سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه اجاره www.tem.mrud.ir | ثبت نام جاماندگان اینجا کلیک کنید ...

 سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه اجاره www.tem.mrud.ir | ثبت نام جاماندگان اینجا کلیک کنید ...   :  رفع اشکال باز نشدن سایت ثبت نام وام ودیعه اجاره www.tem.mrud.ir :  اطلاعیه ثبت نام مجدد وام ودیعه اجاره در سال 1400 : ویرایش اطلاعات سایت ثبت نام وام ودیعه اجاره www.tem.mrud.ir  :  وام ودیعه اجاره مسکن در سال 1400 چقدر است ؟ روش ثبت نام قطعی وام ودیعه اجاره مسکن در سال 1400 :  تاریخ بعدی ثبت نام وام ودیعه اجاره مسکن در سال 1400 + شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام وام ودیعه اجاره مسکن  : نحوه اعتراض به عدم دریافت وام ودیعه اجاره مسکن از طریق سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه اجاره مسکن  : سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن,پیگیری وام ودیعه مسکن,سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن,سایت وام ودیعه مسکن,سامانه وام ودیعه مسکن,سامانه ثبت نام وام مسکن,ثبت نام وام ودیعه مستاجران,tem.mrud.ir ثبت نام,سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه اجاره www.tem.mrud.ir | ثبت نام جاماندگان اینجا کلیک کنید,آخرین مهلت ثبت نام وام ودیعه اجاره سال 99  ,سایت ثبت نام وام مستاجران,ثبت نام وام ودیعه مستاجران,سامانه ثبت نام وام مستاجران,سایت ثبت نام وام ودیعه مسکن,سایت ثبت نام وام مستاجرین,سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن,سامانه ثبت نام وام مسکن,سامانه ثبت نام وام مستاجرین


 

 سایت اصلی ثبت نام وام ودیعه اجاره www.tem.mrud.ir | ثبت نام جاماندگان

 

 فرصت نام‌نویسی وام اجاره تمام شد


امروز فرصت ثبت نام و تشکیل پرونده برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن به پایان می رسد؛ البته کسانی که پرونده شان در بانکها در جریان است می توانند در روزهای آینده وام را دریافت کنند.
به گزارش وبسایت صدف ، پایان بهمن ماه آخرین مهلت دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن اعلام شده است. البته بنا به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی کماکان به کسانی که پیش از این نسبت به بارگذاری مدارک و تشکیل پرونده در بانک اقدام کرده اند تسهیلات پرداخت می شود اما فرصت نام نویسی جدید تمام شده است.

مردادماه امسال ستاد ملی کرونا پرداخت تسهیلات ۵۰، ۳۰ و ۱۵ میلیون تومانی کمک ودیعه مسکن به ترتیب در تهران، شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک با نرخ سود ۱۳ درصد برای مستاجران به تصویب رساند.

حدود ۷۰۸ هزار نفر از ثبت نام کنندگان واجد شرایط دریافت این وام شناخته شدند که ۳۳۰ هزار نفر به بانک معرفی شده، تا کنون ۲۲۰ هزار نفر تشکیل پرونده داده و ۲۰۰ هزار نفر تسهیلات را دریافت کرده اند.

محمود محمودزاده ـ معاون وزیر راه و شهرسازی ـ گفت: حدود ۳۷۰ نفری که به بانک معرفی نشده اند نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نکرده اند که دیگر امکان پرداخت وام اجاره به این افراد وجود ندارد. تعدادی از افراد از مردادماه و برخی دیگر از مهرماه فرصت ارایه مدارک داشته اند که این اقدام صورت نگرفت.

با توجه به اینکه بانکها در پایان سال حسابهای خود را می بندند از فردا یکم اسفندماه معرفی جدید به بانک برای دریافت کمک ودیعه مسکن انجام نخواهد شد.

تسهیلات مرابحه خرید کالا و خدمات یا همان وام کمک ودیعه اجاره به میزان ۵۰، ۳۰ و ۱۵ میلیون تومان، از اوایل مردادماه در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسید. سود این تسهیلات ۱۳ درصد است.

نحوه بازپرداخت آن بدین صورت است که در روش اول، گیرندگان وام (مستأجران) می‌توانند تسهیلات را یک‌ساله دریافت کنند و صرفا سود آن را ماهانه بپردازند و در پایان سال، اصل آن را پرداخت کنند.

در روش دوم، متقاضیان می‌توانند وام را سه ساله دریافت کنند و در مدت ۳۶ ماه اصل و فرع آن را به بانک بپردازند. مستاجران در تهران ماهانه ۵۴۰ هزار تومان، کلانشهرها ۳۲۰ هزار تومان و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان پرداخت خواهند کرد.

 

 


  نظام بانکی متعهد به پرداخت وام ودیعه مسکن به مستاجران معرفی شده به بانک است


 معاون مسکن و ساختمان از پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن با سود ۱۸ درصد به رانندگان واجد شرایط خبر داد.


 

به گزارش  وبسایت صدف به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان ۱۴ بهمن در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه تامین مسکن رانندگان برون‌شهری در گفت‌ و گو با خبرنگاران، گفت: در همکاری با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تلاش شد تا در جهت معیشت رانندگان و تامین مسکن برای این قشر برنامه‌ریزی شود که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده رانندگان فاقد مسکن شناسایی و مقرر شد تا طی سه سال برای این تعداد برنامه‌ریزی تامین مسکن انجام شود.

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در شهرهای کوچک اراضی به شکل گروهی به رانندگان واگذار می‌شود تا خود آنها اقدام به ساخت کنند. در شهرهای بزرگ‌تر و شهرهای جدید نیز به شکل پروژه‌های انبوه‌سازی و پروژه‌های بزرگ مقیاس رانندگان واجد شرایط در پروژها عضو می‌شوند و با حمایت‌های مالی و تخصصی که انجام می‌شود تلاش خواهد شد تا این اقشار بتوانند صاحب مسکن شوند.

محمود زاده تصریح کرد: تلاش و راهبرد وزارت راه و شهرسازی این است تا تمامی رانندگان واجدان شرایط بتوانند در این تفاهم‌نامه مشارکت داشته باشند و در مدت زمان مشخص صاحب‌خانه شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: در شرایط فعلی، بانک مسکن تسهیلات را به رانندگان واجد شرایط می‌دهد و برنامه‌ریزی به این نحو است که سایر بانک‌ها نیز در این طرح مشارکت داشته باشند. هم اکنون تسهیلات با سود ۱۸ درصد و به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به رانندگان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

محمودزاده در خصوص وام ودیعه مسکن و پرداخت آن که تا پایان بهمن انجام خواهد شد، گفت: کسانی‌که در سال ۹۹ تمدید اجاره داشته باشند مشمول مصوبه دریافت وام ودیعه مسکن هستند. تاکنون ۸۲۱ هزار نفر که واجد شرایط بودند ثبت‌نام کردند و تنها ۳۲۳ هزار نفر مستندات خود را در سامانه تکمیل کردند و این تعداد نیز به بانک‌ها معرفی شدند.

وی افزود: ۱۵ بانک و موسسه اعتباری در حوزه وام ودیعه مسکن مشارکت داشتند که کمتر از ۱۹۵ هزار نفر تاکنون تسهیلات را دریافت کردند.

وی در خصوص حدود ۵۰۰ هزار نفری که نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نکردند، گفت: افرادی که نسبت به تکمیل اطلاعات در سامانه طرح اقدام ملی در صفحه ودیعه اجاره اقدام نکردند، امکان معرفی به نظام بانکی را نخواهند یافت.

محمودزاده ضمن تاکید بر این مطلب که اگر تا پایان بهمن ماه این تسهیلات دریافت نشود بانک‌ها دیگر وام ودیعه مسکن پرداخت نخواهند کرد، توضیح داد: پیش از اصلاح مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، افراد مشمول دریافت وام ودیعه مسکن ۷۰۰ هزار نفر بودند اما با دو مصوبه‌ای که از ستاد کرونا گرفتیم به ۸۲۱ هزار نفر افزایش یافت.

وی درباره این دو مصوبه گفت: نخست اینکه مشاوران املاک برای صدور کد رهگیری پول قابل ملاحظه‌ای طلب می‌کردند که با اتاق اصناف هماهنگ کردیم تا هزینه صدور کد رهگیری ۲۵۰ هزار تومان باشد همچنین با مساعدت ستاد ملی کرونا قرار شد کسانی که فرم ج قرمز دارند ولی در حال حاضر فاقد مسکن و مستأجر هستند هم مشمول دریافت وام ودیعه شوند که در نتیجه ۱۲۰ هزار نفر به آمار مشمولان این تسهیلات افزوده شد.

 وام ودیعه مسکن به ۱۹۱ هزار مستاجر پرداخت شد


به گزارش وبسایت صدف  به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد، تازه‌ترین وضعیت پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن را به متقاضیان واجد شرایط اعلام کرد.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان بهمن‌ ماه به متقاضیان ادامه خواهد یافت، گفت: با آغاز به کار پرداخت وام ودیعه مسکن حدود ۹۲۰ هزار نفر ثبت نام کردند که ۸۲۸ هزار نفر حائز شرایط شناخته شدند. تعدادی نیز به دلیل کامل نبودن استعلام‌های لازم و همچنین نداشتن مدارک مستدل از دریافت وام ودیعه مسکن، جا ماندند.

اصلانی ادامه داد: در حال حاضر کسانی که بانک خود را برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن انتخاب کردند ۳۵۵ هزار نفر هستند و این افراد نیز با پیامک‌هایی که از سوی وزارت راه و شهرسازی به آنها اعلام شد به بانک‌ها برای دریافت وام مراجعه کردند.

به گفته وی، از حدود ۳۵۵ هزار نفری که بانک را برای دریافت تسهیلات وام اجاره مسکن انتخاب کردند، حدود ۲۳۰ هزار نفر در بانک‌ها تشکیل پرونده دادند و ۱۹۱ هزار نفر نیز وام ودیعه مسکن را دریافت کردند که مجموع رقم پرداخت شده طبق تازه‌ترین آمار، ۳.۹ هزار میلیارد تومان است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی یادآور شد:پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن برای تهران ۵۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها به ترتیب ۳۰ تا ۱۵ میلیون تومان به ازای هر خانوار مستاجر واجد شرایط است.

وی در خصوص ویژگی‌ها و شرایط دریافت وام، توضیح داد: برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی داشتن اجاره نامه همراه با کد رهگیری حذف شده است و تنها معرفی نامه سازمان بهزیستی و کمیته امداد کفایت می‌کند. بقیه افراد باید برای اجاره‌نامه‌های خود کد رهگیری دریافت کنند و در عین حال باید وثایق بانکی را نیز به بانک ارایه بدهند.

اصلانی ادامه داد: هم اکنون برای پرداخت وام ودیعه مسکن سابقه داشتن چک برگشتی بررسی نمی‌شود و برای افراد کم درآمد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیز ارایه گواهی سهام عدالت کافی است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اشاره به اینکه رویکرد سیستم بانکی، همراهی با مردم در پرداخت تسهیلات اجاره مسکن بوده است، در بیان استقبال کم مردم از اجرای این طرح گفت: خیلی از مردم پیامک های ارسالی را ندیده و یا بی توجه به آن بودند. در عین حال با توجه به اینکه یکی از شروط داشتن کد رهگیری بود و تعدادی از مستاجران کد رهگیری نداشتند عملا از دریافت این تسهیلات جاماندند. در عین حال یکی از شروط مهم پرداخت این وام توسط سیستم بانکی ارایه گواهی درآمدی توسط مستاجران است که به دلیل نداشتن این گواهی، بخش عمده دیگری نیز عملا این امکان را نیافتند.

گفتنی است، با توجه به مشکلات ایجادشده برای خانوارها در شرایط اقتصادی و بهداشتی کشور ناشی از شیوع ویروس کرونا و اجرای بند سه مصوبات پنجاه و یکمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در تاریخ ۱۳ دی ماه، مهلت پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن­ تا پایان بهمن ۱۳۹۹ تمدید شده است.

  تمدید مهلت ثبت نام وام ودیعه اجاره سال 99

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تمدید مهلت وام ودیعه اجاره تا پایان بهمن ماه خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تمدید وام ودیعه اجاره را تا پایان بهمن مربوط به متقاضیانی دانست که پیش‌تر ثبت‌نام کرده‌اند و بنا به دلایلی نتوانستند مدارک خود را تکمیل کنند.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص تمدید مهلت وام ودیعه اجاره تا پایان بهمن، گفت: اخیرا در جلسه کارگروه مصوب شد تا آخر بهمن پرداخت وام ودیعه اجاره ادامه پیدا کند. این مصوبه و این شرایط مربوط به کسانی است که پیش‌تر ثبت‌نام کردند، ولی روند پرداخت آنها به جریان نیفتاده است.

معاون مسکن و ساختمان ادامه داد: افرادی که پیش‌‌تر ثبت‌نام کردند اما مدارک خود را تکمیل نکردند تا انتهای بهمن فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

محمودزاده با اشاره به اینکه ستاد کرونا دو مصوبه دیگر نیز داشت، افزود: در تفاهمنامه‌ای، مقرر شد تا افرادی که کد رهگیری ندارند با پرداخت عدد محدود بتوانند کد رهگیری دریافت کنند.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، کسانی که فرم ج قرمز داشتند و هم‌اکنون فاقد مالکیت هستند مصوب شد بتوانند تسهیلات وام ودیعه اجاره را دریافت کنند. این مصوبات برای تعدادی از افرادی بوده که این مشکلات را داشتند.

گفتنی است، برای متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن که اجاره آنها به صورت دستی و بدون حضور در بنگاه مبادله شده، مشاورین املاک موظف هستند با دریافت حداکثر ۲۵۰ هزار تومان بدون نیاز به دریافت ارزش افزوده و با حضور موجر و مستأجر نسبت به ثبت اجاره‌نامه و اخذ کد رهگیری اقدام کنند.

این مبلغ برای اجاره نامه‌هایی که در بنگاه ثبت شده اما کد رهگیری ندارند هزینه ثابتی معادل ۱۰۰ هزار تومان است و الزامی برای حضور موجر در بنگاه نخواهد بود.

لازم به توضیح است تا پایان آذرماه از مجموع ۳۰۲ هزار و ۳۳۴ متقاضی دریافت وام ودیعه تاکنون ۱۴۸ هزار و ۲۱۵ نفر نزدیک به ۵۰ درصد توانسته‌اند این تسهیلات را دریافت کنند.
 
 متقاضیان دریافت این تسهیلات ابتدا از طریق ارسال پیامک به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ ثبت نام اولیه می‌کنند و سپس در زمان ‌بندی که متعاقباَ اعلام می شود می‌ بایست در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir   ثبت نام کنند.  

افراد بعد از تایید اطلاعاتشان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی می شوند.

بانک مرکزی نیز برای تمامی بانک ها جهت پرداخت این تسهیلات تکلیفی تعیین کرده است؛ بنابراین از همین هفته این تسهیلات قابل دریافت است.

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 وام ودیعه مسکن چه زمانی پرداخت می‌شود؟

گفتنی است، متقاضیان دریافت این تسهیلات ابتدا از طریق ارسال پیامک به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ ثبت نام اولیه می‌کنند و سپس در زمان‌بندی اعلامی می‌بایست در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

 

 

ورودبه سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران tem.mrud.ir

تمدید مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی

پیرو اطلاعیه با عنوان «مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن» و با توجه به درخواست‌های مکرر متقاضیان محترم، به اطلاع می‌رساند که امکان ویرایش اطلاعات برای کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آن ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند تا اطلاع ثانوی برقرار می‌باشد لذا این متقاضیان می‌توانند همانند گذشته با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی، tem.mrud.ir، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.


 
مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

 

 

امکان ویرایش اطلاعات از روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۰۴ لغایت روز شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۱۴ برای کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن (مرحله اول، مرحله دوم و ثبت نام پیامکی) که استعلامات آن ها مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر در وضعیت «در انتظار بررسی» قرار دارند ایجاد شده است. این دسته از متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی ،tem.mrud.ir نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

 لازم به ذکر است ویرایش اطلاعات سایر متقاضیان که استعلامات ایشان مورد بررسی قرار نگرفته است به مرور انجام شده و نگرانی از این بابت متوجه این عزیزان نخواهد بود.
 
مهلت ثبت اعتراض متقاضیان ثبت‌نام مرحله اول

کلیه متقاضیان ثبت نام مرحله اول (افرادی که در آبان‌ماه اقدام به ثبت نام نموده‌‌اند)، که پس از پالایش بر اساس شرایط مندرج در »آیین نامه قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن« حائز شرایط استفاده از واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی شناخته نشده‌اند و در حال حاضر در وضعیت «رد درخواست» قرار گرفته‌اند، صرفاً تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۹۹/۰۴/۱۳ فرصت دارند که با مراجعه به بخش «مشاهده درخواست متقاضی» در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانیtem.mrud.ir، اعتراض خود را ثبت نمایند.


 
اتمام مهلت تکمیل ثبت نام پیامکی

کلیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در اسفندماه ۱۳۹۸ به صورت پیامکی ثبت نام نموده اند صرفاً تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۹/۰۴/۰۶ فرصت دارند با مراجعه به بخش ثبت نام در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir ثبت نام خود را قطعی نمایند.
 
اطلاعیه سی و دوم

 

متقاضیان فاز یک که موفق به تحویل مدارک خود به ادارات کل نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن اقدام به بارگذاری مدارک خود نمایند.

 

مدارک لازم جهت بارگذاری در سامانه به شرح ذیل می‌باشد:

 

    شناسنامه و کارت ملی متقاضی و افراد تحت تکفل
    سند مالکیت زمین برای متقاضیان دارای زمین
    گواهی سابقه سکونت در شهر محل تقاضا در پنج سال اخیر

لازم به ذکر است که برای مدارک سابقه سکونت یکی از موارد ذیل را می‌توان بارگذاری نمود:

    گواهی تولد متقاضی، همسر و فرزندان ( تصویر صفحه اول  شناسنامه )
    جواز کسب شاغلین صنوف برای متقاضی و همسر
    سابقه پرداخت بیمه (درمانی، سلامت همگانی و …) برای متقاضی و همسر
    گواهی اشتغال به کار از دوایر دولتی برای متقاضی و همسر
    گواهی تحصیلی فرزندان
    گواهی مبنی بر محل پرداخت مستمری بگیران و بازنشستگان

مراحل ثبت نام و نکات مهم

    جهت استفاده از سامانه از نسخه ۵۱ به بعد مرورگر موزیلا فایرفاکس و یا نسخه ۵۱ به بعد مرورگر کروم استفاده نمایید
    در طی ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر خودداری نمایید
    جهت ثبت نام مشخصات همسر و افراد تحت تکفل (کد ملی، شماره شناسنامه، سریال شناسنامه و …) نیاز است
    لطفاً پیش از ثبت نهایی، اطلاعات وارد شده را که از سوی سامانه نمایش داده می شود را مرور نموده و در صورت نیاز اصلاح نمایید
    لطفاً به منظور انجام ثبت‌نام از کامپیوتر شخصی، لپ‌تاپ یا تبلت استفاده نمایید

شرایط متقاضیان

    متقاضی و افراد تحت تکفل ، فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی (از ۱۳۸۴/۰۱/۰۱ به بعد) بوده و از تاریخ ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ از هیچ یک از امکانات نهادهای عمومی غیردولتی مربوط به تأمین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی و یا تسهیلات یارانه‌ای خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد. به عبارتی سبز بودن فرم ‹‹ج›› در استعلام از سامانه مربوطه (موضوع ماده یک آیین‌نامه اجرایی قانون ساماندهی عرضه و تأمین مسکن)
    متقاضی متأهل و یا سرپرست خانوار
    زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن
    دارای حداقل ۵ سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد تقاضا
    در شهرهای جدید سابقه سکونت حداقل ۵ سال در شهر جدید مورد تقاضا .و یا در شهر مادر ملاک است
    نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی (نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه و …)
    توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن (مازاد بر تسهیلات بانکی)
    امکان سپرده‌گذاری حداقل سی درصد هزینه ساخت مازاد بر تسهیلات بانکی، در خصوص متقاضیان واجد شرایط بر اساس اعلام دستگاه یا نهاد مربوطه
    توانایی پرداخت اقساط ماهیانه بانکی تسهیلات دریافتی
   ورودبه سامانه ثبت نام وام ودیعه مستاجران tem.mrud.ir

 

 

 

 

 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (48 رای)

حمیدرضا خ 1 روز و 6 ساعت قبل

سلام وام که نگرفتم ۵۰۰ هزار هم واسه کد رهگیری هزینه کردم رفتم بانک میگه برو دوباره ثبت نام کن اسمت واسه بانک ما بالانیامده خودمم بانک تجارت انتخاب کردم تورو خدا وام که نمیدین لااقل از مردم پول نگیرین


مملکته داریم 2 روز و 2 ساعت قبل

ای بابا این وام ناچیزو گذاشتین اجاره خونه ها سر به فلک کشیدن چاره ای بیاندیشید فقیر فقیرتر میشه غنی غنی تر 🤦🏻‍♀️


علی 2 روز و 14 ساعت قبل

سلام خدمت تمامی مسوالان محترم خصوصا بانک مرکزی. بنده پرونده ام را تحویل بانک داده ام و الان چهار ماه. هست تا اینکه حساب بانک هم باز کردم و یکباره رییس بانک عوض شد و رفتم گفت باید ضامن دیگر هم بیاوری. گفتم چرا خب رییس قبلی قبول کرده. گفت من قیول نمیکنم.درست روز سی ام بهمن امده ام گفته دیگه وام تمام شده. خب برادر چرا... رییس عوض میشه ماباید متضرر بشیم. مگه ملت مسخره شما شدن. چرا چهار ماه ما را علی رخم اینکه تماما معرفی به بانک هم شده ایمو هیچ مشکلی هم نبوده. و مدارک هم تحویل بانک هست. خودتان زمان می کشید. چرا مدارک تحویل میگیری... روز اخر. هم میگی وقت تمام شد. چرا... مگر با ابروی مردم بازی کردن خیلی راحت شده بانک محترم برایت متاسفم


خانم بذرافکن 2 روز و 15 ساعت قبل

سلام بایدچکارکنم من پیامک زدم ولی هیچ جوابی نیامدبرام ثبت هم نشد دارم توی خونه کلنگی که حمام هم نداره زندگی میکنم


خانم بذرافکن 2 روز و 15 ساعت قبل

سلام بذرافکن هستم من پیامک زدم جوابی نیومدچیزیم ثبت نشد خیلی احتیاج داشتم ی زنی که با2تومان پول پیش داره توی خونه کلنگی زندگی میکنه واجاره میده حموم هم نداره بایدچکارکنم


معصومه 3 روز و 13 ساعت قبل

چرا سایت بستس،چرا انقدر الکی حرف میزنید پس ما چیکار کنیم کجا ثبت نام کنیم


ماهان نظری 3 روز و 18 ساعت قبل

لطفا دوباره شروع کنید خواهش میکنم


زهرا یلوه 4 روز و 8 ساعت قبل

دوباره ثبت نام ووام ودیعه مسکن رو شروع کنید ما جا موندیم


زهرا یلوه 4 روز و 8 ساعت قبل

تو رو خدا دوباره ثبت نام کنید ما خیلی احتیاج داریم


نعمت الله یزدان پناهی 4 روز و 19 ساعت قبل

سلام کی دوباره ثبت نام میکنید من جامونده هستم احتیاج شدیددارم


**و 4 روز و 20 ساعت قبل

خواهر من ۳۰ سالش هست و شوهرش فوت کرده و سرپرست خانوار هست میتونه وام رو بگیره ؟ واقعا مستاجره کد رهگیری هم داره وبه این وام نیاز داره


ناشناس 5 روز و 15 ساعت قبل

باسلام.لطفا دو باره ثبت نام کنید.ما واقعا احتیاج داریم...


S... 5 روز و 18 ساعت قبل

لطفا دوباره تمدید کنید خواهش میکنم ما مدارک و تکمیل کردیم ولی مهلت تموم شده


محمدسلامات 5 روز و 23 ساعت قبل

من از این قضیه مسکن ملی اطلاع نداشتم میشه تمدید بکنی و ما فقرا بیاییم ثبت نام بکنیم...الان احاره نشستیم..وصعمون نمیرسه که دیگه اجاره بدیم..ممنون میشم پیام من را دید بزنید


Ara 6 روز و 16 ساعت قبل

تو رو خدا تا آخر اسفند تمدید کنید واقعا خیلی جاها به مشکل خوردیم ، من تکمیل کردم فقط مهلت تموم شد ،


جهان 6 روز و 20 ساعت قبل

من محموداباد هستم.وام ودیعه ثبت نام کردم هربانکی رفتم یه بهانه اورد اخرسر بانک سپه الکی انقدر منو بازی داد و بهانه اورد که دیروز گفت مهلتت تموم شده و اسمت رو نفرستادن..ببین بعد چند ماه ادم چه حالی میشه.کسی میدونه باید بکجا شکایت کرد کجا جوابگو هست؟؟اقا مردمو سرکار نزارین اذیت نکنین خدا لعننتتون کنه.من الان به کی بگم باانک اینجورری اذیتم کرده اخه


جوادی 6 روز و 20 ساعت قبل

سلام بنده هم ثبت نام کردم پیامک هم دادم ولی همش نوشته درحال استعلام و تائید مگه از کجا قرار استعلام کنید هیچکس هم که تلفنی جوابگو نیست لطف کنید راهنمایی کنیدممنون


فرزانه 4 ساعت و 6 دقیقه قبل

پیامک چی فرستادین کد ملی رو؟

کرمی 1 هفته و 1 روز قبل

سلام خسته نباشید من ثبت نام کردم ولی الان ۷ماهه هروز میرم بانک رو معرفی کنم اما میگه بانک ظرفیتش پرشده لطفا راهنمایی بفرمایید باید از چه راه دیگه ای اقدام کنم سپاسگزارم


Zare 1 هفته و 1 روز قبل

اگر امکان دلله دوباره ثبت نام شروع شه ما هم بتونیم ثبت نام کنیم همین وام باعث شده صاحب خانه من پول پیش منو از۳۰ تومن به ۵۰تومن افزایش دهد خب من که تو این اوضاع اقتصادی و وضع خراب جامه درآمدی هم ندارم از کجا بیارم؟؟؟؟،


Ada 1 هفته و 2 روز قبل

تورو خدا دوباره ثبت نام بشه من سرپرست خانوارهستم با ه تا بچه خیلی نیاز دارم ..واینقدر درگیر مشکلات بودم که دیر برای ثبت نام اقدام کردم


Ada 1 هفته و 2 روز قبل

تورو خدا دوباره ثبت نام بشه من سرپرست خانوارهستم با ه تا بچه خیلی نیاز دارم ..واینقدر درگیر مشکلات بودم که دیر برای ثبت نام اقدام کردم


Ada 1 هفته و 2 روز قبل

سلام .آیا دوباره ثبت نام میکنن برای وام ودیعه مستاجران


علی 1 هفته و 2 روز قبل

با سلام ما تا مدارک رو تکمیل کنیم تا امروز طول کشیده و امروز هم رفتیم وام بگیریم میگن که مهلتش تموم شده در صورتی که تا اخر بهمن هستش اگر بشه تمدید کنید تا اخر اسفند ما این همه هزینه کردیم و کلی وقت صرف کردیم خیلی ممنون


مهدی 1 هفته و 3 روز قبل

سلام
برای وام ودیعه مسکن تا اخر اسفند تمدید کنید .... بانکها خیلی اذیت میکنن


م 1 هفته و 3 روز قبل

من متاهل هستم اما سرپرست شوهرم هستن اما قراد بنام من هستش ،من نمیتونم ثبت نام کنم ؟چون به سرشماری پیام دادم جواب نمیاد اصلا؟


سید 2 هفته و 2 روز قبل

چرا کد ملی قبول نمیکنه بخدا افغانی نیستم


علی اصغر تاجیک 2 هفته و 3 روز قبل

از طرف آموزش و پرورش ثبت نام کردم‌ پیام اومد کل مدارک و .. رو انجام دادم‌ ولی هیچ به هیچ ....چکار باید بکنم ؟😓😓😓 کاش برای یک ۲۴ ساعت جای ما بودین .بالا نشینان بی درد 😡😡😡😡


بوند 2 هفته و 4 روز قبل

سلام
چراسایت باز نمیسه؟!


بوند 2 هفته و 4 روز قبل

سلام
چراسایت باز
نمیشه؟؟؟؟


حسینی 2 هفته و 5 روز قبل

با سلام من قبلا ثبت نام کردم تٱیید شدم اما حالاسایت باز نمیشه مدارک را تکمیل کنم


محسن 3 هفته قبل

چراسایت بازنمیشه


مرتضی 3 هفته قبل

با سلام اینجانب برای وام ودیعه ثبت نام کردم رد صلاحیت کردند . جواب اومده که به این شما خونه هست رفتم از اداره ثبت اسناد استعلام گرفتم منفی در اومده الان مسکن شهرسازی میگه از طریق کد رهگیری به اسم شما در اومده باید از اتاق اصناف استعلام بیارید رفتم اتاق اصناف میگه ما سیستمی نداریم که استعلام بدیم الان دو ماه هست بلاتکلیف موندم مسکن شهرسازی هم میگه که ما کاری نمی‌تونیم کاری کنیم باید تهران جواب بده بیشتر از پنجاه بار زنگ زدم تهران گفتن پیگیر میشیم ولی هنوز خبری نیست خواهشن اگر راهی هست راهنمایی کنید تا مشکل ما حل بشه 🙏🏼


سعید 3 هفته و 2 روز قبل

سلام بنده الان بیش از ۶ماه که وام ودیعه مسکن ثبت نام نموده اما متاسفانه هربار به بانک مراجعه میکنم میگه هفته بعد چند روز پیش هم بهم گفتن پروندت گم شده خواهشا رسیدگی کنید ملت رو نزارید سرکار


مصطفی 3 هفته و 2 روز قبل

آقا من فقط با شرایطی که بانک ملت گذاشته میتونم وام‌رو بگیرم حالا این بانک هم میگه ظرفیتش پر شده چکار کنم


خدا نگذرد 3 هفته و 2 روز قبل

پس کو کجا ثبت نام کنم . لامصب ها شما یه حرفتون درست از آب در نمیاد


کژال 3 هفته و 3 روز قبل

ما بدشت محتاج وام ودیعه مسکن هستیم لطفا مسئولان به ما خبر بدید کی باز میشه


کژال 3 هفته و 3 روز قبل

سلام مابه شدت گرفتار ودیعه مسکن هستیم آیا سایتش باز میشه ما ثبت نام کنیم لطفا مسئولان به ما خبر بدید


مسعودروستایی 3 هفته و 4 روز قبل

با سلام وخسته نباشید دوستان
من برای وام مستاجران باید چیکارکنم میشه شرایطشو بکید


اکبر 4 هفته و 1 روز قبل

سایت بستس چرا باز نمیشه کی سایت باز میشه؟؟؟؟


مرضیه دولتی دورباش 1 ماه قبل

چرا سایت مسکن با نمیشه


مرضیه دولتی دورباش 1 ماه قبل

باسلام وخسته نباشی بنده میخواستم ودیعه مسکن بگیرم لطفا راهنمایی کنید


mehdi 1 ماه قبل

slm chera sait baz nemish????


سعید 1 ماه قبل

با سلام و احترام....
به کسانی که وام ازدواج شون به تاخیر افتاده و چک برگشتی دارند وام ودیعه ی مسکن شامل میشود


کیان 1 ماه قبل

دوربین مخفیه مثل این 40 سال
فقط اوایل میخندیدیم الان از شدت خنده گریه میکنیم
آخه مفت خورای بی صفت وقتی طرحی رو نمیتونید از پسش بر بیایید مگه مریضید اصرار به ادمه اش دارید
به همون خدا پیغمبری که خودتونم قبولش ندارید دیگه جایی نمونده برای فشار آوردن چه از نوع وعده دادن چه جریمه کردن


سالاروند 1 ماه قبل

قوانین ومقررات درکل بانک های کشور جهت دریافت تسهیلات وام ودیعه اجاره مسکن یکسان شود،ضمن معرفی متقاضی از سیستم نوبت دهی استفاده شود
وقتی به بانک مراجعه می کنی رییس بانک میگوید 400نفر جلوتر ازشما ثبت نام کردندمتقاضی از کجا آگاهی پیدا کند کی نوبتش میشود
حتما ضامن باید حقوق بگیر بانک ملی خیبر دورود باشد.تعهد محضری باید بدهد.اگر حق بگیره تعهد محضری برای چیه(اضافی)
فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه موجر
اگر وام به حساب مستاجر واریز میشود فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه موجر برای چیه(اضافی)
بعداز همه اینها ضامن میبری بانک میگویند نمیشود برو ضامن دیگری بیاور.لطفا مزاحم وقت مردم درشرایط کرونایی نشوید


سجاد ابراهیمی 1 ماه قبل

سلام ما هنوز ثبت نام نکردیم آیا امسال تمدید میشه


علی علیدادی 1 ماه قبل

سایت مشکلی نداره لطفا از طریق این آدرس بدون نیاز به www وارد کنید.

tem.mrud.ir


رضا 1 ماه قبل

سلام آقای مسئول چرا سایت ثبت نام بستس ولی میگید تا آخر بهمن وقت دارید؟؟؟؟


مبین 1 ماه قبل

سایت کی باز میشه؟


میترا 1 ماه قبل

خوب برا ما که پایان زمستون قرداد داریم نباید بندی قرار میدادن؟


سالاروند 1 ماه قبل

بانک ملی خیبر دورود باسخت گیری های بیمورد مانع پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن به متقاضیان میباشد


بهنام 1 ماه قبل

مسخره کردن خودشونو چرا سایت باز نمیشه پس


حامد مداحی 1 ماه قبل

سلام من تمام کارهارو انجام دادم من یه مستاجرم چهار ساله ازدواج کردم و پدرم هم بنده خدا مریضه من بخاطر نداشتن کارت پایان خدمت نتونستم وامو بگیرم منی که دارم اجاره میدم و سفته بابت ضامن چرا باید بخاطر کارت پایان خدمتم الان نتونم وام بگیرم چرا مملکت من اینجوریه


بهزادایمانی 1 ماه و 1 هفته قبل

چرا سایت بازنیست


بهزادایمانی 1 ماه و 1 هفته قبل

سلام چرا سایت اجاره مسکن بازنمیشه گفتن تاپایان مسکن اماخبری نیست سایت بازنمیشه


صابر ذوالقدری 1 ماه و 1 هفته قبل

آیا برای کسی که پایان خدمت نداره وام‌ ودیعه مسکن بهش نمیدن


لقمانی 1 ماه و 1 هفته قبل

خبری نشد چرا سایت باز نمیشه برا ثبت نام


لقمانی 1 ماه و 1 هفته قبل

کی ثبت نام باز میشه خبری نشد چرا


فرهاد 1 ماه و 2 هفته قبل

سلام من چطوری میتونم ثبت نام کنم برای وام


فرهاد 1 ماه و 2 هفته قبل

سلام من کی میتونم ثبت نام کنم برای وام


مریم 1 ماه و 1 هفته قبل

گفتن تا پایان بهمن اما سایت بسته است 🤔

ک.م 1 ماه قبل

تا پایان بهمن برا کساییه ک قبلن ثبت نام کردن الان میگن تا پایان بهمن فرصت دارن مدارکشونو کامل کنن