معرفی برج های معروف

معرفی برج های معروف

در این مقاله خواهید خواند:

برج های معروف پایتخت

با رشد روز افزون ساخت و ساز ها در نقاط مختلف کشور شاهد برج هایی بسیار لوکس و البته بسیار زیبا در نقاط مختلف و به ویژه شمال شهر تهران هستیم. این ساختمان های مجلل، توسط معماران برجسته کشور طراحی و به کمک افراد خبره و حرفه ای اجرا شده است، به همین سبب در این برج ها به بسیاری از نیازهای افراد و اصول زیبایی شناسی توجه بسیار شده است. برج های لوکس و خاص پایتخت که تعداد آن ها کم نیست، در کنار زیبایی و معماری باشکوهی که دارند از امکانات و تجهیزات بروز و با کیفیتی نیز برخوردار هستند که موجب شده تا افراد بسیاری که خواهان زندگی لوکس و بی دغدغه ای هستند به این ساختمان ها جذب شده و آنها را برای سکونت برگزینند. اکثر این برج ها دارای متراژ زیربنایی بالایی هستند که به کمک طراحی اصولی از فضاسازی، دکوراسیون و حتی نورگیری مناسبی بهره می برند.

صفحات زیر را هم ببینید :

 

با توجه به همه این موارد، آشنایی با برج های معروف و متفاوت پایتخت و کشور خالی از لطف نبوده و می تواند علاوه بر آگاهی در خصوص اطلاعات کامل برج ها، از نظر دید بصری برای بسیاری از افراد جذاب بوده و قابل توجه باشد. لذا در این صفحه نسبت به معرفی برج های معروف کشور و تهران پرداخته ایم تا بتوانیم اطلاعاتی کامل و مفید در خصوص این برج ها، معماران و طراحان آن ها، امکانات و مشخصات کامل برج ها ارائه دهیم.

مجتمع چناران پارک رزیدنس

مجتمع چناران پارک رزیدنس در خیابان فرشته، در منطقه الهیه شمال شهر تهران قرار داشته و توسط معماران برجسته پایتخت، فرزاد دلیری و امید غلامپور طراحی و اجرا شده است. مجتمع چناران پارک رزیدنس به عنوان مجلل ترین و گران ترین مجتمع ایران از امکانات بسیار و معماری زیبایی برخوردار بوده و از نظر کیفیت ساخت شرایط بسیار خوبی را دارا می باشد. توجه معماران و سازندگان این مجموعه به تمامی نیاز های یک زندگی مرفه موجب شده تا مجتمع چناران پارک رزیدنس با آخرین و مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا،مجموعه ای کامل و ایده آل برای زندگی لوکس پسندان باشد.

مجتمع چناران پارک رزیدنس

مجتمع چناران پارک رزیدنس

مجتمع آلتون کورت

یکی دیگر از برج های معروف و لوکس پایتخت، برج 24 طبقه آلتون کورت می باشد که در منطقه پارک مهر نیاوران، در شمال شهر تهران قرار گرفته است. این برج لوکس که در 18 طبقه مسکونی اجرا شده است مشتمل بر 60 واحد مسکونی بوده و توسط مهندس منصور وکیلی طراحی و با نظارت آقای هورآذر اجرا شده است. این مجموعه تمام عیار دارای پنت هاس هایی بسیار زیبا و مجلل می باشد که به صورت دوبلکس و تریبلکس، در طبقات بالایی برج تعریف شده و از امکانات بی نظیری برای یک زندگی ایده ال بهره مند هستند.

مجتمع آلتون کورت

مجتمع آلتون کورت

برج بین المللی تهران

برج بین المللی، بلندترین برج مسکونی تهران بوده و در ضلع شمالی بزرگراه حکیم قرار گرفته است. این مجموعه عظیم که شامل ۴۳ آپارتمان سوئیت، ۱۷۲ آپارتمان دوخوابه، ۳۱۳ آپارتمان سه خوابه، ۱۶ آپارتمان چهارخوابه، ۱۱ آپارتمان پنت هاوس تریپلکس و ۱۷ واحد تجاری می باشد در 56 طبقه اجرا شده است و از فضاسازی مناسبی برخوردار است. طراحی این برج به گونه ای است که از طرح چلیپا بهره گرفته و به همین سبب در تمامی طبقات نورگیری مناسب برای فضای واحد ها را شاهد هستیم. برج بین المللی تهران دارای ارتفاع 162 متر بوده و در عین حال، استاندارد های لازم برای مقاومت در برابر زلزله را نیز دارا می باشد. این برج بلند مرتبه به سبب استقامت در برابر زلزله 10 ریشتری به عنوان مقاوم‌ترین برج ایران شناخته شده و دارای شرایط متفاوت و ایده آلی برای زندگی می باشد.

برج بین المللی تهران

برج بین المللی تهران

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (48 رای)
لوکس ترین برج های تهران کدام اند؟

مجتمع چناران پارک رزیدنس، مجتمع آلتون کورت، برج روما رزیدنس و برج رولکس لوکس ترین برج های تهران هستند.

زیباترین و مدرن ترین برج ایران توسط چه کسی طراحی و اجرا شده است؟

مجتمع چناران پارک رزیدنس، زیباترین، مدرن ترین و البته گرانترین مجتمع کشور می باشد که توسط معماران برجسته پایتخت، فرزاد دلیری و امید غلامپور طراحی و اجرا شدهاست. این برج در خیابان فرشته در منطقه الهیه شمال شهر تهران واقع شده است.

کدام برج، بلندترین برج مسکونی تهران است؟

برج بین المللی، بلندترین برج مسکونی تهران بوده و در ضلع شمالی بزرگراه حکیم قرار گرفته است.برج بین المللی تهران دارای ارتفاع 162 متر بوده و در عین حال، استاندارد های لازم برای مقاومت در برابر زلزله را نیز دارا می باشد.

خاص ترین برج تهران از نظر طراحی کدام است و در کدام منطقه قرار دارد؟

مجتمع مسکونی نیاوران یکی از زیباترین و خاص ترین ساختمان های پایتخت می باشد که به دوستی با درختان و فضای سبز معروف است. این ساختمان در منطقه شمیران تهران قرار گرفته و به سبب مجاورت با خیابان نیاوران این نام برای آن برگزیده شده است. طرح مجموعه در وسعتی برابر با 11000 مترمربع، پیرامون درختان موجود و با محوریت آنها پیاده سازی شد و اکنون شاهد درختان و بنای مجموعه در دل یکدیگر هستیم.

برای این موضوع 14 نوشته موجود است!