با ۱۰۰ میلیون تومان چیکار کنم؟ |

با ۱۰۰ میلیون تومان چیکار کنم؟

با ۱۰۰ میلیون تومان چیکار کنم؟
  • منتشر شده در : ۰۳ دی , ۱۳۹۵
  • نویسنده :
  • تعداد بازدید : 6521
  • 0

سرمایه گذاری در ملک و املاک با ۱۰۰ میلیون تومان!

در مطلب قبلی از سرمایه گذاری در ملک و املاک با ۶۰ میلیون تومان گفتم که البته بازخورد خیلی خوبی داشت. در ادامه همان مطلب قبلی اینبار با ۱۰۰ میلیون تومان و پروژه هایی که می توان با این مبلغ شروع کرد که سرمایه گذاری خوبی به حساب بیاید. نکته ای که حائز اهمیت است و شاید در ابتدای مطلب قبلی باید می گفتم این است که پروژه هایی که در اینجا و طی مطالب مختلف پیشنهاد می دهم از تعاونی های سازنده مطمئن انتخاب شده اند. به این معنی که شاید بتوان با ۱۰۰ میلیون ۱۵ پروژه مختلف را لیست کرد که از میان آنها شاید ۲ یا ۳ پروژه آن درصد اطمینان را دارند که بتوان آنها را به عنوان گزینه های خوب پیشنهاد داد، مابقی حتی با قیمت ساخت و اقساط کمتر و پایین تر، پروژه هایی هستند که هر کدام به دلیلی از لیست انتخابی ما حذف شده اند. حال دلیلش می تواند کار نکردن و فعال نبودن پروژه، بی کیفیت بودن آن، موقعیت مکانی نامناسب، نداشتن مجوزهای لازم، درگیر بودن پروژه در دادگاه به دلیل اختلاف کارفرما و سازنده و یا… هر دلیل دیگری باشد.

بنابراین حتی اگر تعداد گزینه های موجود زیاد هم نباشد، باز هم گزینه های سالم و فعال از میان آنها در لیست پیشنهادی ما راه می یابند که می توانید با خیال راحت از آنها پیش خرید انجام دهید.

و اما با ۱۰۰ میلیون در کدام یک از پروژه های منطقه ۲۲ می توان سرمایه گذاری کرد ؛

۹۵ متری برج فرزانگان ؛

برج فرزانگان یکی از بهترین برج های منطقه ۲۲ است که توسط تعاونی توسعه ابنیه همت در حال ساخت است. هم اکنون ۵ طبقه منفی و ۸ طبقه مثبت اسکلت زده است و نیمه اول سال ۹۸ تحویل می شود. در مجموع ۱۲۰ واحد در ۲۶ طبقه ساخته می شود با متراژهای ۹۵ ، ۱۷۵ و ۲۰۵ متری. تمام واحدها با پاکینگ و انباری تحویل می شود. برج در طبقات منفی دارای استخر و سونا و جکوزی است به اضافه سالن ورزشی جداگانه و ۵۰۰ متر تجاری و سالن جلسات و لابی مجلل. قیمت قرارداد ساخت براساس متری ۳.۲ میلیون تومان بوده و تمامی واحدها در انتها ۹۰ میلیون وام بانکی دارند که اقساط وام پس از تحویل واحد شروع می شود. واحدهای ۹۵ متری ۷۷ میلیون واریزی تا انتهای سال ۹۵ خواهند داشت که مبلغ ۲۰ میلیون به صورت میانگین به عنوان حق امتیاز به واریزی اضافه می شود، یعنی برای پیش پرداخت ۹۷ میلیون تومان و اقساط هر ۲ ماه یکبار ۶ میلیون تومان است که مبلغ اقساط به صورت پلکانی در دو مرحله-سال ۹۶ و سال ۹۷- افزایش خواهد یافت. تمامی امتیازها در دفتر تعاونی نقل و انتقال می شوند. برج فرزانگان در بلوار کوهک- روبروی مجتمع طوبی- بلوار علوم و فنون- اولین خیابان سمت چپ واقع شده است و یکی از آینده دار ترین و بهترین پروژه های منطقه ۲۲ محسوب می شود.

۹۳ متری برج های ۴ گانه نزاجا ؛

برج های ۴ گانه نیروی زمینی ارتش در پهنه C یا نارنجستان شهرک چیتگر در غرب دریاچه واقع شده اند. این برج ها ۴۰ طبقه هستند در ۴ متراژ ۹۳ ، ۱۱۰ ، ۱۲۱ و ۱۳۵ متری که نیمه اول سال ۹۸ تحویل می شوند. واحدهای ۹۳ متری یکخوابه هستند و تا پایان سال ۹۵، حدود ۹۴ میلیون واریزی خواهند داشت که هر ۳ ماه ۴.۲ میلیون تومان اقساط دارند و با ۱۵ الی ۲۰ میلیون تومان حق امتیاز ، مبلغی حدود ۱۱۰ الی ۱۱۵ میلیون تومان به عنوان آورده اولیه مورد نیاز است. آخرین قسط واحدهای این پروژه در اردیبهشت ۹۸ خواهد بود و نحوه انتخاب طبقات براساس اولویت واریزی خواهد بود. به این معنی که براساس خوشحسابی در پرداخت اقساط در انتهای کار، تعاونی به هر یک از اعضا یک اولویت می دهد و هر عضوی براساس اولویت و نوبت خود نسبت به انتخاب طبقه و سمت واحد خود اقدام می کند. تمامی امتیازها دارای دفترچه مالکیت هستند با پارکینگ و انباری که در دفتر تعاونی نقل و انتقال انجام می شود.

۷۵ متری برج چیتگر ؛

برج ۲۹ طبقه چیتگر نیز در پهنه C شهرک چیتگر واقع شده است که هم اکنون در مرحله ۲۰ طبقه اسکلت است و اول سال ۹۷ تحویل می شود. متراژ واحدها ۷۵، ۱۰۵، ۱۱۰ و ۱۲۵ متری است که واریزی واحدهای ۷۵ متری تا پایان سال ۹۵، مبلغ ۹۷ میلیون تومان خواهد بود و حق امتیاز آنها به صورت میانگین ۲۰ میلیون تومان است. اقساط واحدهای ۷۵ متری هر ۳ ماه ۶ میلیون تومان است. برج چیتگر یکی از بهترین برج های منطقه ۲۲ است و مطمئن ترین تعاونی به لحاظ نقل و انتقال که به صورت دفترچه ای است و در دفتر تعاونی نقل و انتقال انجام می شود. واحدهای ۷۵ متری هم یکخوابه دارند و هم دوخوابه، انتخاب طبقه و سمت واحد در این پروژه نیز براساس خوشحسابی و اولویت واریزی می باشد.

۸۰ متری برج مرجان ؛

برج ۴۲ طبقه مدرن مرجان، بدون تردید یکی از بهترین پروژه های منطقه است قابلیت برند شدن در منطقه را دارد. این برج مرتفع ترین برج منطقه ۲۲ است و البته لوکس ترین و مدرن ترین آنها. طراحی خاص به صورت برج دوقلو و پلان های با طراحی روز آن به همراه نیروگاهی که برق و حرارت برج را به صورت همزمان تامین می کند از مهمترین ویژگی های برج مرجان هستند که آن را پس از ساخت به یک برج خاص و برند تبدیل می کنند. متراژهای برج مرجان عبارتند از ؛ ۸۰، ۱۰۵، ۱۲۰، ۱۳۰ و ۱۵۰ متری که تا سال ۹۸ تحویل می شود. یک طبقه تجاری اداری نیز دارد که تمام ۴۷۴ واحد برج از واحدهای تجاری اداری، سهم دارند. واحدهای ۸۰ متری هم اکنون ۸۰ میلیون واریزی دارند و به صورت میانگین ۲۰ میلیون تومان قیمت امتیاز آن می باشد و مابقی مبلغ را باید در ۸ قسط ۱۷.۴ میلیونی هر ۶ ماه یکبار پرداخت کنید. هزینه شارژ و برق و گاز در برج مرجان رایگان می باشد و هزینه های برج توسط برق مازاد نیروگاه که به اداره برق فروخته می شود، تامین می گردد. تمام واحدهای برج مرجان با پارکینگ و انباری هستند و مشاعات تکمیلی همچون سالن اجتماعات، سالن مراسم و جشن، سالن ورزشی، لابی ۲۴ ساعته و … دارد که این برج را به یک گزینه جدی برای هر خریداری که به منطقه ۲۲ پا می گذارد، تبدیل می کند.

امیدوارم مطلب فوق برای تمامی مخاطبان مفید فایده بوده باشد. تمام تلاش نگارنده براین بوده است که در انتخاب پروژه های پیشنهادی دقت شود و توضحات درباره گزینه های موجود، در حد توان کامل و جامع باشد.

 

نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *