۱۲۵ ، ۱۴۵ و ۱۵۵ متری با تعداد ۸ واحد در هر طبقه و در مرحله گودبرداری با تحویل نیمه دوم ۱۴۰۰. علاوه بر متری ۷۵۰ هزار تومان هزینه زمین و جواز که متقاضیان می بایست طی ۳ ماه و در ۳ مرحله پرداخت می کردند (مرحله اول نقد و دو مرحله بعدی طی دو فقره چک یکماهه که هم اکنون پرداخت و به مبلغ واریزی اضافه شده است) قرارداد ساخت پروژه بصورت علی الحساب و ۴ ساله متری ۲.۵ میلیون تومان می باشد با ۱۶ قسط هر سه ماه یکبار به شرح متراژهای زیر.

مجموع ۳ قسط اول ۱۲۵ متری مبلغ ۹۳ میلیون تومان (۳۷ میلیون ابتدا+ ۲ چک ۲۸ میلیونی)

مجموع ۳ قسط اول ۱۴۵ متری مبلغ ۱۰۸ میلیون تومان (۴۰ میلیون ابتدا+ ۲ چک ۳۴ میلیونی)

مجموع ۳ قسط اول ۱۵۵ متری مبلغ ۱۱۶ میلیون تومان (۴۶ میلیون ابتدا+ ۲ چک ۳۵ میلیونی)

دارای دفترچه مالکیت و قابل نقل و انتقال در دفتر تعاونی. لازم به ذکر است قرارداد هر عضو پس از وصول چک سوم منعقد می شود. این پروژه برای خریدارانی که آورده اولیه حدود ۲۰۰ میلیون تومان دارند و قصد سرمایه گذاری بلندمدت نیز دارد توصیه می شود.

برج های نارنجستان آکام: برج های مسکونی نارنجستان که توسط شرکت تعاونی نوین ساز ابنیه آکام در بلوار کوهک، روبروی مجتمع طوبی، بلوار علوم فنون، روبروی برج های هواپیمایی کشوری ساخته می شود در قالب دو برج ۱۰ طبقه (۲ طبقه منفی+۱ طبقه لابی +۷ طبقه مسکونی) با ۸۴ واحد مسکونی به متراژ تقریبی ۱۳۰ متری ۲ و ۳ خوابه با پارکینگ و انباری هر طبقه ۸ واحد با تحویل ۳۶ ماهه از زمان گودبرداری (اول ۹۸) و هم اکنون در مرحله تجهیز کارگاه می باشد. با قابلیت تجاری که عواید آن به نفع پروژه و اعضا می باشد. قرارداد ساخت برج نارنجستان متری ۳.۸ میلیون تومان می باشد که البته هزینه زمین و تراکم به صورت جداگانه از قرار هر متر ۲.۶ میلیون تومان محاسبه می گردد. هر واحد ۳۴۰ میلیون تومان تا پایان ۹۷ واریزی دارد به اضافه ۲ قسط ۱۵ میلیونی جهت هزینه ساخت همزمان با تجهیز کارگاه. تحویل ۳۶ ماهه از زمان گودبرداری از اول ۹۸ و دارای دفترچه مالکیت و قابل نقل و انتقال قطعی در دفتر تعاونی.

از آنجایی که پروژه جدیدا آغاز به کار نموده است و از موقعیت مکانی خوب و سازنده خوشنامی برخوردار است اقبال آن را دارد که از پروژه های پرفروش باشد. باتوجه به سابقه درخشان تعاونی ابنیه آکام در اتحادیه تعاونی های نمونه رسا و تجربه فراوانی که از این همکاری بدست آورده است باید منتظر یک پدیده در برج های پیشفروش منطقه ۲۲ باشیم. باتوجه به قیمت ساخت نسبتا بالای پروژه نسبت به دیگر پروژه ها و اقساط و واریزی های سنگین آن، بلوک های لاکچری نارنجستان انتخاب مناسبی می تواند باشد برای مشتریان سخت پسند و لوکس پسند.

برج های پهنه B: پهنه ی B یا همان سروستان در شهرک مسکونی چیتگر در غرب دریاچه واقع شده است. پهنه B دقیقا از بعد از ایران مال به سمت غرب شروع می شود و تا بلوار پژوهش ادامه دارد که به برج های پروانه ای شکل معروف شده اند. پهنه B تا بحال به صورت سهامی در قالب سهام های ۳۳ متری و ۶۳ متری خرید و فروش می شد که در سه اولویت زمانی تعریف شده بود. هم اکنون شروع به انتخاب طبقه و واحد برای اعضا نموده است که برج های موسوم به G هم اکنون انتخاب و تعدادی نیز در نوبت انتخاب هستند. آنچه در این مطلب از پهنه B جدید و قابل ذکر شده است واحدهایی هستند که از تجمیع سهام ها انتخاب شده اند و تحویل شان حدود ۲ سال طول می کشد. تفاوتی که نسبت به گذاشته دارند این است که دیگر سهام نیستند و در قالب واحدهای متراژ، طبقه و واحد مشخص عرضه می شوند و به صورت متری خرید و فروش می شوند. خرید این واحدها به خریدارانی که پولشان به اندازه خرید یک واحد آماده نمی رسد و در پرداخت اقساط نیز مشکل دارد توصیه می شود.

 

 

 

نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *