پیش فروش پروژه تجاری تهران مال

tehran mall_cam1_with logo

tehran mall cam3_with logo

tehran mall cam3 opt2

tehran mall cam2_with logo

tehran mall cam2 opt2

276_corridor

276_back entrance1

125_index.jpg.thb

tehran mall_cam1_with logo tehran mall cam3_with logo tehran mall cam3 opt2 tehran mall cam2_with logo tehran mall cam2 opt2 276_corridor 276_back entrance1 125_index.jpg.thb
1 از 16
tehran mall_cam1_with logo tehran mall cam3_with logo tehran mall cam3 opt2 tehran mall cam2_with logo tehran mall cam2 opt2 276_corridor 276_back entrance1 125_index.jpg.thb
ویژگی های ملک
قیمت: 70,000,000 تومان
25 مترمربع 1 پارکینگ وضعیت سند: تعاونی
توضیحات ملک

معرفی پروژه تجاری تهران مال

منطقه 22، یکی از آینده دارترین مناطق تهران به شمار رفته و به سبب توجه ویژه ای که به این منطقه شده است، سرمایه گذاران و سازندگان بسیاری جذب این منطقه شده و لذا پروژه های بزرگ تجاری و مسکونی بسیاری را در آن شاهد هستیم که از جمله شاخص ترین آن ها می توان مجموعه ایران مال، پروژه تجاری تهران مال، شهربازی هزارو یک شهر و بسیاری پروژه های دیگر را نام برد. 

پروژه تهران مال با زیربنایی به وسعت 170 هزار مترمربع، یکی از بزرگترین و بهترین پروژه های در حال اجرا در منطقه 22 تهران بوده و دارای کاربری تجاری می باشد. این مجموعه که توسط طراحان برتر ترکیه ای و با سابقه ترین سازندگان ایرانی در حال ساخت می باشد، از مزایای بسیاری برخوردار بوده و به سبب شرایط خاص پروژه و بهره گیری از آخرین استاندارهای بین المللی ساخت و ساز، یکی از 5 پروژه برتر کشور شناخته شده و گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران به شمار می رود.

موقعیت پروژه تهران مال در منطقه 22

پروژه تهران مال از نظر موقعیت مکانی دارای شرایط ایده آلی می باشد و قرارگیری آن در تقاطع بلوارهای اصلی منطقه موجب شده تا دسترسی به این مجموعه که یکی از اصلی ترین نیازهای مجتمع های تجاری است، به راحتی امکان پذیر باشد. این پروژه در تقاطع بلوار های کاج، امیر کبیر و هوانیروز در حال اجرا بوده و در فاصله کوتاهی از بزرگراه تهران-کرج و همچنین بزرگراه همت واقع شده است. تمامی این موارد یادآور این است که این پروژه از هر نظر شرایط خوبی داشته و از جنبه های مختلف مورد تایید می باشد.

مشخصات پروژه تهران مال

مجتمع تهران مال با بهره گیری از آخرین استاندارهای بین المللی ساخت و ساز در زمینی به مساحت 23000 متر مربع در 8 طبقه در زیر بنایی به وسعت بیش از 170000متر مربع با کامل ترین امکانات تجاری تفریحی فرهنگی در میان مجتمع های تجاری در حال ساخت است.

طبقات این مجموعه شامل پارکینگ، هایپراستار، بخش خدماتی، واحد های تجاری بخش فشن و مد، واحدهای تجاری بخش موبایل و لوازم صوتی تصویری،واحدهای مربوط به بخش تفریحی و رستوران ها می باشد که هر بخش شامل شرایط و مشخصات زیر می باشد.

3 طبقه پارکینگ (p2-p3-p4)

برای این مجموعه 3 طبقه پارکینگ با ظرفیت 3 هزار خودرو و تجهیزات کامل در نظر گرفته شده است. تمامی طبقات مربوط به پارکینگ به طور کامل شماره گذاری شده و جایگاه هر واحد پارکینگ مشخص می باشد. علاوه بر این سیستم تهویه و همچنین روشنایی پارکینگ کاملا مهندسی شده و با استفاده ار فناوری های روز تجهیز شده است. از دیگر ویژگی های پارکینگ مجموعه تهران مال می توان دیوار ها و ستون های مرتفع و بلند آن را نام برد که به طور کامل با استفاده از کفپوش های اپوکسی با مقامت بالا پوشیده شده است. عرض راهرو های پارکینگ 6 تا 8 متر بوده و به سبب عریض بودن آن ها تردد و جابه جایی ماشین ها به راحتی امکان پذیر می باشد.

هایپر استار بین المللی (B1)

در طبقه منفی یک مجتمع تهران مال هایپر استار بزرگ و مجهزی در نظر گرفته است که که دارای زیربنایی برابر با ۱۳۰۰۰ مترمربع می باشد. وجود این هایپر استار مزیتی بزرگ برای این مجموعه تجاری تفریحی به شمار می رود. این هایپر استار که بر اساس استانداردهای بین المللی فعالیت خواهد داشت شرایط مناسبی را برای فعالان اقتصادی و همچنین بازدید کنندگان این مجموعه رقم خواهد زد.

  • از جمله شرایط در نظر گرفته شده جهت رفع تداخل عبور و مرورها و فعالیت این هایپر استار می توان موارد زیر را نام برد:
  • سقف بلند با ارتفاع 8 متر و راهروهای عریض
  • ایجاد رمپ اختصاصی کامیون رو و بار انداز مجزا در ضلع جنوب غربی مجتمع
  • موتورخانه مستقل وسرمایش و گرمایش مجزا
  • پله برقی، رمپ، آسانسور و پانارامای اختصاصی

از دیگر امکانات این طبقه علاوه بر هایپراستار و واحدهای تجاری، به مجتمع چاپ ایران کهن در فضایی به متراژ 560 مترمربع، کارواش تمام اتوماتیک، صرافی، خدمات امور مشترکین ایرانسل و همراه اول می توان اشاره نمود. ارتفاع سقف 8 متری این طبقه، تعدد پله های برقی، رمپ، آسانسورهای MRL، پانوراما و راهروهای عریض، دسترسی مناسبی را برای مراجعه کنندگان فراهم خواهد کرد که نیاز ضروری این قبیل اماکن می باشد.

بخش خدماتی (نیم طبقه B2)

این بخش از مجموعه که خدمات مختلف و بسیار متفاوتی را در بر دارد به تنهایی به عنوان یک مجموعه اقتصادی به شمار می رود به طوری که خدمات گوناگونی در این بخش ارائه شده و نیاز های مختلف افراد را پاسخگو خواهد بود. با توجه به شرایط موجود در منطقه و پیشرفت هر روزه آن نیاز به برخی خدمات بسیار احساس خواهد شد که آینده نگری سازندگان تهران مال برای ارائه این خدمات علاوه بر رفع نیاز منطقه، رونق بسیاری برای مجموعه و مشاغل فعال در آن را رقم خواهد زد.

از جمله خدمات ارائه شده در این بخش از مجموعه بزرگ تهران مال می توان موارد زیر را نام برد:

  • مجتمع چاپ ایران کهن با کامل ترین تجهیزات روز
  • کارواش تمام اتوماتیک 
  • صرافی
  • خدمات امورمشترکین ایرانسل و همراه اول
  • کترینگ

بازار فشن و مد (A1)

طبقه A1 مجموعه تهران مال به حوزه فشن و مد اختصاص یافته است که شامل لوازم بزرگسال و کودک، لوازم آرایشی بهداشتی، طلا و جواهرات، لوازم ورزشی، ساعت و عینک خواهد بود. 

طراحی این بخش از مجتمع به گونه ای انجام شده است که برای واحدهای تجاری فضایی برابر با 6-16 مترمربع در نظر گرفته شده است. نکته مهم دیگر در طراحی حساب شده این مجموعه جایگذاری ستون های بنا می باشد. به طوری که ستون های این طبقه در جایی قرار گرفته اند که پس از اجرای دکور واحدها قابل روئیت نبوده و به این وسیله زیبایی بصری واحدها و سالن حفظ شده است.

از دیگر مزایای در نظر گرفته شده برای این طبقه می توان به سیستم تهویه مطبوع، سرمایش و گرمایش به کمک هواسازها و همچنین سنگ های اسلب به کار رفته در کف طبقه و واحدها اشاره کرد.

بازار موبایل و لوازم صوتی تصویری (A2)

دومین طبقه مجتمع تجاری تفریحی تهران مال، با وسعتی برابر با 18000 مترمربع، بزرگنرین بازار موبایل و لوازم جانبی، لوازم صوتی و تصویری، لوازم دیجیتال و کامپیوتر در غرب پایتخت است که شامل 257 واحد تجاری با زیر بنای 9000 متر می باشد که با حضور معتبرترین نام ها و فعالان تجاری این حوزه شرایط بسیار خوبی برای متقاضیان این کالاها و خدمات مربوطه فراهم خواهد کرد.

لازم به ذکر است که طراحی بخش های تجاری مجموعه تهران مال به گونه ای است که در فضای میانی سالن ها هیچ گونه ستونی اجرا نشده است لذا بازدیدکنندگان به راحتی واحدهای مورد نظر را مسیریابی کرده و به سبب شرایط بصری سالن، هنگام مراجعه گیج نخواهند شد.

برای این بخش از مجتمع سرمایش و گرمایش به کمک هواساز ها انجام می گردد.

خدمات فرهنگی تفریحی (A3)

طبقه سوم مجتمع تهران مال به بخش های رفاهی و تفریحی مجموعه اختصاص داده شده است که شامل 7 سالن سینما، سالن 3 منظوره آمفی تئاتر، کنسرت و همایش، شهر بانوان، شهربازی، رستوران های ایتالیایی، سنتی و فرنگی، سالن بولینگ و بیلیارد، محل نگهداری کودکان، گالری هنری می باشد. طراحی و فضاسازی تمامی این بخش ها به صورت حرفه ای و مهندسی شده انجام گرفته است به طوری که برای سالن های سینما و شهربازی مجموعه سقف های بسیار بلندی اجرا شده است که ارتفاعی برابر با 9 تا 11 متر دارند.

از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای این بخش از مجموعه می توان به 16 واحد غذایی فود کورت اشاره کرد که با فضایی تقریب به 4 هزار مترمربع میزبان مراجعین می باشد. علاوه بر این 2 رووف گاردن مجزا با فضاسازی مناسب را نیز برای این مجتمع بی نظیر شاهد هستیم که فضایی بسیار مناسب برای تفریح مراجعین فراهم خواهد آورد.

دسترسی های مجموعه تهران مال

مجتمع تجاری تفریحی تهران مال در تقاطع بلوار امیر کبیر کاج واقع در شهرک گلستان در منطقه 22 با فاصله کمتر از یک کیلوکتر از بزرگراه همت و با دسترسی های بسیار آسان و بی نظیر از بزرگراه های حکیم ، خرازی ، آزادگان و کرج و بزرگراه های شمال تهران در یکی از بهترین و استاندارترین مناطق شهری تهران با پتانسیل بسیار بالای جمعیتی واقع شده است. 

به این نوشته امتیاز دهید 1 2 3 4 5 (46 رای)