معرفی برج پاسارگاد میدان ساحل

معرفی برج پاسارگاد میدان ساحل

برج پاسارگاد از برج های فول امکاناتی می باشد که در منطقه 22 واقع شده است.

برج پاسارگاد که توسط تعاونی مسکن همت سپاه ساخته شده است, از برج های نو ساز منطقه 22 است که در زمره برج های لوکس منطقه 22قرار گرفته است.

برج پاسارگاد
این برج در قالب 18 طبقه ساخته شده است که 3 طبقه آن منفی و مختص به پارکینگ می باشد. تعداد واحد ها در طبقات, به علت تغییر متراژ متفاوت می باشد بدین صورت که از طبقه اول تا طبقه 14, در هر طبقه 6 واحد مسکونی و از طبقه 14 تا طبقه 18, در هر طبقه 2 واحد مسکونی تعریف شده است. متراژ واحد ها در این برج از 100 متر تا 200 متر متغیر است. تمام واحد ها دارای بالکن هستند و در تمامی واحدها, دو سرویس بهداشتی ( ایرانی و فرنگی) وجود دارد.

 

صفحات زیر را هم حتما ببینید :

 

مزایا و خصوصیات برج پاسارگاد میدان ساحل:

این برج از برج های فول امکانات این منطقه است که از بزرگترین مزایای آن میتوان به وجود واحد های تجاری در زیر برج اشاره کرد که میتواند بسیاری از احتیاجات ساکنین را تامین کند. هم چنین، این برج در مجاورت و رو به رو پروژه مسکونی ترنجکه در حال ساخت  می باشد، قرار گرفته است.   در طبقه همکف این برج, لابی بسیار مجلل و لابی من 24 ساعته وجود دارد. هم چنین, برج مسکونی پاسارگاد, مجهز به سالن مجهز ورزشی, آمفی تئاتر, استخر, سوناو جکوزی می باشد که این برج را به گزینه مناسبی برای سکونت تبدیل می کند.

برج پاسارگاد

دسترسی های برج مسکونی_ تجاری پاسارگاد:

این برج در حدفاصل میدان ساحل و میدان دریاچه واقع شده است که این موقعیت مکانی, دسترسی های اعم از دسترسی به مجموعه تفریحی دریاچه و دسترسی به میدان ساحل و استفاده از امکانات تجاری را, به ساکنین برج می دهد.  از نظر عبور و مرور نیز, دسترسی بسیار سریع و آسان به بزرگراه های همت ( خرازی), حکیم ( همدانی) و آزادگان, رفت و آمد را سهولت می بخشد.  

مشخصات و امکانات فنی برج تعاونی ساز یاس همت:

نمای این برج ترکیب زیبایی از سنگ و سیمان شسته می باشد; هم چنین تمامی واحد ها به صورت آماده و کابینت دار تحویل داده خواهند شد. در این برج مسکونی, 4 لاین آسانسور بار بر و نفر بر , سیستم اعلام حریق و فایر باکس, آیفون تصویری و درب ریموت, وجود دارد.

برج پاسارگاد
سرمایش و گرمایش تمام واحد ها نیز, به صورت چیلر مرکزی, تعبیه شده است. 

جهت مشاهده فایل های فروش و قیمت های به روز, بر روی لینک ( برج مسکونی پاسارگاد ) کلیک نمایید.

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (5 رای)