تعاونی مسکن شمیم رحمت

تعاونی مسکن شمیم رحمت

در این مقاله خواهید خواند:

تعاونی شمیم رحمت

تعاونی مسکن شمیم رحمت با هدف اجرای پروژه های عمرانی در منطقه 22 آغاز به کار کرده و جزو معتبرترین تعاونی های مسکن در منطقه به شمار می رود. تعاونی مسکن شمیم رحمت متعلق به کارکنان هوافضای سپاه بوده و پروژه های بسیاری را در منطقه 22 اجرا و پیاده سازی کرده است. تعاونی شمیم رحمت در سال 93 آغاز به کار کرده و با مدیریت رحمان مقدم، حسن زرگری و حمیدرضا هدایت نما رزومه ای قوی را رقم زده است. سابقه درخشان تعاونی شمیم رحمت، نقطه عطفی برای اعتبار بالای تعاونی در منطقه 22 می باشد که برای سرمایه گذاران قابل توجه خواهد بود.

آدرس دفتر تعاونی شمیم رحمت: منطقه 22، شهرکت گلستان، بلوارکوهک، خیابان شهید بیگدلی، فاز3 شهرک یاس، تجاری غربی، طبقه اول

  • تاریخ ثبت: 1393/5/14
  • شماره ثبت: 458302
  • کدپستی: 1493765811

تعاونی شمیم رحمت طی سال های فعالیت خود در منطقه 22 پروژه های زیادی را اجرا کرده و با رزومه ای قوی در منطقه فعالیت خود را ادامه می دهد. از جمله مهمترین پروژه های تعاونی شمیم رحمت در منطقه 22 می توان به موارد زیر اشاره کرد که هر کدام از آن ها فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری در منطقه 22 می باشند.

برج ترنج

برج ترنج جزو اولین فعالیت های تعاونی شمیم رحمت در منطقه 22 بوده و یکی از بهترین برج های مسکونی چیتگر می باشد. این برج 21 طبقه در بلوار کوهک منطقه 22 اجرا شده و از امکانات خوبی مانند لابی و لابی من 24 ساعته، سالن اجتماعات، سالن ورزشی، رووف گاردن با ویو 360 درجه برخوردار می باشد.

برج ترنج 2

پروژه تجاری مسکونی ترنج 2

برج ترنج 2 یا امپریال، دارای کاربری تجاری مسکونی بوده و توسط تعاونی مسکن شمیم رحمت، در بلوار کوهک اجرا شده است. واحد های برج ترنج 2 به گونه ای طراحی و اجرا شده اند که در طبقات پایین تعداد واحدها بیشتر بوده و در طبقات بالاتر با افزایش متراژ تعداد واحد کمتری را شاهد هستیم. به طوری که متراژ واحدها در طبقات پایین 108 متر و در بالاترین طبقه (پنت هاوس) 324 متر می باشد. در مجموع برج ترنج شامل 220 واحد مسکونی در 20 طبقه و 71 واحد تجاری در 2 طبقه می باشد.

پروژه مسکونی نخل

پروژه مسکونی نخل

مجتمع مسکونی نخل در در بلوار کوهک، بلوار علوم فنون منطقه 22 قرار داشته و توسط تعاونی مسکن شمیم رحمت در حال اجرا و ساخت می باشد. این پروژه در قالب 4 برج 25 طبقه، مشتمل بر 900 واحد مسکونی اجرا شده است. واحد های مجموعه دارای زیربنایی برابر با 85 تا 150 متر زیربنا می باشد.


شاید این صفحات را هم پسندیدید :

پروژه تریتیوم vip

پروژه زاگرس

پروژه نیکان

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (3 رای)