پیش فروش پروژه تجاری اداری تهران مال کد ملک : s508

پیش فروش پروژه تجاری اداری تهران مال
پیش فروش امتیاز
پیش فروش امتیاز تعاونی مسکن -پیش فروش تجاری و اداری
QR:  پیش فروش پروژه تجاری اداری تهران مال
برای دسترسی همیشه به این ملک تصویر را با بارکد خوان موبایل خود اسکن نمایید .

توضیحاتی درباره ملک

پیش فروش پروژه تجاری اداری تهران مال

مجتمع تجاری تفریحی تهران مال با سرمایه گذاری مستقیم شرکت گینگ دام هلدینگ مالزی و توسط بخش خصوصی به مدیریت و مالکیت آقای حسین حسینی در منطقه ۲۲ تهران واقع در غرب اتوبان شهید همت و در شهرک گلستان تهران در حال ساخت می باشد. عملیات ساخت این پروژه بطور رسمی از ابتدای سال ۹۱ آغازشده و پیش بینی میشود تا اواخر سال ۹۴ بطول بیانجامد.

مجتمع تهران مال در زمینی به مساحت ۲۳.۰۰۰ مترمربع و در ۷ طبقه با وسعت ۱۵۰.۰۰۰ مترمربع زیربنا در حال احداث می باشد ، ۳ طبقه پارگینک با گنجایش قریب ۳۰۰۰ خودرو برای پذیرش مراجعه کنندگان بزرگترین پارگینک طبقاتی تهران محسوب میشود .

در طبقه ۱ مجتمع هایپرمارکت بزرگ با برند معروف و چند ملیتی هایپراستار به مساحت ۱۳.۰۰۰ مترمربع پذیرایی همه سلیقه ها و تمام نیازهای یک خانواده ایرانی بطور کامل خواهد بود. طبقات همکف و اول شامل ۴۵۴ واحد تجاری با مساحتهای مختلف ۲۵ الی ۴۰۰ مترمربع برای همه اصناف و مشاغل و نیز قسمتی از طبقه اول برای صرفا صنف طلا و جواهر و ساعت در نظر گرفته شده است حضور برندهای مختلف و بین المللی در این دو طبقه قابل توجه خواهد بود.

در طبقه دوم نیز امکانات تفریحی مانند ۲ واحد سینمای پیشرفته با آخرین تکنولوژی روز دنیا و ۲ باب رستوران و۲۰ باب فسود با برندهای معروف ایرانی و بین المللی و نیز یک واحد شهربازی سرپوشیده به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع با بکارگیری دستگاه ها و امکانات روز دنیا می تواند اوقات خوشی را برای خانواده های تهرانی فراهم آورد می توان گفت تقریبا نمونه این مجتمع از نظر وسعت و جمع بودن تمام امکانات تفریحی و خرید در تهران وجود ندارد.

تمامی طبقات مجتمع بوسیله پله برقی ها و رمپهای برقی و نیز آسانسورها به راحتی باهم در ارتباط بوده و مراجعه کنندگان از نظر تردد از پارکینگ ها به هایپراستار و طبقات و قسمت تفریحی هیچ مشکلی نخواهد داشت.

پیش فروش منطقه ۲۲,سرمایه گذاری در منطقه ۲۲,رهن کامل,رهن و اجاره منطقه ۲۲,امتیاز اپارتمان,مغازه,متراژ کوچک,واحد لوکس

پیش فروش اپارتمان

کانال تلگرامی مسکن صدف

ارتباط با مسئول : آقای کیانی

شماره ثابت : 021-44732650
  • فکس : 021-44764311
  • تلفن همراه : 09129402049
آدرس دفتر : منطقه۲۲ تهران_خیابان امیرکبیر_بین بلوار کاج و هاشمزاده_رو به روی پارک_پلاک ۱۸۱_مسکن صدف

تصاویر گالری ملک

نقشه ملک